Азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 144 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда N 3285 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы N 134 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 27.06.2016 N 134 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-2), 5-5), 5-6) тармақшаларына, 9-бабы 2-тармағы, 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауданның жұмыс берушілеріне жұмыс орындарына квота белгіленсін:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
Шал ақын ауданының интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
Е. Сағдиев

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июня 2015 года № 3285. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 июня 2016 года N 134
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27.06.2016 N 134 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктами 5-2), 5-5), 5-6) статьи 7, подпунктом 4) пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республики Казахстан", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям района квоту рабочих мест:
для лиц, состоящих на учҰте службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобождҰнных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по району Шал акына, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для инвалидов, в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курируещего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Е. Сағдиев