Түркістан қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 32 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 3441 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 26.11.2018 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласының аумағында сайлау учаскелерi осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Түркістан қаласы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 10 "Түркістан қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14–4–107 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашадағы "Түркістан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Насировқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Өсербаев
КЕЛІСІЛДІ
Түркістан қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_________________С.Арысбеков
16 қараша 2015 жыл
Түркістан қаласы әкімінің
2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 32 шешіміне қосымша
Түркістан қаласының сайлау учаскелері
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі № 164, Қожа Ахмед Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің ғимараты.
Шекаралары: Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-212, М.Жалил көшесі № 1-191, Баласағұн көшесі № 1-142, Құрбан ата көшесі № 1-88, Қалдыбайхан көшесі № 2-19, Ө.Тілепов көшесі № 18-154, Қазыбек би көшесі № 130-343 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы нөмірсіз, № 1 А.Байтұрсынов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Саттарханов даңғылы № 1-21, № 90-105, Домалақ ана көшесінің тақ жағындағы № 1-33 және жұп жағындағы № 2-46, І.Жансүгіров көшесінің тақ жағындағы № 1-81 және жұп жағындағы № 2-90, Мамай батыр көшесінің тақ жағындағы № 1-23 және жұп жағындағы № 2-40, Жолбарыс хан көшесінің тақ жағындағы № 1-89 және жұп жағындағы № 2-24, Міртемір көшесіндегі № 1-18, Әмір Темір көшесі № 1-43, Қазыбек би көшесі № 1-233, Р.Сұлтанбегім көшесі тақ жағындағы № 1-43 және жүп жағындағы № 2-50, Жауғашты батыр көшесі тақ жағындағы № 1-155 және жүп жағындағы № 2-44 мекен-жайда орналасқан үйлер.
Батырбеков, Отырар, Диметов көшелерінде орналасқан барлық үйлер.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі нөмірсіз, Медициналық колледжінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков в городе Туркестан
Решение акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 16 ноября 2015 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 ноября 2015 года № 3441. Утратило силу решением акима города Туркестан Туркестанской области от 26 ноября 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима города Туркестан Туркестанской области от 26.11.2018 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Туркестан согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Туркестан от 21 ноября 2011 года № 10 "Об образовании избирательных участков в городе Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14-4-107, опубликовано 23 ноября 2011 года в газете "Туркистон").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Туркестан Ж.Насирова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Усербаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Туркестан
С.Арысбеков
16 ноября 2015 года
Приложение к решению акима
города Туркестан
от 16 ноября 2015 года № 32
Избирательные участки города Туркестан
Избирательный участок № 219
Центр: город Туркестан, улица Казыбек би № 164, здание Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжи Ахмеда Яссави.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Г.Муратбаева № 1-212, улица М.Жалила № 1-191, улица Баласагун № 1-142, улица Курбан ата № 1-88, улица Калдыбай хана № 2-19, улица О.Тилепова № 18-154, улица Казыбек би № 130-343.
Избирательный участок № 220
Центр: город Туркестан, проспект Б.Саттарханова без номера, здание средней школы № 1 имени А.Байтурсынова.
Границы: дома расположенные по адресу - проспект Б.Саттарханова № 1-21, № 90-105, нечетная сторона № 1-33 и четная сторона № 2-46 улицы Домалак ана, нечетная сторона № 1-81 и четная сторона № 2-90 улицы И.Жансугурова, нечетная сторона № 1-23 и четная сторона № 2-40 улицы Мамай батыра, нечетная сторона № 1-89 и четная сторона № 2-24 улицы Жолбарыс хана, улица Миртемира № 1-18, улица Амир Темира № 1-43, улица Казыбек би № 1-233, нечетная сторона № 1-43 и четная сторона № 2-50 улицы Р.Султанбегим, нечетная сторона № 1-155 и четная сторона № 2-44 улица Жаугашты батыра.
Дома расположенные по улицам Батырбекова, Отырар и Диметова полностью.
Избирательный участок № 221
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова без номера, здание Медицинского колледжа.

Шекаралары: Әйтеке би көшесі № 5-133, Ж.Еділбаев көшесі тақ жағындағы № 1-13 және жүп жағындағы № 2-20, Еділбаев өткелі № 1-14, Хакназархан көшесі тақ жағындағы № 1-97 және жүп жағындағы № 2-52, Бәйдібек батыр көшесі № 1-66, Гагарин көшесі тақ жағындағы № 1-47 және жүп жағындағы № 2-60, Өтебеков көшесі тақ жағындағы № 1-27 және жүп жағындағы № 2-66, Байбұрт көшесі толығымен, Ғ.Мүсірепов көшесінің тақ жағындағы № 9-65 және жұп жағындағы № 4-72, Әмір Темір көшесіндегі № 1, 1а, 2а,18, Қазыбек би көшесіндегі тақ жағындағы № 15-19, С.Қожанов көшесіндегі тақ жағындағы № 1-3, Тәуке хан даңғылы № 363-371, Талқанбаев көшесіндегі тақ жағындағы №1-29 және жүп жағындағы № 2-18, Т.Бокин көшесіндегі № 1-25, Әл-Фараби көшесі № 1-8 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі нөмірсіз, қалалық орталық аурухана ғимараты.
Шекаралары: қалалық орталық аурухана, тері-мерез диспансері, туберкулезге қарсы диспансері, "Ақмарал" емханасының ғимараттары.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Төреқұлов көшесі нөмірсіз, Ә.Темір атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Тәтібаев көшесі № 2-36, Сырғақ батыр көшесіндегі көпқабатты үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1-22, К.Байсеитова көшесі № 1-23, Мадиходжаев көшесі № 1-14, Талқанбаев көшесі № 1-16, № 22-26, Д.Қонаев көшесі тақ жағындағы № 1-49 және жұп жағындағы № 2-36, С.Қожанов көшесі № 55-109, Төреқұлов көшесінің тақ жағындағы № 1-23 және жұп жағындағы № 2-46, Төреқұлов көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, өткелдерінде орналасқан үйлер, Шолпан көшесі № 1-20, Тохтаров көшесі № 1-19, Спатаев көшесі № 13-34, Тәуке хан даңғылы № 261-299, Қарадауов көшесі № 1-27, Нарбаев көшесі № 1, 2, 3 өткелдерінде орналасқан үйлер.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі нөмірсіз, № 15 М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Талқанбаев көшесі тақ жағындағы № 31-133 және жүп жағындағы № 20-70, Қарадауов көшесі тақ жағындағы № 23-31 және жұп жағындағы № 28-32, Мадиходжаев көшесі тақ жағындағы № 19-41 және жүп жағындағы № 24-32, С.Қожанов көшесі № 27-86, Төреқұлов көшесі тақ жағындағы № 23-55 және жүп жағы № 72-86, Т.Бокин көшесіндегі № 1-27 көпқабатты тұрғын үйлер, Д.Қонаев өткелінің тақ жағындағы № 1-11, Тәуке хан даңғылы № 325-351, Абдрахманов көшесі тақ жағындағы № 1-23 және жұп жағындағы № 2-34, Абдрахманов тұйығы № 2-49а, Таласбаев көшесі № 1-30 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Искабеков көшесі нөмірсіз, Педагогикалық колледжінің ғимараты.

Границы: дома расположенные по адресу - улица Айтеке би № 5-133, нечетная сторона № 1-13 и четная сторона № 2-20 улицы Ж.Едилбаева, переулок Ж.Едилбаева № 1-14, нечетная сторона № 1-97 и четная сторона № 2-52 улицы Хакназархана, улица Байдибек батыра № 1-66, нечетная сторона № 1-47 и четная сторона № 2-60 улицы Гагарина, нечетная сторона № 1-27 и четная сторона № 2-66 улицы Утебекова, улица Байбурт полностью, нечетная сторона № 9-65 и четная сторона дома № 4-72 улицы Г.Мусрепова, улица А.Темира № 1, 1а, 2а, 18, нечетная сторона № 15-19 улицы Казыбек би, нечетная сторона № 1-3 улицы С.Кожанова, проспект Тауке хана № 363-371, нечетная сторона № 1-29 и четная сторона № 2-18 улицы Талканбаева, улица Т.Бокина № 1-25, улица Аль-Фараби № 1-8.
Избирательный участок № 222
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова без номера, здание городской центральной больницы.
Границы: здания городской центральной больницы, кожно-венерологического диспансера, противотуберкулезного диспансера и поликлиники "Акмарал".
Избирательный участок № 223
Центр: город Туркестан, улица Н.Торекулова без номера, здание средней школы имени А.Темира.
Границы: дома расположенные по адресу - улица К.Татибаева № 2-36, многоэтажные дома по улице Сыргак батыра, улица С.Сейфуллина № 1-22, улица К.Байсеитовой № 1-23, улица Мадиходжаева № 1-14, улица Талканбаева № 1-16, № 22-26, нечетная сторона № 1-49 и четная сторона № 2-36 улицы Д.Кунаева, улица С.Кожанова № 55-109, нечетная сторона № 1-23 и четная сторона № 2-46 улицы Торекулова, дома расположенные в переулках № 1, 2, 3, 4, 5, 6, улица Шолпан № 1-20, улица Тохтарова № 1-19, улица Спатаева № 13-34, проспект Тауке хана № 261-299, улица Карадауова № 1-27, дома расположенные в переулках № 1, 2, 3 по улице Нарбаева.
Избирательный участок № 224
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова без номера, здание средней школы № 15 имени М.Жумабаева.
Границы: дома расположенные по адресу - нечетная сторона № 31-133 и четная сторона № 20-70 улицы Талканбаева, нечетная сторона № 23-31 и четная сторона № 28-32 улицы Карадауова, нечетная сторона № 19-41 и четная сторона № 24-32 улицы Мадиходжаева, улица С.Кожанова № 27-86, нечетная сторона № 23-55 и четная сторона № 72-86 улицы Торекулова, многоэтажные дома № 1-27 по улице Т.Бокина, нечетная сторона № 1-11 переулка Д.Кунаева, проспект Тауке хана № 325-351, нечетная сторона № 1-23 и четная сторона 2-34 улицы Абдрахманова, переулок Абдрахманова № 2-49а, улица Таласбаева № 1-30.
Избирательный участок № 225
Центр: город Туркестан, улица К.Искабекова без номера, здание Педагогического колледжа.

Шекаралары: Жарылқапов көшесі № 118-180, С.Ерубаев көшесі № 178-279, Ыждыхат тұйығы № 1-39, С.Қожанов көшесі № 88-116 мекен-жайда орналасқан үйлер. Қ.Искабеков, Қ.Сәтпаев, К.Азербаев, Ы.Жақаев, Бабай батыр, Ахметов көшелері толығымен.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Р.Дастанова көшесі нөмірсіз, № 5 Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылы № 140-174, Тұрсынов көшесі тақ жағындағы № 115-139 және жұп жағындағы № 88-114, Хамза көшесі тақ жағындағы № 143-169 және жұп жағындағы № 136-170, Қазыбеков көшесі тақ жағындағы № 105-127 және жұп жағындағы № 120-144, Ататүрік көшесі тақ жағындағы № 109-165 және жұп жағындағы № 84-168, Ататүрік көшесінің № 1, 2, 3 тұйықтары, Шанин көшесі тақ жағындағы № 53-69 және жұп жағындағы № 54-106, Р.Дастанова көшесі тақ жағындағы № 95-161 және жұп жағындағы № 78-148, Мұнайтпасов көшесі тақ жағындағы № 115-177 және жұп жағындағы № 84-106, Ш.Уәлиханов көшесі тақ жағындағы № 3-27 және жүп жағындағы № 6-10, № 1, 2 тұйықтарында орналасқан үйлер.
Марғұлан көшесінің тақ жағындағы № 17-43 және жұп жағындағы № 22-76, Елкеев көшесі № 1-50, Ш.Айманов көшесі № 1-17, Міркемелов көшесі тақ жағындағы № 1-31 және жұп жағындағы № 4-12, Тоққожаев көшесі тақ жағындағы № 3-9 және жұп жағындағы № 10-22, Сайрам көшесі № 6-18, № 27а, Тоқмағанбетов көшесі № 76-106 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 1 мөлтек ауданы, Гуманитарлық техникалық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: № 1 мөлтек ауданындағы № 1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10а, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 көпқабатты үйлер.
Энергетик, Т.Мыңбасы көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Нышанов көшесі № 1, "Талғат и К" клиникасының ғимараты.
Шекаралары: "Талғат и К" клиникасы, № 3 Перинаталдық орталығы, "Санитас" емханасы, Балалар ауруханасының ғимараттары.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 1 мөлтек ауданы, № 4 С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: № 1 мөлтек ауданындағы № 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 23, 28, 33, 38, 39, 41, 44а, 46 көпқабатты үйлер. С.Ерубаев көшесі № 201, 203, 205, 207 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Оңдасынов көшесі нөмірсіз, № 17 Ататүрік атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: № 1 мөлтек ауданындағы № 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51 көпқабатты үйлер, № 2 мөлтек ауданындағы № 1-17 көпқабатты үйлер, Самал мөлтек ауданындағы № 26, 32, 35, 35а, 45 көпқабатты үйлер. Сұлтанов көшесі № 147-152, № 227-238, Ш.Құдайбердиев көшесі № 45-89, Абдусаттаров көшесі № 43-86, С.Ерубаев көшесі № 140-166 мекен-жайда орналасқан үйлер.
Құрылысшы көшесі, "Көктем" учаскесі толығымен.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ә.Нұрмаханов көшесі № 62, М.Маметова атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома расположенные по адресу - улица Жарылкапова № 118-180, улица С.Ерубаева № 178-279, переулок Ыждыхат № 1-39, улица С.Кожанова № 88-116. Улицы К.Искабекова, Ахметова, Бабай батыра, Жакаева, Азербаева, Сатпаева полностью.
Избирательный участок № 226
Центр: Туркестан, улица Р.Дастановой без номера, здание средней школы №5 имени Г.Муратбаева.
Границы: дома расположенные по адресу - проспект Тауке хана № 140-174, нечетная сторона № 115-139 и четная сторона № 88-114 улицы Турсынова, нечетная сторона № 143-169 и четная сторона № 136-170 улицы Хамзы, нечетная сторона № 105-127 и четная сторона № 120-144 улицы Казыбекова, нечетная сторона № 109-165 и четная сторона № 84-168 улицы Ататюрка, переулки № 1,2,3, нечетная сторона № 53-69 и четная сторона № 54-106 улицы Шанина, нечетная сторона № 95-161 и четная сторона № 78-148 улицы Р.Дастановой, нечетная сторона № 115-177 и четная сторона № 84-106 улицы Мунайтпасова, нечетная сторона № 3-27 и четная сторона № 6-10 улицы Ш.Валиханова, дома расположенные в переулках № 1, 2 по улице Валиханова.
Нечетная сторона № 17-43 и четная сторона № 22-76 улицы Маргулан, улица Елкеева № 1-50, улице Ш.Айманова № 1-17, нечетная сторона № 1-31 и четная сторона № 4-12 улицы Миркемелова, нечетная сторона № 3-9 и четная сторона № 10-22 улицы Токкожаева, улица Сайрам № 6-18, 27а, улица Токмаганбетова № 76-106.
Избирательный участок № 227
Центр: город Туркестан, микрорайон № 1, здание Гуманитарно-технического колледжа.
Границы: многоэтажные дома № 1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10а, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 в микрорайоне № 1. Дома расположенные по улицам Энергетиков, Т.Мынбасы полностью.
Избирательный участок № 228
Центр: город Туркестан, улица Нышанова № 1, здание клиники "Талгат и К".
Границы: здания клиники "Талгат и К", Перинатального центра № 3, клиники "Санитас", Детской больницы.
Избирательный участок № 229
Центр: город Туркестан, микрорайон № 1, здание средней школы № 4 имени С.Сейфуллина.
Границы: многоэтажные дома № 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 23, 28, 33, 38, 39, 41, 44а, 46 микрорайона № 1. Дома по нечетной стороне № 201-207, 203, 205, 207 расположенные по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок № 230
Центр: город Туркестан, улица Н.Ондасынова без номера, здание средней школы № 17 имени Ататюрка.
Границы: многоэтажные дома № 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51, микрорайона № 1, многоэтажные дома № 1-17 микрорайона № 2, многоэтажные дома № 26, 32, 35, 35а, 45 микрорайона Самал.
Дома расположенные по адресу - улица Султанова № 147-152, № 227-238, улица Ш.Кудайбердиева № 45-89, улица Абдусаттарова № 43-86, улица С.Ерубаева № 140-166.
Улица Строителей, участок "Коктем" полностью.
Избирательный участок № 231
Центр: город Туркестан, улица А.Нурмаханова № 62, здание средней школы имени М.Маметовой.

Шекаралары: С.Ерубаев көшесі № 105-195, Н.Оңдасынов көшесі тақ жағындағы № 1-47 және жұп жағындағы № 2-110, Кеңесары көшесі № 1-8, Жарылқапов көшесі № 32 - 134, Сәуірбаев көшесі тақ жағындағы № 1-93 және жұп жағындағы № 2-78, Асанов көшесі тақ жағындағы № 1-73 және жұп жағындағы № 2-64, А.Байтұрсынов көшесі тақ жағындағы № 59-127 және жұп жағындағы № 62-110, № 1, 2, 3, 4, тұйықтары, Мүлкебаев көшесі № 1-21, Әбубәкір қары көшесі № 2-28, Төлебаев көшесі тақ жағындағы № 83-145 және жұп жағындағы № 2-48, М.Маметова көшесі тақ жағындағы № 1-19 және жұп жағындағы № 2-34, М.Әуезов көшесі № 1-10, Белинский көшесі № 1-16, Жақыпов көшесі № 1-13, Ыбырайұлы көшесі № 1-11, № 3, 4, 5 өткелдері, Ә.Нұрмаханов көшесі № 55-78 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төле би көшесі нөмірсіз, "Достық" колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл көшесі № 20-69, Малдыбеков көшесі № 41-87, Момбеков көшесі тақ жағындағы № 1-21 және жұп жағындағы № 2-38, Камилов көшесі № 1-22, А.Оразбаева көшесі № 1-23, Ыбырайұлы көшесі тақ жағындағы № 89-111 және жұп жағындағы № 62-104, Шаяхметов көшесі № 1-24, Кеңесары көшесі тақ жағындағы № 47-69, Ахметов көшесі № 1-24, Аубакиров көшесі № 2-24, Асфендияров көшесі № 1-54, Мақатаев көшесі № 1-68, Бөкейхан көшесі тақ жағындағы № 1-73 және жұп жағындағы № 2-80, Асанов көшесі тақ жағындағы № 3-81 және жұп жағындағы № 4-74, Аманжолов көшесі тақ жағындағы № 1-51 және жұп жағындағы № 2-62, Сүлейменов көшесі тақ жағындағы № 1-73 және жұп жағындағы № 2-84, Абылайхан көшесі № 2-92 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Хамза көшесі нөмірсіз, № 9 орта мектебінің ғимараты,
Шекаралары: Әубәкір қары көшесі тақ жағындағы № 87-113 және жұп жағындағы № 120-148, Байтасов көшесі тақ жағындағы № 29-45 және жұп жағындағы № 14-32, Қазыбеков көшесі тақ жағындағы № 5-105 және жүп жағындағы № 4-116, Қоробова көшесі тақ жағындағы № 1-19 және жұп жағындағы № 2-26, Нұрмаханов көшесі тақ жағындағы № 1-17 және жұп жағындағы № 2-10, Тоққожаев көшесі № 6-8, Ш.Уәлиханов көшесі № 6-10, Қазыбеков өткелінде орналасқан № 1-19, Ататүрік көшесі тақ жағындағы № 1-107 және жұп жағындағы № 2-82, Тәуке хан даңғылы № 26-42, Төле би көшесі № 63-107, Тұрсынов көшесі тақ жағындағы № 9-113 және жұп жағындағы № 8-86, Хамза көшесіндегі тақ жағындағы № 63-141 және жүп жағындағы № 40-148, Шумилов көшесі № 1-16, Кеңесары көшесі тақ жағындағы № 7-19 және жұп жағындағы № 36-42, Ыбырайұлы көшесі тақ жағындағы № 43-51 және жұп жағындағы № 32-36 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төле би көшесі нөмірсіз, Т.Бигельдинов атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома расположенные по адресу - улица С.Ерубаева № 105-195, нечетная сторона № 1-47 и четная сторона № 2-110 улицы Н.Ондасынова, улица Кенесары № 1-8, улица Жарылкапова № 32-134, нечетная сторона № 1-93 и четная сторона № 2-78 улицы Саурбаева, нечетная сторона № 1-73 и четная сторона № 2-64 улицы Асанова, нечетная сторона № 59-127 и четная сторона № 62-110, переулки № 1, 2, 3, 4 улицы А.Байтурсынова, улица Мулкебаева № 1-21, улица Абубакир Кары № 2-28, нечетная сторона № 83-145 и четная сторона № 2-48 улицы Толебаева, нечетная сторона № 1-19 и четная сторона № 2-34 улицы М.Маметовой, улица М.Ауезова № 1-10, улица Белинского № 1-16, улица Жакыпова № 1-13, улица Ыбырайулы № 1-11, переулки № 3, 4, 5, улица А.Нурмаханова № 55-78.
Избирательный участок № 232
Центр: город Туркестан, улица Толе би без номера, здание колледжа "Достык".
Границы: дома расположенные по адресу - улица Жамбыла № 20-69, улица Малдыбекова № 41-87, нечетная сторона № 1-21 и четная сторона № 2-38 улицы Момбекова, улица Камилова № 1-22, улица А.Оразбаева № 1-23, нечетная сторона № 89-111 и четная сторона № 62-104 улицы Ыбырайулы, улица Шаяхметова № 1-24, нечетная сторона № 47-69 улицы Кенесары, улица Ахметова № 1-24, улица Аубакирова № 2-24, улица Асфендиярова № 1-54, улица Макатаева № 1-68, нечетная сторона № 1-73 и четная сторона № 2-80 улицы Бокейхана, нечетная сторона № 3-81 и четная сторона № 4-74 улицы Асанова, нечетная стороны № 1-51 и четная сторона № 2-62 улицы Аманжолова, нечетная сторона № 1-73 и четная сторона № 2-84 улицы Сулейменова, улица Абылайхана № 2-92.
Избирательный участок № 233
Центр: город Туркестан, улица Хамзы без номера, здание средней школы № 9. Границы: дома расположенные по адресу - нечетная сторона № 87-113 и четная сторона № 120-148 улицы Аубакир Кары, нечетная сторона № 29-45 и четная сторона № 14-32 улицы Байтасова, нечетная сторона № 5-105 и четная сторона № 4-116 улицы Казыбекова, нечетная сторона № 1-19 и четная сторона № 2-26 улицы Коробова, нечетная сторона № 1-17 и четная сторона № 2-10 улицы Нурмаханова, улица Токкожаева № 6-8, улица Ш.Уалиханова № 6-10, переулок Казыбекова № 1-19, нечетная сторона № 1-107 и четная сторона № 2-82 улицы Ататюрка, проспект Тауке хана № 26-42, улица Толе би № 63-107, нечетная сторона № 9-113 и четная сторона № 8-86 улицы Турсынова, нечетная сторона № 63-141 и четная сторона № 40-148 улицы Хамзы, улица Шумилова дома № 1-16, нечетная сторона № 7-19 и четная сторона № 36-42 улицы Кенесары, нечетная сторона № 43-51 и четная сторона № 32-36 улицы Ыбырайулы.
Избирательный участок № 234
Центр: город Туркестан, улица Толе би без номера, здание средней школы имени Т.Бигельдинова.

Шекаралары: Мұнайтпасов көшесі № 1-83, Тоқмағанбетов көшесі № 1-93, Мейірманов көшесі № 1-19, Әубәкір қары көшесі тақ жағындағы № 115-121 және жұп жағындағы № 150-156, Ыбырайұлы көшесі тақ жағындағы № 53-85, Байтасов көшесі тақ жағындағы № 47-69 және жұп жағындағы № 34-54, Кеңесары көшесі жұп жағындағы № 42-92, Мұқанов көшесі тақ жағындағы № 1-71 және жұп жағындағы № 2-118, Жамбыл көшесі № 1-19, Р.Дастанова көшесі № 1-51, Төле би көшесі тақ жағындағы № 109-141 және жұп жағындағы № 80-122, Шанин көшесі № 1-52, Фитрат көшесі тақ жағындағы № 53-85 және жұп жағындағы № 22-74, Абылай хан көшесі № 1-10, Хамза көшесі тақ жағындағы № 1-53 және жұп жағындағы № 2-38, Аяз би көшесі тақ жағындағы № 35-61 және жұп жағындағы № 38-78 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төлеби көшесі № 46, А.Навои атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылы № 1-45, Султанов көшесі № 1-47, Тұрманов көшесі тақ жағындағы № 1-53 және жұп жағындағы № 2-28, И.Юлдашев көшесі № 1-111, Самарқанд көшесі № 1-72, Алтынсарин көшесі № 1-72, Төле би көшесі № 7-78, Нысанбаев көшесі № 15-74, Жұмасеитов көшесі № 1-75, Абылай хан көшесі № 104-134, С.Ерубаев көшесі № 2-82, Әубәкір қары көшесі № 90-118, М.Дүйсебеков көшесі тақ жағындағы № 1-53, Аязби көшесі № 1-35, Д.Бедный көшесі № 1-9, Дулатов көшесі № 1-9, Д.Нүрпейісова көшесі 1-47, Пошанов көшесі № 1-25, Турсынов көшесі № 1-9, Фитрат № 1-55, вокзал аумағындағы № 20, 23, 25 үйлер, Хамза көшесі № 55-61 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, Н.Төреқұлов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүсіп Қыдыр көшесі № 1-64, Ибрахим ата көшесі № 1-33, Төле би көшесі № 1-30, О.Жарылқапов көшесі № 1-30, Жұмасеитов көшесі тақ жағындағы № 7-89 және жұп жағындағы № 44-66, Нысанбаев көшесі № 1-26, Аблай хан көшесі тақ жағындағы № 41-151 және жұп жағындағы № 136-150, С.Ерубаев көшесі № 1-103, Қалауова көшесі № 1-9, М.Өтемісұлы көшесі № 1-27, Жүсіп Қыдыр көшесіндегі № 84 жөне Төлеби көшесіндегі № 2 көпқабатты үйлер, Әубәкір қары көшесі № 29-54, М.Төлебаев көшесі № 1-81, А.Жұбанов көшесі № 1-81, А.Байтұрсынов көшесі тақ жағындағы № 1-13 және жұп жағындағы № 2-64, Алтынсарин көшесі № 1-35, К.Цеткин көшесі № 1-78 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балақаев көшесі нөмірсіз, Қ.Сатпаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алпамыс батыр, Сарыарқа, Жангелдин өткелі, Сайн көшелері толығымен, Ержігітов көшесі № 1-39, Б.Майлин көшесі № 1-40, Т.Асылбекова көшесі № 1-47, М.Мәжітұлы көшесі № 1-68, Жангелдин көшесі № 1-45, Желтоқсан көшесі № 1-53, Ертөстік көшесі тақ жағындағы № 1-71 және жүп жағындағы № 2-58, Балақаев көшесі № 41-104, № 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 көпқабатты үйлер, Н.Абдиров көшесі № 1-28 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі № 1, С.Ерубаев атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома расположенные по адресу - улица Мунайтпасова № 1-83, улица Токмаганбетова № 1-93, улица Мейрманова № 1-19, нечетная сторона № 115-121 и четная сторона № 150-156 улицы Аубакир Кары, нечетная сторона № 53-85 улицы Ыбырайулы, нечетная сторона № 47-69 и четная сторона № 34-54 улицы Байтасова, четная сторона № 42-92 улицы Кенесары, нечетная сторона № 1-71 и четная сторона № 2-118 улицы С.Муканова, улица Жамбыла № 1-19, улица Р.Дастанова № 1-51, нечетная сторона № 109-141 и четная сторона № 80-122 улицы Толе би, улица Шанина № 1-52, нечетная сторона № 53-85 и четная сторона № 22-74 улицы Фитрат, улица Абылай хана № 1-10, нечетная сторона № 1-53 и четная сторона № 2-38 улицы Хамза, нечетная сторона № 35-61 и четная сторона № 38-78 улицы Аяз би.
Избирательный участок № 235
Центр: город Туркестан, улица Толе би № 46, здание средней школы имени А.Навои
Границы: дома расположенные по адресу - проспект Тауке хана № 1-45, улица Султанова № 1-47, нечетная сторона № 1-53 и четная сторона № 2-28 улицы Турманова, улица И.Юлдашева № 1-111, улица Самаркандская № 1-72, улица Алтынсарина № 1-72, улица Толе би № 7-78, улица Нысанбаева № 15-74, улица Жумасеитова № 1-75, улица Аблай хана № 104-134, улица С.Ерубаева № 2-82, улица Аубакир Кары № 90-118, нечетная сторона № 1-53 улицы М.Дуйсебекова, улица Аяз би № 1-35, улица Д.Бедный № 1-9, улица Дулатова № 1-9, улица Д.Нурпейсовой № 1-47, улица Пошанова № 1-25, улица Турсынова № 1-9, улица Фитрат № 1-55, жилые дома № 20, №,23, № 25 в районе железнодорожного вокзала, улица Хамза № 55-61.
Избирательный участок № 236
Центр: город Туркестан, улица А.Байтурсынова без номера, здание средней школы имени Н.Торекулова.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Жусип Кыдыра № 1-64, улица Ибрахим ата № 1-33, улица Толе би № 1-30, улица О.Жарылкапова № 1-30, нечетная сторона № 7-89 и четная сторона № 44-66 улицы Жумасеитова, улица Нысанбаева № 1-26, нечетная сторона № 41-151 и четная сторона № 136-150 улицы Аблай хана, улица С.Ерубаева № 1-103, улица Калауова № 1-9, улица М.Отемисулы № 1-27, многоэтажные дома № 84 по улице Жусип Кыдыра и № 2 по улице Толе би, улица Аубакир Кары № 29-54, улица М.Толебаева № 1-81, улица А.Жубанова № 1-81, нечетная сторона № 1-13 и четная сторона № 2-64 улицы А.Байтурсынова, улица Алтынсарина № 1-35, улица К.Цеткина № 1-78.
Избирательный участок № 237
Центр: город Туркестан, улица Балакаева без номера, здание средней школы имени К.Сатпаева.
Границы: дома расположенные по адресу – улицы Алпамыс батыра, Сарыарка, проезда Жангелдина, Саина полностью, улица Ержигитова № 1-39, улица Б.Майлина № 1-40, улица Т.Асылбекова № 1-47, улица М.Мажитулы № 1-68, улица Жангелдина № 1-45, улица Желтоксан № 1-53, нечетная сторона № 1-71 и четная сторона №2-58 улицы Ертостик, улица Балакаева № 41-104, многоэтажные дома № 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 по улице Балакаева, улица Н.Абдирова № 1-28.
Избирательный участок № 238
Центр: город Туркестан, улица Б.Майлина № 1, здание средней школы имени С.Ерубаева.

Шекаралары: Б.Майлин көшесі тақ жағындағы № 41-113 және жүп жағындағы № 42-80, Ертөстік көшесі тақ жағындағы № 73-159 және жүп жағындағы № 60-86, Жангелдин көшесі тақ жағындағы № 45-171 және жүп жағындағы № 46-140, Жангелдин өткелі № 1-24, Асылбекова көшесі тақ жағындағы № 49-129 және жұп жағындағы № 42-112, Т.Рысқұлов көшесі № 1-26, Қаратау көшесі № 1-37, Балақаев көшесі № 1-42, Дәулетбаев көшесі № 1-27, Желтоқсан көшесі № 53-93, Ұлықбек көшесі № 1-51 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сандыбай көшесі нөмірсіз, Ж.Еділбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Байжанов көшесі № 1-143, Ә.Сандыбай көшесі № 1-157, Наймантай батыр көшесі № 1-95, Момышұлы көшесі № 1-113, Т.Бигельдинов көшесі № 1-114, Б.Қала би көшесі № 1-136, С.Рахимов көшесі № 1-133, С.Торайғыров көшесі № 1-140, Бекзат мөлтек ауданында орналасқан № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 көшелер және ипотекалық үйлер, Базар жырау көшесі № 1-105, О.Жандосов көшесі № 1-94 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төле би көшесі нөмірсіз, № 31 Абай атындағы мектеп-интернатының ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі № 1-42, А.Үсенов көшесі № 1-33, М.Ғабдуллин көшесі № 1-29, М.Сыздықов көшесі № 1-27, Б.Исабеков көшесі № 2-32, Б.Ақшаұлы көшесі № 1-35, Смайлов көшесі № 1-26, Абуова көшесі № 1-26, Жандосов көшесі № 1-94, Ә.Навои көшесі № 1-81, Дибаев көшесі № 1-89, Қойшыбаев көшесі № 1-71, Жұмабаев көшесі № 1-41, П.Ахмедов № 1-47, Нефтебаза көшесі № 1-37 мекен-жайда орналасқан үйлер және Нефтебаза аумағында салынған жаңа үйлер.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі нөмірсіз, № 21 Кәсіптік колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Жәңгірхан көшесі № 1-71, Б.Ақшаұлы көшесі № 36-68, Абай көшесі тақ жағындағы № 43-81 және жүп жағындағы № 44-168, Байқоңыр көшесі тақ жағындағы № 1-69 және жүп жағындағы № 2-50, Жеңіс көшесі № 1-71, М.Ғабдуллин көшесі № 30-127, Б.Смаилов көшесі № 27-33, Сыздықов көшесі № 28-53, А.Үсенов көшесі № 34-137, Жаров көшесі № 1-40, Қазақбаев көшесі тақ жағындағы № 1-21 және жүп жағындағы № 2-32, Есенберлин көшесі № 1-37, Қарабура көшесі тақ жағындағы № 1-35 және жүп жағындағы № 2-48, Шілменбет би көшесі № 1-30, Т.Әбуова көшесі № 27-41, Исабеков көшесі № 1-43, Байжанов көшесі № 2-84, Сарыбаев көшесі № 1-158 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі нөмірсіз, № 11 Ж.Жабаев орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі № 81-224, А.Үсенов көшесі № 138-198, Б.Ақшаұлы көшесі № 73-126, Б.Смайлов көшесі № 30-69, М.Ғабдуллин көшесі № 105-195, М.Сыздықов көшесі № 42-172, Жәңгірхан көшесі № 73-257, Байтерекұлы көшесі № 1-57, Коммуна көшесі № 1-27, Көкенов көшесі № 1-55, Әнет баба көшесі № 1-47, Миронов көшесі № 1-54, Ақынбек көшесі № 1-59, Жеңіс көшесі № 36-105, Луганскии көшесі № 1-59, "Черемушки" мөлтек ауданының № 14-24 көпқабатты тұрғын үйлер, Шанин көшесі № 1-15 мекен-жайда орналасқан үйлер,
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, О.Жарылқапов көшесі нөмірсіз, № 20 орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома расположенные по адресу – нечетная сторона № 41-113 и четная сторона № 42-80 улицы Б.Майлина, нечетная сторона № 73-159 и четная сторона № 60-86 улицы Ертостик, нечетная сторона № 45-171 и четная сторона № 46-140 улицы Жангельдина, проезд Жангелдина № 1-24, нечетная сторона № 49-129 и четная сторона № 42-112 улицы Асылбекова, улица Т.Рыскулова № 1-26, улица Каратау № 1-37, улица Балакаева № 1-42, улица Даулетбаева № 1-27, улица Желтоксана № 53-93, улица Улыкбек № 1-51.
Избирательный участок № 239
Центр: город Туркестан, улица Сандыбая без номера, здание средней школы имени Ж.Едилбаева.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Байжанова № 1-143, улица А.Сандыбая № 1-157, улица Наймантай батыра № 1-95, улица Б.Момышулы № 1-113, улица Т.Бигельдинова № 1-114, улица Б.Кала би № 1-136, улица С.Рахимова № 1-133, улица С.Торайгырова № 1-140, улицы № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и ипотечные дома расположенные в микрорайоне Бекзат, улица Базар жырау № 1-105, улица О.Жандосова № 1-94.
Избирательный участок № 240
Центр: город Туркестан, улица Толе би без номера, здание № 31 школы-интерната имени Абая.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Абая № 1-42, улица А.Усенова № 1-33, улица Габдулина № 1-29, улица Сыздыкова № 1-27, улица Исабекова № 2-32, улица Акшаулы № 1-35, улица Смаилова № 1-26, улица Абуова № 1-26, улица О.Жандосова № 1-94, улица А.Навоии № 1-81, улица Дибаева № 1-89, улица Коишыбаева № 1-71, улица Жумабаева № 1-41, улица Ахмедова № 1-47, улица Нефтебаза № 1-37 и новые жилые дома в районе Нефтебазы.
Избирательный участок № 241
Центр: город Туркестан, улица Абая без номера, здание Профессионального лицея № 21.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Жангирхана № 1-71, улица Акшаулы № 36-68, нечетная сторона № 43-81 и четная сторона № 44-168 улицы Абая, нечетная сторона № 1-69 и четная сторона № 2-50 улицы Байконура, улица Победы № 1-71, улица Габдулина № 30-127, улица Смаилова № 27-33, улица Сыздыкова № 28-53, улица А.Усенова № 34-137, улица Жарова № 1-40, нечетная сторона № 1-21 и четная сторона № 2-32 улицы Казакбаева, улица Есенберлина № 1-37, нечетная сторона № 1-35 и четная сторона № 2-48 улицы Карабура, улица Шилменбет би № 1-30, улица Абуова № 27-41, улица Исабекова № 1-43, улица Байжанова № 2-84, улица Сарыбаева № 1-158.
Избирательный участок № 242
Центр: город Туркестан, улица Абая без номера, здание средней школы № 11 имени Ж.Жабаева.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Абая № 81-224, улица А.Усенова № 138-198, улица Акшаулы № 73-126, улица Смаилова № 30-69, улица Габдулина № 105-195, улица Сыздыкова № 42-172, улица Жангирхана № 73-257, улица Байтерекулы № 1-57, улица Коммуна № 1-27, улица Кокенова № 1-55, улица Анет баба № 1-47, улица Миронова № 1-54, улица Акынбек № 1-59, улица Победы № 36-105, улица Луганская № 1-59, улица Шанина № 1-15, многоэтажные дома № 14-24 в микрорайоне "Черемушки".
Избирательный участок № 243
Центр: город Туркестан, улица О.Жарылкапова без номера, здание средней школы № 20.

Шекаралары: Юсупов, Г.Абдурахманов, Мұсақұлов, Аққайын, Шымбұлақ, Жиенбет жырау, Ақтанберді жырау, Шалкиіз жырау, Қазтуған жырау, Доспанбет жырау, Сыпыра жырау көшелері толығымен. Әйтеке би көшесі № 77-152, Әл-Фараби көшесі № 4-183, Гагарин көшесі № 49 үйден соңына дейін, Өтебеков көшесі № 29 үйден соңына дейін, Иждихат аумағында және Бірлік учаскесіндегі темір жол бойында орналасқан үйлер.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ш.Ниязов көшесі нөмірсіз, Ш.Ниязов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ш.Ниязов көшесі № 1-168, Бабаев көшесі № 1-98, Нарбаев көшесі № 1-84, Керуен сарай көшесі № 1-9, Молдабеков көшесі № 1-13, Елкеев көшесі № 51-102, Ататүрік көшесі № 171-246, Амангелді көшесі № 1-50, Шайхантаур көшесі № 1-81, Тәукехан көшесі № 184-246, Ш.Валиханов көшесі № 27-47 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, М.Абенова көшесі нөмірсіз, С.Рахимов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: М.Әбенова, А.Төлегенов, А.Оразбаева, Комсомол, Алшын, Тоған, Әлқожа ата, Тұтқабаев, Асылұлы Арыс, Шала бақсы, Шаймерден, Ә.Қарабаев көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шәулдір тас жолы нөмірсіз, М.Әбенова атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Баялиев көшесі № 1-23, Әуес апа көшесі № 1-38, Гауһар ана көшесі № 1-91, Иассы көшесі № 1-58, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 39-106, Б.Момышұлы көшесі № 1-88, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-46, Отырар көшесі № 1-18, Жібек жолы көшесі № 3-56, А.Байтұрсынов көшесі № 1-20, Д.Тұрлыханов көшесі № 1-16, Б.Жолымбек көшесі № 1-40, Жібек жолы тұйығы № 10-46, "Иса" мейрамханасының аумағында орналасқан жаңа үйлер, Б.Саттарханов даңғылы № 60-207 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Иассы ауылдық округі, Шойтөбе елді мекені, кітапхана ғимараты.
