Қамысты ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 4 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5932 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 11.09.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23- бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 4 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4533 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 сәуірде "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Бисимбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қамысты аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
___________ А. Мақаева
2015 жылы 15 қыркүйек
Әкімнің
2015 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 6 шешіміне қосымша
Әкімнің
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 4 шешіміне қосымша
Қамысты ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 393 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жайылма ауылы, Сахаровка ауылы.
2. № 394 сайлау учаскесі
Шекараларында: Клочково ауылы.
3. № 395 сайлау учаскесі
Шекараларында: Арқа ауылы, Новый көшесі, Торговый көшесі, Дорожная көшесі, Интернациональная көшесі, Школьный көшесі, Революционный көшесі, Озерный көшесі, Парковый көшесі, Октябрьский көшесі, 30 лет Победы көшесі, Спортивный көшесі.
4. № 396 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ливановка ауылы, Новая көшесі, Парковая көшесі, Рабочая көшесі, Кооперативная көшесі, Целинная көшесі, Октябрьская көшесі, 20 лет ССО көшесі №№ 15, 27, 108, 143, 145, 176, 194А, 196А, 196Б, Комсомольская көшесі №№ 2, 6, 62А, 62Б, 111, 138, 155Б, 192А, 192Б, 204, 338, 430, 437, Тумарлинская көшесі №№ 18, 22, 58, 85, 106, 154, 165, 205, 206, 434, 436, Школьная көшесі №№ 205.
5. № 397 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ливановка ауылы, Озерная көшесі, Киевская көшесі, 20 лет ССО көшесі №№ 158, 175, 177, 181, 183А, 183Б, 189, 190, Комсомольская көшесі №№ 10, 32, 37, 45, 47, 51, 54, 134, 173, 175, 211, Тумарлинская көшесі №№ 38, 60А, 60Б, 134, 161Б, 188, 217, Школьная көшесі №№ 21, 85, 155, 163А, 166А, 166Б, 168.

О внесении изменения в решение акима Камыстинского района от 28 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района"
Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 15 сентября 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 октября 2015 года № 5932. Утратило силу решением акима Камыстинского района Костанайской области от 11 сентября 2017 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Камыстинского района Костанайской области от 11.09.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 28 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4533, опубликовано 8 апреля 2014 года в газете "Қамысты жаналықтары – Камыстинские новости") следующее изменение:
Приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Бисимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Камыстинской
районной избирательной комиссии
___________________ А. Макаева
15 сентября 2015 года
Приложение
к решению акима
от 15 сентября 2015 года № 6
Приложение
к решению акима
от 28 марта 2014 года № 4
Избирательные участки на территории Камыстинского района
1. Избирательный участок № 393
В границах: село Жайылма, село Сахаровка.
2. Избирательный участок № 394
В границах: села Клочково.
3. Избирательный участок № 395
В границах: села Арка, улица Новая, улица Торговая, улица Дорожная, улица Интернациональная, улица Школьная, улица Революционная, улица Озерная, улица Парковая, улица Октябрьская, улица 30 лет Победы, улица Спортивная.
4. Избирательный участок № 396
В границы: села Ливановка, улица Новая, улица Парковая, улица Рабочая, улица Кооперативная, улица Целинная, улица Октябрьская, улица 20 лет ССО №№ 15, 27, 108, 143, 145, 176, 194А, 196А, 196Б, улица Комсомольская №№ 2, 6, 62А, 62Б, 111, 138, 155Б, 192А, 192Б, 204, 338, 430, 437, улица Тумарлинская №№ 18, 22, 58, 85, 106, 154, 165, 205, 206, 434, 436, улица Школьная №№ 205.
5. Избирательный участок № 397
В границах: села Ливановка, улица Озерная, улица Киевская, улица 20 лет ССО №№ 158, 175, 177, 181, 183А, 183Б, 189, 190, улица Комсомольская №№ 10, 32, 37, 45, 47, 51, 54, 134, 173, 175, 211, улица Тумарлинская №№ 38, 60А, 60Б, 134, 161Б, 188, 217, улица Школьная №№ 21, 85, 155, 163А, 166А, 166Б, 168.

6. № 398 сайлау учаскесі
Шекараларында: Пушкино ауылы.
7. № 399 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Школьная көшесі №№ 18А, 24-28, 29, 31, 33-39, 41, 43-44, 46, 49-51, 53, 57, 59, Транспортная көшесі №№ 46, 47, 49, 51, 56, Свердлов көшесі №№ 4-11, 14, 18, 20-24, 30, 36, 37, 39, 41-43, Одесская көшесі №№ 2, 4, 7, Ленин көшесі №№ 12, 14, 23-30, 32, 32а, 34, 43, 45, 47, 51, 53, Косма көшесі №№ 1, 4, 6-12, 7А, 15-18, 26, 28, 30, 43А, 45А, 46Б, Киев көшесі №№ 1, 3, 4-9, Карл Маркс көшесі №№ 23, 25, 28, 30, 32, 38, 42, Ержанов көшесі, №№ 33, 35, 37, 39, 48, 50, 54-56, 57, 61а, 72, 82, 84, 86, 88, 90, Досжанов көшесі №№ 2А, 2-10, 12, Дорожная көшесі №№ 3, 6, Банная көшесі №№ 1, 3-5, 7, 8, 60 лет Октября көшесі №№ 1, 3-6, 8-10, 12, 14, 17, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 10 лет Целины көшесі №№ 2, 3, 5, 10, 12, 15, 17, 21, 23, 25, Құдайқұлов көшесі №№ 31, 33, 35, 37, 42, 43, 45-52, 55, 57, 60-62, 64-65, 67, 69, 71, 73, 75-82, 84-105, 107, 109.
8. № 400 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Школьная көшесі №№ 52, 65, 67, 69, 71, 73, Советская көшесі №№ 11-16, Ленин тұйық көше №№ 2-4, 6, 8, 10, 12, Гагарин тұйық көше №№ 2А, 3-11, 50 лет Октября тұйық көше №№ 1-4, 6, 7а, Новая көшесі №№ 1-7, 9-13, 15, 17-19, 22, 26, 28, Ленин көшесі №№ 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 64, 68, 70, 72, Косма көшесі №№ 21, 23, 36, 38, 40, 42, Кооператор көшесі №№ 2-10, 12, Коммунальная көшесі №№ 1-14, 16, 20, Коммунальный тұйық көше №№ 1а, Декабристов көшесі №№ 1-3, 5-9, 5А, 7А, 11, 12, 14, Гумилев көшесі №№ 44-47, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 61-66, 70-76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 110, Гагарин көшесі №№ 1, 3-13, 15-23, 25, 27, 29, 50 лет Октября көшесі №№ 1А, 2А, 2Б, 2-7, 9-12, 14, 16, 16А, 16Б, 16В, 16 Г, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31А, 33, 35, 38, 40, 42, 44.
9. № 401 сайлау учаскесі
Шекараларында: Мешіт ауылы.
10. № 402 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Маяк бөлімшесі.
11. № 403 сайлау учаскесі
Шекараларында: Свободное ауылы.
12. № 404 сайлау учаскесі
Шекараларында: Талдыкөл ауылы.
13. № 405 сайлау учаскесі
Шекараларында: Орқаш ауылы.
14. № 406 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алтынсарин ауылы, Амангелді көшесі, Волынов көшесі №№ 1-20, Брежнев көшесі №№ 13-37, Советская көшесі, Октябрьская көшесі, 1 май тұйық көше, Абай тұйық көше, Треугольник көшесі, Студенческая көшесі, Ленин көшесі, Школьная тұйық көше, Степная көшесі, Маяковский көшесі, Карл Маркс тұйық көше, Щеглов көшесі, Железнодорожная көшесі.
15. № 407 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарабатыр ауылы.

6. Избирательный участок № 398
В границах: села Пушкино.
