Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 268 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3172 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының.2016 жылғы 13 қаңтардағы № 358 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 358 шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3079 санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 702 235" сандары "4 491 090" сандарымен ауыстырылсын;
"3 088 435" сандары "2 877 290" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 702 235" сандары "4 530 325" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-14 865" сандары "-54 100" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "14 865" сандары "54 100" сандарымен ауыстырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "39 235" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "2 404 329" сандары "2 193 184" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "7 474" сандары "7 802" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "7 200" сандарды "600" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "3 068" сандары "4 630" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы, оныншы абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 199 005 мың теңге;";
"үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны көтеруге – 43 474 мың теңге;";
он бірінші абзацтағы "86 707" сандары "57 540" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 126 316 мың теңге;";
он үшінші абзац алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 апреля 2015 года № 3172. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 358
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 358 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3079, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Жайык шугыласы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 702 235" заменить цифрами "4 491 090";
цифры "3 088 435" заменить цифрами "2 877 290";
в подпункте 2);
цифры "4 702 235" заменить цифрами "4 530 325";
в подпункте 5):
цифры "-14 865" заменить цифрами "-54 100";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита)" цифры "14 865" заменить цифрами "54 100":
в строке " используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "39 235";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "2 404 329" заменить цифрами "2 193 184";
в четвертом абзаце цифры "7 474" заменить цифрами "7 802";
в пятом абзаце цифры "7 200" заменить цифрами "600";
в восьмом абзаце цифры "3 068" заменить цифрами "4 630";
абзацы абзацы девятый, десятый изложить в следующей редакции:
199 005 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
"43 474 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;";
в одиннадцатом абзаце цифры "86 707" заменить цифрами "57 540";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"126 316 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
абзац тринадцатый исключить;

он төртінші абзацтағы "18 525" сандары "13 255" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "18 019" сандары "23 289" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "16 075" сандары "10 058" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "57 590" сандары "35 507" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы "226 553" сандары "700 254" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацтағы "914 413" сандары "395 435" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға-1 039 мың теңге;";
"агроөнеркәсіптіқ кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға- 4 265 мың теңге;";
"жалпы білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге- 16 444 мың теңге;";
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге- 7 587 мың теңге;";
"e-Iearning" электрондық оқыту жүйесіне – 9 287 мың теңге;";
"әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 3 481 мың теңге;";
"бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 1 000 мың теңге;";
"Алмалы ауылдық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының құрылысын аяқтауға - 2 928 мың теңге;";
"су бұрғыш каналы үшін 2 шлюз құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 400 мың теңге;";
"Махамбет ауылындағы 3 қабатты 60 пәтерлік тұрғын үй құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 600 мың теңге;";
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 70 000 мың теңге;";

в четырнадцатом абзаце цифры "18 525" заменить цифрами "13 255";
в пятнадцатом абзаце цифры "18 019" заменить цифрами "23 289";
в восемнадцатом абзаце цифры "16 075" заменить цифрами "10 058";
в двадцатом абзаце цифры "57 590" заменить цифрами "35 507";
в двадцать пятом абзаце цифры "226 553" заменить цифрами "700 254";
в двадцать восьмом абзаце цифры "914 413" заменить цифрами "395 435";
дополнить абзацами следующего содержания:
"1 039 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;";
"4 265 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;";
"16 444 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;";
"7 587 тысяч тенге – на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;";
"9 287 тысяч тенге – на систему электронного обучения "e-Iearning";
"3 481 тысяч тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;";
"1 000 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;";
"2 928 тысяч тенге – на завершение строительства административного здания аппарата акима Алмалинского сельского округа;";
"400 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации строительство 2-х шлюзов для водоотводного канала;";
"600 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации строительство 3-х этажных 60-ти квартирных жилых домов в селе Махамбет;";
"70 000 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры;";

"абаттандыру нысандарын дамытуға – 23 126 мың теңге;".
Көрсетілген 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 31-сессиясының төрағасы
А. Ерманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Құрманбаев

"23 126 тысяч тенге – на развитие объектов благоустройства;".
Приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель вне очередной
31-сессии районного маслихата
А. Ерманов
Секретарь районного маслихата А. Курманбаев

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
2040024
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
488045
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
320097
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
167948
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31057
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31057
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1520922
004
Жалпы білім беру
1414792
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
45270
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2600
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
33679
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс–шараларды өткізу
1151
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8187
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5743
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
153044
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
940
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
940
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22711
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
2040024
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
488045
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
320097
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
167948
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
31057
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31057
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1520922
004
Общеобразовательное обучение
1414792
005
Дополнительное образование для детей и юношества
45270
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2600
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33679
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8187
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5743
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
153044
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
940
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
940
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22711
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

22711
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127162
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29742
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1384
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21153
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27194
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12053
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7802
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18996
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2231
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2231
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
832300
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11128
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1070
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10058
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
18000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

22711
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127162
002
Программа занятости
29742
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
005
Государственная адресная социальная помощь
1384
006
Оказание жилищной помощи
519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21153
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27194
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12053
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18996
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2231
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2231
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
832300
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11128
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1070
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10058
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
18000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

7233
011
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7465
013
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
5000
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
770
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1695
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36716
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
34420
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
55858
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12319
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8032
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35507
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
64766
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5591
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5591
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
18137
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13241
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру

7233
011
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7465
013
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
5000
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1695
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
36716
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
2296
007
Функционирование районных (городских) библиотек
34420
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
55858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан ,развития языков и культуры
12319
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8032
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35507
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
64766
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5591
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5591
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
18137
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13241
003
Капитальные расходы государственного органа
180
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек

736
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2980
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
13691
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13691
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
010
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13429
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13429
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13429
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
888366
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1112
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
887254
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
187000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
700254
13
Басқалар
68409
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6860
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6860
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

736
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2980
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
13691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
13691
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13429
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13429
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
13429
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
888366
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1112
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
887254
022
Развитие транспортной инфраструктуры
187000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
700254
13
Прочие
68409
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6860
004
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа