Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 45 "Индер ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 391 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 3404 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 25.04.2016 № 108 қаулысымен (алғаш жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37–бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 45 "Индер ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2698 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінің 2013 жылғы 21 наурызында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Орталық атқарушы орган айқындайтын тәртіппен ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының екі пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін".
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Е. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан

О внесении изменения в постановление районного акимата от 5 февраля 2013 года № 45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Индерском районе"
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 11 декабря 2015 года № 391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2015 года № 3404
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 25.04.2016 № 108 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
В постановление акимата Индерского района от 5 февраля 2013 года № 45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Индерском районе" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2698, опубликованного в районной газете "Дендер" от 21 марта 2013 года) внести следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере двух процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в порядке, определяемом центральным исполнительным органом";
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.Е.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан