Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 5 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда № 3067 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 49 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы  ауданы әкімінің 21.10.2015 № 49 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес Ордабасы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Ордабасы ауданы әкімінің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 30 «Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-8-114 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашадағы аудандық «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Сапарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ордабасы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы төрағасы
____________________К.Сатқанбай
«23» ақпан 2015 жыл
Ордабасы ауданы әкімінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 5 шешіміне қосымша
Ордабасы ауданы аумағында сайлау учаскелері
№ 498 сайлау учаскесі
Бадам ауылындағы Б.Момышұлы көшесінің батыс жағы және Дербес ауылы.
№ 499 сайлау учаскесі
Бадам ауылындағы Б.Момышұлы көшесінің шығыс жағы және Мамыр ауылы.
№ 500 сайлау учаскесі
Ақбұлақ, Қарабастау ауылдары.
№ 503 сайлау учаскесі
Ордабасы ауылы.
№ 504 сайлау учаскесі
Арыстанды, Нұра ауылдары.
№ 505 сайлау учаскесі
Бөген, Кемер ауылдары.
№ 506 сайлау учаскесі
Қайнар ауылы.
№ 507 сайлау учаскесі
Ұялыжар ауылы.
№ 508 сайлау учаскесі
Ынтымақ, Теспе ауылдары.
№ 509 сайлау учаскесі
Ықыластемір ауылы.
№ 510 сайлау учаскесі
Таздар, Жамбыл, Бірлік ауылдары.
№ 511 сайлау учаскесі
Қалаш ауылы.
№ 512 сайлау учаскесі
Жеңіс және Дихан ауылдары.
№ 513 сайлау учаскесі
Қарақұм ауылы.
№ 514 сайлау учаскесі
Көктөбе, Қызылсеңгір және Боралдай ауылдары.
№ 515 сайлау учаскесі
Қажымұқан ауылы.
№ 516 сайлау учаскесі
Ынталы ауылы.
№ 517 сайлау учаскесі
Амангелді ауылы.
№ 518 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Ордабасынского района
Решение акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 марта 2015 года № 3067. Утратило силу решением акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 21 октября 2015 года № 49
Сноска. Утратило силу решением акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 21.10.2015 № 49 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» аким Ордабасынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Ордабасынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Ордабасынского района от 14 ноября 2011 года № 30 «Об образовании избирательных участков на территории Ордабасынского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14-8-114, опубликовано 23 ноября 2011 года в районной газете «Ордабасы оттары»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района А. Садирмека.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Сапарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Ордабасынского района
_________________К. Сатканбай
«23» февраль 2015 год
Приложение к решению акима
Ордабасынского района от
23 февраля 2015 года № 5
Избирательные участки на территории Ордабасынского района
Избирательный участок № 498
Западная сторона улицы Б. Момышулы и поселок Дербес в селе Бадам.
Избирательный участок № 499
Восточная сторона улицы Б. Момышулы и поселок Мамыр в селе Бадам.
Избирательный участок № 500
село Акбулак, Карабастау.
Избирательный участок № 503
село Ордабасы.
Избирательный участок № 504
село Арыстанды, Нура.
Избирательный участок № 505
село Боген, Кемер.
Избирательный участок № 506
село Кайнар.
Избирательный участок № 507
село Уялыжар.
Избирательный участок № 508
село Ынтымак, Теспе.
Избирательный участок № 509
село Ыкыластемир.
Избирательный участок № 510
село Таздар, Жамбыл, Бирлик.
Избирательный участок № 511
село Калаш.
Избирательный участок № 512
село Женис и Дихан.
Избирательный участок № 513
село Каракум.
Избирательный участок № 514
село Коктобе, Кызылсенгир и Боралдай.
Избирательный участок № 515
село Кажымукан.
Избирательный участок № 516
село Ынталы.
Избирательный участок № 517
село Амангелды.
Избирательный участок № 518

Темірлан ауылы: Абассов көшесінің батыс жағы. Қажымұқан № 95 көшесінің тақ жағы, жұп жағындағы № 102 үйден бастап. Б.Абасов көшесіне дейін. Ө.Тұрманжанов, Байжанов, Мүсірепов, Қабанбай батыр, Н.Нысанбаев, Майлықожа, Азимбаев, Құрманғазы, Құдайбердиев, Байтұрсынов, Молдағұлова, Бөгенбай батыр, Наурызбай, Кенесары, Аманкелді көшелері және ПМК мөлтек ауданы.
№ 519 сайлау учаскесі
Темірлан ауылы: Б.Абасов көшесінің шығыс жағы. Қажымұқан көшесінің жұп жағы № 192 үйден бастап № 288 үйге дейін, тақ жағындағы № 181 үйден бастап № 277 үйге дейін. Абай көшесі № 9 үйден № 79 үйге дейін. Айбергенов көшесі № 1 үйден Найман ауыл мешітіне дейін. Т.Рысқұлов, М.Әуезов, Ш.Қалдаяқов, Жепаев, Абылайхан, С.Сейфуллин, Қазыбек би, Мұсаев, Омаров, М.Мамедова, Тұрмағанбетов, Сарбасов, Қожабаев, Черемушка, Оразбаев, Молдашимов, С.Әбдіқадіров, Мұртазаев көшелері. Байкал аумағы.
№ 520 сайлау учаскесі
Семхоз, Мәдениет, Ынтымақ және Жұлдыз ауылдары.
№ 521 сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс, Сарыарық және Ақжол ауылдары.
№ 522 сайлау учаскесі
Бейсен, Мақташы ауылдары.
№ 523 сайлау учаскесі
Қараспан ауылы.
№ 524 сайлау учаскесі
Төреарық ауылы.
№ 525 сайлау учаскесі
Көлтоған ауылы.
№ 526 сайлау учаскесі
Берген ауылы.
№ 527 сайлау учаскесі
Батырата ауылы.
№ 528 сайлау учаскесі
Төрткүл ауылы: Д.Қонаев көшесінің шығыс жағы. Спатаев, Әуезов, Төлеби, Тоқтаров, Мұратбаев, Молдағұлова, Көлбай, Алтынсарин, Әл-Фараби, Сәтбаев Қасымбек, Кенесары, Қажымұқан, Құрманбек көшелері және Ақсары ауылы.
№ 529 сайлау учаскесі
Қызылжар ауылы.
№ 530 сайлау учаскесі
Спатаев ауылы.
№ 531 сайлау учаскесі
Елшібек батыр ауылы.
№ 532 сайлау учаскесі
Көкарал, Еңбекші, Жайылма ауылдары.
№ 533 сайлау учаскесі
Төрткөл ауылы: Д.Қонаев көшесінің батыс жағы және Қ.Спатаев, М.Әуезов, Қалмахан, Бейбітшілік, Мұғалімдер, М.Жұмабаев, Түркістан, Абай, Б.Момышұлы көшелері және мақта қабылдау пункті.
№ 534 сайлау учаскесі
Аққойлы, Жусансай, Сарытоғай ауылдары.
№ 535 сайлау учаскесі
Шұбар ауылы, Райымбек батыр көшесінің сол жағы және Береке ауылдары.
№ 536 сайлау учаскесі
Шұбар ауылындағы Райымбек батыр көшесінің оң жағы.
№ 537 сайлау учаскесі
Тоқсансай ауылы.
№ 940 сайлау учаскесі
Темірлан ауылындағы Қажымұқан көшесінің № 1-100 дейінгі үйлер. Аманжолов, Ынтымақ, Құртай, Б.Момышұлы, Кенжебаев, Ақтөбе, Домалақ ана, Тлеубергенов, Бәйдібек көшелері, № 6 бригад аумағы.
№ 941 сайлау учаскесі
Темірлан ауылындағы Қажымұқан көшесінің жұп жағындағы № 292 үйден бастап /Анапия Ұлболсын/ соңына дейін. Қажымұқан көшесінің тақ жағындағы № 281 үйден бастап, /Ахметов Базарбай/ соңына дейін. Айбергенов көшесі соңына дейін. Абай көшесі № 81 үйден бастап /Жолдасов Зұлпыхар/ соңына дейін. М.Мақатаев, Аль-Фараби, Сәтбаев, Жәнібеков, Жансүгіров, Майлин және Ж.Сүйіндікұлы көшелері.
№ 942 сайлау учаскесі

село Темирлан: Западная сторона улицы Абассова. Нечетная сторона улицы Кажымукан № 95, четная сторона начиная с дома № 102 до улицы Б. Абасова. Улицы О. Турманжанов, Байжанов, Мусирепов, Кабанбай батыр, Н. Нысанбаев, Майлыкожа, Азимбаев, Курмангазы, Кудайбердиев, Байтурсынов, Молдагулова, Богенбай батыр, Наурызбай, Кенесары, Аманкелды и микрорайон ПМК.
Избирательный участок № 519
село Темирлан: Восточная сторона улицы Б. Абасова. Четная сторона улицы Кажымукана начиная с дома № 192 до дома № 288, нечетная сторона начиная с дома № 181 до дома № 277. Улица Абая начиная с дома № 9 до дома № 79. Начиная с улицы Айбергенова № 1 до мечети Найман ауыл. Улицы Т. Рыскулова, М. Ауезова, Ш. Калдаякова, Жепаев, Абылайхана, С. Сейфуллина, Казыбек би, Мусаева, Омарова, М. Мамедова, Турмаганбетова, Сарбасова, Кожабаева, Черемушка, Оразбаева, Молдашимова, С. Абдыкадырова и Муртазаева. Территория Байкала.
Избирательный участок № 520
село Семхоз, Мадениет, Ынтымак и Жулдыз.
Избирательный участок № 521
село Жанатурмыс, Сарыарык и Акжол.
Избирательный участок № 522
село Бейсен, Макташы.
Избирательный участок № 523
село Караспан.
Избирательный участок № 524
село Тореарык.
Избирательный участок № 525
село Колтоган.
Избирательный участок № 526
село Берген.
Избирательный участок № 527
село Батырата.
Избирательный участок № 528
село Торткул: Восточная сторона улицы Д. Конаева. Улицы Спатаева, Ауезова, Толеби, Токтарова, Муратбаева, Молдагулова, Колбай, Алтынсарин, Ал-Фараби, Сатбаев, Касымбек, Кенесары, Кажымукан, Курманбек и село Аксары.
Избирательный участок № 529
село Кызылжар.
Избирательный участок № 530
село Спатаев.
Избирательный участок № 531
село Елшибек батыра.
Избирательный участок № 532
село Кокарал, Енбекши, Жайылма.
Избирательный участок № 533
село Торткол: Западная сторона улицы Д. Конаева и улицы К. Спатаев, М. Ауезов, Калмахан, Бейбитшилик, Мугалимдер, М. Жумабаев, Туркистан, Абай, Б. Момышулы и хлопко-приемочный пункт.
Избирательный участок № 534
село Аккойлы, Жусансай, Сарытогай.
Избирательный участок № 535
село Береке и левая сторона улицы Райымбек батыра в селе Шубар.
Избирательный участок № 536
Правая сторона улицы Райымбек батыр в селе Шубар.
Избирательный участок № 537
село Токсансай.
Избирательный участок № 940
В селе Темирлан дома № 1-100 по улице Кажымухана, улицы Аманжолова, Ынтымак, Куртайная, Б. Момышулы, Кенжебаев, Актобе, Домалак ана, Тлеубергенов, Байдибек и територия № 6 бригады.
Избирательный участок № 941
В селе Темирлан четная сторона улицы Кажымукана начиная с дома № 292 /Анапия Улболсын/ до конца. Нечетная сторона улицы Кажымухана начиная с дома № 281 /Ахметов Базарбай/ до конца. До конца улицы Айбергенова. Начиная с дома № 81 улицы Абая /Жолдасов Зулпыхар/ до конца. Улицы М. Макатаева, Аль-Фараби, Сатбаева, Жанибекова, Жансугирова, Майлин, Ж. Суйиндикулы.
