Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 446-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 қазанда № 3308 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 02.03.2015 № 516-V шешімімен.
Ескерту. Шешімнің "базалық" деген сөздері алынып тасталды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 474-V шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Салық кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Құрманғазы ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері және жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б.Жүгінісов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХ сессиясының төрағасы
Р. Габдушова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев

О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Курмангазинском районе
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2015 года № 446-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 06 октября 2015 года № 3308
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 02.03.2016 № 516-V.
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2015 № 474-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании предложения районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога и ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Курмангазинском районе.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2015 № 474-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХ сессии
районного маслихата
Р. Габдушова
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев