Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 468 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда N 3499 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы N 80 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 15.03.2016 N 80 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген) бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларының 4-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері;
осы қаулының 2, 3-қосымшаларға сәйкес тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары.
2. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Е. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі А. Мамытбеков

Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2015 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 3499. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2016 года N 80
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 15.03.2016 N 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утверждҰнных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов № 11223), со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
виды субсидируемых удобрений согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложениям 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Северо-Казахстанской области, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Е. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан A.Мамытбеков

636,9
32.
YaraLivaBrassitrel микроэлементтерінің суда еритін қоспасы (MgO 8.3. SО3 28.75. B 8. Vn 7. Mo 0.4) (Нидерланды)
килограмм
30
367,5
33.
Калий сульфаты (Қытай)
килограмм
30
123
34.
Магний сульфаты (Қытай)
килограмм
30
78
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2015 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 468 қаулысына
4-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының
тізбесі
1) "Субсидияланатын тыңайтқыш түрлерiн және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), тыңайтқыштарды берушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 қаулысы ("Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 25 қыркүйекте жарияланды, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2937 болып тіркелді);

636,9
32
Водорастворимая смесь микроэлементов YaraLivaBrassitrel (MgO 8.3. SО3 28.75. B 8. Vn 7. Mo 0.4) (Нидерланды)
килограмм
30
367,5
33
Сульфат калия (Китай)
килограмм
30
123
34
Сульфат магния (Китай)
килограмм
30
78
Приложение 4 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от "07" декабря 2015 года № 468
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
1) Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений" от 3 сентября 2014 года № 322 (опубликовано 25 сентября 2014 года информационно-правовая система "Адилет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2937);

2) "Субсидияланатын тыңайтқыш түрлерiн және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), тыңайтқыштарды берушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 117 қаулысы (2015 жылғы 2 маусымда "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3248 болып тіркелді);
3) "Субсидияланатын тыңайтқыш түрлерiн және отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына), тыңайтқыштарды берушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 299 қаулысы ("Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 21 қыркүйекте жарияланды, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3362 болып тіркелді).

2) постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 сентября 2014 года № 322 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений"" от 9 апреля 2015 года № 117 (опубликовано 2 июня 2015 года газета "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3248);
3) постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 сентября 2014 года № 322 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений"" от 12 августа 2015 года № 299 (опубликовано 21 сентября 2015 года информационно-правовая система "Адилет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3362).