"Тимирязев аудандық мәслихаттың регламентін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24/18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 44/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қаңтарда N 3591 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 5/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 30.09.2016 № 5/5 шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тимирязев аудандық мәслихаттың регламентін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24/18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 28 наурызда № 2618 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірде "Көтерілген тың" аудандық газетінде жарияланған, 2014 жылғы 18 сәуірде "Нива" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 8-бабына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Жарлығына сәйкес, Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХIV сессиясының
төрағасы
Б. Дүйсембаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С. Мұстафин

О внесении изменения в решение районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 24/18 "Об утверждении Регламента Тимирязевского районного маслихата"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 44/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 января 2016 года № 3591. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30 сентября 2016 года № 5/5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30.09.2016 № 5/5.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 24/18 "Об утверждении регламента Тимирязевского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2618 от 28 марта 2014 года, опубликовано 18 апреля 2014 года в районной газете "Көтерілген тың", 18 апреля 2014 года в районной газете "Нива"), следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XХXXIV сессии
районного маслихата
Б. Дюсембаев
Секретарь
районного маслихата
С. Мустафин