Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 296 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 мамырда № 5622 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 20.05.2016 № 27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Лисаков қаласының әкімшілік аумағында бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары белгіленсін:
1) Лисаков қаласының Мир көшесінде орналасқан алаң;
2) Октябрь кентінің Горький көшесінде орналасқан "Россия" мәдениет үйіне іргелес аумақ.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХ сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат хатшысы Г. Жарылқасымова

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29 апреля 2015 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 мая 2015 года № 5622. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20 мая 2016 года № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20.05.2016 № 27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на административной территории города Лисаковска:
1) площадь, расположенная по улице Мира города Лисаковска;
2) территория, прилегающая к Дому культуры "Россия", расположенному по улице Горького поселка Октябрьский.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XХ сессии А. Демисенов
Секретарь городского маслихата Г. Жарылкасымова