"Мақтаарал ауданында сайлау учаскелерiн құру, олардың орталықтарын және шекараларын белгiлеу туралы" Мақтаарал ауданы әкiмiнiң 2011 жылғы 17 қарашадағы № 39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 35 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 3399 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 13.11.2018 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес, Мақтаарал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 39 "Мақтаарал ауданында сайлау учаскелерiн құру, олардың орталықтарын және шекараларын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-7-153 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешiмнiң қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мақтарал ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Маханбетовке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Бейсенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақтаарал аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
К.О.Бапаев
"28" қазан 2015 жыл
Мақтаарал ауданы әкімінің
28 қазан 2015 жылғы № 35 шешіміне
қосымша
Мақтаарал ауданы әкімінің
17 қараша 2015 жылғы № 39 шешіміне
қосымша
Мақтаарал ауданы аумағында сайлау учаскелерiмен, олардың орталықтары және шекаралары
№ 380 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Ескендіров көшесі, № 4 Абай атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Рысқұлов көшесі №№ 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 14, 16, 16а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120 үйлер.
Қашаубаев көшесі №№ 159, 161, 202, 202а, 204/1, 204/6, 204/9, 204/12, 205а үйлер.
Ескендіров көшесі №№ 1, 3, 5, 5а, 6, 9а, 9б, 13а, 16, 17, 19, 25, 27, 29, 35, 35а, 37, 37а, 39/1, 39/2, 41/1, 47/2, 45/1, 45/2, 47а, 49 үйлер, 1 үй нөмірсіз.

О внесении изменений в решение акима Мактааральского района от 17 ноября 2011 года № 39 "Об образовании в Мактааральском районе избирательных участков, установлении их центров и границ"
Решение акима Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 28 октября 2015 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 октября 2015 года № 3399. Утратило силу решением акима Мактааральского района Туркестанской области от 13 ноября 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Мактааральского района Туркестанской области от 13.11.2018 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан аким Мактааральского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мактааральского района от 17 ноября 2011 года № 39 "Об образовании в Мактааральском районе избирательных участков, установлении их центров и границ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-7-153, опубликовано 2 декабря 2012 года в газете "Мақтаарал") следующие изменения:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима Мактааральского района А.Маханбетова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Бейсенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мактааральской
районной избирательной
комиссии
К.О.Бапаев
"28" октября 2015 года
Приложение к решению
акима Мактааральского
района № 35 от 28 октября
2015 года
Приложение к решению
акима Мактааральского
района № 39 от 17 ноября
2011 года
Избирательные участки, их центры и границы на территории Мактааральского района
№ 380 избирательный участок.
Центр: Центр: город Жетысай, улица Ескендирова, дом № 4, общая средняя школа имени Абая
Границы: улица Рыскулова №№ 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 14, 16, 16а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120 дома.
Улица Кашаубаева №№ 159, 161, 202, 202а, 204/1, 204/6, 204/9, 204/12, 205а дома.
Улица Ескендирова №№ 1, 3, 5, 5а, 6, 9а, 9б, 13а, 16, 17, 19, 25, 27, 29, 35, 35а, 37, 37а, 39/1, 39/2, 41/1, 47/2, 45/1, 45/2, 47а, 49 дома, 1 дом б/н.

Ескендіров тұйығындағы №№ 1, 9 үйлер.
Яссауи көшесіндегі №№ 114, 118, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147 үйлер.
Энергетиктер көшесі №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 үйлер.
Энергетиктер тұйығындағы №№ 12/1, 12/2 үйлер.
Жамбыл көшесі №№ 47, 47а, 47б, 48а, 49, 50а, 51а, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 60, 62, 64, 64а үйлер.
Жаштаев көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 11б, 12, 14, 16, 22а, 39а, 41а, 42, 43, 43а, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 62/2, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 91, 91а, 95, 97, 99, 101, 103, 99/2, 107, 109а, 111 үйлер.
Қалыбеков көшесі №№ 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88 үйлер.
Мұсабаев көшесі №№ 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 120, 120а, 120б, 122, 122а, 127, 129, 131, 135, 137, 138, 138а, 138б, 139, 141 үйлер.
Мұсабаев тұйығындағы №№ 5, 6 үйлер.
Омаршаев көшесі №№ 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 үйлер.
Нарбаев көшесі №№ 52а, 53, 54, 55, 56, 57 үйлер.
Абай көшесі №№ 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203 үйлер.
Құрманғазы көшесі №№ 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 үйлер.
Таңатов көшесі №№ 60, 62, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114 үйлер.
Б.Майлин көшесі №№ 1, 4, 6, 7/2, 7/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
Хұсайынов көшесі №№ 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 11, 14, 15, 17, 19, 20а, 22, 22/6, 22/2, 30, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 49а, 51/1, 51/3, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78а, 78б, 80/1, 80/2, 80/3, 82/1, 88/1, 88/1а үйлер.
Тәттімбет көшесі №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер.
Мендешов көшесі №№ 1, 2, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3 үйлер.
Навои көшесі №№ 1/1, 1а, 4/2, 10/2, 12/2, 5/2, 6/2, 7/2, 11/2, 3/1, 3, 9/1, 9/2, 11/1, 8/2, 8/1, 10/1, 1, 1/2, 4, 3/2, 6/1, 2/2, 1б/1, 1б/2, 2а, 2б, 3а/2, 4б, 4а үйлер.

Тупик Ескендирова №№ 1, 9 дома.
Улица Яссауи №№ 114, 118, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147 дома.
Улица Энергетиков №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 дома.
Тупик Энергетиков №№ 12/1, 12/2 дома.
Улица Жамбула №№ 47, 47а, 47б, 48а, 49, 50а, 51а, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 60, 62, 64, 64а дома.
Улица Жаштаева №№ 2, 4, 6, 8, 10, 11б, 12, 14, 16, 22а, 39а, 41а, 42, 43, 43а, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 62/2, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 91, 91а, 95, 97, 99, 101, 103, 99/2, 107, 109а, 111 дома.
Улица Калыбекова №№ 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88 дома.
Улица Мусабаева №№ 108, 110, 112, 114, 116, 116а, 118, 120, 120а, 120б, 122, 122а, 127, 129, 131, 135, 137, 138, 138а, 138б, 139, 141 дома.
Тупик Мусабаева №№ 5, 6 дома.
Улица Омаршаева №№ 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 дома.
Улица Нарбаева №№ 52а, 53, 54, 55, 56, 57 дома.
Улица Абая №№ 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203 дома.
Улица Курмангазы №№ 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 дома.
Улица Танатова №№ 60, 62, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114 дома.
Улица Б.Майлина №№ 1, 4, 6, 7/2, 7/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 дома.
Улица Хусайынова №№ 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 11, 14, 15, 17, 19, 20а, 22, 22/6, 22/2, 30, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 49а, 51/1, 51/3, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78а, 78б, 80/1, 80/2, 80/3, 82/1, 88/1, 88/1а дома.
Улица Таттимбета №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 дома.
Улица Мендешова №№ 1, 2, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3 дома.
Улица Новои №№ 1/1, 1а, 4/2, 10/2, 12/2, 5/2, 6/2, 7/2, 11/2, 3/1, 3, 9/1, 9/2, 11/1, 8/2, 8/1, 10/1, 1, 1/2, 4, 3/2, 6/1, 2/2, 1б/1, 1б/2, 2а, 2б, 3а/2, 4б, 4а дома.

Бақтияров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17 үйлер.
Т.Бокин көшесі №№ 3/2, 5/2, 4/1, 4/2, 1/1, 8/1, 8/2, 10, 6а, 4 үйлер, 1 үй нөмірсіз.
Қожанов көшесі №№ 8, 1 үй нөмірсіз, 226/1, 226/2, 228/1, 228/2, 230/1, 230/2, 232/1, 232/2, 234/2 үйлер.
Қалыбеков тұйығындағы №№ 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а үйлер.
Жамбыл тұйығындағы №№ 3, 4, 5, 6 үйлер.
Молдағұлова көшесі №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер.
Яссауи өткеліндегі №№ 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
Жаштаев тұйығындағы №№ 1, 3, 5, 7, 9 үйлер.
Мақтұмқұл көшесі №№ 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 4а, 6 үйлер, 1 үй нөмірсіз.
Байзақов көшесі №№ 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер.
Ақансері көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Ақшаев тұйығындағы №№ 2, 2а, 6, 11 үйлер.
Айбергенов тұйығындағы №№ 45, 47, 49, 51 үйлер.
№ 381 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Мұсабаев көшесі, № 2 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Рысқұлов көшесі №№ 3, 5, 5а, 9, 11а, 13, 19, 21, 23, 27, 31, 35, 39, 45, 47, 51, 51а, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194а, 196, 198 үйлер.
Дайрашев көшесі №№ 10, 12, 14, 16, 26, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38, 40, 42, 42а, 46 үйлер.
Дайрашев тұйығындағы №№ 2а, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер.
Яссауи көшесі №№ 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 84, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 95а, 96, 98, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 129 үйлер.
Жамбыл көшесі №№ 1/1, 1/3, 2а, 3/2, 3а, 4а, 4/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 9, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 19а, 19/1, 20а, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 24, 24/2, 26а, 26/1, 26/2, 27, 29, 29а, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 45, 46 үйлер.
Жаштаев көшесі №№ 1, 2, 1/1, 1/2, 3а, 4/1, 4/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 8, 9/1, 9/8, 10а, 10/1, 10/7, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37 үйлер.
Қалыбеков көшесі №№ 20, 20а, 22, 23, 23/1, 24, 24а, 25/1, 25/2, 26/2, 27а, 27б, 27/1, 27/2, 29/1, 31а, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/8, 32, 33/3, 34, 35, 36, 37/1, 38, 39, 39а, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54а, 56, 60 үйлер.

Улица Бактиярова №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17 дома.
Улица Т.Бокина №№ 3/2, 5/2, 4/1, 4/2, 1/1, 8/1, 8/2, 10, 6а, 4 дома, 1 дом б/н.
Улица Кожанова №№ 8, 1 дом б/н, 226/1, 226/2, 228/1, 228/2, 230/1, 230/2, 232/1, 232/2, 234/2 дома.
Тупик Калыбекова №№ 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а дома.
Тупик Жамбыла №№ 3, 4, 5, 6 дома.
Улица Молдагулова №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 дома.
Проезд Яссауи №№ 3, 4, 5, 6, 7 дома.
Тупик Жаштаева №№ 1, 3, 5, 7, 9 дома.
Улица Мактымкула №№ 1/1, 2/1, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 4а, 6 дома, 1 дом б/н.
Улица Байзакова №№ 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 дома.
Улица Акансери №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Тупик Акшаева №№ 2, 2а, 6, 11 дома.
Улица Айбергенова №№ 45, 47, 49, 51 дома.
№ 381 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, улица Мусабаева, общая средняя школа № 2 имени Ш.Уалиханова.
Границы: Улица Рыскулова №№ 3, 5, 5а, 9, 11а, 13, 19, 21, 23, 27, 31, 35, 39, 45, 47, 51, 51а, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194а, 196, 198 дома.
Улица Дайрашева №№ 10, 12, 14, 16, 26, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38, 40, 42, 42а, 46 дома.
Тупик Дайрашева №№ 2а, 3, 4, 5, 6, 8 дома.
Улица Яссауи №№ 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 84, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 95а, 96, 98, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 129 дома.
Улица Жамбыла №№ 1/1, 1/3, 2а, 3/2, 3а, 4а, 4/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 9, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12, 14, 15/1, 15/2, 16, 18/1, 18/2, 19а, 19/1, 20а, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 24, 24/2, 26а, 26/1, 26/2, 27, 29, 29а, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 44, 45, 46 дома.
Улица Жаштаева №№ 1, 2, 1/1, 1/2, 3а, 4/1, 4/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 8, 9/1, 9/8, 10а, 10/1, 10/7, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37 дома.
Улица Калыбекова №№ 20, 20а, 22, 23, 23/1, 24, 24а, 25/1, 25/2, 26/2, 27а, 27б, 27/1, 27/2, 29/1, 31а, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/8, 32, 33/3, 34, 35, 36, 37/1, 38, 39, 39а, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54а, 56, 60 дома.

Мұсабаев көшесі №№ 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 102а, 103а, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 113, 115, 117, 119 үйлер.
Омаршаев көшесі 19, 21, 21а, 23, 24/1, 24/4, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 54а, 58, 58а, 62, 64, 66, 68, 70, 74 үйлер.
Омаршаев тұйығындағы №№ 4а, 6а үйлер.
Нарбаев көшесі №№ 20, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/7, 21/8, 22, 23, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37а, 38, 39а, 41, 42, 44, 45, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50 үйлер.
Аманжолов көшесі №№ 2а, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 28, 28а, 30, 32 үйлер.
Абай көшесі №№ 93, 95/1, 95/2, 97, 99, 99/1, 99а, 100, 101/1, 101/2, 102, 102а, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111а, 111/1, 112, 111/2, 113, 114, 114а, 113/2, 117, 117а, 119, 119а, 121, 121а, 123, 123а, 125, 127 үйлер.
Таңатов көшесі №№ 10а, 12, 14, 16, 19, 19/1, 19/3, 19/4, 19/4а, 19/5, 19/8, 19/9, 21, 21/3, 21/6, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 32, 32а үйлер.
Малдыбеков көшесі №№ 8, 15, 17, 19, 21, 22а, 24а, 24б, 32 үйлер.
Өтепов көшесі №№ 1, 8, 8а, 11, 14, 14а, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 80, 84 үйлер.
Жүнісходжаев көшесі №№ 1, 1а, 1б, 2, 2а, 7, 10, 11, 12, 13а, 14, 15а, 19, 20, 22, 23, 24, 25а, 28, 30, 31, 32, 34, 34а, 35, 37, 38, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 41, 42/2, 43/1, 44, 46, 48, 48а, 50, 51, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 68, 70, 74, 76, 78 үйлер.
Ә.Құрбанұлы көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28а, 30, 30а үйлер.
Мақатаев көшесі №№ 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/2, 102/3 үйлер.
Әз Тәуке көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28 үйлер.
Әйтеке би көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24а, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер.
Өтепов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9 үйлер.
Байқоңыр көшесі №№ 3, 4, 5, 7, 8, 9 үйлер.
Нарбаев тұйығындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер.
Мұстафин көшесі №№ 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17 үйлер.
Октябрь тұйығындағы №№ 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлер.
Нарбаев өткеліндегі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер.

Улица Мусабаева №№ 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 102а, 103а, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 113, 115, 117, 119 дома.
Улица Омаршаева 19, 21, 21а, 23, 24/1, 24/4, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 54а, 58, 58а, 62, 64, 66, 68, 70, 74 дома.
Тупик Омаршаева №№ 4а, 6а дома.
Улица Нарбаева №№ 20, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/7, 21/8, 22, 23, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37а, 38, 39а, 41, 42, 44, 45, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50 дома.
Улица Аманжолова №№ 2а, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 28, 28а, 30, 32 дома.
Улица Абая №№ 93, 95/1, 95/2, 97, 99, 99/1, 99а, 100, 101/1, 101/2, 102, 102а, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 107/1, 108, 109, 110, 111а, 111/1, 112, 111/2, 113, 114, 114а, 113/2, 117, 117а, 119, 119а, 121, 121а, 123, 123а, 125, 127 дома.
Улица Танатова №№ 10а, 12, 14, 16, 19, 19/1, 19/3, 19/4, 19/4а, 19/5, 19/8, 19/9, 21, 21/3, 21/6, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 32, 32а дома.
Улица Малдыбекова №№ 8, 15, 17, 19, 21, 22а, 24а, 24б, 32 дома.
Улица Утепова №№ 1, 8, 8а, 11, 14, 14а, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 57, 60, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 80, 84 дома.
Улица Жунисходжаева №№ 1, 1а, 1б, 2, 2а, 7, 10, 11, 12, 13а, 14, 15а, 19, 20, 22, 23, 24, 25а, 28, 30, 31, 32, 34, 34а, 35, 37, 38, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 41, 42/2, 43/1, 44, 46, 48, 48а, 50, 51, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 68, 70, 74, 76, 78 дома.
Улица А.Қурбанулы №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28а, 30, 30а дома.
Улица Макатаева №№ 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/2, 102/3 дома.
Улица Аз Тауке №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28 дома.
Улица Айтеке би №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24а, 25, 27, 29, 31, 33, 35 дома.
Улица Утепова №№ 1, 3, 5, 7, 9 дома.
Улица Байконура №№ 3, 4, 5, 7, 8, 9 дома.
Тупик Нарбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 дома.
Улица Мустафина №№ 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17 дома.
Тупик Октябрьская №№ 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 дома.
Проезд Нарбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.

Айбергенов көшесі №№ 17, 22, 32, 67, 72 үйлер.
Құрманғазы көшесі №№ 3, 5, 9, 11 үйлер.
Қожанов көшесі №№ 41, 43, 45, 47, 190/1, 190/2, 192/1, 192/2, 194/1, 194/2 үйлер.
Шәкәрім көшесі №№ 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32, 53, 108, 108а үйлер.
Алтынсарин көшесі №№ 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71/1, 71/2 үйлер.
Уалиханов көшесі №№ 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер.
Торайғыров көшесі №№ 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 үйлер.
Махамбет көшесі №№ 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62 үйлер.
№ 382 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, М.Горький атындағы мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: А.Яссауи көшесі №№ 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер.
Дайрашев көшесі №№ 3, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33 үйлер.
Сейфуллин көшесі №№ 1, 1а, 2, 2/4, 2/5, 3, 3а, 3/2, 3/4, 3/7, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/2, 6/4, 6/6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8а, 16б, 20, 20а, 24, 24а үйлер.
М.Әуезов тұйығындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлер.
А.Қалыбеков көшесі №№ 2, 3/1, 5, 7, 8, 8а, 8/1, 10/1, 11, 11а, 12/1, 13/1, 14а, 14/1, 15, 16, 16а/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19, 19б, 19/1, 19/2, 19а/2, 19/3 үйлер.
Мұсабаев көшесі №№ 12, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51а, 51/1, 51/2, 52, 53, 53а, 54, 55а, 55/2, 57, 58, 59, 60, 61а, 62, 63/1, 63/2, 65/1, 66, 67, 68, 69а, 70, 71, 71/1, 72, 73/9, 75/1, 75/3, 75/4, 77, 77/3, 77/4, 77/5 үйлер.
Айбергенов көшесі №№ 11, 32, 33, 36, 41, 42, 44, 46, 47, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1 үйлер.
Омаршаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/9, 7/10, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13/2, 14, 14/1, 14/3, 14/4, 15, 15а, 16, 18, 20, 20а, 20/1, 20/2, 20/3, 22, 22/1 үйлер.
Нарбаев көшесі №№ 1/1, 1/2, 4б, 5, 6а, 7/1, 7/2, 8б, 9, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 20/2, 21а, 22а үйлер.
Абай көшесі №№ 8, 12, 73, 73а, 73б, 73/5, 73/6, 73/7, 73/9, 73а/9, 73/13, 73/15, 75/1, 75/3, 75/4, 75/5, 75/6, 75/12, 75/13, 75/17, 75/18, 77 үйлер.
Ықсанов көшесі №№ 1, 2, 3а, 5, 7/2, 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер.
Байботаев көшесі №№ 2а, 2б, 2г, 2д, 1, 2/3, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4а/1, 5, 6а, 8а, 12а, 15/1, 15/2, 17, 18а, 19/4, 20, 21, 23, 25/1, 27/1, 27а/1, 29/1, 31/1, 31а/1, 37, 41, 43, 44, 45, 45а, 49, 51, 55, 55а, 59, 59а үйлер.

Улица Айбергенова №№ 17, 22, 32, 67, 72 дома.
Улица Курмангазы №№ 3, 5, 9, 11 дома.
Улица Кожанова №№ 41, 43, 45, 47, 190/1, 190/2, 192/1, 192/2, 194/1, 194/2 дома.
Улица Шакарима №№ 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32, 53, 108, 108а дома.
Улица Алтынсарина №№ 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71/1, 71/2 дома.
Улица Уалиханова №№ 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 дома.
Улица Торайгырова №№ 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 дома.
Улица Махамбета №№ 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62 дома.
№ 382 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, средняя школа-гимназия имени М.Горького.
Границы: Улица А.Яссауи №№ 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 дома.
Улица Дайрашева №№ 3, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33 дома.
Улица Сейфуллина №№ 1, 1а, 2, 2/4, 2/5, 3, 3а, 3/2, 3/4, 3/7, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/2, 6/4, 6/6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8а, 16б, 20, 20а, 24, 24а дома.
Тупик М.Ауезова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 дома.
Улица А.Калыбекова №№ 2, 3/1, 5, 7, 8, 8а, 8/1, 10/1, 11, 11а, 12/1, 13/1, 14а, 14/1, 15, 16, 16а/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19, 19б, 19/1, 19/2, 19а/2, 19/3 дома.
Улица Мусабаева №№ 12, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51а, 51/1, 51/2, 52, 53, 53а, 54, 55а, 55/2, 57, 58, 59, 60, 61а, 62, 63/1, 63/2, 65/1, 66, 67, 68, 69а, 70, 71, 71/1, 72, 73/9, 75/1, 75/3, 75/4, 77, 77/3, 77/4, 77/5 дома.
Улица Айбергенова №№ 11, 32, 33, 36, 41, 42, 44, 46, 47, 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1 дома.
Улица Омаршаева №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/9, 7/10, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13/2, 14, 14/1, 14/3, 14/4, 15, 15а, 16, 18, 20, 20а, 20/1, 20/2, 20/3, 22, 22/1 дома.
Улица Нарбаева №№ 1/1, 1/2, 4б, 5, 6а, 7/1, 7/2, 8б, 9, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 20/2, 21а, 22а дома.
Улица Абая №№ 8, 12, 73, 73а, 73б, 73/5, 73/6, 73/7, 73/9, 73а/9, 73/13, 73/15, 75/1, 75/3, 75/4, 75/5, 75/6, 75/12, 75/13, 75/17, 75/18, 77 дома.
Улица Ыксанова №№ 1, 2, 3а, 5, 7/2, 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 дома.
Улица Байботаева №№ 2а, 2б, 2г, 2д, 1, 2/3, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4а/1, 5, 6а, 8а, 12а, 15/1, 15/2, 17, 18а, 19/4, 20, 21, 23, 25/1, 27/1, 27а/1, 29/1, 31/1, 31а/1, 37, 41, 43, 44, 45, 45а, 49, 51, 55, 55а, 59, 59а дома.

Құлбаев көшесі №№ 1/1, 1а/1, 1а/2, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6а/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8а, 8/1, 9/1, 9/3, 10/1, 11/1, 11/5, 12/1, 13/2, 13/4, 13/14, 14/1, 16/2, 17, 18 үйлер.
Ш.Айманов көшесі №№ 1, 2, 3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 9, 9а, 10/11, 10/12, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/10, 20/11, 20/12, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 21, 21а, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 26, 28, 29, 30, 32, 36, 38 үйлер.
М.Әуезов көшесі №№ 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18 үйлер.
Әл-Фараби көшесі №№ 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5а, 6, 7, 9, 11, 11/2, 11/3, 11/5, 11/8, 11/9, 12, 14/1, 14/2, 15/4, 15/5, 16, 17а, 17/8, 17/10, 18, 19, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 101, 136 үйлер.
Таңатов көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17 үйлер.
Жантурин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 68, 73 үйлер.
Малдыбеков көшесі №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22 үйлер.
Қашаубаев көшесі №№ 71, 73, 75, 75а, 77, 77а, 81, 83, 83а, 85, 87, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 110, 122, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 156, 158 үйлер.
Бектенов көшесі №№ 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 41 үйлер.
Жойшыбеков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
С.Қожанов көшесі №№ 144, 146, 146а, 150, 150а, 152, 156, 158, 160, 160а, 172а, 174, 174а, 176, 176а, 178а, 180, 180а, 182а, 184, 184а, 186, 188 үйлер.
Оспанов көшесі №№ 3, 5, 8, 9, 8/3, 11, 13, 14, 14/2, 17, 21, 25, 33, 35 үйлер.
Шәкәрім көшесіндегі 25, 26, 27, 32, 33, 34, 37/2, 41/1, 41/4, 43, 44, 45, 53, 104 үйлер.
Алтынсарин көшесі №№ 6, 6/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13/2, 14, 19, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 46, 61, 63, 64, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 71, 71/1 үйлер.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24а, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 38, 42, 44, 58 үйлер.
Торайғыров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30, 31а, 32, 33, 34, 35, 44, 46, 48, 50, 54, 55, 57, 59 үйлер.
Махамбет көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 39 үйлер.
№ 383 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, № 122 атындағы жалпы орта мектебі.

