Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2015 жылға арналған қосымша тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 238 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда № 5383 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2015 жылға арналған келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін азаматтар (он екі ай және одан да көп);
3) елу жастан асқан адамдар;
4) "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыздар ретінде тіркелген, лайықты жұмысы жоқ адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Ж.Қалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Әкім                                       А. Ахметжанов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 5 февраля 2015 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2015 года № 5383
В соответствии со статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2015 год, следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) длительно неработающие граждане (двенадцать месяцев и более);
3) лица, старше пятидесяти лет;
4) лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Калиева М.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким                                       А. Ахметжанов