"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 43/348-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 3374 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 11.01.2016 № 23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына111 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2919-нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 22 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 384 152 534 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 14 776 004 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 540 618 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 363 830 555 мың теңге;
2) шығындар – 377 126 527 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 822 769 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 078 462 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 255 693 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8 024 263 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8 024 263 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 5 821 025 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 821 025 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2015 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы; төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы; төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы және әлеуметтiк салық бойынша Бәйдібек, Қазығұрт, Отырар, Сайрам, Созақ аудандары және Кентау, Түркістан, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 89 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 57 пайыз;
Отырар ауданының – 59 пайыз;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 октября 2015 года № 43/348-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 октября 2015 года № 3374. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 23).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2919, опубликовано 22 декабря 2014 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 384 152 534 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 776 004 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 540 618 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 363 830 555 тысяч тенге;
2) затраты – 377 126 527 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 822 769 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 078 462 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 255 693 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 024 263 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 024 263 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 821 025 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 821 025 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2015 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты; индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты; индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, и социальному налогу в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Казгуртского, Отрарского, Сайрамского, Сузакского и городов Кентау, Туркестан, Шымкент - 50 процентов;
в бюджеты:
района Байдибек – 89 процентов;
Казгуртского района – 57 процентов;
Отрарского района – 59 процентов;

Сайрам ауданының – 58,4 пайыз;
Созақ ауданының – 35 пайыз;
Кентау қаласының – 96,1 пайыз;
Түркістан қаласының – 53,4 пайыз;
Шымкент қаласының – 100 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Қазығұрт, Отырар, Сайрам, Созақ аудандары және Кентау, Түркістан, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан – 11 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 43 пайыз;
Отырар ауданынан – 41 пайыз;
Сайрам ауданынан – 41,6 пайыз;
Созақ ауданынан – 65 пайыз;
Кентау қаласынан – 3,9 пайыз;
Түркістан қаласынан – 46,6 пайыз.»;
төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығының жыл басынан түскен соммалар бойынша Бәйдібек, Сайрам, аудандары және Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 89 пайыз;
Сайрам ауданының – 58,4 пайыз;
Кентау қаласының – 56,5 пайыз;
Шымкент қаласының – 90,6 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Сайрам аудандары және Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан – 11 пайыз;
Сайрам ауданынан – 41,6 пайыз;
Кентау қаласынан – 43,5 пайыз;
Шымкент қаласынан – 9,4 пайыз болып белгіленсін.»;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«5. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы;
облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы;
облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы;
облыстың мәдениет басқармасы;
облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
7-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7-1. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:

Сайрамского района – 58,4 процента;
Сузакского района – 35 процентов;
города Кентау – 96,1 процента;
города Туркестан – 53,4 процента;
города Шымкент – 100 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Казгуртского, Отрарского, Сайрамского, Сузакского и городов Кентау, Туркестан - 50 процентов;
от района Байдибек – 11 процентов;
от Казгуртского района – 43 процента;
от Отрарского района – 41 процент;
от Сайрамского района – 41,6 процента;
от Сузакского района – 65 процентов;
от города Кентау – 3,9 процента;
от города Туркестан – 46,6 процента.»;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по суммам, поступившим с начала года, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Сайрамского и городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
в бюджеты:
района Байдибек – 89 процентов;
Сайрамского района – 58,4 процента;
города Кентау – 56,5 процента;
города Шымкент – 90,6 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Сайрамского и городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
от района Байдибек – 11 процентов;
от Сайрамского района – 41,6 процента;
от города Кентау – 43,5 процента;
от города Шымкент – 9,4 процента.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области;
управлению образования, молодежной политики и по развитию языков области;
управлению координации занятости и социальных программ области;
управлению культуры области;
управлению сельского хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
пункт 7-1 изложить в следующей редакции:
«7-1. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения), в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья;
для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
в приложении 2 к указанному решению:

«Шығындар» деген ІІ – бөлімде, «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» деген 01 - функционалдық тобында, «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» деген 9 - функционалдық кіші тобында, 720 «Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты және діни қызметті іске асыру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламасы бойынша «335 735» деген цифрлар «484 939» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюдеттік бағдарлама 004 «Ақпараттық жүйелер құру» «149 204» деген цифрлармен алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында:
«Шығындар» деген ІІ – бөлімде, «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» деген 01 - функционалдық тобында, «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» деген 9 - функционалдық кіші тобында, 720 «Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты және діни қызметті іске асыру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламасы бойынша «355 364» деген цифрлар «515 013» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік бағдарлама 004 «Ақпараттық жүйелер құру» «159 649» деген цифрлармен алынып тасталсын.

в разделе II «Затраты», в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера», в функциональной подгруппе 9 «Прочие государственные услуги общего характера», по администратору бюджетной программы 720 «Управление внутренней политики и по делам религий области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной, внутренней политики и религиозной деятельности на местном уровне» цифры «335 735» заменить цифрами «484 939»;
бюджетную программу 004 «Создание информационных систем» с цифрами «149 204» исключить;
в приложении 3 к указанному решению:
в разделе II «Затраты», в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера», в функциональной подгруппе 9 «Прочие государственные услуги общего характера», по администратору бюджетной программы 720 «Управление внутренней политики и по делам религий области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной, внутренней политики и религиозной деятельности на местном уровне» цифры «355 364» заменить цифрами «515 013»;
бюджетную программу 004 «Создание информационных систем» с цифрами «159 649» исключить.

3 238 021
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
570 546
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 577 407
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
10 550 464
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
580 505
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
568 908
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
11 597
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
9 969 959
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 969 959
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
311 211
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
311 211
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
311 211
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
30 700 836
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
126 508
034
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
126 508
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24 033 358
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
22 923 506
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 109 852
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
6 540 970
001
Жергілікті деңгейде білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 993
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 270
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
347 739
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 796
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
110 771
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
608 295
068
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
810
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 238 021
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
570 546
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
2 577 407
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
10 550 464
253
Управление здравоохранения области
580 505
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
568 908
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
11 597
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
9 969 959
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 969 959
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
311 211
253
Управление здравоохранения области
311 211
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
311 211
9
Прочие услуги в области образования
30 700 836
253
Управление здравоохранения области
126 508
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
126 508
271
Управление строительства области
24 033 358
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
22 923 506
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 109 852
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
6 540 970
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, молодежной политики и по развитию языков
223 993
004
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 270
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
347 739
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 796
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
110 771
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
17 091
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
608 295
068
Капитальные расходы государственного органа
810
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

5 176 205
05
Денсаулық сақтау
75 748 173
1
Кең бейiндi ауруханалар
541 801
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
541 801
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
541 801
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 656 651
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 656 651
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 157 254
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
180 125
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
319 272
3
Мамандандырылған медициналық көмек
19 773 730
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 773 730
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 398 369
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
434 933
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
636 384
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
297 199
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 650 670
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
702 181
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 575 168
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
45 970
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 032 856
4
Емханалар
43 874 086
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
43 874 086
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 443 536
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
340 209
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

5 176 205
05
Здравоохранение
75 748 173
1
Больницы широкого профиля
541 801
253
Управление здравоохранения области
541 801
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
541 801
2
Охрана здоровья населения
1 656 651
253
Управление здравоохранения области
1 656 651
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 157 254
006
Услуги по охране материнства и детства
180 125
007
Пропаганда здорового образа жизни
319 272
3
Специализированная медицинская помощь
19 773 730
253
Управление здравоохранения области
19 773 730
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 398 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
434 933
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
636 384
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
297 199
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 650 670
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
702 181
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 575 168
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
45 970
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 032 856
4
Поликлиники
43 874 086
253
Управление здравоохранения области
43 874 086
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 443 536
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
340 209
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

36 921 615
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 168 726
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 762 467
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 762 467
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 730 340
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 127
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 139 438
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 125 501
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 574
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 363 742
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
60 780
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
53 098
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
76 395
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
89 702
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
513
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 357 697
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 013 937
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 013 937
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 217 577
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 430 531
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 623 566
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
517 709
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
250 215
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 651
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
386 943
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
414 048
271
Облыстың құрылыс басқармасы
187 300
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

36 921 615
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 168 726
5
Другие виды медицинской помощи
2 762 467
253
Управление здравоохранения области
2 762 467
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 730 340
029
Областные базы спецмедснабжения
32 127
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 139 438
253
Управление здравоохранения области
4 125 501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123 574
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 363 742
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
60 780
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
53 098
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
76 395
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
89 702
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
513
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 357 697
271
Управление строительства области
3 013 937
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 013 937
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 217 577
1
Социальное обеспечение
3 430 531
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 623 566
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
517 709
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
250 215
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 054 651
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
386 943
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
414 048
271
Управление строительства области
187 300
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

187 300
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
619 665
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
553 403
037
Әлеуметтік сауықтандыру
66 262
2
Әлеуметтiк көмек
2 567 041
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 567 041
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
719 018
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 490
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
490 187
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 344 097
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
2 249
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 220 005
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 136 236
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 582
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 508
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 960
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
87 940
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
42 947
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
377 574
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
123 083
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 248
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
348 394
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
56 374
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 374
720
Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

187 300
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
619 665
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
553 403
037
Социальная реабилитация
66 262
2
Социальная помощь
2 567 041
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 567 041
003
Социальная поддержка инвалидов
719 018
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
11 490
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
490 187
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 344 097
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
2 249
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 220 005
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 136 236
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 582
007
Капитальные расходы государственного органа
1 508
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4 960
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
87 940
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
42 947
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
377 574
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
123 083
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 248
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
348 394
270
Управление по инспекции труда области
56 374
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56 374
720
Управление внутренней политики и по делам религий области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

22 113 288
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12 639 012
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 648
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 648
262
Облыстың мәдениет басқармасы
28 702
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 702
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 768 288
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 576 351
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 191 937
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 940
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 940
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
183 049
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139 730
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
43 319
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
520 752
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210 400
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
310 352
732
Облыстың жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
129 633
016
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
129 633
2
Коммуналдық шаруашылық
9 421 357
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
9 421 357
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

22 113 288
1
Жилищное хозяйство
12 639 012
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 648
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 648
262
Управление культуры области
28 702
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
28 702
271
Управление строительства области
11 768 288
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 576 351
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 191 937
285
Управление физической культуры и спорта области
3 940
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 940
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
183 049
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
139 730
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
43 319
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
520 752
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
210 400
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
310 352
732
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель области
129 633
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
129 633
2
Коммунальное хозяйство
9 421 357
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
9 421 357
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

664 169
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
9 540
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
9 540
4
Туризм
37 997
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
37 997
021
Туристік қызметті реттеу
37 997
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
51 201
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
51 201
009
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
51 201
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
14 664 274
1
Отын және энергетика
1 132 066
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
1 132 066
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
1 132 066
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
13 532 208
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
13 532 208
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
995 081
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
12 537 127
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 612 851
1
Ауыл шаруашылығы
22 563 180
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
22 254 463
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 116
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
325 685
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 024
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 628 320
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
362 750
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 804 521
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

664 169
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
9 540
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9 540
4
Туризм
37 997
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
37 997
021
Регулирование туристской деятельности
37 997
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
51 201
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
51 201
009
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
51 201
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 664 274
1
Топливо и энергетика
1 132 066
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
1 132 066
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
1 132 066
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
13 532 208
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
13 532 208
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
995 081
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
12 537 127
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 612 851
1
Сельское хозяйство
22 563 180
255
Управление сельского хозяйства области
22 254 463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
181 116
002
Поддержка семеноводства
325 685
003
Капитальные расходы государственного органа
3 024
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 628 320
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
362 750
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 804 521
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

3 242 043
005
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
42 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
310 000
010
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 809 043
011
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
81 000
9
Басқалар
16 222 218
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 784 443
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
344 007
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 440 436
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
131 908
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
131 908
271
Облыстың құрылыс басқармасы
400 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
400 000
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
7 759 129
024
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
5 813 310
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 072 257
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
161 444
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
712 118
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
146 738
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
86 837
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 901
14
Борышқа қызмет көрсету
103 871
1
Борышқа қызмет көрсету
103 871
257
Облыстың қаржы басқармасы

3 242 043
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
42 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
310 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
2 809 043
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
81 000
9
Прочие
16 222 218
257
Управление финансов области
7 784 443
012
Резерв местного исполнительного органа области
344 007
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
7 440 436
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
131 908
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
131 908
271
Управление строительства области
400 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
400 000
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
7 759 129
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
5 813 310
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 072 257
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
161 444
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
712 118
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
146 738
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
86 837
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
59 901
14
Обслуживание долга
103 871
1
Обслуживание долга
103 871
257
Управление финансов области