Шекаралары: Шойтөбе елді мекені.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Оранғай ауылдық округі, Оранғай ауылы, М.Әуезов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Оранғай ауылы.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші-Дихан ауылы, Шобанақ орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Еңбекші-Дихан ауылы.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Оранғай ауылдық округі, Қосқорған ауылы, Қосқорған орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қосқорған ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Оранғай ауылдық округі, Бостандық ауылы, М.Қазыбеков атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бостандық ауылы.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек ауылы, Югнаки атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүйнек ауылы.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шипан ауылы, Шипан орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шипан ауылы.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Қызылжол ауылы, Қызыл жол орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қызыл жол ауылы.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Әл-Фараби көшесі нөмірсіз, Е.Изатуллаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік елді мекенінің аумағы.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, "Тұран" орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қарашық ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қарашық ауылдық округі, Құмтиін ауылы, Құмтүйін орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Құмтүйін ауылы.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Шерт ауылы, Шерт орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шерт ауылы.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Үлгілі ауылы, М.Балақаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Үлгілі ауылы.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Абай ауылы, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай, Көксарай, Игілік, Бозбұлақ ауылдары.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Бабайқорған ауылы, Бабайқорған орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бабайқорған ауылы.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сауран ауылдық округі, Ынталы ауылы, Майдантал орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ынталы ауылы, Сасықбұлақ, Майдантал, 1 Май, Мир елді мекендері.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сауран ауылдық округі, Қаражон ауылы, Қаражон орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қаражон ауылы, Шашана, Құсшы, Егізқара, Ақсай елді мекендері.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, Ескі Сауран ауылы, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қаратөбе ауылы, № 30 разъезд елді мекені.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, Сауран ауылы, Сауран орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Сауран ауылы, Шорнақтөбе, Күнжығар, Тасқұдық, Сарықұм елді мекендері.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Қосмезгіл ауылы, Қызыл Әскер орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: № 32-разъезд, Қарақұм, Ақтөбе, Сидақтөбе, Ашықұдық елді мекендері.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Шорнақ ауылы, Шорнақ орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шорнақ ауылы.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Аша ауылы, Т.Айтжанов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Аша ауылы, М.Горький, Ақкенсе, Мыңшоқы елді мекендері.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Теке ауылы, А.Үсенов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Теке, Жалаңтөс ауылдары.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Нұртас ауылы, Н.Оңдасынов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Нұртас ауылы.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, С.Қожанов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: С.Қожанов, Қызыл шаруа ауылдары.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Шаға ауылы, В.Вахидов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шаға, Шоқтас ауылдары.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылы, М.Мұса атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылының Б.Майлин, Біржансал, Ақан Сері, С.Мұқанов, Д.Қонаев, С.Қожанов, Абай, Алтынсарин, Жамбыл, Құрманғазы, Ә.Молдағұлова, С.Сейфуллин, Мағжан, Ш.Қалдаяқов, М.Мұса, көшелері.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Бершінтөбе ауылы, Ташанақ орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бершінтөбе ауылы.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, А.Яссауи атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылындағы Түркістан Шымкент тас жолының батыс жағынан Ә.Навои көшесіне дейінгі үйлер.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, Иқан орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылының Түркістан-Шымкент тас жолы бойынан шығыс жағы М.Айметов көшесіне дейінгі үйлер.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, № 25 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылының Ә.Навои көшесінен бастап Түркістан-Шымкент тас жолы бойындағы көшелері, Достық ауылы, Диқанабад учаскесі, Түркістан-Шымкент тас жолының шығыс жағы М.Айметов көшесінен бастап.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата ауылы, Ұлықбек атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ибата ауылының Иқан, С.Рахимов, А.Құнанбаев, Н.Камалбеков, Э.Нигматуллаев, М.Нұрыш, С.Сейфуллин, Ж.Жабаев, М.Мәметова, Б.Шалабаев, Ибадулла ата, Ә.Навои, Әль-Фараби көшелері.
№ 989 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, Қарашық орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қарашық ауылы.
№ 990 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ш.Тілеу көшесі нөмірсіз, № 19 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақан сері, Біржансал, Баян батыр, Мырзахметов, Едіге батыр, Сырым батыр, Қабанбай батыр, Гаухар батыр, Ағыбай батыр, Жанқожа батыр, Қасымхан батыр, Құлан батыр, Баба түкті шашты Азиз, Бухар жырау, Майлы қожа, Сүгір күйші, Қорқыт ата, Арыстан баб, Айша бибі, Үкаш ата, Қазақ құрылтайы, 22 наурыз, Исмаилов, Усманов, М.Шоқай, Құлыншақ ақын, Шәді ақын, Жібек жолы, Исмайлов,көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 991 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы нөмірсіз, Қ.А.Ясссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәдениет сарайының ғимараты.
Шекаралары: университеттің жатақханалары және клиника ғимараттары, "Мағжан" қалашығы, Н.Назарбаев, Т.Озал көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 1002 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Достық ауылы, Достық орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Достық ауылы.
№ 1003 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата ауылы, "Мехман" шаруа қожалығының ғимараты.
Шекаралары: Ибата ауылының А.Төрехан, С.Болыс, Бегалы би, Ұлықбек, Иқан су көшелері, Ақтөбе және Ойық ауылдары.
№ 1004 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылы, М.Мұса атындағы бастауыш сыныптар мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылының Қазыбек би, Т.Рысқұлов, Шымкент, Амангелді, Навои, Майлықожа, Әбдімәлік ата, Ынтымақ, Бершін төбе, Темірқорған, С.Шәкіров, Фурқат көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 1020 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балтакөл тас жолы нөмірсіз, № 21 орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома расположенные по адресу - улица Айтеке би № 77-152, улица Аль-Фараби № 4-183, улица Гагарина с № 49 до конца, улица Утебекова с № 29 до конца. Улицы А.Юсупова, Г.Абдрахманова, Мусакулова, Аккайын, Шымбулак, Жиенбет жырау, Актанберди жырау, Шалкиіз жырау, Казтуган жырау, Доспанбет жырау и Сыпыра жырау полностью.
Избирательный участок № 244
Центр: город Туркестан, улица Ш.Ниязова без номера, здание средней школы имени Ш.Ниязова.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Ш.Ниязова № 1-168, улица Бабаева № 1-98, улица Нарбаева № 1-84, улица Керуен сарай № 1-9, улица Молдабекова № 1-13, улица Елкеева № 51-102, улица Ататюрка № 171-246, улица Амангелди № 1-50, улица Шайхантаур № 1-81, улица Таукехана № 184-246, улица Ш.Валиханова № 27-47.
Избирательный участок № 245
Центр: город Туркестан, улица М.Абеновой, здание средней школы имени С.Рахимова.
Границы: дома расположенные по улицам М.Абеновой, Тулегенова, А.Оразбаева, Комсомол, Алшын, Тоган, Алкожа ата, Туткабаева, Асылулы Арыс, Шала баксы, Шаймерден и Карабаева полностью.
Избирательный участок № 246
Центр: город Туркестан, Шаульдерская трасса без номера, здание средней школы имени М.Абеновой.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Т.Баялиева № 1-23, улица Ауес апа № 1-38, улица Гаухар ана № 1-91, улица Иассы № 1-58, улица Рыскулбекова № 39-106, улица Момышулы № 1-88, улица Алтынсарина № 1-46, улица Отырар № 1-18, улица Жибек жолы № 3-56, улица Байтурсынова № 1-20, улица Д.Турлыханова № 1-16, улица Б.Жолымбек № 1-40, переулок Жибек жолы № 10-46, Б.Саттарханова № 60-207, новые дома в районе ресторана "Иса".
Избирательный участок № 247
Центр: город Туркестан, сельский округ Иассы, населенный пункт Шойтобе, здание библиотеки.
Границы: населенный пункт Шойтобе.
Избирательный участок № 248
Центр: город Туркестан, сельский округ Орангай, село Орангай, здание средней школы имени М.Ауэзова.
Границы: село Орангай.
Избирательный участок № 249
Центр: город Туркестан, сельский округ Иассы, село Енбекши-Дихан, здание средней школы "Шобанак".
Границы: село Енбекши-Дихан.
Избирательный участок № 250
Центр: город Туркестан, сельский округ Орангай, село Коскорган, здание средней школы "Коскорган".
Границы: село Коскорган.
