"Түркістан қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 25/144-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40/232-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 сәуірде № 3111 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 5/19-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 29.06.2016 № 5/19-VI шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына, Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы шығыс № 2-26-3/613 санды хатына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 25/144-V "Түркістан қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2606 тіркелген, 2014 жылғы 5 мамырдағы "Түркістан", "Туркистон" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Түркістан қалалық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қалалық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны қалалық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Ибрагимов
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы М.Ибраим

О внесении изменения в решение Туркестанского городского маслихата от 19 марта 2014 года № 25/144-V "Об утверждении регламента Туркестанского городского маслихата"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 40/232-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 апреля 2015 года № 3111. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 5/19-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 5/19-VI.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 19 марта 2014 года № 25/144-V "Об утверждении регламента Туркестанского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2606, опубликовано 5 мая 2014 года в газетах "Түркістан", "Туркистон") следующее изменение:
в регламенте Туркестанского городского маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата А.Ибрагимов
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата М.Ибраим