2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында тұратын, мақсатты топтарға жататын тұлғалардың мақсатты топтарын анықтау және қосымша тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы N 385 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда N 3517 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы N 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 04.05.2016 N 110 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтары анықталсын:
1) аз қамтылған;
2) жиырма бip жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғыз басты, көп балалы ата-аналар;
5) Қазакстан Республикасының заңнамаларында белгіленген тәртіппен асырауында тұракты күтімдi, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдары бар азаматтар;
6) зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазакстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітіруші түлектер;
12) жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші-жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар.
13) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар жатады
14) террорлық актіден жәбірленуші адамдар және оның алдын кесу шараларға қатысқан адамдар
2. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізімі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) елу жастан асқан жұмыссыз тұлғалар;
3) колледждер мен кәсіби лицейлердін түлектері, оқу мекемелерін аяктаған күнінен бастап бір жыл бойына;
4) ұзақ уақыт бойына жұмыс істемейтін тұлғалар (он екі немесе одан ұзақ айлар);

Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2016 год
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2015 года N 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2015 года N 3517. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2016 года N 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.05.2016 N 110 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевые группы, проживающие на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области, на 2016 год:
1) малообеспеченные;
2) молодежь в возрасте до двадцати одного года;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6) лица, предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя, юридического лица, либо прекращением деятельности работодателя, физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
14) лица, потерпевшие от акта терроризма, и лица, участвовавшие в его пресечении.
2. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) безработные лица, старше пятидесяти лет;
3) выпускники колледжей и профессиональных лицеев в течение года со дня окончания учебного заведения;
4) лица, длительное время не работающие (двенадцати и более месяцев)

5) бір де біреуі жұмыс істемейтін отбасыларының тұлғалары;
6) жұмыстан айырылуына байланысты босатылған тұлғалар;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2016 жылдың 1 қантарынан бастап қүшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
И. Турков

5) лица, в семье которого нет ни одного работающего;
6) лица, высвобожденные в связи с потерей работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
И. Турков