Меңдіқара ауданы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 316 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 5669 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы № 142 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 20.10.2017 № 142 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Меңдіқара ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы И. Ерденова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________ Ә. Қошанов
Мәслихаттың
2015 жылғы 29 мамырдағы
№ 316 шешіміне қосымша
Қостанай облысы Меңдіқара ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа енгізілген қадастрлық кварталдардың нөмірі мен атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
0,5
-
2
0,6
-
3
0,7
Қарақоға ауылдық округі:
Құлшықай ауылы 015
Қарақоға ауылдық округі:
Төлеңгүт ауылы 015
Қарақоға ауылдық округі:
Байғожа ауылы 015
4
0,8
Қарақоға ауылдық округі:
Жарқайың ауылы 015
Ломоносов ауылдық округі:
Қаражар ауылы 015
5
0,9
Борков ауылдық округі:
Татьяновка ауылы 037
Введен ауылдық округі:
Каменка ауылы 009
6
1,0
Ломоносов ауылдық округі:
Шиелі ауылы 032
Краснопреснен ауылдық округі:
Балықты ауылы 018
Краснопреснен ауылдық округі:
Лоба ауылы 018
7
1,1
Алешин ауылдық округі:
Алқау ауылы 025
8
1,2
Буденный ауылдық округі:
Қызылту ауылы 022
Введен ауылдық округі:
Загаринка ауылы 009
Краснопреснен ауылдық округі:
Молодежное ауылы 018
Каменскорал ауылдық округі:
Ақсуат ауылы 032
9
1,3
Каменскорал ауылдық округі:
Жусалы ауылы 032
Ломоносов ауылдық округі:
Қасқат ауылы 011
Первомай ауылдық округі:
Красносельское ауылы 029
Соснов ауылдық округі:
Никитинка ауылы 035
10
1,4
Қарақоға ауылдық округі:
Ұзынағаш ауылы 014
Ломоносов ауылдық округі:
Қарамай ауылы 012
Михайлов ауылдық округі:
Архиповка ауылы 041
Соснов ауылдық округі:
Приозерное ауылы 035
11
1,5

Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Мендыкаринского района
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 29 мая 2015 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июня 2015 года № 5669. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20 октября 2017 года № 142
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20.10.2017 № 142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Установить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Мендыкаринского района Костанайской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Ерденова
Секретарь
районного маслихата
В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
Мендыкаринского района"
________________ А. Кушанов
Приложение
к решению маслихата
от 29 мая 2015 года № 316
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Мендыкаринского района Костанайской области
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Номер и название кадастровых кварталов, входящих в зону (по сельским округам)
1
0,5
-
2
0,6
-
3
0,7
Каракогинский сельский округ:
село Кульчукай 015
Каракогинский сельский округ:
село Туленгут 015
Каракогинский сельский округ:
село Байгожа 015
4
0,8
Каракогинский сельский округ:
село Жаркайын 015
Ломоносовский сельский округ:
село Каражар 015
5
0,9
Борковский сельский округ:
село Татьяновка 037
Введенский сельский округ:
село Каменка 009
6
1,0
Ломоносовский сельский округ:
село Шиели 032
Краснопресненский сельский округ:
село Балыкты 018
Краснопресненский сельский округ:
село Лоба 018
7
1,1
Алешинский сельский округ:
село Алкау 025
8
1,2
Буденновский сельский округ:
село Кызылту 022
Введенский сельский округ:
село Загаринка 009
Краснопресненский сельский округ:
село Молодежное 018
Каменскуральский сельский округ:
село Ақсуат 032
9
1,3
Каменскуральский сельский округ:село
Жусалы 032
Ломоносовский сельский округ:
село Каскат 011
Первомайский сельский округ:
село Красносельское 029
Сосновский сельский округ:
село Никитинка 035
10
1,4
Каракогинский сельский округ:
село Узынагаш 014
Ломоносовский сельский округ:
село Карамай 012
Михайловский сельский округ:
село Архиповка 041
Сосновский сельский округ:
село Приозерное 035
11
1,5

Боровское ауылы 001-006
Алешин ауылдық округі:
Алешинка ауылы 025
Алешин ауылдық округі:
Молодежное ауылы 024
Буденный ауылдық округі:
Буденновка ауылы 022
Введен ауылдық округі:
Введенка ауылы 008
Борков ауылдық округі:
Борки ауылы 037
Краснопреснен ауылдық округі:
Красная Пресня ауылы 017
Каменскорал ауылдық округі:
Каменскуральское ауылы 031
Ломоносов ауылдық округі:
Көктерек ауылы 032
Михайлов ауылдық округі:
Михайловка ауылы 039
Михайлов ауылдық округі:
Степановка ауылы 041
Первомай ауылдық округі:
Первомайское ауылы 027, 028
Первомай ауылдық округі:
Ивановка ауылы 029
Первомай ауылдық округі:
Долбушка ауылы 029
Первомай ауылдық округі:
Лесное ауылы 035
Теңіз ауылдық округі:
Теңіз ауылы 020
Теңіз ауылдық округі:
Новониколаевка ауылы 020
Соснов ауылдық округі:
Харьковское ауылы 034
Первомай ауылдық округі:
Чернышевка ауылы 029
Соснов ауылдық округі:
Сосна ауылы 035

село Боровское 001-006
Алешинский сельский округ:
село Алешинка 025
Алешинский сельский округ:
село Молодежное 024
Буденновский сельский округ:
село Буденновка 022
Введенский сельский округ:
село Введенка 008
Борковский сельский округ:
село Борки 037
Краснопресненский сельский округ:
село Красная Пресня 017
Каменскуральский сельский округ:
село Каменскуральское 031
Ломоносовский сельский округ:
село Коктерек 032
Михайловский сельский округ:
село Михайловка 039
Михайловский сельский округ:
село Степановка 041
Первомайский сельский округ:
село Первомайское 027,028
Первомайский сельский округ:
село Ивановка 029
Первомайский сельский округ:
село Долбушка 029
Первомайский сельский округ:
село Лесное 035
Тенизовский сельский округ:
село Тенизовское 020
Тенизовский сельский округ:
село Новониколаевка 020
Сосновский сельский округ:
село Харьковское 034
Первомайский сельский округ:
село Чернышевка 029
Сосновский сельский округ:
село Сосна 035