Әкімнің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 5 "Амангелді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 16 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 6038 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 16.11.2018 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес ШЕШТІ:
1. Амангелді ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 5 "Амангелді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-135 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашада "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 216, № 227, № 228, № 229, № 230 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.У.Кеделбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Таукенов
КЕЛІСІЛДІ:
Амангелді аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
___________ А. Ибраева
Әкімнің 2015 жылғы
10 қарашадағы № 16
шешіміне қосымша
"№ 216 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: көшелері Б.Байқадамов 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 39/1, 39/2, Ә.Дүйсенбин 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 28, 29/3, 30, 31/1, 31/5, 31/7, 31/9, 34, М.Дулатов 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 А, 24 Б, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31А, 42, 38/1,38/2, Д. Есщанов 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19 А, 19 Б, 21, Жалдама 1, 3, 5, 6, 23, Қ.Қанжығалин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Б.Майлин 21, 25 А, 25, 27, М.Маметова 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 19, 25/1, 25/2, Сейдахмет ақын 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 12 А, 13, 15, 19, 20 А, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2,, Таңатқан палуан 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, Мәтібай ақын 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9.";
"№ 227 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима от 17 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков в Амангельдинском районе"
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 10 ноября 2015 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 декабря 2015 года № 6038. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 16.11.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Амангельдинского района от 17 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков в Амангельдинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-6-135, опубликовано 21 ноября 2011 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
Избирательные участки № 216, № 227, № 228, № 229, № 230 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кеделбаева К.У.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Таукенов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Амангельдинской
районной избирательной комиссии
__________________ А. Ибраева
Приложение
к решению акима
от 10 ноября 2015 года № 16
"Избирательный участок № 216
В границах села Амангельды: улицы Б.Байкадамова 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 39/1, 39/2, А.Дуйсенбина 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 28, 29/3, 30, 31/1, 31/5, 31/7, 31/9, 34, М.Дулатова 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 А, 24 Б, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31А, 42, 38/1,38/2, Д.Есщанова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19 А, 19 Б, 21, Жалдама 1, 3, 5, 6, 23, К.Канжыгалина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Б.Майлина 21, 25 А, 25, 27, М.Маметовой 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 19, 25/1, 25/2, Сейдахмет акына 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 12 А, 13, 15, 19, 20 А, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, Танаткан палуана 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, Матибай акына 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9.";
"Избирательный участок № 227

Амангелді ауылының шекараларында: көшелері А.Байтұрсынов 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 41, 52, 54, 56, 58, Д.Божманов 1/1, 1/2, 2, 6, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1,26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1,31/2, 32, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36, 37, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 55/1, 55/2, 72/1, 72/2, Ю.Гордеев 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21, Ә.Дүйсенбин 37/1, 37/2, 38, 39, 41/1, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/5, 47/6, 47/7, 49/1, 49/2, 52/1, 52/2, 53, 54, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, М.Дулатов 31Б, 33/1,33/2, 35, 36, 37, 37/1, 37/4, 39, 43/1, 43/2, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54 А, 54 Б, 55, 58, 60, 62, 65, 66, 74, Д. Есщанов 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 20, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 39, Жалдама 10, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 76, Мәтібай ақын 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24,26, Сейдахмет ақын 12/1,12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20 Б, 24, 26, 28, 31, 40, 41, Торғай 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2.";
"№ 228 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: көшелері Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, М.Әуезов 1/1,1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, Н.Ахметбеков 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14А, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, Б.Байқадамов 1А, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, Ә.Дүйсенбин 1/1, 1/2, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2,8/1, 8/2, 8/3, 9 А, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 20, М.Дулатов 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14, 16, Б.Майлин 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, Наурыз 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, Сатыбалды Ишан 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2.";
"№ 229 сайлау учаскесі

