"Аққайың ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің Қағидасын бекіту туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 12-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2015 жылғы 3 қарашадағы N 36-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада N 3470 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 7-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 29.11.2016 № 7-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аққайың ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің Қағидасын бекіту туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 12-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 31 шілдеде № 2342 тіркелген, 2013 жылғы 8 тамыздағы "Аққайың" газетінде, 2013 жылғы 8 тамыздағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Аққайың ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің Қағидаларында:
1-тармақтың бірінші бөлігінің екінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХXVI сессия
төрағасы
А. Үмбетов
Аққайың ауданы мәслихатының
хатшысы
Қ. Құрманбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Аққайың аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Қ. Садыков
2015 жылғы 3 қараша
"Аққайың аудандық тұрғын
үй коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
В. Бабинов
2015 жылғы 3 қараша
"Аққайың аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е. Гонтарь
2015 жылғы 3 қараша

О внесении изменения в решение маслихата Аккайынского района от 27 июня 2013 года № 12-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Аккайынском районе"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 ноября 2015 года N 36-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 ноября 2015 года N 3470. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 7-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29.11.2016 № 7-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Аккайынском районе" от 27 июня 2013 года № 12-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2342 от 31 июля 2013 года, опубликовано 8 августа 2013 года в газете "Аққайың", 8 августа 2013 года в газете "Колос") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Аккайынском районе, утвержденных указанным решением:
абзац второй части первой пункта 1 изложить в следующей редакции:
"расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХXХVI сессии V созыва
А. Умбетов
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел занятости и
социальных программ"
К. Садыков
3 ноября 2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог"
В. Бабинов
3 ноября 2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
экономики и финансов" Е. Гонтарь
3 ноября 2015 года