Әкімдіктің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 231 "Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 365 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте № 5888 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановления акимата от 3 июня 2015 года № 231 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год"
Постановление акимата Костанайской области от 24 августа 2015 года № 365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 сентября 2015 года № 5888
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Әкімдіктің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 231 "Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5726 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде, 21 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша техникалық және кәсіптік білiмі бар мамандар даярлауға 2015-2016 оқу жылына
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысындағы реттік нөмірі 18-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
18
0506000
Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506012
Шаштараз - модельер
25
10 ай
546
";
реттік нөмірі 50-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
50
1211000
Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
1211032
Тігінші
15
10 ай
253,0
1211062
Арнайы тігінші
6
1 жыл 10 ай
505,0
1211062
Арнайы тігінші
25
2 жыл 10 ай
505,0
1211072
Модельер - пішуші
50
2 жыл 10 ай
460,0
";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оқытудың күндізгі нысаны бойынша техникалық және кәсіптік білiмі бар мамандар даярлауға 2015-2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысындағы реттік нөмірі 10-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
0506000
Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506012
Шаштараз - модельер
25
10 ай

1. Внести в постановление акимата от 3 июня 2015 года № 231 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015 - 2016 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5726, опубликовано 17 июля, 21 июля 2015 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год по очной форме обучения, финансируемый из местного бюджета, утвержденном вышеуказанным постановлением строку, порядковый номер 18, изложить в новой редакции:
"
18
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0506012 Парикмахер – модельер
25
10 месяцев
546
";
строку, порядковый номер 50, изложить в новой редакции:
"
50
1211000 Швейное производство и моделирование одежды
1211032 Швея
15
10 месяцев
253,0
1211062 Портной
6
1 год
10 месяцев
505,0
1211062 Портной
25
2 года
10 месяцев
505,0
1211072 Модельер - закройщик
25
2 года
10 месяцев
460,0
";
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год по очной форме обучения, финансируемый из республиканского бюджета, утвержденном вышеуказанным постановлением строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0506012 Парикмахер – модельер
25
10 месяцев

546
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   Н. Садуақасов

546
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  Н. Садуакасов