Успен ауданының ауылдары мен ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 47/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 сәуірде № 4411 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі N 79/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 26.04.2016 N 79/4 қаулысымен.

Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сел и сельских округов Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 2 марта 2015 года № 47/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 апреля 2015 года № 4411. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 26 апреля 2016 года N 79/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 26.04.2016 N 79/4.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысымен бекітілген ішкі сауда Ережесінің 120-тармағына сәйкес Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: