"2015-2017 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 38/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде N 3320 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 9 наурыздағы N 46/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 09.03.2016 N 46/15 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодекстің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабы 4-тармағына және 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 6 қаңтар №3044 тіркелген, 2015 жылғы 6 ақпан "Ауыл арайы" газетінде, 2015 жылғы 6 ақпан "Сельская новь" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
1-ші тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға Жамбыл ауданының аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 742 681,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері – 347 953 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 233 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 084 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 381 411,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 745 295,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 780,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 576,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 796 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -11 394,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 11 394,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 796 мың теңге;
бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары – 3 298,2 мың теңге;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқару органдарының қоры 1 240 мың теңге сомасында бекітілсін";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 34/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 38/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2015 года № 3320. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 марта 2016 года N 46/15
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 09.03.2016 N 46/15 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 34/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3044 от 06 января 2015 года, опубликовано 06 февраля 2015 года в газете "Ауыл арайы", 06 февраля 2015 года в газете "Сельская новь"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 742 681,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 347 953 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 233 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 084 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 381 411,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 745 295,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 780,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 576,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 394,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 11 394,2 тысяч тенге:
поступление займов – 11 892 тысяч тенге;
погашение займов – 3 796 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 298,2 тысяч тенге;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 1 240 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:

1) 4 471 мың теңге – оқулықтар сатып алуға және жеткізуге арналған;
2) 6049 мың теңге – энзоотикалық ауруларға қарсы алдын-алу іс-шараларын өткізуге;
3) 3 238 мың теңге – интернет желісіне қызмет ұсынуға;
4) 1 684,7 мың теңге – Ұлы Отан соңысында Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуге;
5) 2 621 мың теңге – "Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 шілдедегі № 636 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бағдарламасы аясында ауылдық елді мекендерді дамытуға арналған.

1) 4 471 тысяча тенге – на приобретение и доставку учебников;
2) 6 049 тысяч тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;
3) 3 238 тысяч тенге – на предоставление услуг к сети интернет;
4) 1 684,7 тысяч тенге - на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
5) 2 621 тысяч тенге - на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы Дорожная карта занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020".

160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 620
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 391
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
229
02
Қорғаныс
4 768
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 768
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шегіндегі іс-шаралар
3 624
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
572
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
572
04
Бiлiм беру
2 092 123
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 069 541
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
60 650
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
110 455
003
Жалпы білім беру
1 798 798
006
Балаларға қосымша білім беру
30 962
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 124
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 711
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 584
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
296
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8 111
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
298
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9 430
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 802
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
22 582
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
22 582
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141 876
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 623
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

160
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 391
013
Капитальные расходы государственного органа
229
02
Оборона
4 768
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 768
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 624
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
572
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
572
04
Образование
2 092 123
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 069 541
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
60 650
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
110 455
003
Общеобразовательное обучение
1 798 798
006
Дополнительное образование для детей
30 962
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 124
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 711
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 584
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
296
012
Капитальные расходы государственного органа
320
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 111
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
298
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 430
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 802
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
22 582
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
22 582
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
141 876
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 623
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям