"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-29 с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы N 2-31с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде N 3198 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-29 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 3052 тіркелген, 2015 жылғы 26 қантардағы "Кызыл Ту" және 2015 жылғы 26 қантардағы "Кішкенекөл таңы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 252 795 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 313 372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 606 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 908 673 мың теңге;
2) шығындар – 2 279 901,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 794 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 990 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59 900,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 900,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 23 784 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 990 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 106,9 мың теңге.";
12 тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскелеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерленіне еңбекақы төлеу жүйесінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 2-29 с "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 марта 2015 года N 2-31с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 апреля 2015 года N 3198
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 26 декабря 2014 года № 2-29 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3052 от 9 января 2015 года, опубликовано 26 января 2015 года в газетах "Кызыл Ту" и 26 января 2015 года "Кішкенекөл таңы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 252 795 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 313 372 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 20 606 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 10 144 тысяч тенге; поступления трансфертов — 1 908 673 тысяч тенге;
2) затраты — 2 297 901,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 14 794 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 990 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 , в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 59 900,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –59 900,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 23 784 тысяч тенге;
погашение займов – 8 990 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45 106,9 тысяч тенге.";
в пункте 12 подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";

12 тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталынсын және мынадай мазмұндағы 10) тармақшасымен толықтырылсын:
"10) "Уәлиханов ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесін ұстауға.";
14 тармақтың 2), 3), 4), 6) және 7) тармақшалары алынып тасталынсын және мынадай мазмұндағы 9), 10) және 11) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) оқулықтарды сатып алуға және жеткiзуіне;
10) желi ғаламтор қызмет түрлерiн ұсынуға;
11) Уәлиханов ауданы "Қулыкөл - Қаратал" аудандық мағынаның KTUL-341 автомобиль жолынын көмескi уческелiрін күрделi жөндеуiне.";
келесі 14-1 тармағымен толықтырылсын:

в пункте 12 исключить подпункт 2) и дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на содержание государственного учреждения "Отдела ветеринарии Уалихановского района."
в пункте 14 исключить подпункты 2), 3), 4) 6) и 7) и дополнить подпунктом 9), 10) и 11) следующего содержания:
"9) на приобретение и доставку учебников;
10) на предоставление услуг к сети Интернет;
11) на капитальный ремонт размытых участков автомобильной дороги районного значения KTUL-341 "Кулыколь - Каратал" Уалихановского района.";
дополнить пунктом 14-1:

"14-1. 9 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттiң шығыстары қаржылық жыл басына 45 106,9 мың теңге сомада қалыптасқан аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешiмнің 3 қосымшаға сәйкес көрсетiлген шешiмі 9 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
V шақырылған ХXXІ сессия
төрағасы
М. Балтабаев
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров

"14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 45 106,9 тысяч тенге, согласно приложению 9.";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению;
дополнить приложением 9 к указанному решению согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
XXXI сессии V созыва
М. Балтабаев
Секретарь
Уалихановского районного
маслихата
Б. Кадиров

11602
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11602
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
67612
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
65612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
110157
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108639
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1518
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1628
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
419
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1209
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6648
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6648
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21572
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншiгiн басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
21572
2
Қорғаныс
7225
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7225
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5225
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
535
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
535
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
535
4
Білім беру
1518374
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
963
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
963
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
224478
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
93654
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

11602
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
11602
122
Аппарат акима района (города областного значения)
67612
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
65612
003
Капитальные расходы государственного органа
2000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
110157
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
108639
022
Капитальные расходы государственного органа
1518
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1628
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
419
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1209
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6648
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6648
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21572
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21572
2
Оборона
7225
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7225
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5225
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
535
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
535
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
535
4
Образование
1518374
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
963
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
963
464
Отдел образования района (города областного значения)
224478
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
93654
040
Реализация государственного образовательного заказа
в дошкольных организациях образования