Май ауданы елді мекендер аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 3/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда № 4342 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы N 1/60 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 16.03.2016 N 1/60 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Май ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізетін орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі депутаттық тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Нұров
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған ХLVІ
(кезектен тыс) сессиясы)
2015 жылғы 19 ақпандағы
№ 3/46 шешіміне
қосымша
Май ауданы ауылдық округтері бойынша бейбіт жиналыстарды, митингілерді,
шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу орындары
№ р/с
Елді мекен атауы
Өткізу орны
1
Көктөбе ауылы
Ардагерлер аллеясы ескерткішінің алдындағы алаң
2
Саты ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
3
Малайсары ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
4
Кеңтүбек ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
5
Жұмыскер ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
6
Майтүбек ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
7
Май ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
8
Ақжар ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
9
Баскөл ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
10
Ақшиман ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң
11
Қаратерек ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң

О дополнительном регламентировании проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Майского района
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 19 февраля 2015 года № 3/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 марта 2015 года № 4342. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 16 марта 2016 года N 1/60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 16.03.2016 N 1/60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Майском районе согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-культурного развития и по защите законных прав и интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Нуров
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(ХLVІ (внеочередная)
сессия, V созыв)
от 19 февраля 2015 года № 3/46
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий,
пикетов, демонстраций по сельским округам Майского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения
1
село Коктобе
Плошадь перед памятником Ардагерлер аллеясы
2
село Саты
Плошадь перед сельским клубом
3
село Малайсары
Плошадь перед сельским клубом
4
село Кентубек
Плошадь перед сельским клубом
5
село Жумыскер
Плошадь перед сельским клубом
6
село Майтубек
Плошадь перед сельским клубом
7
село Майск
Плошадь перед сельским клубом
8
село Акжар
Плошадь перед сельским клубом
9
село Басколь
Плошадь перед сельским клубом
10
село Акшиман
Плошадь перед сельским клубом
11
село Каратерек
Плошадь перед сельским клубом