Улица Қулбаева №№ 1/1, 1а/1, 1а/2, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6а/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8а, 8/1, 9/1, 9/3, 10/1, 11/1, 11/5, 12/1, 13/2, 13/4, 13/14, 14/1, 16/2, 17, 18 дома.
Улица Ш.Айманова №№ 1, 2, 3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 9, 9а, 10/11, 10/12, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/10, 20/11, 20/12, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 21, 21а, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 26, 28, 29, 30, 32, 36, 38 дома.
Улица М.Ауезов №№ 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18 дома.
Улица Аль-Фараби №№ 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5а, 6, 7, 9, 11, 11/2, 11/3, 11/5, 11/8, 11/9, 12, 14/1, 14/2, 15/4, 15/5, 16, 17а, 17/8, 17/10, 18, 19, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 101, 136 дома.
Улица Танатова №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17 дома.
Улица Жантурина №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 68, 73 дома.
Улица Малдыбекова №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22 дома.
Улица Кашаубаева №№ 71, 73, 75, 75а, 77, 77а, 81, 83, 83а, 85, 87, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 110, 122, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 156, 158 дома.
Улица Бектенова №№ 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 41 дома.
Улица Жойшыбекова №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12 дома.
Улица С.Кожанова №№ 144, 146, 146а, 150, 150а, 152, 156, 158, 160, 160а, 172а, 174, 174а, 176, 176а, 178а, 180, 180а, 182а, 184, 184а, 186, 188 дома.
Улица Оспанова №№ 3, 5, 8, 9, 8/3, 11, 13, 14, 14/2, 17, 21, 25, 33, 35 дома.
Улица Шакарима №№ 25, 26, 27, 32, 33, 34, 37/2, 41/1, 41/4, 43, 44, 45, 53, 104 дома.
Улица Алтынсарина №№ 6, 6/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13/2, 14, 19, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 46, 61, 63, 64, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 71, 71/1 дома.
Улица Ш.Уалиханова №№ 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24а, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 38, 42, 44, 58 дома.
Улица Торайгырова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30, 31а, 32, 33, 34, 35, 44, 46, 48, 50, 54, 55, 57, 59 дома.
Улица Махамбета №№ 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 39 дома.
№ 383 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, общая средняя школа № 122.

Шекаралары: Ерубаев көшесі №№ 1, 11, 32, 35 үйлер.
Балуан Шолақ көшесі №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер, 9 үй нөмірсіз.
Рудаки көшесі №№ 1а, 2, 3, 7, 7а, 8, 10, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 19а, 20, 22, 24 үйлер, 3 үй нөмірсіз.
М.Әуезов көшесі №№ 5, 6, 7, 8, 9 үйлер.
Қайсенов көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер.
Қошқарбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/4, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер.
Рахымов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлер.
Дулатов көшесі №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 48, 50 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 51, 53, 53б, 55, 57, 59, 59/б, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер.
Дәулеткерей көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14/а, 14/1а, 14/б, 14/1б, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
Абылайхан көшесі №№ 9 үй нөмірсіз.
Бөкейхан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 10/2, 10а/2, 10/7, 10/9, 10/11, 12, 17, 18, 18/7, 18/8, 19, 20, 21 үйлер.
Әлжанов көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 27, 30, 34, 36, 38, 46 үйлер.
Тәжібаев көшесі №№ 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67 үйлер.
Емешов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 74 үйлер.
Иманбердиев көшесі №№ 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер.
Мұса Жәлел көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер.
Естай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20 үйлер.
Иманбердиев өткеліндегі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
Мұстафа Шоқай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер.
Бейбарыс көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.

Границы: Улица Ерубаева №№ 1, 11, 32, 35 дома.
Улица Балуан Шолак №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 дома, 9 дом б/н.
Улица Рудаки №№ 1а, 2, 3, 7, 7а, 8, 10, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 19а, 20, 22, 24 дома, 3 дом б/н.
Улица М.Ауезова №№ 5, 6, 7, 8, 9 дома.
Улица Кайсенова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67 дома.
Улица Кошкарбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/4, 16, 18, 20, 22, 24 дома.
Улица Рахимова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 дома.
Улица Дулатова №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 48, 50 дома.
Улица Амангелды №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 51, 53, 53б, 55, 57, 59, 59/б, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79 дома.
Улица Дселоеткерей №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14/а, 14/1а, 14/б, 14/1б, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 дома.
Улица Абылайхана №№ 9 дом б/н.
Улица Бокейхан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 10/2, 10а/2, 10/7, 10/9, 10/11, 12, 17, 18, 18/7, 18/8, 19, 20, 21 дома.
Улица Альжанова №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 27, 30, 34, 36, 38, 46 дома.
Улица Тажибаева №№ 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67 дома.
Улица Емешова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 74 дома.
Улица Иманбердиева №№ 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 дома.
Улица Муса Жалел №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 дома.
Улица Естая №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20 дома.
Проезд Иманбердиева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 дома.
Улица Мустафа Шокай №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 дома.
Улица Бейбарыс №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 дома.

Есімхан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17 үйлер.
Райымбек батыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлер.
Байтенов көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62 үйлер.
Оспанов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлер.
Бұхар жырау көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 үйлер.
Айқожан ишан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер.
Жұбанов көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 36/2, 38 үйлер.
№ 384 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, № 3 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Кан өткеліндегі №№ 4, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Мүсірепов өткеліндегі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Нүрпейсов көшесі №№ 3, 7, 9, 13, 15, 17 үйлер.
Оңдасынов өткеліндегі №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26 үйлер.
Сүгір өткеліндегі №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 24 үйлер.
Сүйінбай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Әжібеков тұйығындағы №№ 4, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Оңдасынов тұйығындағы №№ 2, 4, 6, 10, 22 үйлер.
Яссауи көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 25, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47 үйлер.
Жоба көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 21, 27, 29 үйлер.
Қашаубаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106 үйлер.
Мәди көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер.
М.Маметова көшесі №№ 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23 үйлер.
Марғұлан көшесі №№ 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17 үйлер.
Мейірбеков көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер.

Улица Есимхана №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17 дома.
Улица Райымбек батыра №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 дома.
Улица Байтенова №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62 дома.
Улица Оспанова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 дома.
Улица Бухар жырау №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 дома.
Улица Айкожан ишан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 дома.
Улица Жубанова №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 36/2, 38 дома.
№ 384 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, общая средняя школа № 3 имени Ю.Гагарина.
Границы: Проезд Кана №№ 4, 6, 8, 10, 12 дома.
Проезд Мусирепов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 дома.
Улица Нурпеисова №№ 3, 7, 9, 13, 15, 17 дома.
Проезд Ондасынова №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26 дома.
Прорезд Сугира №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 24 дома.
Улица Суюнбая №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 дома.
Тупик Ажибекова №№ 4, 6, 8, 10, 12 дома.
Тупик Ондасынова №№ 2, 4, 6, 10, 22 дома.
Улица Яссауи №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 25, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47 дома.
Улица Жоба №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 21, 27, 29 дома.
Улица Кашаубаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106 дома.
Улица Мади №№ 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13 дома.
Улица М.Маметова №№ 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23 дома.
Улица Маргулана №№ 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17 дома.
Улица Мейрбекова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 дома.

Мұсабаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 30, 32, 33, 35 үйлер.
Мүсірепов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 70, 72, 76 үйлер.
Мұханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер.
Нұрбеков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 46, 48, 50 үйлер.
Оңдасынов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер.
Қашаубаев көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11 үйлер.
Ділдабеков өткеліндегі №№ 1, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер.
Жансүгіров өткеліндегі №№ 2, 3, 5, 13, 15, 21, 35 үйлер.
Абай көшесі №№ 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63 үйлер.
Абдалиева көшесі №№ 2, 4, 6, 7, 10, 12, 14 үйлер.
Әжібекұлы көшесі №№ 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63, 66, 69, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107 үйлер.
Айбергенов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, үйлер.
Айдаров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22 үйлер.
Аралбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61 үйлер.
М.Әуезов көшесі №№ 4, 22, 29, 35 үйлер.
Байсейтов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59 үйлер.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 2, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Ғабдуллин көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 12 үйлер.
Достық көшесі №№ 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 13 үйлер.
Жүнісқожаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 25, 31 үйлер.
Кан көшесі №№ 1, 3, 5, 8, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51 үйлер.
№ 385 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы Жетісай гуманитарлық колледжі.

Улица Мусабаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 30, 32, 33, 35 дома.
Улица Мусирепова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 70, 72, 76 дома.
Улица Муханова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 дома.
Улица Нурбекова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 46, 48, 50 дома.
Улица Ондасынова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
Улица Кашаубаева №№ 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11 дома.
Проезд Дилдабекова №№ 1, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16 дома.
Проезд Жансугирова №№ 2, 3, 5, 13, 15, 21, 35 дома.
Улица Абая №№ 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63 дома.
Улица Абдалиева №№ 2, 4, 6, 7, 10, 12, 14 дома.
Улица Ажибекулы №№ 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63, 66, 69, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107 дома.
Улица Айбергенова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, дома.
Улица Айдарова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44 дома.
Улица Амангелды №№ 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22 дома.
Улица Аралбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61 дома.
Улица М.Ауезова №№ 4, 22, 29, 35 дома.
Улица Байсеитова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59 дома.
Улица А.Байтурсынова №№ 2, 6, 8, 10, 12 дома.
Улица Габдуллина №№ 1, 3, 5, 7, 9, 12 дома.
Улица Достык №№ 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 13 дома.
Улица Жунискожаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 25, 31 дома.
Улица Кана №№ 1, 3, 5, 8, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51 дома.
№ 385 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, Жетысайский гуманитарный колледж им. Г.Муратбаева.

Шекаралары: Қожанов көшесіндегі №№ 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140 үйлер.
Ғабдуллин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 33, 70, 72, 76, 78, 80, 85 үйлер.
Панфилов көшесі №№ 7, 5, 13 үйлер.
Әжібеков көшесі №№ 1, 3, 5 үйлер.
Сәтпаев көшесі №№ 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7а/1, 7/3, 7/5, 7/6, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 16/11, 6/2 үйлер.
Ерубаев көшесі №№ 2, 4 үйлер.
Аймауытов көшесі №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27а, 27б, 29, 31, 32, 33, 34, 36 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 42б үйлер.
Жұмабаев көшесі №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11 үйлер.
Байтелі көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
Дулатов көшесі №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2 үйлер.
Тоқбергенов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Сүйеуов көшесі №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2 үйлер.
Төлебаев көшесі №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6а/1, 6/2, 6а/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2 үйлер.
Қазыбек би көшесі №№ 14, 16, 15, 17, 18, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 12/1, 13/1, 13/2 үйлер.
Төле би көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2 үйлер.
№ 386 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, № 6 Б.Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: Момышұлы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 үйлер.
Байтұрсынов көшесі №№ 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 23, 25, 27, 27а, 34, 36, 38, 38а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 67, 67б, 69, 71, 75 үйлер.
Космонавт көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
Жастар көшесі №№ 1, 3, 4, 4а, 6, 6а, 5, 8, 8а, 10, 18, 19, 20 үйлер.
Ерубаев көшесі №№ 1, 1а, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 21, 22 үйлер.

Границы: Улица Кожанова №№ 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140 дома.
Улица Габдуллина №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 33, 70, 72, 76, 78, 80, 85 дома.
Улица Панфилова №№ 7, 5, 13 дома.
Улица Ажибекова №№ 1, 3, 5 дома.
Улица Сатпаева №№ 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7а/1, 7/3, 7/5, 7/6, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 16/11, 6/2 дома.
Улица Ерубаева №№ 2, 4 дома.
Улица Аймауытова №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27а, 27б, 29, 31, 32, 33, 34, 36 дома.
Улица Амангелды №№ 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 42б дома.
Улица Жумабаева №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11 дома.
Улица Байтели №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 дома.
Улица Дулатова №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2 дома.
Улица Токбергенова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 дома.
Улица Суйеуова №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2 дома.
Улица Толебаева №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6а/1, 6/2, 6а/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2 дома.
Улица Казыбек би №№ 14, 16, 15, 17, 18, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 12/1, 13/1, 13/2 дома.
Улица Толе би №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2 дома.
№ 386 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, средняя школа-гимназия имени Б.Момышулы.
Границы: Улица Момышулы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 дома.
Улица Байтурсынова №№ 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 23, 25, 27, 27а, 34, 36, 38, 38а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 67, 67б, 69, 71, 75 дома.
Улица Космонавта №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11 дома.
Улица Жастар №№ 1, 3, 4, 4а, 6, 6а, 5, 8, 8а, 10, 18, 19, 20 дома.
Улица Ерубаева №№ 1, 1а, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 21, 22 дома.

Жүргенбаев көшесі №№ 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 9, 19, 21, 23, 25 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 63б үйлер.
Тоқбергенов көшесі №№ 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, үйлер, 1 үй нөмірсіз.
Сәтпаев көшесі №№ 1, 3, 4а, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 15, 17, 17а, 19 үйлер.
Ер Қосай көшесіндегі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 33, 34 үйлер.
№ 387 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, № 119 жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қонаев көшесі №№ 7, 10, 12, 14, 15, 22, 26, 30, 31, 32, 32/2, 33, 36, 44, 46, 50 үйлер.
Жәнібеков көшесі №№ 1, 2, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер.
Қалдаяқов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 22, 29, 32, 37, 42, 44, 45, 46 үйлер.
Өзтүрік көшесі №№ 2, 4, 5, 7, 8, 12, 14 үйлер.
Тәукехан көшесі №№ 1, 2, 11, 12, 13, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 31, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56 үйлер.
Қасымхан көшесі №№ 5, 7, 9, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 19, 49, 50 үйлер.
Айбергенов көшесі №№ 3, 6, 13, 17, 25, 26, 27, 32 үйлер.
Бөгенбай батыр көшесі №№ 7, 8, 10, 21 үйлер, 2 үй нөмірсіз.
Қабанбай батыр көшесі №№ 3, 4, 7, 9, 15, 17, 22, 24, 25, 42, 44, 50, 51, 55 үйлер.
Түркеш көшесі №№ 3, 7, 17, 9, 10 үйлер.
Мұса Жалел көшесі №№ 3, 7, 12, 20, 22 үйлер.
Қорқыт ата көшесі №№ 12 үй нөмірсіз.
Тоқтағұл көшесі №№ 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 19 үйлер.
МСУ көшесі №№ 1а, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1а, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 8/2, 8/3, 8/4 үйлер.
Рудаки көшесі №№ 1/1, 2, 2а, 1/2, 1, 3/3, 3/2, 4, 4/6, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 1/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 16/2, 18/1, 18/2, 37 үйлер.
Қажымұхан көшесі №№ 12 үй нөмірсіз.
Жандосов көшесі 4 нөмірсіз үйлер.
№ 388 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ералиев ауылдық округі, Қызыләскер ауылы, Қастеев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекрасы: Ералиев ауылдық округі Қызыл әскер ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Қарақай ауылы, М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қарақай ауылдық округінің, Қарақай және Еңбек ауылдары.
№ 390 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Сәтпаев ауылы, Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қарақай ауылдық округінің, Сәтпаев ауылы.
№ 391 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Кетебай ауылы, Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қарақай ауылдық округінің Кетебай ауылы.
№ 392 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарақай ауылдық округі, Қараөзек ауылы, "Қараөзек" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қарақай ауылдық округінің Қараөзек ауылы.
№ 393 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Құрбан ата ауылы, Н.Ондасынов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қазыбек би ауылдық округінің Құрбан ата, Алғабас ауылдары.
№ 394 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Таубай ата ауылы, М. Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қазыбек би ауылдық округінің Әбиболла, Таубай ата ауылдары.
№ 395 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Қазыбек би ауылы "Түркістан" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қазыбек би ауылдық округінің Қазыбек би ауылы.
№ 396 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Жамбыл ауылы, М.Байзақов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қазыбек би ауылдық округінің, Жамбыл ауылы.
№ 397 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек би ауылдық округі, Ә.Оспанов ауылы, Амангелді атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қазыбек би ауылдық округінің Ә.Оспанов ауылы.
№ 398 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қалыбеков ауылдық округі, Атамұра ауылы, Қ.Қайсенов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қалыбеков ауылдық округінің Жамбыл, Атамұра ауылдары.
№ 399 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі ауылы, Мәдениет үйі.
Шекаралары: Қалыбеков ауылдық округінің Тұран, Жаңа жол, Үлгілі ауылдары.
№ 400 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қалыбеков ауылдық округі, Абат ауылы, Нұрлыбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қалыбеков ауылдық округінің Абат, Төрткүл ауылдары.
№ 401 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Достық ауылы.
№ 402 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Гүлстан ауылы, Тұрсын-заде атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Гүлстан ауылы.
№ 403 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Хайдар ауылы, С.Айни атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Хайдар ауылы.
№ 404 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Қалшораев ауылы, К.Абдалиев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Қалшораев ауылы.
№ 405 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылдық округі, Бескетік ауылы, М.Ғабдуллин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Достық ауылдық округінің Бескетік, Көксу ауылдары.
№ 406 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Астана көшесі № № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Достық көшесі №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Достық көшесі 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Баян сұлу көшесі №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Баян сұлу көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Бейбарыс көшесі №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Бейбарыс көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Көрікті көшесі №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Әбдіхалық ауылы, Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Әбдіхалық ауылы.
№ 408 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Мырзашөл ауылы, фельдшерлік акушерлік бекеті ғимараты.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округінің Мырзашөл ауылы.
№ 409 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Қарой ауылы, "Бірлік" селолық тұтыну кооперативі ғимараты.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округінің Қарой ауылы.
№ 410 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Жаңа ауыл ауылы, № 1 жатақхана.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округінің Жаңа ауыл ауылы.
№ 411 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Атақоныс ауылы, А.Жами атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа ауыл ауылдық округінің Атақоныс ауыл.
№ 412 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысу ауылдық округі, Байқоныс ауылы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округінің Байқоныс ауылы.
№ 413 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысу ауылдық округі, Жылысу ауылы, М.Шоқай атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округінің Жылысу ауылы.
№ 414 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысу ауылдық округі, Баққоныс ауылы, Жангелдин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округінің Баққоныс ауылы.
№ 415 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысу ауылдық округі, Мырзашоқы ауылы, И.Жансүгіров атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округінің Мырзашоқы ауылы.
№ 416 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысу ауылдық округі, С.Сейфуллин ауылы, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округінің С.Сейфуллин ауылы № 417 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысу ауылдық округі, Әл-Фараби ауылы, № 114 жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жылы су ауылдық округінің Әл-Фараби ауылы.
№ 418 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асықата кенті, Әлімбетов көшесі № 18, "Жеңіс" мектеп гимназиясы.

Улица Жургенбаева №№ 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 9, 19, 21, 23, 25 дома.
Улица Амангелды №№ 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 63б дома.
Улица Токбергенова №№ 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, дома, 1 дом б/н.
Улица Сатпаева №№ 1, 3, 4а, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 15, 17, 17а, 19 дома.
Улица Ер Косай №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 33, 34 дома.
№ 387 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, общая средняя школа № 119.
Границы: Улица Конаева №№ 7, 10, 12, 14, 15, 22, 26, 30, 31, 32, 32/2, 33, 36, 44, 46, 50 дома.
Улица Жанибекова №№ 1, 2, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 дома.
Улица Калдаякова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 22, 29, 32, 37, 42, 44, 45, 46 дома.
Улица Озтурик №№ 2, 4, 5, 7, 8, 12, 14 дома.
Улица Таукехана №№ 1, 2, 11, 12, 13, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 31, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56 дома.
Улица Касымхана №№ 5, 7, 9, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 19, 49, 50 дома.
Улица Айбергенова №№ 3, 6, 13, 17, 25, 26, 27, 32 дома.
Улица Богенбай батыра №№ 7, 8, 10, 21 дома, 2 дом б/н.
Улица Кабанбай батыра №№ 3, 4, 7, 9, 15, 17, 22, 24, 25, 42, 44, 50, 51, 55 дома.
Улица Туркеш №№ 3, 7, 17, 9, 10 дома.
Улица Муса Жалел №№ 3, 7, 12, 20, 22 дома.
Улица Коркыт ата №№ 12 дом б/н.
Улица Токтагула №№ 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 19 дома.
Улица МСУ №№ 1а, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1а, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 8/2, 8/3, 8/4 дома.
Улица Рудаки №№ 1/1, 2, 2а, 1/2, 1, 3/3, 3/2, 4, 4/6, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 1/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 16/2, 18/1, 18/2, 37 дома.
Улица Кажымухана №№ 12 дом б/н.
Улица Жандосова 4 нөмірсіз дома.
№ 388 избирательный участок.
Центр: Ералиевский сельский округ, село Кызыласкер, общая средняя школа имени Кастеева.
Граница: Ералиевский сельский округ, село Кызыласкер.
№ 389 избирательный участок.
Центр: сельский округ Каракай, село Каракай, общая средняя школа имени М.Маметовой. Граница: сельский округ Каракай, село Каракай и село Енбек.
№ 390 избирательный участок.
Центр: сельский округ Каракай, село Сатбаева, общая средняя школа имени Кудайбердиева.
Граница: сельский округ Каракай, село Сатбаева.
№ 391 избирательный участок.
Центр: сельский округ Каракай, село Кетебай, общая средняя школа имени А.Молдагуловой.
Граница: сельский округ Каракай, село Кетебай.
№ 392 избирательный участок.
Центр: сельский округ Каракай, село Караузек, общая средняя школа "Караозек".
Граница: сельский округ Каракай, село Караузек.
№ 393 избирательный участок.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Курбан ата, общая средняя школа имени Н.Ондасынова.
Границы: сельский округ Казыбек би, село Курбан ата и село Алгабас.
№ 394 избирательный участок.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Таубай ата, общая средняя школа имени М.Жумабаева.
Границы: сельский округ Казыбек би, село Абибулла и село Таубай ата.
№ 395 избирательный участок.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Казыбек би, общая средняя школа "Туркестан".
Граница: сельский округ Казыбек би, село Казыбек би.
№ 396 избирательный участок.
Центр: сельский округ Казыбек би, село Жамбыл, общая средняя школа имени М.Байзакова.
Граница: сельский округ Казыбек би, село Жамбыл.
№ 397 избирательный участок.
Центр: сельский округ Казыбек би, село А.Оспанова, общая средняя школа имени Амангельды.
Граница: сельский округ Казыбек би, село А.Оспанова.
№ 398 избирательный участок.
Центр: сельский округ Калыбек, село Атамура, общая средняя школа имени К.Кайсенова.
Границы: сельский округ Калыбек, село Жамбыл и село Атамура.
№ 399 избирательный участок.
Центр: сельский округ Калыбек, село Улгили, Дом культуры.
Границы: ельский округ Калыбек, село Туран, село Жанажол, село Улгили.
№ 400 избирательный участок.
Центр: сельский округ Калыбек, село Абат, общая средняя школа имени Ж.Нурлыбаева.
Границы: сельский округ Калыбек, село Абат и село Торткул.
№ 401 избирательный участок.
Центр: сельский округ Достык, село Достык, Дом культуры.
Граница: сельский округ Достык, село Достык.
№ 402 избирательный участок.
Центр: сельский округ Достык, село Гулистан, общая средняя школа имени Турсын-заде.
Граница: сельский округ Достык, село Гулистан.
№ 403 избирательный участок.
Центр: сельский округ Достык, село Хайдар, общая средняя школа имени Айни.
Граница: сельский округ Достык, село Хайдар.
№ 404 избирательный участок.
Центр: сельский округ Достык, село Калшораева, общая средняя школа имени Абдалиева.
Граница: сельский округ Достык, село Калшораева.
№ 405 избирательный участок.
Центр: сельский округ Достык, село Бескетик, общая средняя школа имени М.Габдуллина.
Границы: сельский округ Достык, село Бескетик и село Коксу.
№ 406 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жана, село Ынтымак, общая средняя школа имени Т.Рысқулова.
Граница: Улица Астана №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
Улица Достык №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
Улица Достык 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
Улица Баян сулу №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
Улица Баян сулу №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
Улица Бейбарыс №№ 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
Улица Бейбарыс №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
Улица Корикти №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
№ 407 избирательный участок
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Абдыхалык, общая средняя школа имени Б.Майлина.
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Абдыхалык.
№ 408 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Мырзашол, здание фельдшерско-акушерский пункт.
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Мырзашол.
№ 409 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Карой, здание сельского потребительского кооператива "Бирлик".
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Карой.
№ 410 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Жана ауыл, общежитие № 1.
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Жана ауыл.
№ 411 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Атаконыс, общая средняя школа имени А.Жами.
Граница: сельский округ Жана ауыл, село Атаконыс.
№ 412 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жылысу, село Байконыс, общая средняя школа имени М.Ауэзова.
Граница: сельский округ Жылысу, село Байконыс.
№ 413 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жылысу, село Жылысу, общая средняя школа имени М.Шокай.
Граница: сельский округ Жылысу, село Жылысу.
№ 414 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жылысу, село Бакконыс, общая средняя школа имени Жангельдина.
Граница: сельский округ Жылысу, село Бакконыс.
№ 415 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жылысу, село Мырзашокы, общая средняя школа имени И.Жансугурова.
Граница: сельский округ Жылысу, село Мырзашокы.
№ 416 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жылысу, село С.Сейфуллина, общая средняя школа имени С.Сейфуллина.
Граница: сельский округ Жылысу, село С.Сейфуллина
№ 417 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жылысу, село Аль-Фараби, общая средняя школа № 114.
Граница: сельский округ Жылысу, село Аль-Фараби.
№ 418 избирательный участок.
Центр: поселок Асыката, улица Алимбетова, дом № 18, общая средняя школа "Женис".

Шекарасы: З.Таспанбетова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Т.Аубакиров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15А, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2.
Әл-Фараби көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2.
М.Мәмедова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Абай көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 46.
Ж.Тойжанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97.
Амангелді көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99.

Граница: Улица З.Таспанбетова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица Т.Аубакирова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15А, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2.
Улица Аль-Фараби № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2.
Улица М.Мамедова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Улица Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 46.
Улица Ж.Тойжанова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97.
Улица Амангелды № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
Улица Жамбыла № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99.

К.Ысқақов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
Яссауи көшесі № 8, 10, 12, 34.
О.Бапышев көшесі № 1, 19, 30, 32.
К.Әсілов көшесі № 1, 2, 3 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,1 7, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Ж.Тойшыбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Мелде би көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Р.Зұлпыхаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54.
С.Асанов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12,14, 16, 18, 20.
А.Әлімбетов көшесі № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
М.Габдуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86.
Қалдыбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Болашақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 419 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асықата кенті, Мәметова көшесі № 5, "Қайнар"мектеп гимназиясы.
Шекарасы: М.Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 35.
И.Байзақов көшесі № 1/1,1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1,9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22.
М.Дулатов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75.

Улица К.Ыскакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
Улица Яссауи № 8, 10, 12, 34.
Улица О.Бапышева № 1, 19, 30, 32.
Улица К.Асилова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Улица Ж.Тойшыбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Улица Мелде би № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Улица Р.Зулпыхарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54.
Улица С.Асанов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Улица А.Алимбетова № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Улица М.Габдуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86.
Улица Калдыбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Улица Болашак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 419 избирательный участок.
Центр: поселок Асыката, улица Маметовой, дом № 5, общая средняя школа "Кайнар".
Граница: Улица М.Ауезова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 35.
Улица И.Байзакова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22.
Улица М.Дулатова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75.

С.Ерубаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21.
Қажымұқан көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Өтеген Қалыбеков № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Ә.Молдагулова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Қазыбек би көшесі № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
М.Мақатаев көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8.
Т.Айбергенов көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
Т.Сейдахметов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19.
С.Сейфуллин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22.
Т.Жароков көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2.
Б.Момышұлы көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Ондасынов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Ғ.Мүсірепов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Ғ.Мұратбаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1,2/2,3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.

Улица С.Ерубаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21.
Улица Кажымукана № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Отеген Калыбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица А.Молдагулова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Улица Казыбек би № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
Улица М.Макатаева № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8.
Улица Т.Айбергенова № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
Улица Т.Сейдахметова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19.
Улица С.Сейфуллина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22.
Улица Т.Жарокова № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2.
Улица Б.Момышулы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Ондасынова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Г.Мусирепова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Улица Г.Муратбаев № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67.

Ы.Алтынсарин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Ж.Аубакиров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
Т.Досымов көшесі. № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Жаңа құрылыс көшесі. № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Бейбітшілік көшесі. № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53,54, 55, 56
Достық көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
№ 420 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Өркенді ауылы, "Асықата" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ынтымақ ауылдық округі Өркенді ауылдары
№ 421 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Әдената ауылы, "Ынтымақ" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ынтымақ ауылдық округі Үшкөпір, Әден ата ауылдары
№ 422 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Талапты ауылы, С. Асанов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ынтымақ ауылдық округі Талапты, Нұр ауылдары.
№ 423 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылдық округі, Көрікті ауылы, "Еңбек" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ынтымақ ауылдық округі Ақ ниет, Көрікті, Ағынсай ауылдары.
№ 424 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ділдәбеков ауылдық округі, Жеңіс ауылы Дәрімбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ділдәбеков ауылдық округі Достық, Жеңіс, ауылдары.
№ 425 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ділдәбеков ауылдық округі, Бірлік ауылы, Мәдениет үйі.
Шекаралары: Ділдәбеков ауылдық округі Байдала, Сайлау, Бірлік, Қызылтаң ауылдары
№ 426 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ділдәбеков ауылдық округі, Зерделі ауылы, Ысмайылов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ділдәбеков ауылдық округі Зерделі, Жамбыл, Кемер ауылдары.
№ 427 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ділдәбеков ауылдық округі, Жаңадала ауылы, округі "Жаңадала" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ділдәбеков ауылдық округі Жаңа дала ауылы.
№ 428 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ералиев ауылдық округі, Арай ауылы, Мәдениет үйі.
Шекаралары: Ералиев ауылдық округінің Арай, Абай, Мұратбаев, Дихан ауылдары.
№ 429 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ералиев ауылдық округі, Жданов ауылы, "Сырдария" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ералиев ауылдық округінің Әлімбетов, Жамбыл, Жданов, Жазықсай ауылдары.
№ 430 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ералиев ауылдық округі, Көктөбе ауылы, М.Мақатаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ералиев ауылдық округінің Көктөбе, Жағажай ауылдары.
№ 431 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ералиев ауылдық округі, Сейфуллин ауылы, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Ералиев ауылдық округінің Сейфуллин, Жаңа дәуір, Әуезов ауылдары.
№ 432 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ералиев ауылдық округі, Үтіртөбе ауылы, Қ.Сәтпаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ералиев ауылдық округінің Үтір төбе ауылы.
Орталығы: Абай ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, "Молчанов и К" АҚ-ң ғимараты.
Шекарасы: Абай ауылдық округінің Халықтар достығы ауылы.
№ 434 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылдық округі, Отан ауылы, Титов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Абай ауылдық округінің Отан ауылы.
№ 435 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм ауылы, "Сарыарқа" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округінің Қызылқұм ауылы.
№ 436 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Ақтөбе ауылы, Я.Есенбеков атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қызылқұм ауылдық округінің 1-мамыр, Ақтөбе, Алғабас, Түркебай, Комсомол ауылдары.
№ 437 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Еңбекші ауылы, "Қызылқұм" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қызылқұм ауылдық округінің Еңбекші, Қызылту, Қосқұдық, Молшылық, Ақжайлау, Қазақстанның 60 жылдығы, Қарасақал, Мақталы ауылдары.
№ 438 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқұм ауылдық округі, Датқа ауылы, С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Қызылқұм ауылдық округінің Датқа, Көбек, Киров ауылдары.
№ 439 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Чехов ауылы, Чехов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Мақталы ауылдық округінің Чехов, Мақталы, Темір жол, Сарқырама ауылдары.
№ 440 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Мұратбаев ауылы, Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Мақталы ауылдық округінің Мұратбаев, Тың дала ауылдары.
№ 441 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Алтынсарин ауылы, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Мақталы ауылдық округінің Алтынсарин ауылы.
№ 442 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақталы ауылдық округі, Алмалы ауылы, "Достық" жалпы орта мектебі
Шекаралары: Мақталы ауылдық округінің Алмалы, Жібек жолы, Жайлаукөл, Шолпан құдық ауылдары.
№ 443 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Талапты ауылы, "Мырзашөл" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Атамекен ауылдық округінің Талапты, Гагарин ауылдары.
№ 444 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Жемісті ауылы, Қазыбеқ би атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Атамекен ауылдық округінің Жемісті, Ғабдуллин ауылдары.
№ 445 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мақташы ауылы, "Мақташы" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Атамекен ауылдық округінің Мақташы, Әлімбетов ауылдары.
№ 446 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, "Жібек жолы" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Атамекен ауылдық округінің Атамекен, Жеңістің 40 жылдығы ауылдары.
№ 447 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қоғалы ауылы, Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Атамекен ауылдық округінің Қоғалы, Тың дала, Пірәлі, Тамды, Қалпақсай, Жібекші ауылдары.
№ 448 сайлау учаскесі.
Орталығы: К.Мырзакент Тайғанов көшесі нөмірсіз үй, № 16 Мырзакент жалпы орта мектебі.

Улица Ы.Алтынсарина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Ж.Аубакирова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
Улица Т.Досымова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Улица Жана курылыс № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Улица Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Улица Достык № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
№ 420 избирательный участок.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Оркенди, общая средняя школа "Асыката".
Границы: сельский округ Ынтымак, село Оркенди
№ 421 избирательный участок.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Адената, общая средняя школа "Ынтымак".
Границы: сельский округ Ынтымак, село Ушкопир и село Адената
№ 422 избирательный участок.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Талапты, общая средняя школа имени С.Асанова.
Границы: сельский округ Ынтымак, село Талапты и село Нур.
№ 423 избирательный участок.
Центр: сельский округ Ынтымак, село Корикти, общая средняя школа "Енбек".
Границы: сельский округ Ынтымак, село Акниет и село Корикти.
№ 424 избирательный участок.
Центр: Дильдабековский сельский округ, село Женис, общая средняя школа имени Даримбаева.
Границы: Дильдабековский сельский округ, село Достык и село Женис.
№ 425 избирательный участок.
Центр: Дильдабековский сельский округ, село Бирлик, Дворец культуры.
Границы: Дильдабековский сельский округ, село Байдала, село Сайлау, село Бирлик, село Кызылтан.
№ 426 избирательный участок.
Центр: Дильдабековский сельский округ, село Зердели, общая средняя школа имени Исмаилова.
Границы: Дильдабековский сельский округ, село Зердели, село Жамбыл, село Кемер.
№ 427 избирательный участок.
Центр: Дильдабековский сельский округ, село Жанадала, общая средняя школа имени "Жанадала".
Граница: Дильдабековский сельский округ, село Жанадала.
№ 428 избирательный участок.
Центр: Ералиевский сельский округ, село Арай, Дворец культуры.
Границы: Ералиевский сельский округ, село Арай, село Абай, село Муратбаева, село Дихан.
№ 429 избирательный участок.
Центр: Ералиевский сельский округ, село Жданова, общая средняя школа "Сырдария".
Границы: Ералиевский сельский округ, село Алимбетова, село Жамбыл, село Жданова, село Жазыксай.
№ 430 избирательный участок.
Центр: Ералиевский сельский округ, село Коктобе, общая средняя школа имени М.Макатаева.
Границы: Ералиевский сельский округ, село Коктобе, село Жагажай.
№ 431 избирательный участок.
Центр: Ералиевский сельский округ, село С.Сейфуллина, общая средняя школа имени С.Сейфуллина.
Границы: Ералиевский сельский округ, село С.Сейфулина, село Жана дауир, село Ауэзова.
№ 432 избирательный участок.
Центр: Ералиевский сельский округ, село Утиртобе, общая средняя школа имени К.Сатпаева.
Граница: Ералиевский сельский округ, село Утиртобе.
Центр: Абайский сельский округ, село Жузимдик, здание Акционерного общества "Молчанов и К".
Граница: сельский округ Абай, село Халыктар достыгы.
№ 434 избирательный участок.
Центр: сельский округ Абай, село Отан, общая средняя школа имени Титова.
Граница: сельский округ Абай, село Отан.
№ 435 избирательный участок.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Кызылкум, общая средняя школа "Сарыарка".
Граница: сельский округ Кызылкум, село Кызылкум.
№ 436 избирательный участок.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Актобе, общая средняя школа имени Я.Есенбекова.
Границы: сельский округ Кызылкум, село 1 мая, село Актобе, село Алгабас, село Туркебай, село Комсомол.
№ 437 избирательный участок.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Енбекши, общая средняя школа "Кызылкум".
Границы: сельский округ Кызылкум, село Енбекши, село Кызылту, село Коскудык, село Молшылык, село Акжайлау, село 60 лет Казахстанскаяу, село Карасакал, село Макталы.
№ 438 избирательный участок.
Центр: сельский округ Кызылкум, село Датка, общая средняя школа имени Ерубаева.
Границы: сельский округ Кызылкум, село Датка, село Кобек, село Кирова.
№ 439 избирательный участок.
Центр: сельский округ Макталы, село Чехова, общая средняя школа имени Чехова.
Границы: сельский округ Макталы, село Чехова, село Макталы, село Темир жол, село Саркырама.
№ 440 избирательный участок.
Центр: сельский округ Макталы, село Муратбаева, общая средняя школа имени Муратбаева.
Границы: сельский округ Макталы, село Муратбаева, село Тын дала.
№ 441 избирательный участок.
Центр: сельский округ Макталы, село Алтынсарина, общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
Граница: сельский округ Макталы, село Алтынсарина.
№ 442 избирательный участок.
Центр: сельский округ Макталы, село Алмалы, общая средняя школа "Достык".
Границы: сельский округ Макталы, село Алмалы, село Жибек жолы, село Жайлаукол, село Шолпан кудык.
№ 443 избирательный участок.
Центр: сельский округ Атамекен, село Талапты, общая средняя школа "Мирзашол".
Границы: сельский округ Атамекен, село Талапты, село Гагарина.
№ 444 избирательный участок.
Центр: сельский округ Атамекен, село Жемисти, общая средняя школа имени Казыбек би.
Границы: сельский округ Атамекен, село Жемисти, село Габдуллина.
№ 445 избирательный участок.
Центр: сельский округ Атамекен, село Макташы, общая средняя школа "Макташы".
Границы: сельский округ Атамекен, село Макташы, село Алимбетова.
№ 446 избирательный участок.
Центр: сельский округ Атамекен, село Жибек жолы, общая средняя школа "Жибек жолы".
Границы: сельский округ Атамекен, село Атамекен, село Женистин 40 жылдыгы.
№ 447 избирательный участок.
Центр: сельский округ Атамекен, село Когалы, общая средняя школа имени Сулейменова.
Границы: сельский округ Атамекен, село Когалы, село Тын, село Пирали, село Тамды, село Калпаксай, село Жибекши.
№ 448 избирательный участок.
Центр: кент Мырзакент, улица Тайганова, дом без номера, общая средняя школа № 16.

Шекаралары: Абай көшесі №№ 1, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер.
Б.Батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер.
Бекботаев көшесі №№ 2, 3, 4/1, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26 үйлер.
Тұрғынбаев көшесі №№ 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
Омар-ата көшесі №№ 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 үйлер.
Ильяс ата көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а үйлер.
Тайғанов тұйығы №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7а, 7б, 7в, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/3, 45а, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2 үйлер.
Тайғанов көшесі №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37/17, 37/18, 37/19, 37/20, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 39/17, 39/18, 39/19, 39/20, 40, 41а/1, 41а/2, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10, 41/11, 41/12, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 41/17, 41/18, 41/19, 41/20, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 43/10, 43/11, 43/12, 43/13, 43/14, 43/15, 43/16, 43/17, 43/18, 43/19, 43/20, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/18, 45/19, 45/20, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/11, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 47/18, 47/19, 47/20 үйлер.
Жамбыл көшесі №№ 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52/1, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 64, 66, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 72/17, 72/18, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18 үйлер.

Границы: Улица Абая №№ 1, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 дома.
Улица Б.Батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 дома.
Улица Бекботаева №№ 2, 3, 4/1, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26 дома.
Улица Тургынбаева №№ 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 дома.
Улица Омар-ата №№ 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 дома.
Улица Ильяс ата №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а дома.
Тупик Тайганова №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7а, 7б, 7в, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/3, 45а, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2 дома.
Улица Тайганова №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37/17, 37/18, 37/19, 37/20, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 39/17, 39/18, 39/19, 39/20, 40, 41а/1, 41а/2, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10, 41/11, 41/12, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 41/17, 41/18, 41/19, 41/20, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 43/10, 43/11, 43/12, 43/13, 43/14, 43/15, 43/16, 43/17, 43/18, 43/19, 43/20, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/18, 45/19, 45/20, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/11, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 47/18, 47/19, 47/20 дома.
Улица Жамбыла №№ 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52/1, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 64, 66, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 72/17, 72/18, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18 дома.

Амангелді көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 үйлер.
Қазақстан көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 91а үйлер.
Е.Мамбетов №№ 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 96 үйлер.
Қожанов көшесі №№ 1а, 1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3б/1, 3б/2, 3б/3, 3б/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 3/33, 3/34, 3/35, 3/36, 3а/1, 3а/2, 3а/3, 3а/4, 5 үйлер.
№ 449 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті Қожанов көшесі н/з, № 15 Абылайхан атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Бекболатов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 18б/1, 18б/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 68 үйлер.
Бөгембаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер.
Айтбаев көшесі №№ 1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер.
Т.Мадиходжаев көшесі 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 үйлер.

Улица Амангелды №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 дома.
Улица Казахстанская №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 91а дома.
Улица Е.Мамбетова №№ 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 96 дома.
Улица Кожанова №№ 1а, 1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3б/1, 3б/2, 3б/3, 3б/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 3/33, 3/34, 3/35, 3/36, 3а/1, 3а/2, 3а/3, 3а/4, 5 дома.
№ 449 избирательный участок.
Центр: поселок Мырзакент, улица Кожанова, дом без номера, общая средняя школа № 15 имени Абылайхана.
Границы: Улица Бекболатова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 18б/1, 18б/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 68 дома.
Улица Богембаева №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 дома.
Улица Айтбаева №№ 1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 дома.
Улица Т.Мадиходжаева 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 дома.

Қуандықов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78а/1, 78а/2, 78а/3, 78а/4, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 100 үйлер.
Комсомол көшесі №№ 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 23/1, 23/2 үйлер.
Гагарин көшесі №№ 2/1, 2/2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19 үйлер.
Аптечный өткелі №№ 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 11/1, 11/2, 12а, 12б үйлер.
Қожанов көшесі 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 6, 7, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14а, 14б, 16, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 38а, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 50/1, 50/2, 50а үйлер.
Е.Мамбетов көшесі №№ 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8б, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер.
М.Горький көшесі №№ 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 70, 70а, 72, 74 үйлер.
Энергетиктер көшесі №№ 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15 үйлер.
ПДУ - 300 көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер.
Достық көшесі №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а үйлер.
Әл-Фараби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.
М.Маметова көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 16, 17, 18, 19, 21,23, 25 үйлер.
А.Молдағұлова көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Желтоқсан көшесі №№ 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 27 үйлер.
Әйтеке би көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18 үйлер.
Төле би көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15 үйлер.
Қазыбек би көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13 үйлер.
А.Яссауи көшесі №№ 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер.
№ 450 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылдық округі, Бейбітшілік ауылы, Титов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Абай ауылдық округінің Алтынкемер, Атажұрт, Бейбітшілік ауылдары.
№ 451 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, К.Маркс көшесі н/з, А.С.Пушкин атындағы жалпы орта мектебі.

Улица Куандыкова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78а/1, 78а/2, 78а/3, 78а/4, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 100 дома.
Улица Комсомол №№ 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 23/1, 23/2 дома.
Улица Гагарина №№ 2/1, 2/2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19 дома.
Проезд Аптечный №№ 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 11/1, 11/2, 12а, 12б дома.
Улица Кожанова №№ 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 6, 7, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14а, 14б, 16, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 38а, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 50/1, 50/2, 50а дома.
Улица Е.Мамбетова №№ 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8б, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 дома.
Улица М.Горького №№ 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 70, 70а, 72, 74 дома.
Улица Энергетиков №№ 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15 дома.
Улица ПДУ - 300 №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.
Улица Достык №№ 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а дома.
Улица Аль-Фараби №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 дома.
Улица М.Маметова №№ 3, 4, 5, 6, 7, 16, 17, 18, 19, 21,23, 25 дома.
Улица А.Молдагулова №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 дома.
Улица Желтоксан №№ 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 27 дома.
Улица Айтеке би №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18 дома.
Улица Толе би №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15 дома.
Улица Казыбек би №№ 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13 дома.
Улица А.Яссауи №№ 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 дома.
№ 450 избирательный участок.
Центр: сельский округ Абай, село Бейбитшилик, общая средняя школа имени Титова.
Граница: сельский округ Абай, село Алтынкемер, село Атажурт, село Бейбитшилик.
№ 451 избирательный участок.
Центр: поселок Мырзакент, улица К.Маркса, дом без номера, общая средняя школа имени А.С.Пушкина.

Шекаралары: С.Жаштаев көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 92б, 96/1, 96/2, 98, 100 үйлер.
К.Маркс көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 58а/1, 58а/2, 58а/3, 58а/4, 58а/5, 58а/6, 58а/7, 58а/8, 58а/9, 58а10, 58а/11, 58а/12, 59, 59а, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69а/1, 69а/2, 69а/3, 69а/4, 69а/5, 69а/6, 69а/7, 69а/8, 69а/9, 69а/10, 69а/11, 69а/12, 69а/13, 69а/14, 69а/15, 69а/16, 71, 73, 75, 77 үйлер.
С.Шамов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58/1, 58/2, 66, 68, 70 үйлер.
Бектасов көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а/1, 51а/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 53а/1, 53а/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54а/1, 54а/2, 55а, 56/1, 56/2, 56а, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58, 60, 60а, 62, 64 үйлер.
Түркістан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Панфилов көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер.
М.Горький №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 93а үйлер.

Границы: Улица С.Жаштаева №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 92б, 96/1, 96/2, 98, 100 дома.
Улица К.Маркса №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 58а/1, 58а/2, 58а/3, 58а/4, 58а/5, 58а/6, 58а/7, 58а/8, 58а/9, 58а10, 58а/11, 58а/12, 59, 59а, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69а/1, 69а/2, 69а/3, 69а/4, 69а/5, 69а/6, 69а/7, 69а/8, 69а/9, 69а/10, 69а/11, 69а/12, 69а/13, 69а/14, 69а/15, 69а/16, 71, 73, 75, 77 дома.
Улица С.Шамова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58/1, 58/2, 66, 68, 70 дома.
Улица Бектасова №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а/1, 51а/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 53а/1, 53а/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54а/1, 54а/2, 55а, 56/1, 56/2, 56а, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58, 60, 60а, 62, 64 дома.
Улица Туркестан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 дома.
Улица Панфилова №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
Улица М.Горького №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 93а дома.

Бейбітшілік көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122 үйлер.
Южный көшесі №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2 үйлер.
№ 452 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, Энгельс көшесі н/с, "Мақтаарал АТП" ЖШС-і.
Шекаралары: Чкалов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлер.
Энгельс көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35а, 35б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлер.
Фурманов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34 үйлер.
Қыпшақов көшесі №№ 1а, 1б, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 3а, 3б, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4а, 4б, 4в, 6, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12а, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32 үйлер.
С.Сейфуллин көшесі №№ 1/1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 үйлер.
Қожанов көшесі №№ 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100 үйлер.
Бейбітшілік көшесі №№ 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270а, 272, 274, 274а, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 292-2 үйлер.

Улица Бейбитшилик №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122 дома.
Улица Южная №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2 дома.
№ 452 избирательный участок.
Центр: поселок Мырзакент, улица Энгельса дом без номера, здания Товарищества с ограниченной ответственностью "АТП Мактаарал".
Границы: Улица Чкалова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 дома.
Улица Энгельса №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35а, 35б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 дома.
Улица Фурманова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34 дома.
Улица Кыпшакова №№ 1а, 1б, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 3а, 3б, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4а, 4б, 4в, 6, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12а, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32 дома.
Улица С.Сейфуллина №№ 1/1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 дома.
Улица Кожанова №№ 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100 дома.
Улица Бейбитшилик №№ 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270а, 272, 274, 274а, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 292-2 дома.

Южный көшесі №№ 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2 үйлер.
Қ.Сатпаев көшесі №№ 2, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4 үйлер.
Бигельдинов көшесі №№ 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 үйлер.
Восточный көшесі №№ 4, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер.
Бейбітшілік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер.
№ 453 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлыбаев ауылдық округі, Ынталы ауылы, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нұрлыбаев ауылдық округінің Ынталы ауылы.
№ 454 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлыбаев ауылдық округі, Өнімкер ауылы, Нұрлыбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нұрлыбаев ауылдық округінің Өнімкер ауылы.
№ 455 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлыбаев ауылдық округі, Ырысты ауылы, Торайғыров атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нұрлыбаев ауылдық округінің Ырысты ауылы.
№ 456 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлыбаев ауылдық округі, Мырзатөбе ауылы, М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нұрлыбаев ауылдық округінің Мырзатөбе ауылы.
№ 457 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлыбаев ауылдық округі, Қарақыр ауылы, Тұяқбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нұрлыбаев ауылдық округінің Қарақыр, Өркен ауылдары.
№ 458 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Ақжол ауылы, "Жаңажол" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа жол ауылдық округінің Ақжол ауылы.
№ 459 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Арайлы ауылы, С.Датұлы атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Жаңа жол ауылдық округінің Арайлы, Достық ауылдары.
№ 460 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Өргебас ауылы, Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа жол ауылдық округінің Өргебас ауылы.
№ 461 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Фирдоуси ауылы, Фирдоуси атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа жол ауылдық округінің Фирдауси ауылы.
№ 462 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Нұрлыжол ауылы, "Нұрлыжол" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа жол ауылдық округінің Нұрлыжол ауылы.
№ 463 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңажол ауылдық округі, Жеңіс ауылы, К.Мүсірепов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңа жол ауылдық округінің Жеңіс ауылы.
№ 464 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, Гагарин атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Абай ауылдық округінің Жүзімдік ауылы.
№ 465 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Жайлыбаев ауылы, Абай атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Жайлыбаев ауылы.
№ 466 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Нұрлытаң ауылы, "Нұрлытаң" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Нұрлытаң ауылы.
№ 467 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Шұғыла ауылы, "Шұғыла" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Шұғыла ауылы.
№ 468 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылдық округі, Жантақсай ауылы, № 116 жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Еңбекші ауылдық округінің Жантақсай, Жаңа тұрмыс ауылдары.
№ 469 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Иіржар ауылы, "Асыл мұра" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Иіржар ауылдық округінің Иіржар, Азат, С.Рахимов ауылдары.
№ 470 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Дихан ауылы, Қажымұқан атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Дихан ауылы.
№ 471 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Алаш ауылы, "Жас алаш" жалпы орта мектебі"
Шекаралары: Иіржар ауылдық округінің Алаш, Шапағат ауылдары"
№ 472 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Мақтажан ауылы, "Мақтажан" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Мақтажан ауылы.
№ 473 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Азамат ауылы, X.Әлімжан атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Азамат ауылы.
№ 474 сайлау учаскесі.
Орталығы: Иіржар ауылдық округі, Наурыз ауылы, Бекжанов атындағы негізгі мектебі.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Наурыз ауылы.
№ 475 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Қ.Пернебаев ауылы, "Бірлік" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округінің Қ.Пернебаев, Өркениет ауылдары.
№ 476 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Табысты ауылы, Панфилов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Табысты ауылы.
№ 477 сайлау учаскесі.

Улица Южная №№ 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2 дома.
Улица К.Сатпаева №№ 2, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4 дома.
Улица Бигельдинова №№ 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 дома.
Улица Восточная №№ 4, 9, 10, 12, 14, 16, 18 дома.
Улица Бейбитшилик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.
№ 453 избирательный участок.
Центр: Нурлыбаевский сельский округ, село Ынталы, общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
Граница: Нурлыбаевский сельский округ, село Ынталы.
№ 454 избирательный участок.
Центр: Нурлыбаевский сельский округ, село Онимкер, общая средняя школа имени Нурлыбаева.
Граница: Нурлыбаевский сельский округ, село Онимкер.
№ 455 избирательный участок.
Центр: Нурлыбаевский сельский округ, село Ырысты, общая средняя школа имени Торайгырова.
Граница: Нурлыбаевский сельский округ, село Ырысты.
№ 456 избирательный участок.
Центр: Нурлыбаевский сельский округ, село Мырзатобе, общая средняя школа имени М.Отемисулы.
Граница: Нурлыбаевский сельский округ, село Мырзатобе.
№ 457 избирательный участок.
Центр: Нурлыбаевский сельский округ, село Каракир, общая средняя школа имени Туякбаева.
Граница: Нурлыбаевский сельский округ, село Каракир, село Оркен.
№ 458 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жанажол, село Акжол, общая средняя школа "Жанажол".
Граница: сельский округ Жанажол, село Акжол.
№ 459 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жанажол, село Арайлы, общая средняя школа имени С.Датулы.
Границы: сельский округ Жанажол, село Арайлы, село Достык.
№ 460 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жанажол, село Ургебас, общая средняя школа имени К.Аманжолова.
Граница: сельский округ Жанажол, село Ургебас.
№ 461 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жанажол, село Фирдоуси, общая средняя школа имени Фирдоуси.
Граница: сельский округ Жанажол, село Фирдоуси.
№ 462 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жанажол, село Нурлыжол, общая средняя школа "Нурлыжол".
Граница: сельский округ Жанажол, село Нурлыжол.
№ 463 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жанажол, село Женис, общая средняя школа имени К.Мусрепова.
Граница: сельский округ Жанажол, село Женис.
№ 464 избирательный участок.
Центр: сельский округ Абай, село Жузимдик, общая средняя школа имени Гагарина.
Граница: сельский округ Абай, село Жузимдик.
№ 465 избирательный участок.
Центр: сельский округ Енбекши, село Жайлыбаева, общая средняя школа имени Абая.
Граница: сельский округ Енбекши, село Жайлыбаева.
№ 466 избирательный участок.
Центр: сельский округ, село Нурлытан, общая средняя школа "Нурлытан".
Граница: сельский округ Енбекши, село Нурлытан.
№ 467 избирательный участок.
Центр: сельский округ Енбекши, село Шугыла, общая средняя школа "Шугыла".
Граница: сельский округ Енбекши, село Шугыла.
№ 468 избирательный участок.
Центр: сельский округ Енбекши, село Жантаксай, общая средняя школа № 116.
Границы: сельский округ Енбекши, село Жантаксай, село Жана турмыс.
№ 469 избирательный участок.
Центр: сельский округ Иржар, село Иржар, общая средняя школа "Асыл мура".
Границы: сельский округ Иржар, село Иржар, село Азат, село С.Рахимова.
№ 470 избирательный участок.
Центр: сельский округ Иржар, село Дикан, общая средняя школа имени Кажмукана.
Граница: сельский округ Иржар, село Дикан.
№ 471 избирательный участок.
Центр: сельский округ Иржар, село Алаш, общая средняя школа "Жас алаш".
Границы: сельский округ Иржар, село Алаш, село Шапагат.
№ 472 избирательный участок.
Центр: сельский округ Иржар, село Мактажан, общая средняя школа "Мактажан".
Граница: сельский округ Иржар, село Мактажан.
№ 473 избирательный участок.
Центр: сельский округ Иржар, село Азамат, общая средняя школа имени X.Алимжана.
Граница: сельский округ Иржар, село Азамат.
№ 474 избирательный участок.
Центр: сельский округ Иржар, село Наурыз, общая средняя школа имени Бекжанова.
Граница: сельский округ Иржар, село Наурыз.
№ 475 избирательный участок.
Центр: сельский округ Бирлик, село Пернебаева, общая средняя школа "Бирлик".
Границы: сельский округ Бирлик, село Пернебаева, село Уркениет.
№ 476 избирательный участок.
Центр: сельский округ Бирлик, село Табысты, общая средняя школа имени Панфилова.
Граница: сельский округ Бирлик, село Табысты.
№ 477 избирательный участок.

Орталығы: Мырзакент кенті, Бейбітшілік көшесі № 98, № 2037 әскери бөлім.
Шекарасы: № 2037 әскери бөлім аумағы.
№ 478 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Қоңырат ауылы, "Болашақ" жалпы орта мектебі"
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Қоңырат ауылы"
№ 479 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Алғабас ауылы, "Береке" жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округінің Еркінабад, Алғабас ауылдары.
№ 480 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл ауылы, Үкібаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Кеңесшіл ауылы.
№ 481 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, № 117 негізгі мектебі.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Андреев, Октябрь ауылдары.
№ 482 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Абай ауылы, Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округінің Тегістік, Абай ауылдары.
№ 483 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Көкпарсай ауылы, С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Көкпарсай ауылы.
№ 484 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Төреқұлов көшесі, "Мақтарал" жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Лабораторная көшесі №№ 2, 3, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5-1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 6, 7, 8, 9 үйлер.
Қ.Сәтпаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
М.Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
Достар (Рабочая) көшесі №№ 1, 2, 4, 6, 8 үйлер.
Жастар (Молодежная) көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер.
Петров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлер.
Ж.Ибраев көшесі №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4/1, 4/2, 4/3, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 4А, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6а, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 12, 18, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10 үйлер.
Н.Төреқұлов көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 16, 16а, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 19, 20/1, 20/2, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20а, 22, 22а, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 48/4, 48/5, 48/6, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 56/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8 үйлер.

Центр: поселок Мырзакент, воинская часть № 2037, улица Бейбитшилик, 98.
Граница: территория воинской части № 2037.
№ 478 избирательный участок.
Центр: сельский округ Бирлик, село Конырат, общая средняя школа "Болашак"
Граница: сельский округ поселок Бирлик, село Конырат
№ 479 избирательный участок.
Центр: сельский округ Бирлик, село Алгабас, общая средняя школа "Береке".
Границы: сельский округ Бирлик, село Еркинабад, село Алгабас.
№ 480 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жамбул, село Кенесшил, общая средняя школа имени Укибаева.
Граница: сельский округ Жамбул, село Кенесшил.
№ 481 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жамбул, село Жамбул, неполная средняя школа № 117.
Граница: сельский округ Жамбул, село Андреева, село Октябрьский.
№ 482 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жамбул, село Абай, общая средняя школа имени Жамбула.
Границы: сельский округ Жамбул, село Тегистик, село Абай.
№ 483 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жамбул, село Кокпарсай, общая средняя школа имени С.Муканова.
Граница: сельский округ Жамбул, село Кокпарсай.
№ 484 избирательный участок.
Центр: поселок Атакент, улица Турекулова, общая средняя школа "Мактаарал".
Граница: Улица Лабораторная №№ 2, 3, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5-1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 6, 7, 8, 9 дома.
Улица К.Сатпаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома.
Улица М.Ауезова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 дома.
Улица Достар (Рабочая) №№ 1, 2, 4, 6, 8 дома.
Улица Жастар (Молодежная) №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 дома.
Улица Петрова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 дома.
Улица Ж.Ибраева №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4/1, 4/2, 4/3, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 4А, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6а, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 12, 18, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10 дома.
Улица Н.Торекулова №№ 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 16, 16а, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 19, 20/1, 20/2, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20а, 22, 22а, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 48/4, 48/5, 48/6, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 56/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8 дома.

А.Көпжасаров көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 20, 21, 22, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 29/10, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 27, 28, 29, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 32/27, 32/28, 32/29, 32/30, 32/31, 32/32, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 34/9, 34/10, 34/11, 34/12, 34/13, 34/14, 34/15, 34/16, 34/17, 34/18, 34/19, 34/20, 34/21, 34/22, 34/23, 34/24, 34/25, 34/26, 34/27, 34/28, 34/29, 34/30, 34/31, 34/32, 34а, 35, 36, 37/1, 37,2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 40, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 46, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 51/1, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 54/3, 54/4, 51/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60/8, 60/9, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 62/8, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9 үйлер.
Е.Шампиев көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 19/21, 19/22, 19/23, 19/24, 19/25, 19/26, 19/27, 19/28, 19/29, 19/30, 19/31, 19/32, 20, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 21/17, 21/18, 21/19, 21/20, 21/21, 21/22, 21/23, 21/24, 21/25, 21/26, 21/27, 21/28, 21/29, 21/30, 21а/1, 21а/2, 21а/3, 21а/4, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер.
Қожанов көшесі № 1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер.
Т.Рысқұлов көшесі №№ 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер.
Пушкин көшесі №№ 1, 4, 11 үйлер.
Нұрлы әлем көшесі №№ 1,2,3,5,5-1,5-2,7,9,10 үйлер.
№ 485 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Е.Шампиев көшесі № 14 кәсіптік колледжі.

Улица А.Копжасарова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 20, 21, 22, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 29/10, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 27, 28, 29, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 32/27, 32/28, 32/29, 32/30, 32/31, 32/32, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 34/9, 34/10, 34/11, 34/12, 34/13, 34/14, 34/15, 34/16, 34/17, 34/18, 34/19, 34/20, 34/21, 34/22, 34/23, 34/24, 34/25, 34/26, 34/27, 34/28, 34/29, 34/30, 34/31, 34/32, 34а, 35, 36, 37/1, 37,2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 40, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 46, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 51/1, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 54/3, 54/4, 51/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60/8, 60/9, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 62/8, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9 дома.
Улица Е.Шампиева №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 19/21, 19/22, 19/23, 19/24, 19/25, 19/26, 19/27, 19/28, 19/29, 19/30, 19/31, 19/32, 20, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 21/17, 21/18, 21/19, 21/20, 21/21, 21/22, 21/23, 21/24, 21/25, 21/26, 21/27, 21/28, 21/29, 21/30, 21а/1, 21а/2, 21а/3, 21а/4, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54 дома.
Улица Кожанова № 1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 10, 12, 14, 16, 18 дома.
Улица Т.Рысқулова №№ 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 дома.
Улица Пушкина №№ 1, 4, 11 дома.
Улица Нурлы алем №№ 1, 2, 3, 5, 5-1, 5-2, 7, 9, 10 дома.
№ 485 избирательный участок.
Центр: поселок Атакент, улица Е.Шампиева колледж № 14.

Шекаралары: Абай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 үйлер.
Бекжанов көшесі №№ 1а, 1, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлер.
Гоголь көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер.
Ә.Молдағұлова көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 47, 49, 51 үйлер.
Ә.Молдағұлова тұйық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлер.
Тоқжігітов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 үйлер.
Ұ.Ділдабекова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Әл-Фараби көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 11, 13, 10, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер.
Нұрлы жол көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 үйлер.
Наурыз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
Орлов көшесі №№ 1, 2, 3а, 3, 5, 6, 10/1, 10/2, 10,3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 18/17, 18/18, 19 үйлер.

Границы: Улица Абая №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 дома.
Улица Бекжанова №№ 1а, 1, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 дома.
Улица Гоголя №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 дома.
Улица А.Молдагулова №№ 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 47, 49, 51 дома.
Тупик А.Молдагулова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 дома.
Улица Токжигитова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 дома.
Улица У.Дилдабекова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 дома.
Улица Аль-Фараби №№ 1, 3, 5, 7, 11, 13, 10, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 дома.
Улица Нурлы жол №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 дома.
Улица Наурыз №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 дома.
Улица Орлова №№ 1, 2, 3а, 3, 5, 6, 10/1, 10/2, 10,3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 18/17, 18/18, 19 дома.

Тәуелсіздік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
Ордабасы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Желтоқсан көшесі №№ 1-1, 1-3, 1-4,1-5, 1-6, 1-7(1-12), 2 (1-5), 3-2, 4-1, 4-2, 5, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 7-10, 7-11, 7-12, 8, 10, 12, 14(1-30), 14а.(1-16), 16-1, 16-2, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38,40, 42, 42-2, 46, 47, 45 үйлер.
№ 486 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Ташкент көшесі, Комаров атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (1-16), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52 үйлері.
К.Көшкінбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлері.
Амангелді көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлері.
В.Чкалов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлері.
Жамбыл көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлері.
Д.Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлері.
К.Байсейтова көшесі №№ 1, 2(1-2), 3, 4(1-2), 5, 6(1-2), 7, 8(1-2), 9,10(1-2), 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері.
Халықтар достығы көшесі №№ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері.
Пушкин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері.
Привокзальная көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36 үйлері.
1 Мамыр көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 51 үйлері.

Улица Тауелсиздик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 дома.
Улица Ордабасы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 дома.
Улица Желтоксан №№ 1-1, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7 (1-12), 2 (1-5), 3-2, 4-1, 4-2, 5, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 7-10, 7-11, 7-12, 8, 10, 12, 14 (1-30), 14а (1-16), 16-1, 16-2, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 42-2, 46, 47, 45 дома.
№ 486 избирательный участок.
Центр: поселок Атакент, улица Ташкентская, общая средняя школа имени Комарова.
Граница: Улица Ш.Уалиханова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (1-16), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52 дома.
Улица К.Кошкинбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 дома.
Улица Амангелды №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 дома.
Улица В.Чкалова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 дома.
Улица Жамбыл №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 дома.
Улица Д.Конаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 дома.
К.Байсейтова көшесі №№ 1, 2 (1-2), 3, 4 (1-2), 5, 6 (1-2), 7, 8 (1-2), 9, 10 (1-2), 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 дома.
Улица Халыктар достыгы №№ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 дома.
Улица Пушкина №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 дома.
Улица Привокзальная №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36 дома.
Улица 1 Мая №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 51 дома.

Куваков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлері.
Театр көшесі №№ 1, 2, 4, 6, 8, 5, 7, 11,13 үйлері.
Ташкент көшесі №№ 10, 12, 14, 16, 18, 19(1-32), 20, 22, 24, 26, 27(1-8), 28, 29(1-8), 30, 32, 34, 35(1-8), 36, 38, 39(1-3), 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 (1-12), 76 (1-12), 78 (1-12), 80а үйлері.
Құрманғазы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 18 үйлері.
№ 487 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Ташкент көшесі № 106, "Экспресс" ЖШС ғимарат.
Шекарасы: Ташкент көшесі №№ 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 82, 85а, 85/1, 85/2, 87, 89, 83, 81, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102 үйлері.
Қазақстан көшесі №№ 1, 2, 3, 4(1-18), 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53 үйлері.
Автомобилист көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері.
8 Наурыз көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 78 үйлері.
Шығыс көшесі №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 үйлері.
Алматы көшесі №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері.
Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері.
Өзбек көшесі №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері.
М.Усманов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 14, 15, 15а, 16, 18, 17, 20, 22, 19, 24, 26, 5, 7, 11, 12, 13, 32, 27, 25, 23, 28, 30/1, 30 үйлері.
Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58 үйлері.
М.Маметова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері.

Улица Кувакова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 дома.
Улица Театральная №№ 1, 2, 4, 6, 8, 5, 7, 11, 13 дома.
Улица Ташкентская №№ 10, 12, 14, 16, 18, 19 (1-32), 20, 22, 24, 26, 27 (1-8), 28, 29 (1-8), 30, 32, 34, 35 (1-8), 36, 38, 39 (1-3), 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 (1-12), 76 (1-12), 78 (1-12), 80а дома.
Улица Курмангазы
№№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 18 дома.
№ 487 избирательный участок.
Центр: поселок Атакент, улица Ташкентская дом № 106, здания Товарищества с ограниченной ответственностью "Экспресс".
Граница: Улица Ташкентская №№ 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 82, 85а, 85/1, 85/2, 87, 89, 83, 81, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102 дома.
Улица Казахстанская №№ 1, 2, 3, 4 (1-18), 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53 дома.
Улица Автомобилистов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.
Улица 8 Марта №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 78 дома.
Улица Восточная №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 дома.
Улица Алматинская №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
Улица Ы.Алтынсарина №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 дома.
Улица Узбекская №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 дома.
Улица М.Усманова №№ 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 14, 15, 15а, 16, 18, 17, 20, 22, 19, 24, 26, 5, 7, 11, 12, 13, 32, 27, 25, 23, 28, 30/1, 30 дома.
Улица Г.Муратбаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58 дома.
Улица М.Маметова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 дома.

Чапаев көшесі №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері.
Фрунзе көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 үйлері.
№ 488 сайлау учаскесі.
Орталығы: Атакент кенті, Болашақ көшесі № 1, О.Бапышев атындағы жалпы орта мектебі ғимараты.
Шекарасы: Ботабеков көшесі №№ 1, 2(1-8), 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56,58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері.
Ә.Жангелдин көшесі №№ 1, 1а, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 66 үйлері.
В.Маяковский көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 38, 40 үйлері.
С.Сейфуллин көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері.
С.Мұқанов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16,18 үйлері.
Панфилов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлері.
Қажымұқан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35 үйлері.
М.Жалил көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
Дзержинский көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері.
Э.Тельман көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 үйлері.
Болашақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
Жібек жолы көшесі №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10,12 үйлері.
Т.Досаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11(1-8), 12, 13(1-8) үйлері.
Абдыкадыров көшесі №№ 1(1-16), 1а(1-16), 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 үйлері.
Игілік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
№ 489 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Береке ауылы, Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Мақтаарал ауылдық округінің Береке ауылы № 490 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Көкарал ауылы, Т.Бигельдинов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Мақтаарал ауылдық округінің Көкарал ауылы № 491 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Атамекен ауылы, Мақтаарал гуманитарлық-экономикалық агробизнес колледжі.
Шекаралары: Мақтаарал ауылдық округінің Атамекен, Шаттық, Ақ алтын, Интернационал, 48-база, Оқу кварталы ауылдары.
№ 492 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Қаз ССР-нің 40-жылдығы ауылы, Науаи атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Мақтаарал ауылдық округінің 40 лет Каз ССР, Елқоныс, Амангелді ауылдары.
№ 493 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Иігілік ауылы, Т.Әубакіров атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Мақтаарал ауылдық округінің Игілік ауылы.
№ 494 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Есентаев ауылы, Тоқжігітов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекаралары: Мақтаарал ауылдық округінің Дзержинский, Еңбекші, Жұлдыз ауылдары.
№ 495 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Азаттық ауылы, фельдшерлік акушерлік бекеті ғимараты.
Шекарасы: Мақтаарал ауылдық округі Азаттық ауылы.
№ 496 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ш.Ділдәбеков ауылдық округі, Сұлубұлақ ауылы, "Қызылтаң" жалпы орта мектебі
Шекарасы: Ш.Ділдәбеков ауылдық округі Сұлубұлақ, Сырабат, Күрішті ауылдары.
№ 497 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Мәдениет ауылы, "Мәдениет" жалпы орта мектебі
Шекаралары: Мақтаарал ауылдық округінің Тұлпар, Мәдениет, Бақыт ауылдары.
№ 915 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Астана көшесі №№ 1, 1а, 3,3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63, 63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Отан көшесі №№ 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Отан көшесі 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
Әл фараби көшесі №№ 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33,33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а,61, 61а 63,63а, 65, 65а 67, 67а, 69, 69,а 71, 71а,73, 73а, 75, 75а 77, 77а, 79, 79а 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а үйлер.
Әл фараби көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.

Улица Чапаева №№ 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
Улица Фрунзе №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 дома.
№ 488 избирательный участок.
Центр: поселок Атакент, улица Болашак № 1, здание общей средней школы О.Бапышева.
Граница: улица Ботабекова №№ 1, 2 (1-8), 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 дома.
Улица А.Жангелдина №№ 1, 1а, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 66 дома.
Улица В.Маяковского №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 38, 40 дома.
Улица С.Сейфуллина № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома.
Улица С.Муканова №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18 дома.
Улица Панфилова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 дома.
Улица Қажымукан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35 дома.
Улица М.Жалил №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома.
Улица Дзержинского №№ 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44 дома.
Улица Э.Тельмана №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 дома.
Улица Болашак №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома.
Улица Жибек жолы №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 дома.
Улица Т.Досаева №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 (1-8), 12, 13(1-8) дома.
Улица Абдыкадырова №№ 1 (1-16), 1а (1-16), 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 дома.
Улица Игилик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 дома.
№ 489 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Береке, общая средняя школа имени Аль-Фараби.
Граница: сельский округ Мактаарал, село Береке.
№ 490 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Кукарал, общая средняя школа имени Т.Бигельдинова.
Граница: сельский округ Мактаарал, село Кукарал.
№ 491 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Атамекен, гуманитарно-экономический агробизнес колледж.
Границы: сельский округ Мактаарал, село Атамекен, село Шаттык, село Ак алтын, село Интернационал, 48-база, Учебный квартал.
№ 492 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село 40 лет Каз ССР, общая средняя школа имени Науаи.
Границы: сельский округ Мактаарал, село 40 лет Каз ССР, село Елконыс, село Амангелди.
№ 493 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Игилик, общая средняя школа имени Т.Аубакирова.
Граница: сельский округ Мактаарал, село Игилик.
№ 494 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Есентаева, общая средняя школа имени Токжигитова.
Границы: сельский округ Мактаарал, село Дзержинский, село Енбекши, село Жулдыз.
№ 495 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Азаттык, здания фельдшерско-акушерского пункта.
Граница: сельский округ Мактааральский, село Азаттык.
№ 496 избирательный участок.
Центр: Ш.Дилдабековский сельский округ, село Сулубулак, общая средняя школа "Кызылтан".
Граница: Ш.Дилдабековский сельский округ село Сулубулак, село Сырабат, село Куришти.
№ 497 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Мадинет, общая средняя школа "Мадинет".
Границы: сельский округ Мактаарал, село Тулпар, село Мадениет, село Бакыт.
№ 915 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Ынтымак ауылы, Дом культуры.
Граница: Улица Астана №№ 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
Улица Отан №№ 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
Улица Отан №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
Улица Аль-Фараби №№ 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 67, 67а, 69, 69а, 71, 71а, 73, 73а, 75, 75а, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а, 93, 93а, 95, 95а, 97, 97а, 99, 99а, 101, 101а дома.
Улица Аль-Фараби №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.

Парасат көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер.
Парасат көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а,24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а үйлер.
№ 992 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа ауыл ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Көрікті көшесі аудандық орталық аурухана.
Шекарасы: аудандық орталық аурухана аумағы.
№ 993 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асықата кенті, Қазыбек би көшесі, № 1 аудандық аурухана.
Шекарасы: № 1 Асықата ауруханасының аумағы.
№ 994 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мырзакент кенті, Мәдіқожаев көшесі, № 2 аудандық аурухана.
Шекарасы: № 2 аудандық аурухана аумағы.
№ 995 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мақтаарал ауылдық округі, Атамекен ауылы № 3 аудандық аурухана.
Шекарасы: № 3 аудандық аурухана аумағы.
№ 996 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісай қаласы, Әуезов көшесі, аудандық ішкі істер басқармасы.
Шекарасы: Аудандық ішкі істер басқармасы аумағы.
№ 997 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асықата кенті, Әбілқасымов көшесі, № 15 кәсіптік колледж ғимараты.
Шекарасы: И.Әбдіров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118.
Қ.Тілеубаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105.
Жастар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

Улица Парасат № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 дома.
Улица Парасат №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 70а, 72, 72а, 74, 74а, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 82, 82а, 84, 84а, 86, 86а, 88, 88а, 90, 90а, 92, 92а, 94, 94а, 96, 96а, 98, 98а, 100, 100а, 102, 102а дома.
№ 992 избирательный участок.
Центр: сельский округ Жана ауыл, село Ынтымак, улица Корикти, районная центральная больница.
Граница: территория районной центральной больницы.
№ 993 избирательный участок.
Центр: поселок Асыката, улица Казыбек би, районная центральная больница № 1.
Граница: территория больницы № 1 Асықата.
№ 994 избирательный участок.
Центр: оселок Мырзакент, улица Мадикоджаева, районная центральная больница № 2.
Граница: территория районной центральной больницы № 2.
№ 995 избирательный участок.
Центр: сельский округ Мактаарал, село Атамекен, районная центральная больница № 3.
Граница: территория районной центральной больницы № 3.
№ 996 избирательный участок.
Центр: город Жетысай, улица М.Ауезова, районное управление внутренних дел.
Граница: территория районного управления внутренних дел.
№ 997 избирательный участок.
Центр: поселок Асыката, улица Абилкасымова, здание колледжа № 15.
Граница: Улица И.Абдирова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118.
Улица К.Тилеубаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105.
Улица Жастар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

Әмірханов көшесі № 4, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/7, 16/8, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1,42/2.
Қожамберді көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12.
Ұ.Мырзабеков көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2.
Т.Рысқұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8,9.
Т.Абылқасымов көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
С.Мұқанов көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Панфилов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11,12.
Қ.Сәтпаев көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12.
Жандосов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.

Улица Амирханова № 4, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/7, 16/8, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1, 42/2.
Улица Кожамберды № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12.
Улица У.Мырзабекова № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2.
Улица Т.Рыскулова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9.
Улица Т.Абылкасымова № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
Улица С.Муканова № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Панфилова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица К.Сатпаева № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12.
Улица Жандосова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.