Мәслихаттың 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 385 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 сәуірде № 5497 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 02.03.2018 № 245 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 495-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне жер қойнауын пайдалану мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңының 1-бабы 3-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 233 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3697 тіркелген, 2009 жылғы 23 желтоқсанда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбындағы "ставкалары" деген сөз "мөлшерлемелері" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі тақырыбы өзгермейді;
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 495-бабымен белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері Қостанай облысы бойынша елу пайызға, күл және күлшлактарын орналастырғаны үшін жүз пайызға көтеретін төлемақы мөлшерлемелерінен басқалары, көтерілсін.".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылғы 11 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы А. Сагнаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ А. Паяев
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Қ. Төлеубаев
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Е. Спанов

О внесении изменений в решение маслихата от 20 ноября 2009 года № 233 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Костанайской области от 17 марта 2015 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 апреля 2015 года № 5497. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 245
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 02.03.2018 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 233 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3697, опубликовано 23 декабря 2009 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
в заголовке решения внесено изменение на государственном языке, заголовок на русском языке не изменяется;
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду, установленные статьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", по Костанайской области на пятьдесят процентов, за исключением ставок платы за размещение золы и золошлаков, которые повысить на сто процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 11 апреля 2011 года.
Председатель сессии А. Сагнаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент государственных доходов
по Костанайской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
_________________ А. Паяев
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
акимата Костанайской области"
____________ С. Аймухамбетова
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
____________________ К. Тулеубаев
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
______________________ Е. Спанов