Мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2015 жылғы 13 тамыздағы № 347 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 5877 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.03.2018 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 422-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-122 тіркелген, 2009 жылғы 9 сәуірде "Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларының" деген сөз "мөлшерлемелерінің" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында қазақ тіліндегі бүкіл мәтін бойынша "ставкаларының", "ставкасы" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерінің", "мөлшерлемесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 3 сайлау
округі бойынша депутаты
Б. Абдрахманова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Н. Халыков
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай
облысы бойынша мемлекеттік
кірістер департаментінің
Қостанай қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ С. Доненбаев
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дорошок

О внесении изменений в решение маслихата от 2 февраля 2009 года № 162 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 13 августа 2015 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2015 года № 5877. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28 марта 2018 года № 233
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28.03.2018 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае" от 2 февраля 2009 года № 162 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-122, опубликованное 9 апреля 2009 года в газете "Костанай") следующие изменения:
в заголовке указанного решения и по всему тексту на казахском языке слово "ставкаларының" заменить словом "мөлшерлемелерінің";
в приложении к указанному решению по всему тексту на казахском языке слова "ставкаларының", "ставкасы" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерінің", "мөлшерлемесі";
текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 3
Б. Абдрахманова
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Костанай
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ С. Доненбаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________________ Н. Дорошок