Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 218-40-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 қазанда № 4752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4264 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармағында:
1) тармақшада:
"3 335 589" сандары "3 330 589" сандарымен ауыстырылсын;
"387 993" сандары "382 993" сандарымен ауыстырылсын;
"10 790" сандары "10 788" сандарымен ауыстырылсын;
"5 687" сандары "5 689" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 344 189" сандары "3 339 189" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"23 658" сандары "23 681" сандарымен ауыстырылсын;
"6 072" сандары "6 049" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-32 258" сандары "-32 281" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "32 258" сандары "32 281" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармағында:
"5 545" сандары "6 145" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Қ. Ибрагимов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XL кезектен тыс

О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 16 сентября 2015 года № 218-40-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 октября 2015 года № 4752
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4264, опубликовано 24 января 2015 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 335 589" заменить цифрами "3 330 589";
цифры "387 993" заменить цифрами "382 993";
цифры "10 790" заменить цифрами "10 788";
цифры "5 687" заменить цифрами "5 689";
в подпункте 2) цифры "3 344 189" заменить цифрами "3 339 189";
в подпункте 3):
цифры "23 658" заменить цифрами "23 681";
цифры "6 072" заменить цифрами "6 049";
в подпункте 5) цифры "-32 258" заменить цифрами "-32 281";
в подпункте 6) цифры "32 258" заменить цифрами "32 281";
пункте 3:
цифры "5 545" заменить цифрами "6 145";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии К. Ибрагимов
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XL внеочередная сессия,V созыв)

592
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 899
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 589
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 466
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
140
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6 342
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 787
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 787
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 082
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
705
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
633 588
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 037
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
316
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
316
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 640
026
"Жұмыспен қамту -2020" жол карта" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 640
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 581
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 000
074
"Жұмыспен қамту -2020" жол карта" бағдарламаның екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
9581
2
Коммуналдық шаруашылық
598 800
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 441
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 441
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 783
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
28 109
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5 024
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11 650
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

592
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 899
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 589
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 466
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
140
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6 342
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 787
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 787
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 082
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
705
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
633 588
1
Жилищное хозяйство
15 037
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
316
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
316
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
500
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 640
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости – 2020"
1 640
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 581
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 000
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления программы "Дорожная карта занятости – 2020"
9 581
2
Коммунальное хозяйство
598 800
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 441
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 441
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 783
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
28 109
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5 024
028
Развитие коммунального хозяйства
11 650
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)