Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 282 "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" және 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 300 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулыларына өзгерістер енгiзу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 88 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 сәуірде № 3148 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 25.09.2015 № 299 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 2737-баптарына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 21-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 282 "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3014 тіркелген, 2014 жылғы 25 қазандағы "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
"Мүмкіндіктері шектеулі балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5–тармағындағы орыс тілі мәтінінде "дительность" деген сөз "длительность" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 300 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3022 тіркелген, 2014 жылғы 4 қарашасындағы "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармағындағы орыс тілі мәтінінде "преме" деген сөз "приеме" деген сөзбен ауыстырылсын.
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 11.09.2015 № 286 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға жүктелсін.

О внесении изменений в постановления акимата Атырауской области от 5 сентября 2014 года № 282 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования" и от 22 сентября 2014 года № 300 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования"
Постановление акимата Атырауской области от 3 апреля 2015 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 апреля 2015 года № 3148. Утратило силу постановлением Акимата Атырауской области от 25 сентября 2015 года № 299
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата Атырауской области  от 25.09.2015 № 299 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 2737 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 5 сентября 2014 года № 282 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 3014, опубликовано 25 октября 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в Регламенте государственной услуги "Оказание консультативной помощи семьям, воспитывающим детей с ограниченными возможностями", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 слово "дительность" заменить словом "длительность".
2. Внести в постановление акимата Атырауской области от 22 сентября 2014 года № 300 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 3022, опубликовано 4 ноября 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в регламенте государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 слово "преме" заменить словом "приеме".
Сноска. Пункт 2 утратил силу постановлением акимата Атырауской области от 11.09.2015 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукан Ш. - заместителя акима Атырауской области .

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Ізмұхамбетов

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Измухамбетов