Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы "Лебяжі ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 99/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 232/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 4767 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 2016 жылғы 06 қаңтардағы N 31/1-36/4 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 06.01.2016 N 31/1-36/4 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Лебяжинского района от 6 мая 2015 года № 99/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Лебяжинском районе"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 1 октября 2015 года № 232/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 октября 2015 года № 4767. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 января 2016 года N 31/1-36/4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.01.2016 N 31/1-36/4).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы "Лебяжі ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 99/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 мамырдағы "Аққу үні - Вести Акку" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Лебяжинского района от 6 мая 2015 года № 99/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Лебяжинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4479, опубликовано 30 мая 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Жанғазинов
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "1" қазандағы
№ 232/10 қаулысына
қосымша
Лебяжі ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Лебяжі ауылдық округі әкімі аппаратының "Балдәурен" сәби балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
75
(60-жергілікті бюджет)
(15-республикалық бюджет)

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Жангазинов
Приложение
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от "1" октября 2015 года
№ 232/10
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2015 год в Лебяжинском районе
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Балдаурен" аппарата акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
75
(60-местный бюджет, 15-республиканский бюджет)