Шарбақты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы "Шарбақты ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 151/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 301/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 қарашада № 4777 болып тіркелді

О внесении изменения в постановление акимата Щербактинского района от 21 мая 2015 года № 151/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Щербактинском районе"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 2 октября 2015 года № 301/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 ноября 2015 года № 4777

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы "Шарбақты ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 151/5 қаулысына (2015 жылғы 25 маусымдағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4540 тіркелген, 2015 жылғы 9 шілдедегі аудандық № 27 "Маралды" және "Трибуна" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Щербактинского района от 21 мая 2015 года № 151/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Щербактинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4540 от 25 июня 2015 года, опубликованное в районных газетах "Маралды" и "Трибуна" № 27 от 9 июля 2015 года) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шарбақты ауданы әкімінің жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б. Ыбыраев
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 2 қазандағы
№ 301/10 қаулысына
қосымша
Шарбақты ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына орташа шығын бағасы кемінде (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда айына жан басына қаржыландыру мөлшері, теңге
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
6
1
"Шарбақты ауданы әкімдігінің, Шарбақты ауданы Шарбақты ауылы әкімі аппаратының "Айгөлек" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
(жергілікті бюджет)
22616
14616
3 жасқа дейін- 8000
3-тен 7 жасқа дейін -8000
2
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Алексеевка ауылдық округі әкімі аппаратының "Балбөбек" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
(жергілікті бюджет)
57187
50687
3 жасқа дейін - 6000
3-тен 7 жасқа дейін - 7000
3
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Орловка ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақбота" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік казыналық кәсіпорны
50
(жергілікті бюджет)
50078
43778
3 жасқа дейін - 6300
3-тен 7 жасқа дейін - 6300
4
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округі әкімі аппаратының "Балапан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
(жергілікті бюджет)
47020
41320
3 жасқа дейін - 5700
3-тен 7 жасқа дейін - 5700
5
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі әкімі аппаратының "Бүлдіршін" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
(республикалық бюджет)
45120
38620
3 жасқа дейін - 6500
3-тен 7 жасқа дейін - 6500
6
"Арбиген жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (шағын-орталық)
20
(республикалық бюджет)
18480
14480
2-ден 6 жасқа дейін
4000
7
Шарбақты ауданының "Богодаровка негізгі жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
(шағын-орталық)
10
(республикалық бюджет)
18500
16400
2-ден 6 жасқа дейін
2500
8
"Галкин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
(шағын-орталық)
30
(республикалық бюджет)
14567
7567
2-ден 6 жасқа дейін
7000
9
"Шарбақты ауданының Есілбай жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
(шағын-орталық)
35
(республикалық бюджет)

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Щербактинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района
от 2 октября 2015 года № 301/10
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2015 год в Щербактинском районе
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" аппарата акима села Шарбакты Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
140 (местный бюджет)
22616
14616
до 3-х лет – 8000 от 3-7 лет - 8000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" аппарата акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
50 (местный бюджет)
57187
50687
до 3-х лет – 6000 от 3-7 лет - 7000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" аппарата акима Орловского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
50 (местный бюджет)
50078
43778
до 3-х лет – 6300 от 3 до 7 лет – 6300
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" аппарата акима Александровского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
50 (местный бюджет)
47020
41320
до 3-х лет – 5700 от 3 до 7 лет – 5700
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Бүлдіршін" аппарата акима Шалдайского сельского округа Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
50 (республиканский бюджет)
45120
38620
до 3-х лет – 6500 от 3 до 7 лет – 6500
6
Государственное учреждение "Арбигенская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
(мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
18480
14480
от 2 до 6 лет 4000
7
Государственное учреждение "Богодаровская основная общеобразовательная школа" (мини-центр)
10
(республиканский бюджет)
18500
16400
от 2 до 6 лет 2500
8
Государственное учреждение "Галкинская средняя общеобразовательная школа"
(мини-центр)
30 (республиканский бюджет)
14567
7567
от 2 до 6 лет 7000
9
Государственное учреждение "Есильбайская средняя общеобразовательная школа Щербактинского района"
(мини-центр)
35 (республиканский бюджет)