"2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 38/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде N 3315 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы N 44/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 25.12.2015 N 44/7 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21 бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/1 (2015 жылғы 09 қаңтардағы 3048 нөмірмен нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Көтерілген тың" аудандық газетінде, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 531 024 мың теңге, оның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 239 072 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 438 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 18 590 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 268 924 мың теңге;
2) шығындар – 1 542 845 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 25 608,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 32 739,2 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 7 131 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңғе;
5) бюджеттік дефицит (профицит) - - 37 429,2 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру – 37 429,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 32 703 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 131 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 11857,2 мың теңге.";
11 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"11. 2015 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 45 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 38/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2015 года № 3315. Утратило силу решением маслихата Тимирязеввского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года N 44/7
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тимирязеввского района Северо-Казахстанской области от 25.12.2015 N 44/7 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3048 от 09 января 2015 года, опубликовано 24 января 2015 года в районной газете "Көтерілген тың", 24 января 2015 года в районной газете "Нива"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 531 024 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 239 072 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 438 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 590 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 268 924 тысяч тенге;
2) затраты – 1 542 845 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 608,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 739,2 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 7 131 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 37 429,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 37 429,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 32 703 тысяч тенге;
погашение займов – 7 131 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11857,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 45 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;