В границах села Амангельды: улицы А.Байтурсынова 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 41, 52, 54, 56, 58, Д.Божманова 1/1, 1/2, 2, 6, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1,26/2, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1,31/2, 32, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36, 37, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 55/1, 55/2, 72/1, 72/2, Ю.Гордеева 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21, А.Дуйсенбина 37/1, 37/2, 38, 39, 41/1, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/5, 47/6, 47/7, 49/1, 49/2, 52/1, 52/2, 53, 54, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, М.Дулатова 31 Б, 33/1,33/2, 35, 36, 37, 37/1, 37/4, 39, 43/1, 43/2, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54 А, 54 Б, 55, 58, 60, 62, 65, 66, 74, Д.Есщанова 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 20, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 39, Жалдама 10, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 76, Матибай ақына 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, Сейдахмет акына 12/1,12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20 Б, 24, 26, 28, 31, 40, 41, Торгай 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2.";
"Избирательный участок № 228
В границах села Амангельды: улицы Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, М.Ауезова 1/1,1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, Н.Ахметбекова 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14 А, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, Б.Байкадамова 1 А, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, А.Дуйсенбина 1/1, 1/2, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2,8/1, 8/2, 8/3, 9 А, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 20, М.Дулатова 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14, 16, Б.Майлина 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, Наурыза 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, Сатыбалды Ишана 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2.";
"Избирательный участок № 229

Амангелді аулының шекараларында: көшелері С.Байдаулетов 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, А.Байтұрсынов 43/2, 45, 47/1, 47/2, 51/1, 51/2, 53, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63, 65, 64/2, 67, 68,74, Т.Бодамбаев 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2,16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2, 23, 29, Ш.Дауылбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12,, Жәуке батыр 1, 3, 5, 7, Иман батыр 1, 3, 5, 7, Ғ.Қасымов 3, 4, 6, 8, 10, 14, Қошқар батыр 1, 2, 3, 5, М.Маметова 6/1, 6/2, 8, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 49/1, 49/2, 53, 57, С.Мауленов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12 А, 14, 16, 18/1, 18/2, 20,1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1, 38/2, Тойтөбе 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21/1, 23/2, 25, 27, 29, 37, 39, 43, 47, 49, 51.";
"№ 230 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: көшелері Д.Божманов 30/1, 30/2, 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 60/1, 60/2, 62, 69, 70/2, 81/1,81/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, М.Ермағанбетов 1, 2, 3/1, 3/3, 4, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, Кейкі батыр 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2, 29/2, 37/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, С.Мауленов 12/1, 17/2,19/1,19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 70/1, 70/2, 70/3, 72/1, 72/2, 78/1, 78/2, А.Нұрманов 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, С.Сейфуллина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, Ш.Уалиханов 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18.

В границах села Амангельды: улицы С.Байдаулетова 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, А.Байтурсынова 43/2, 45, 47/1, 47/2, 51/1, 51/2, 53, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63, 65, 64/2, 67, 68,74, Т.Бодамбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2,16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 22/1, 22/2, 23, 29, Ш.Дауылбаевой 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, Жауке батыра 1, 3, 5, 7, Иман батыра 1, 3, 5, 7, Г.Касымова 3, 4, 6, 8, 10, 14, Кошкар батыра 1, 2, 3, 5, М.Маметовой 6/1, 6/2, 8, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 49/1, 49/2, 53, 57, С.Мауленова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12 А, 14, 16, 18/1, 18/2, 20,1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1, 38/2, Тойтобе 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21/1, 23/2, 25, 27, 29, 37, 39, 43, 47, 49, 51.";
"Избирательный участок № 230
В границах села Амангельды: улицы Д.Божманова 30/1, 30/2 , 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 60/1, 60/2, 62, 69, 70/2, 81/1,81/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, М.Ермаганбетова 1, 2, 3/1, 3/3, 4, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, Кейки батыра 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2, 29/2, 37/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, С.Мауленова 12/1, 17/2,19/1,19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 70/1, 70/2, 70/3, 72/1, 72/2, 78/1, 78/2, А.Нурманова 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, С.Сейфуллина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, Ш.Валиханова 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18.".