Аудан әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 4 "Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2015 жылғы 05 қарашадағы № 21 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қарашада № 3341 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 29.05.201 9 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" аудан әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 4 шешімінің қосымшасына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3112 болып тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінің 2015 жылғы 05 наурыздағы санында жарияланған) осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
"№ 208 сайлау учаскесі" мәтіні жаңа редакцияда жазылсын;
"№ 236 сайлау учаскесі" абзацымен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ж. Бұхарбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Сәрсенғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақат аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ә. Ерғожиев
"05" қараша 2015 жыл
Аудан әкімінің 2015 жылғы "05" қарашадағы № 21 шешіміне қосымша
Аудан әкімінің 2015 жылғы "25" ақпандағы № 4 шешіміне қосымша
Мақат ауданы аумағындағы сайлау учаскелері, олардың жерлері мен шекаралары
№ 208 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат кенті, Сәтқұл Бекжанов көшесі, 222 үй, "№ 2 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1 қабатты № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9-16, 18-20, 20а, 20/2, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28-30, 30а, 30б, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35-38, 38/1, 39, 39а, 40, 40а, 41-44, 44а, 45, 46, 46а, 47-49, 50а, 50б, 50/2, 51-54, 55а, 55б, 56, 57, 57/1, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64/1-64/3, 65а, 66, 67, 68/2, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80/1, 80/2, 81, 82/1, 82/2, 83/1, 83/1 а, 83/2, 83/2 а, 83а, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87/1, 87/1а, 87/2, 87/2а, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 91, 91/1, 91/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 94-98, 98/2, 100, 101, 101а, 102-112, 123, 123/2, 124-127, 127а, 128, 128а, 129-131, 136, 140, 141, 202, 236, 245 үйлері, 2 қабатты № 2, №12/1-12/3, 18/1, 18/2 үйлері.
№ 236 сайлау учаскесі.
Орналасқан орны: Мақат кенті, Сәтқұл Бекжанов көшесі, 82 үй, "Үміт" жатақханасының ғимараты.

О внесении изменения и дополнения в решение акима района от 25 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Макатского района"
Решение акима Макатского района Атырауской области от 05 ноября 2015 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 ноября 2015 года № 3341. Утратило силу решением акима Макатского района Атырауской области от 29 мая 2019 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением акима Макатского района Атырауской области от 29.05.2019 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима района от 25 февраля 2015 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3112, опубликовано в районной газете "Макат тынысы" от 05 марта 2015 года) согласно приложения к данному решению следующие изменение и дополнение:
"Избирательный участок № 208" изложить в новой редакции;
дополнить абзацем "Избирательный участок № 236".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Бухарбаева Ж.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Сарсенгалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Макатской
районной территориальной
избирательной комиссии
"05" ноября 2015 год
А. Ергужиев
Приложение к решению № "21" акима Макатского района от "05" ноября 2015 года
Приложение к решению №4 акима Макатского района от "25" февраля 2015 года
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Макатского района
Избирательный участок № 208.
Место расположения: поселок Макат, улица Саткул Бекжанова, дом 222, здание государственного учреждения "Начальная школа № 2".
Граница: 1 этажные дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9-16, 18-20, 20а, 20/2, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28-30, 30а, 30б, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35-38, 38/1, 39, 39а, 40, 40а, 41-44, 44а, 45, 46, 46а, 47-49, 50а, 50б, 50/2, 51-54, 55а, 55б, 56, 57, 57/1, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64/1-64/3, 65а, 66, 67, 68/2, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80/1, 80/2, 81, 82/1, 82/2, 83/1, 83/1 а, 83/2, 83/2 а, 83а, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87/1, 87/1а, 87/2, 87/2а, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 91, 91/1, 91/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 94-98, 98/2, 100, 101, 101а, 102-112, 123, 123/2, 124-127, 127а, 128, 128а, 129-131, 136, 140, 141, 202, 236, 245, 2 этажные дома № 2, №12/1-12/3, 18/1, 18/2.
Избирательный участок № 236.
Место расположения: поселок Макат, улица Саткул Бекжанова, дом 82, здание общежитии "Умит".

Шекарасы: Мақат кенті, "Газшылар" шағын ауданының 4 қабатты №13а, 13б, 13в, 13г үйлері, 3 қабатты №13ж үйі, 2 қабатты №13д, 13е үйлері, Қаныш Сәтпаев көшесінің 3 қабатты №18/1, 18/5 үйлері, 2 қабатты №18/2-18/4, ЖД-18/6 және 1 қабатты №1, 2, 2/1, 3/1-3/4, 5, 6, 9-17, 20, 22-27, 28/1, 28/2, 29-40, 40а, 41, 42, 46, 47, 50, 70, ЖД-№ 21, ЖД-23, ЖД-23а, ЖД-23/1, ЖД-70 үйлері, Жангелдин көшесінің № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4-8, 8/1, 8/2, 9, 9/1-2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13-31, 33, 40, 41, 42а, 43-47, 50, 51 үйлері, 1 қабатты "Газшылар" шағын ауданының № 3, 31, 32 үйлері, Латиф Шахатов ауылындағы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 12, 13, 18, 20-27, 29, 30, 30а, 31-33, 35, 41, ЖД-21, 23, 23а, 24, 70 үйлері.

Граница: поселок Макат, 4 этажные дома микрорайона "Газовиков" №13а, 13б, 13в, 13г, 3 этажный дом №13ж, 2 этажные дома №13д, 13е, 3 этажные дома по улице Каныша Сатпаева №18/1, 18/5, 2 этажные №18/2-18/4, ЖД-18/6 и 1 этажные дома №1, 2, 2/1, 3/1-3/4, 5, 6, 9-17, 20, 22-27, 28/1, 28/2, 29-40, 40а, 41, 42, 46, 47, 50, 70, ЖД-№ 21, ЖД-23, ЖД-23а, ЖД-23/1, ЖД-70, дома по улице Жангелдина № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4-8, 8/1, 8/2, 9, 9/1-2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13-31, 33, 40, 41, 42а, 43-47, 50, 51, 1 этажные дома микрорайона "Газовиков" № 3, 31, 32, дома аула Латифа Шахатова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 12, 13, 18, 20-27, 29, 30, 30а, 31-33, 35, 41, ЖД-21, 23, 23а, 24, 70.