Избирательный участок № 251
Центр: город Туркестан, сельский округ Орангай, село Бостандык, здание средней школы имени М.Казыбекова.
Границы: село Бостандык.
Избирательный участок № 252
Центр: город Туркестан, сельский округ Жуйнек, село Жуйнек, здание средней школы имени Югнаки.
Границы: село Жуйнек.
Избирательный участок № 253
Центр: город Туркестан, сельский округ Жуйнек, село Шипан, здание средней школы "Шипан".
Границы: село Шипан.
Избирательный участок № 254
Центр: город Туркестан, сельский округ Жуйнек, село Кызыл жол, здание средней школы "Кызыл жол".
Границы: село Кызыл жол.
Избирательный участок № 255
Центр: город Туркестан, улица Аль-Фараби без номера, здание средней школы имени Е.Изатуллаева.
Границы: территория населенного пункта Бирлик.
Избирательный участок № 256
Центр: город Туркестан, сельский округ Карачик, село Карачик, здание средней школы "Туран".
Границы: село Карачик.
Избирательный участок № 257
Центр: город Туркестан, сельский округ Карачик, село Кумтиын, здание средней школы "Кумтиын".
Границы: село Кумтиын.
Избирательный участок № 258
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Шерт, здание средней школа "Шерт".
Границы: село Шерт.
Избирательный участок № 259
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Улгили, здание средней школы имени М.Балакаева.
Границы: село Улгили.
Избирательный участок № 260
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Абай, здание средней школы имени Абая.
Границы: села Абай, Коксарай, Игилик, Бозбулак.
Избирательный участок № 261
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Бабайкорган, здание средней школы "Бабайкорган".
Границы: село Бабайкорган.
Избирательный участок № 262
Центр: город Туркестан, сельский округ Сауран, село Ынталы, здание средней школы "Майдантал".
Границы: село Ынталы, населенные пункты Сасыкбулак, Майдантал, 1 май, Мир.
Избирательный участок № 263
Центр: город Туркестан, сельский округ Сауран, село Каражон, здание средней школы "Каражон".
Границы: село Каражон, населенные пункты Шашана, Кусшы, Егизкара, Аксай.
Избирательный участок № 264
Центр: город Туркестан, сельский округ Жибек жолы, село Старый Сауран, здание средней школа имени Ы.Алтынсарина.
Границы: село Каратобе, населенный пункт № 30 разъезд.
Избирательный участок № 265
Центр: город Туркестан, сельский округ Жибек жолы, село Сауран, здание средней школы "Сауран".
Границы: село Сауран, населенные пункты Шорнактобе, Кунжыгар, Таскудык, Сарыкум.
Избирательный участок № 266
Центр: город Туркестан, сельский округ Шорнак, село Космезгил, здание средней школы "Кызыл Аскер".
Границы: населенные пункты № 32 разъезд, Каракум, Актобе, Сидактобе, Ашыкудык.
Избирательный участок № 267
Центр: город Туркестан, сельский округ Шорнак, село Шорнак, здание средней школы "Шорнак".
Границы: село Шорнак.
Избирательный участок № 268
Центр: город Туркестан, сельский округ Шорнак, село Аша, здание средней школы имени Т.Айтжанова.
Границы: село Аша, населенные пункты М.Горький, Аккенсе, Мыншокы.
Избирательный участок № 269
Центр: город Туркестан, сельский округ Ушкайык, село Теке, здание средней школы имени А.Усенова.
Границы: села Теке, Жалантос.
Избирательный участок № 270
Центр: город Туркестан, сельский округ Ушкайык, село Нуртас, здание средней школы имени Н.Ондасынова.
Границы: село Нуртас.
Избирательный участок № 271
Центр: город Туркестан, сельский округ Ушкайык, село С.Кожанова, здание средней школы имени С.Кожанова.
Границы: села С.Кожанова, Кызыл шаруа.
Избирательный участок № 272
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село Шага, здание средней школы имени В.Вахидова.
Границы: села Шага, Шоктас.
Избирательный участок № 273
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село ХХХ лет Казахстана, здание средней школы имени М.Мусы.
Границы: улицы Б.Майлина, Биржансал, Ахан Сери, С.Муканова, Д.Кунаева, С.Кожанова, Абая, Ы.Алтынсарина, Жамбыла, Курмангазы, А.Молдагуловой, С.Сейфуллина, Магжан, Ш.Калдаякова, М.Мусы села ХХХ лет Казахстана.
Избирательный участок № 274
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село Бершин тобе, здание средней школы "Ташанак".
Границы: село Бершин тобе.
Избирательный участок № 275
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание средней школы имени А.Яссави.
Границы: дома, расположенные на западной части трассы Туркестан-Шымкент до улицы А.Навои в селе Старый Икан.
Избирательный участок № 276
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание средней школы "Икан".
Границы: дома, расположенные на восточной части трассы Туркестан-Шымкент до улицы М.Айметова села Старый Икан.
Избирательный участок № 277
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание средней школы № 25.
Границы: улицы вдоль трассы Туркестан-Шымкент начиная с улицы А.Навои в селе Старый Икан, село Достык, участок Диханабад. Дома, расположенные на восточной части трассы Туркестан-Шымкент начиная с улицы М.Айметова.
Избирательный участок № 278
Центр: город Туркестан, сельский округ Новый Икан, село Ибата, здание средней школы имени Улугбека.
Границы: улицы Иканская, С.Рахимова, А.Кунанбаева, Н.Камалбекова, Э.Нигматуллаева, М.Нурыша, С.Сейфуллина, Ж.Жабаева, М.Маметова, Б.Шалабаева, Ибадулла ата, А.Навои, Аль-Фараби села Ибата.
Избирательный участок № 989
Центр: город Туркестан, сельский округ Карачик, село Карачик, здание средней школы "Карачик".
Границы: село Карачик.
Избирательный участок № 990
Центр: город Туркестан, улица Шекты Тлеу, здание средней школы № 19.
Границы: дома расположенные по улицам Акан сери, Биржансал, Баян батыра, Мырзахметова, Едиге батыра, Сырым батыра, Кабанбай батыра, Гаухар батыра, Агыбай батыра, Жанкожа батыра, Касымхан батыра, Кулан батыра, Баба тукти шашты Азиза, Бухар жырау, Майлы Кожа, Сугир куйши, Коркыт ата, Арыстан баб, Айша биби, Укаш ата, Казак курылтайы, 22 наурыз, Исмаилова, Усманова, М.Шокай, Кулыншак акын, Шади акын, Жибек жолы и Исмайлова полностью.
Избирательный участок № 991
Центр: город Туркестан, проспект Б.Саттарханова без номера, здание Дворца культуры Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжи Ахмеда Яссави.
Границы: здания общежитий и клиника университета, дома расположенные в городке "Магжан", по улицам Н.Назарбаева, Т.Озала.
Избирательный участок № 1002
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Достык, здание средней школы "Достык".
Границы: село Достык.
Избирательный участок № 1003
Центр: город Туркестан, сельский округ Новый Икан, село Ибата, здание крестьянского хозяйства "Мехман".
Границы: улицы А.Торехана, С.Болыс, Бегалы би, Улугбека, Икан су села Ибата, села Актобе, Ойык.
Избирательный участок № 1004
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село ХХХ лет Казахстана, здание начальной школы имени М.Мусы.
Границы: улицы Казыбек би, Т.Рыскулова, Шымкент, Амангелди, А.Навои, Майлыкожа, Абдималик ата, Ынтымак, Бершин тобе, Темиркорган, С.Шакирова, Фуркат в селе ХХХ лет Казахстана.
Избирательный участок № 1020
Центр: город Туркестан, Балтакольская трасса без номера, здание средней школы № 21.

Шекаралары: Б.Майлин көшесі № 80-181, Жангелдин көшесі № 92-117, Асылбекова көшесі № 84-157, Ертөстік көшесі № 101-223, Рысқұлов көшесі № 52-147, Жароков көшесі № 1-65, Ә.Молдағулова көшесі № 1-53, Алтаев көшесі № 1-22, Абдиров көшесі № 1-76, Қастеев көшесі № 1-23, Қ.Сарыбаев көшесі № 1-21, Ұлықбек көшесі № 52-88, Шорнақ көшесі № 22-48, Марайм көшесі № 1-35, мекен-жайда орналасқан үйлер. Астанаға 10 жыл, Қарашық, Теріскей, Байқоныр, Беларық, Қарсақты көшелері толығымен, Түркістан-Қызылорда тас жолының батыс жағындағы орналасқан үйлер Қарашық өзеніне дейін.
