Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 226/30 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 366/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 4387 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 398/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 26.05.2015 № 398/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 226/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3698 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы № 8 "Шаһар" газетінде және 2014 жылғы 24 ақпандағы № 7 "Версия" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
7-тармақтың 7) тармақшасы "18 жасқа дейін" сөздерімен толықтырылсын;
7-тармақтың 9) тармақшасының бесінші абзацындағы "және шаруашылық құрылыстарының" сөздері алып тасталсын;
7-тармақтың 10) тармақшасының үшінші абзацындағы "туберкулез ауруынан зардап шегетін адамдардың амбулаторлық емделуге (емдеу тәртібін бұзбай) арналған жолақысына" сөздері "туберкулез ауруынан зардап шегетін адамдар" сөздерімен ауыстырылсын;
7-тармақтың 11) тармақшасындағы "ең төменгі зейнетақы және жәрдемақы мөлшерін алатын зейнеткерлік жасқа толған адамдар, атап айтқанда" сөздері "зейнеткерлік жасқа толған адамдар, атап айтқанда" сөздерімен ауыстырылсын;
7-тармақтың 11) тармақшасының бірінші абзацындағы "зейнеткерлік жасқа толған азаматтар" сөздері "ең төменгі зейнетақы және жәрдемақы мөлшерін алатын азаматтар" сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 января 2014 года № 226/30 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 20 февраля 2015 года № 366/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 марта 2015 года № 4387. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 мая 2015 года № 398/53 (вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26.05.2015 № 398/53 (вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 января 2014 года № 226/30 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3698, опубликовано в газете "Шаhар" 28 февраля 2014 года № 8 и в газете "Версия" 24 февраля 2014 года № 7), следующие изменения и дополнения:
дополнить подпункт 7) пункта 7 словами "до 18 лет";
в абзаце пятом подпункта 9) пункта 7 слова "и хозяйственных построек" исключить;
в абзаце третьем подпункта 10) пункта 7 слова "лица, страдающие туберкулезным заболеванием, на проезд на амбулаторное лечение (без нарушений режима)" заменить словами "лица, страдающие туберкулезным заболеванием";
в подпункте 11) пункта 7 слова "лица, достигшие пенсионного возраста, получающие минимальный размер пенсии и пособия, а именно" заменить словами "лица, достигшие пенсионного возраста, а именно";
в абзаце первом подпункта 11) пункта 7 слова "граждане, достигшие пенсионного возраста" заменить словами "граждане, получающие минимальный размер пенсии и пособия";

8-тармақтың 1) тармақшасының жетінші абзацындағы "1,8" сандары "5" санымен ауыстырылсын;
8-тармақтың 2) тармақшасының алтыншы абзацындағы "қайтыс болуы туралы азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінен анықтама," сөздері "қайтыс болу туралы азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінен анықтама (алты айға дейін жарамды)," сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақтың 2) тармақшасының жетінші абзацындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті" сөздері "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Павлодар қаласының төтенше жағдайлар басқармасы" сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақтың 2) тармақшасының оныншы абзацындағы "өтініш пен қоса берілетін келесі құжаттардың негізінде: екінші деңгейдегі банкінің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыруға сәйкес лицензиясы бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі, туберкулезбен ауыратын адамның амбулаторлық емделуде жүргендігін растайтын тиісті медициналық мекемеден анықтама (емдеу аяқталғаннан кейін)" сөздері "Павлодар облысы туберкулезге қарсы диспансері филиалдары ұсынған тізімнің негізінде" сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақтың 2) тармақшасының он бірінші абзацындағы "25 000 теңге" сандары мен сөздері "10 АЕК" сандары және сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақтың 2) тармақшасы келесі мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын: "7-тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін тіс протездеуге;";
8-тармақтың 2) тармақшасы келесі мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын: "7-тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін мерзімді басылымдарға жазылуға;";
8-тармақтың 2) тармақшасы келесі мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын: "7-тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін Жеңістің 70 жылдығына арналған шеруге қатысу үшін бірыңғай нысандағы киімдер иелену мен тігуге;";
9-тармақтың бірінші абзацындағы "(төлем сессия қорытындысы бойынша жартыжылдықта 1 рет төленеді)" сөздері алып тасталсын;
9-тармақтың екінші абзацы "(бір айға дейін жарамды)" сөздерімен толықтырылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ешмұратов
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов

в абзаце седьмом подпункта 1) пункта 8 цифры "1,8" заменить цифрой "5";
в абзаце шестом подпункта 2) пункта 8 слова "справки о смерти из отдела регистрации актов гражданского состояния," заменить словами "справки о смерти из отдела регистрации актов гражданского состояния (действительна в течение шести месяцев),";
в абзаце седьмом подпункта 2) пункта 8 "Департамент по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" заменить словами "Управление по чрезвычайным ситуациям города Павлодара Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
в абзаце десятом подпункта 2) пункта 8 слова "на основании заявления с приложением следующих документов: номера лицевого счета в банках второго уровня, или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, справки из соответствующего медицинского учреждения, подтверждающей нахождение больного туберкулезом на амбулаторном лечении (после завершения лечения)" заменить словами "на основании списка, предоставляемого филиалами Павлодарского областного противотуберкулезного диспансера";
в абзаце одиннадцатом подпункта 2) пункта 8 цифры и слова "25 000 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "10 МРП";
дополнить подпункт 2) пункта 8 абзацем четырнадцатым следующего содержания: "для категории, указанной в подпункте 1) пункта 7 - на зубопротезирование;";
дополнить подпункт 2) пункта 8 абзацем пятнадцатым следующего содержания: "для категории, указанной в подпункте 1) пункта 7 - на подписку периодических изданий;";
дополнить подпункт 2) пункта 8 абзацем шестнадцатым следующего содержания: "для категории, указанной в подпункте 1) пункта 7 - на пошив и приобретение единой формы одежды для участия в параде, посвященном 70-летию Победы;";
в абзаце первом пункта 9 слова "(выплата производится 1 раз в полугодие по результатам сессии)" исключить;
дополнить абзац второй пункта 9 словами "(действительны в течение одного месяца)".
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.
Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Ешмуратов
Секретарь городского маслихата М. Желнов