7. Избирательный участок № 399
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 18А, 24-28, 29, 31, 33-39, 41, 43-44, 46, 49-51, 53, 57, 59, улица Транспортная №№ 46, 47, 49, 51, 56, улица Свердлова №№ 4-11, 14, 18, 20-24, 30, 36, 37, 39, 41-43, улица Одесская №№ 2,4,7, улица Ленина №№ 12, 14, 23-30, 32, 32а, 34, 43, 45, 47, 51, 53, улица Космы №№ 1, 4, 6-12, 7А, 15-18, 26, 28, 30, 43А, 45А, 46Б, улица Киевская №№ 1, 3, 4-9, улица Карла Маркса №№ 23, 25, 28, 30, 32, 38, 42, улица Ержанова, №№ 33, 35, 37, 39, 48, 50, 54-56, 57, 61а, 72, 82, 84, 86, 88, 90, улица Дощанова №№ 2А, 2-10, 12, улица Дорожная №№ 3, 6, улица Банная №№ 1, 3-5, 7, 8, улица 60 лет Октября 1, 3-6, 8-10, 12, 14, 17, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, улица 10 лет Целины 2, 3, 5, 10, 12, 15, 17, 21, 23, 25, улица Кудайкулова №№ 31, 33, 35, 37, 42, 43, 45-52, 55, 57, 60-62, 64-65, 67, 69, 71, 73, 75-82, 84-105, 107, 109.
8. Избирательный участок № 400
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 52, 65, 67, 69, 71, 73, улица Советская №№ 11-16, переулок Ленина №№ 2-4, 6, 8, 10, 12, переулок Гагарина №№ 2А, 3-11, переулок 50 лет Октября №№ 1-4, 6, 7а, улица Новая №№ 1-7, 9-13, 15, 17-19, 22, 26, 28, улица Ленина №№ 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 64, 68, 70, 72, улица Космы №№ 21, 23, 36, 38, 40, 42, улица Кооператоров №№ 2-10, 12, улица Коммунальная №№ 1-14, 16, 20, переулок Коммунальный № 1а, улица Декабристов №№ 1-3, 5-9, 5А, 7А, 11, 12, 14, улица Гумилева №№ 44-47, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 61-66, 70-76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 110, улица Гагарина №№ 1, 3-13, 15-23, 25, 27, 29, улица 50 лет Октября №№ 1А, 2А, 2Б, 2-7, 9-12, 14, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31А, 33, 35, 38, 40, 42, 44.
9. Избирательный участок № 401
В границах: села Мечетное.
10. Избирательный участок № 402
В границах: села Камысты, отделение Маяк.
11. Избирательный участок № 403
В границах: села Свободное.
12. Избирательный участок № 404
В границах: села Талдыколь.
13. Избирательный участок № 405
В границах: села Уркаш.
14. Избирательный участок № 406
В границах: села Алтынсарино, улица Амангельды, улица Волынова №№ 1-20, улица Брежнева №№ 13-37, улица Советская, улица Октябрьская, переулок 1 мая, переулок Абая, улица Треугольник, улица Студенческая, улица Ленина, переулок Школьный, улица Степная, улица Маяковского, переулок Карла Маркса, улица Щеглова, улица Железнодорожная.
15. Избирательный участок № 407
В границах: села Карабатыр.

16. № 408 сайлау учаскесі
Шекаларында: Аралкөл ауылы.
17. № 409 сайлау учаскесі
Шекараларында: Бестөбе ауылы.
18. № 411 сайлау учаскесі
Шекараларында: Фрунзе ауылы, Богдановка ауылы.
19. № 413 сайлау учаскесі
Шекараларында: Адаевка ауылы.
20. № 414 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дружба ауылы.
21. № 415 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Школьная көшесі №№ 1-5, 10-12, 18, 19, Строительная көшесі №№ 1-8, 10-18, 20-23, 30-35, 38-47, 49, 53, 55, Северная көшесі №№ 1А, 1-6, 8-18, 20, 23, 24, Строительный тұйық көше №№ 2-8, Парковый тұйық көше №№ 2, 4, 6, Парковая көшесі №№ 2А, 2, 4-6, 8, 10, 11, Маяковский көшесі №№ 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Мазукаев көшесі №№ 2-6, 8, 10-19, 21, 23, 25, 27, 29-30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 43-46, 48, 50-58, 61, 65, 67, Ленин көшесі №№ 2, 3, 5, 6, 13, 15, Журавлев көшесі №№ 1, 3-20, 22-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Абай көшесі №№ 5, 7, 9-14, Әуезов тұйық көше №№ 1, 2, 3, 15, Әуезов көшесі №№ 1-6, 8, 9, 11-14.
