Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 369/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 4402 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4258 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4, 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5, "Шаһар" газетінде және 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 2, 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 2 ақпандағы № 4, 2015 жылғы 9 ақпандағы № 5 "Версия" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"44 210 554" сандары "44 440 907" сандарымен ауыстырылсын;
"11 186 121" сандары "11 416 474" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "41 519 831" сандары "42 229 581" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "2 690 723" сандары "2 211 326" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-2 690 723" сандары "-2 211 326" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 18 марта 2015 года № 369/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2015 года № 4402
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4258, опубликовано в газете "Шаһар" 23 января 2015 года № 3, 30 января 2015 года № 4, 6 февраля 2015 года № 5, и в газете "Версия" 19 января 2015 года № 2, 26 января 2015 года № 3, 2 февраля 2015 года № 4, 9 февраля 2015 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "44 210 554" заменить цифрами "44 440 907";
цифры "11 186 121" заменить цифрами "11 416 474";
в подпункте 2) цифры "41 519 831" заменить цифрами "42 229 581";
в подпункте 5) цифры " 2 690 723" заменить цифрами "2 211 326 ";
в подпункте 6) цифры "-2 690 723" заменить цифрами "- 2 211 326";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.