2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 97 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 шілдеде № 5720 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Жангелдин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.С.Бидашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Кенжегарин
Әкімдіктің
2015 жылғы 8 маусымдағы
№ 97 қаулысына 1-қосымша
2015 жылға арналған Жангелдин ауданының
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
1
Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Балбөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қарасу ауылы
-
25
2
"Жангелдин ауданының Жангелдин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Аралбай ауылы
25
-
3
"Жанкелдин ауданы Аманкелді атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Шеген ауылы
25
-
4
"Жангелдин ауданының Қаражан Топаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Ақшығанақ ауылы
25
-
5
"Қанапии Қойдосов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Сужарған ауылы
25
-
6
Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Қаратүбек орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Тәуіш ауылы
20
-
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
1
Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Балбөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қарасу ауылы
-

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 8 июня 2015 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2015 года № 5720
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Джангельдинского района на 2015 год согласно приложениям 12.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бидашева Д.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Кенжегарин
Приложение 1
к постановлению акимата
№ 97 от 8 июня 2015 года
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы в дошкольных организациях образования
Джангельдинского района на 2015 год,
финансируемых за счет целевых трансфертов
из республиканского бюджета
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балбөбек" отдел образования Жангельдинского района
село Карасу
-
25
2
Мини-центр при государственном учреждений "Жангельдинская средняя школа Жангельдинского района"
село Аралбай
25
-
3
Мини-центр при государственном учреждений "Средняя школа имени Аманкелды Жангельдинского района"
село Шеген
25
-
4
Мини-центр при государственном учреждений "Средняя школа имени Каражана Топаева Жангельдинского района"
село Акшиганак
25
-
5
Мини-центр при государственном учреждений "Средняя школа имени Канапии Койдосова"
село Сужарган
25
-
6
Мини-центр при государственном учреждений "Каратубекская средняя школа" отдела образования Жангельдинского района
село Тауыш
20
-
Продолжение таблицы:
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балбөбек" отдел образования Жангельдинского района
село Карасу
-