22. № 416 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қамысты ауылы, Энергетиков тұйық көше №№ 4, 6, 8, Энергетиков көшесі №№ 2Б, 3, 5, 7, 9, 11-17, 19, 19А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, Транспортная көшесі №№ 2, 4-8, 10-18, 20-22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, Степная көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, Ержанов көшесі №№ 1-8, 10-20, 23-27, 29-31, 32, 34, 38, 40, 42, Гумилев көшесі №№ 1-9, 11, 15-20, 22-28, 30-31, 34-38, Горький көшесі №№ 1, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18, 26, Уәлиханов көшесі №№ 1, 3, 5, Құдайқұлов көшесі №№ 1-11, 13, 14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, Карл Маркс көшесі №№ 3-9, 12, 16-19, 22-23, 25, Абай көшесі №№ 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, Маяковский көшесі №№ 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42-47, 52, 56, 58.
23. № 417 сайлау учаскесі
Шекаларында: Алтынсарин ауылы, ХПП көшесі, Брежнев көшесі №№ 1-12, Волынов көшесі №№ 21-28.
24. № 418 сайлау учаскесі
Шекарларында: Арқа ауылы, Геологический көшесі, Садовый көшесі, Железнодорожная көшесі. Дворянское гнездо көшесі, Лесная көшесі, Клубная көшесі.

16. Избирательный участок № 408
В границах: села Аралколь.
17. Избирательный участок № 409
В границах: села Бестобе.
18. Избирательный участок № 411
В границах: села Фрунзе, села Богдановка.
19. Избирательный участок № 413
В границах: села Адаевка.
20. Избирательный участок № 414
В границах: села Дружба.
21. Избирательный участок № 415
В границах: села Камысты, улица Школьная №№ 1-5, 10-12, 18, 19, улица Строительная №№ 1-8, 10-18, 20-23, 30-35, 38-47, 49, 53, 55, улица Северная №№ 1А, 1-6, 8-18, 20, 23, 24, переулок Строительный №№ 2-8, переулок Парковый №№ 2, 4, 6, улица Парковая №№ 2А, 2, 4-6, 8, 10, 11, улица Маяковского №№ 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, улица Мазукаева №№ 2-6, 8, 10-19, 21, 23, 25, 27, 29-30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 43-46, 48, 50-58, 61, 65, 67, улица Ленина №№ 2, 3, 5, 6, 13, 15, улица Журавлева №№ 1, 3-20, 22-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, улица Абая №№ 5, 7, 9-14, переулок Ауэзова №№ 1, 2, 3, 15, улица Ауэзова №№ 1-6, 8, 9, 11-14.
22. Избирательный участок № 416
В границах: села Камысты, переулок Энергетиков №№ 4, 6, 8, улица Энергетиков № 2Б, 3, 5, 7, 9, 11-17, 19, 19А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, улица Транспортная № 2, 4-8, 10-18, 20-22, 25-28, 31, 34, 37, 39-45, улица Степная №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, улица Ержанова №№ 1-8, 10-20, 23-27, 29-31, 32, 34, 38, 40, 42, улица Гумилева №№ 1-9, 11, 15-20, 22-28, 30-31, 34-38, улица Горького №№ 1, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18, 26, улица Валиханова №№ 1, 3, 5, улица Кудайкулова №№ 1-11, 13, 14, 16-22, 24-27, 30, 36, 38, улица Карла Маркса №№ 3-9, 12, 16-19, 22-23, 25, улица Абая №№ 18-25, 27-36, 38-39, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, улица Маяковского №№ 11, 13, 15, 18, 20, 22-25, 27, 29, 32, 35-37, 42-47, 52, 56, 58.
23. Избирательный участок № 417
В границы: села Алтынсарино, улица ХПП, улица Брежнева №№ 1-12, улица Волынова №№ 21-28.
24. Избирательный участок № 418
В границы: села Арка, улица Геологическая, улица Садовая, улица Железнодорожная, улица Дворянское гнездо, улица Лесная, улица Клубная.