Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 307/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 ақпанда № 4294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшада "10153815" деген сандар "10213537" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-85418" деген сандар "-145140" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "85418" деген сандар "145140" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 января 2015 года № 307/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 февраля 2015 года № 4294
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4251, опубликованное 9 января 2015 года в газете "Аксу жолы", "Новый Путь" № 1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
1) в подпункте 2) цифры "10153815" заменить цифрами "10213537";
2) в подпункте 5) цифры "-85418" заменить цифрами "-145140";
3) в подпункте 6) цифры "85418" заменить цифрами "145140";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

1230
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
15907
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29002
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1350
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және жеке көмекшілермен қамтамасыз ету, ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуі
38531
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
23753
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
550
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
550
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70412
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59460
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39876
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
980
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
751
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
17593
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
260
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10952
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сапасын жақсарту бойынша іс- шаралар жоспарын іске асыру
10952
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1544971
1
Тұрғын үй шаруашылығы
52393
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28675
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
16050
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізу
2625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2011
026
“Жұмыспен қамту -2020” жол картасы бойынша қала және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде нысандарды жөндеу
2011
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
21707
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
19907
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайғастыру және (немесе) сатып алу

1230
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
15907
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29002
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38531
052
Проведение мероприятий, посвященных семи-десятилетию Победы в Великой Отечественной войне
23753
464
Отдел образования района (города областного значения)
550
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
550
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70412
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59460
001
Услуги по реализации государственной полити-ки на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39876
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособии и других социальных выплат
980
021
Капитальные расходы государственного органа
751
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17593
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
260
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10952
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
10952
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1544971
1
Жилищное хозяйство
52393
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28675
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16050
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2625
464
Отдел образования района (города областного значения)
2011
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по “Дорожной карте занятости - 2020”
2011
467
Отдел строительства района (города областного значения)
21707
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
19907
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры