"2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қарашадағы № 52/402-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 желтоқсанда № 3449 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-31 хатымен)
Сноска. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.01.2016 № 1-31 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с «2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2933 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
«39 214 319» деген сандар «39 212 179» деген сандармен ауыстырылсын;
«389 246» деген сандар «410 467» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 037 138» деген сандар «2 018 057» деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«514 215» деген сандар «461 215» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с "О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 ноября 2015 года № 52/402-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 декабря 2015 года № 3449. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 1-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.01.2016 № 1-31).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с «О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2933, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения:
в пункте 1:
цифры «39 214 319» заменить цифрами «39 212 179»;
цифры «389 246» заменить цифрами «410 467»;
цифры «2 037 138» заменить цифрами «2 018 057»;
в пункте 4:
цифры «514 215 заменить цифрами «461 215»;

344 956
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 042
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78 803
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81 111
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
513 995
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
286 803
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
536 681
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 758
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19 758
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
161 706
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 706
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 550
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 849
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 908
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 259
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 140
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 555 059
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12 948 318
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 835
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 835
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 120 357
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5 562 543
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 557 814
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 172
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 832
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 114
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

344 956
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 042
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 803
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81 111
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
513 995
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
286 803
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
536 681
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 758
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19 758
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
161 706
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 706
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
113 550
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 849
021
Капитальные расходы государственного органа
7 908
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
25 259
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 140
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 555 059
1
Жилищное хозяйство
12 948 318
464
Отдел образования района (города областного значения)
31 835
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
31 835
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 120 357
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 562 543
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 557 814
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
14 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 832
005
Капитальные расходы государственного органа
340
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 114
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020