Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 72 "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 5349 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 16.05.2016 № 160 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Заңына, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 898 Жарлығына сәйкес, Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 72 "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4527 тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі 3-тараудың 20-тармағы алынып тасталсын:
17-тармақ мынадай мазмұндағы 22-1), 22-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"22-1) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен азаматтық хал актілерін тіркеуді жүзеге асырады және тіркеу туралы мәліметтерді Жеке тұлғалар туралы мемлекеттік дерекқорға енгізу;
22-2) туу туралы куәліктерді беру кезінде жеке сәйкестендіру нөмірлерін қалыптастыру;";
3-тарау мынадай мазмұндағы 21-1-тармақпен толықтырылсын:
"21-1. Таран ауданы әкімінің аппаратына Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалатын және лауазымынан босатылатын Таран ауданы әкімі аппаратының басшысы жетекшілік жасайды.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран ауданының әкімі Б. Өтеулин

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата района от 25 февраля 2014 года № 72 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Тарановского района"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 12 января 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 февраля 2015 года № 5349. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16 мая 2016 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 16.05.2016 № 160.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления", Указом Президента Республики Казахстан от 25 августа 2014 года № 898 "О мерах по разграничению полномочий между уровнями государственного управления Республики Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района от 25 февраля 2014 года № 72 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4527, опубликовано 10 апреля 2014 года в газете "Маяк") следующие изменение и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Аппарат акима Тарановского района", утвержденном указанным постановлением, пункт 20 главы 3 исключить;
пункт 17 дополнить подпунктами 22-1), 22-2) следующего содержания:
"22-1) осуществляет регистрацию актов гражданского состояния, и вносит сведения о регистрации в Государственную базу данных о физических лицах в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
22-2) формирование индивидуальных идентификационных номеров при выдаче свидетельств о рождении;";
главу 3 дополнить пунктом 21-1 следующего содержания:
"21-1. Аппарат акима Тарановского района возглавляется руководителем аппарата акима Тарановского района, назначаемым на должность и освобождаемым от должности в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарановского района Б. Утеулин