Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 979 "Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктерін жекешелендіру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 594 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 мамырда № 3196 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 2115 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 27.11.2015 № 2115 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 979 "Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктерін жекешелендіру туралы" қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) (2014 жылғы 24 тамызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2998 болып тіркелген, облыстық "Атырау" газетінде 2014 жылы 1 қазанда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) Қаулының орыс тіліндегі атауындағы "имущества" деген сөз "имуществ" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) қосымшадағы мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтінде "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г. Шәкіроваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Ожаев

О внесении изменении в постановление акимата города Атырау от 28 августа 2014 года № 979 "О приватизации имущества коммунальной собственности города Атырау"
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 23 апреля 2015 года № 594. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 04 мая 2015 года № 3196. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 ноября 2015 года № 2115
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 ноября 2015 года № 2115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата города Атырау от 28 августа 2014 года № 979 "О приватизации имущества коммунальной собственности города Атырау" (далее - Постановление) (зарегистрированное 24 августа 2014 года в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2998, опубликованное 27 октября 2014 года в областной газете "Прикаспийская коммуна":
1) в наименовании Постановления на русском языке слово "имущества" заменить словом "имуществ";
2) в приложении по всему тексту на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шакирову Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ожаев Н.