Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы №212 "Индер ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 62 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 3132 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 25.04.2016 № 108 қаулысымен (алғаш жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 212 "Индер ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының (әрі қарай - Қаулы) қосымшаларына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2945 болып тіркелген, аудандық "Дендер" газетінің 2014 жылғы 3 шілдесінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес "42, 43" жолдарымен толықтырылсын;
2) мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтінінде "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі бүкіл мәтінінде "аульного" деген сөз "сельского" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) 25-жолдағы "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Атырау облысы бойынша Сот актілерін орындау департаменті Индер ауданының аумақтақ бөлімі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің сот актілерін орындау бойынша филиалы- "Индер аумақтық бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 29-жолдағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша салық департаментінің Индер ауданы бойынша салық басқармасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Индер ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстарылсын;
5) 30-жолдағы "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Атырау облыстық филиалы Индер аудандық бөлімі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление районного акимата от 13 июня 2014 года № 212 "Об организации в Индерском районе общественных работ"
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 06 марта 2015 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 марта 2015 года № 3132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 25.04.2016 № 108 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казакстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казакстан", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в приложении постановления районного акимата от 13 июня 2014 года № 212 "Об организации в Индерском районе общественных работ" (далее - Постановление) (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2945, опубликованное 3 июля 2014 года в районной газете "Дендер" ) следующие изменения и дополнения:
1) приложение 1 Постановления дополнить строками "42, 43" согласно приложению к настоящему постановлению;
2) на государственном языке по всему тексту слово "селолық" заменить словом "ауылдық"
по всему тексту на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского";
3) в строке 25 слова "Филиал "Территориальный отдел Индерского района Департамента по исполнению судебных актов Атырауской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" заменить словами "Филиал по исполнению судебных актов Республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" - "Индерский территориальный отдел";
4) в строке 29 слова "Государственное учреждение Налоговое управление по Индерскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Индерскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан";
5) в строке 30 слова "Индерское районное отделение Атырауского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" заменить словами "Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный центр по выплате пенсий Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан ".

6) Қаулының 2-қосымшасында 1, 3 жолдардағы "1,0" деген сандар "1,5" деген сандармен ауыстырылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау облысының кәсіпкерлер
палатасының Индер ауданы
бойынша филиалының директоры:
М. Тасыбаев
"6" наурыз 2015 жыл
"Атырау облысы Мәдениет,
мұрағаттар және құжаттама
басқармасының Индер ауданы
мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы:
"6" наурыз 2015 жыл
Н. Игалиева
Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "6" наурыздағы № 62 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі және қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
42
Атырау облысының кәсіпкерлер палатасының Индер ауданы бойынша филиалы
Шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы
43
"Атырау облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Индер ауданы мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы

6) в приложении 2 Постановления в строках 1, 3 цифры "1,0" заменить цифрами "1, 5".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
"СОГЛАСОВАНО"
Директор филиала Палаты
предпринимателей Атырауской
области по Индерскому району:
"6" марта 2015 год
М. Тасыбаев
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Государственный архив Индерского
района Управления культуры, архивов
и документации Атырауской области":
"6" марта 2015 год
Н. Игалиева
Приложение к постановлению акимата Индерского района от "6" марта 2015 год № 62
Перечень организаций и виды общественных работ
Перечень организаций
Виды общественных работ
42
Филиал Палаты предпринимателей Атырауской области по Индерскому району
Курьер, оператор электронно-вычислительных машин
43
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Индерского района Управления культуры, архивов и документации Атырауской области
Курьер, оператор электронно-вычислительных машин