№ 1021 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ортақ көшесі нөмірсіз, № 22 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алтынбекұлы көшесі № 1-82, Нарбаева көшесі № 64-195, Қ.Аманжолов көшесі № 53-90, М.Мақатаев көшесі № 63-90, Ақорда көшесі № 1-76, Ерманқұлов көшесі № 1-85, Башиков көшесі № 1-65, Бабаев көшесі № 64-138, Ұлыс көшесі № 1-65, Сарыжайлау көшесі № 1-70 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 1, 2, 3 көшелері толығымен, № 4, 5, 6, 7 көшелерінің жоғары жағындағы үйлер, Ортақ көшесінен бастап.
№ 1022 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шойымбет би көшесі нөмірсіз, № 23 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: С.Болыс көшесінен бастап Түркістан-Шымкент тас жолының батыс жағында орналасқан үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі № 45-65 үйлер. Сатыбалды, А.Жуйнеки, К.Жолбарыс, Н.Исақұл, Майлықожа, Т.Рустемов, Тұран, С.Ибрагимов, Ысмайлов, О.Датқа, Т.Қамбатыров, С.Жарылқапов көшелері толығымен.
№ 1023 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, И.Қожабаев көшесі № 25, № 24 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: "Арыс-Түркістан" каналынан бастап Түркістан-Кентау тас жолының сол жағындағы және оң жағындағы көшелерде орналасқан үйлер.
№ 1024 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Тәуке хан даңғылы нөмірсіз, Саз мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылы тақ жағындағы № 47-143 және жүп жағындағы № 44-130, Султанов көшесі № 44-145, Шәкәрім көшесі № 1-44, Абдусаттаров көшесі № 3-43, Кеңесары бұрылыс № 1-34, С.Ерубаев көшесі № 84-160, Ыбырайұлы көшесі № 6-39, Ыбырайұлы бұрылысы № 3-14, Байтасов көшесі № 1-25, Юлдашев көшесі № 98-147, Әбубәкір қары № 55-85, Нысанбаев көшесі № 55-94, Нұрмаханов көшесі № 10-58, Ш.Уалиханов көшесі № 1-4 мекен-жайда орналасқан үйлер.
№ 1025 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Құнанбай қары нөмірсіз, Болашақ колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Парасат, Атамекен, Ынтымақ, Арай, Жұлдыз, Жас қазақ, Руханият, Өркениет, Ертарғын, Құнанбай қажы, Сегіз сері, Тәтімбет, Керей хан, С.Бейбарыс, Жәнібек батыр, Ж.Тәшенов, Д.Дурия, Асанбай ата, Тұран, Жас алаш, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 1026 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, № 23 кәсіптік лицейінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылының Түркістан-Шымкент тас жолының шығыс жағындағы Қ.Исмаилов, Ғ.Бабажанов, Д.Қонаев, Космонавтар, Салауат, М.Юлдашев көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 1073 сайлау учаскесі

Границы: дома расположенные по адресу - улица Б.Маилина № 80-181, улица Жангелдина № 92-117, улица Асылбекова № 84-157, улица Ертостик № 101-223, улица Рыскулова № 52-147, улица Жарокова № 1-65, улица А.Молдагуловой № 1-53, улица Алтаева № 1-22, улица Абдирова № 1-76, улица Кастеева № 1-23, улица Сарыбаева № 1-21, улица Улыкбек № 52-88, улица Шорнак № 22-48, улица С.Мараим № 1-35. Улицы Астана 10 лет, Карашык, Терискей, Байконур, Беларык и Карсакты полностью. Жилые дома расположенные в восточной части автотрассы Туркестан-Кызылорда до речки Карачик.
Избирательный участок № 1021
Центр: город Туркестан, улица Ортак без номера, здание средней школы № 22.
Границы: дома расположенные по адресу - улица Алтынбекулы № 1-82, улица Нарбаева № 64-195, улица К.Аманжолова № 53-90, улица М.Макатаева № 63-90, улица Акорда № 1-76, улица Ерманкулова № 1-85, улица Башикова № 1-65, улица Бабаева № 64-138 улица Улыс № 1-65, улица Сарыжайлау № 1-70.
Улицы № 1, 2, 3 полностью, дома по улицам № 4, 5, 6, 7 расположенные в верхней части начиная от улицы Ортак.
Избирательный участок № 1022
Центр: город Туркестан, улица Шоймбет би без номера, здание средней школы № 23.
Границы: дома расположенные в западной части трассы Туркестан-Шымкент начиная с улицы С.Болыс, улица Ш.Калдаякова № 45-65. Улицы Сатыбалды, А.Жуйнеки, К.Жолбарыс, Н.Исакул, Майлы кожа, Т.Рустемова, Туран, С.Ибрагимова, Ысмайлова, О.Датка, Т.Камбатырова, С.Жарылкапова полностью.
Избирательный участок № 1023
Центр: город Туркестан, улица И.Кожабаева без номера, здание средней школы № 24.
Границы: дома расположенные по улицам с левой и правой стороны трассы Туркестан-Кентау начиная с канала "Арысь-Туркестан".
Избирательный участок № 1024
Центр: город Туркестан, проспект Тауке хана без номера, здание Музыкальной школы.
Границы: дома расположенные по адресу – нечетная сторона № 47-143 и четная сторона № 44-130 проспекта Тауке хана, улица Султанова № 44-145, улица Шакарима № 1-44, улица Абдусаттарова № 4-43, переулок Кенесары № 1-34, улица С.Ерубаева № 84-160, улица Ыбырайулы № 6-39, переулок Ыбырайұлы № 3-14, улица Байтасова № 1-25, улица Юлдашева № 98-147, улица Абубакир қары № 55-85, улица Нысанбаева № 55-94, улица А.Нурмаханова № 10-58, улица Валиханова № 1-4.
Избирательный участок № 1025
Центр: город Туркестан, Кунанбай кары без номера, здание колледжа "Болашак".
Границы: дома расположенные улицам Парасат, Атамекен, Ынтымак, Арай, Жулдыз, Жас Казак, Руханият, Оркениет, Ертаргын, Кунанбай Кажы, Сегиз сери, Татимбет, Керей хана, С.Бейбарыс, Жанибек батыра, Ж.Ташенова, Д.Дурия, Асанбай ата, Туран, Жас алаш, Тауелсиздиктин 10 жылдыгы полностью.
Избирательный участок № 1026
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание Профессионального лицея № 23.
Границы: дома расположенные по улицам К.Исмаилова, Г.Бабажанова, Д.Кунаева, Космонавтов, Салауат, М.Юлдашева, находящиеся в восточной части трассы Туркестан-Шымкент в селе Старый Икан.
Избирательный участок № 1073

Орталығы: Түркістан қаласы, Ағыбай батыр көшесі № 12, № 26 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Түркістан-Шәуілдір тас жолының сол жағындағы тұрғын үйлер толығымен, Майкотов көшесіндегі Ортақ көшесіне дейінгі үйлер.
Әсілұлы, Сүйіліш батыр көшелері толығымен, ипотекалық үйлер, Ортақ көшесінен бастап № 4, 5, 6, 7 жаңадан түскен көшелерінің төменгі жағында орналасқан үйлер.
№ 1074 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сығанақ көшесі № 2а, № 27 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: "Жайна" кафесінен Түркістан-Жүйнек тас жолының сол жағындағы оң жағындағы орналасқан үйлер толығымен, орта Бірлік учаскесіндегі нөмірсіз жаңа үйлер.

Центр: город Туркестан, улица Ағыбай батыра № 12, здание средней школы № 26.
Границы: жилые дома расположенные с левой стороны трассы Туркестан-Шәуілдір полностью. Дома по улице Майкотова до улицы Ортак. Дома по улице Асылулы, Суйилиш батыр и ипотечные дома полностью. Новые дома по улицам № 4, 5, 6, 7 расположенные в нижней части начиная с улицы Ортак.
Избирательный участок № 1074
Центр: город Туркестан, улица Сығанак № 2а, здание средней школы № 27.
Границы: жилые дома расположенные с левой и с правой стороны трассы Туркестан-Жуйнек начиная от кафе "Жайна". Новые дома построенные в участке средний Бирлик.