""Б" корпусындағы Мақтаарал аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 46-291-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 қазандағы № 47-308-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 3395 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 54-354-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 54-354-V шешімімен.
«Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы Жарлығының 27-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 86 бұйрығымен бекітілген «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесінің 2-тармағына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 46-291-V ««Б» корпусындағы Мақтаарал аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3310 тіркелген, 2015 жылғы 28 тамызда «Мақтаарал» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген орыс тіліндегі «Б» корпусындағы Мақтаарал аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесінің 13 тармағына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Сатыбалдиев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    О.Дәндібаев

О внесении изменения в решение Мактааральского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 46-291-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Мактааральского районного маслихата корпуса "Б""
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 47-308-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 октября 2015 года № 3395. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 54-354-V
Сноска. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.02.2016 № 54-354-V.
В соответствии с пунктом 27 Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года «Об утверждении Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих», пунктом 2 Типовой методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б», утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2014 года № 86 Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 46-291-V «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Мактааральского районного маслихата корпуса «Б»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3310, опубликовано 28 августа 2015 года в газете «Мақтаарал») следующее изменение:
в абзаце первом пункта 13 Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Мактааральского районного маслихата корпуса «Б», утвержденной указанным решением, слово «маслихата» заменить словом «комиссии».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:                       А.Сатыбалдиев
Секретарь районного маслихата:             О.Дандибаев