Избирательный участок № 942

Шұбарсу ауылындағы «Нефтехимик», «Домостроитель», «Наурыз», «Химик», «Маяк», «Проект», «Спутник», «Юбилейный», «Авиатор», «Орбита», «Яблонька», «Жазира», «Шымкентсройбыт», «Земляне», «Достық», «Агросад-1», «Агросад-2», «Агросад-3», «Подснежик» алабтары.
№ 1027 сайлау учаскесі
Шұбарсу ауылындағы «Мелиоратор», «Дружба», «Ремонтник», «Геолог», «Геолог-2», «Энергетик-1», «Энергетик-2», «Энергетик-3», «Энергетик-Пилот», «ТЭЦ-3», «Болашақ», «Үшқұдық», «Подснежник», «Цементник», «Строитель», «Строитель-2», «Ақжол», «Ромашка», «Береке», «Индустрия», «Шымкентпромстрой», «Жанат», «Прометей-восход», «Арал-2», «Весна-2», «Асыл-Бақ», «Асыл-Бақ-2», «Фазенда», «Арал-ЭКО», «Бекас», «Машиностроитель», «Машиностроитель ІІ кв», «Машиностроитель ІІІ кв», «Машиностроитель ІV кв», «Машиностроитель V кв», «Жаңа-1», «Жаңа-2», «Жаңа-3», «Нефтяник», «Шымкентстрой», «Автомобилисть-1», «Автомобилисть-2» алабтары.
№ 1028 сайлау учаскесі
Шұбарсу ауылындағы «Нефтехимик-2», «Ремонтник-2», «Надежда», «Транспортник», «Арман-1», «Арман-2», «Арман-3», «Аккорд», «Қорғасын-1», «Қорғасын-2», «Қорғасын-3», «Вишенка», «Төлеби», «Грузовик» алабтары.
№ 1029 сайлау учаскесі
«Атамекен», «Связист ОПТУС», «Связист ТУСМ», «Шымкентстрой-2», «Найман», «Найман-2», «Виктория», «Қуаныш-1», «Қуаныш-2», «Қуаныш-3», «Дачник», «Асар» алабтары.

Массивы «Нефтехимик», «Домостроитель», «Наурыз», «Химик», «Маяк», «Проект», «Спутник», «Юбилейный», «Авиатор», «Орбита», «Яблонька», «Жазира», «Шымкентсройбыт», «Земляне», «Достык», «Агросад-1», «Агросад-2», «Агросад-3», «Подснежик» села Шубарсу.
Избирательный участок № 1027
Массивы «Мелиоратор», «Дружба», «Ремонтник», «Геолог», «Геолог-2», «Энергетик-1», «Энергетик-2», «Энергетик-3», «Энергетик-Пилот», «ТЭЦ-3», «Болашак», «Уш Кудык», «Подснежник», «Цементник», «Строитель», «Строитель-2», «Акжол», «Ромашка», «Береке», «Индустрия», «Шымкентпромстрой», «Жанат», «Прометей-восход», «Арал-2», «Весна-2», «Асыл-Бак», «Асыл-Бак-2», «Фазенда», «Арал-ЭКО», «Бекас», «Машиностроитель», «Машиностроитель ІІ кв», «Машиностроитель ІІІ кв», «Машиностроитель ІV кв», «Машиностроитель V кв», «Жаңа-1», «Жаңа-2», «Жаңа-3», «Нефтяник», «Шымкентстрой», «Автомобилисть-1», «Автомобилисть-2» село Шубарсу.
Избирательный участок № 1028
Массивы «Нефтехимик-2», «Ремонтник-2», «Надежда», «Транспортник», «Арман-1», «Арман-2», «Арман-3», «Аккорд», «Коргасын-1», «Коргасын-2», «Коргасын-3», «Вишенка», «Толеби», «Грузовик» села Шубарсу.
Избирательный участок № 1029
Массивы «Атамекен», «Связист ОПТУС», «Связист ТУСМ», «Шымкентстрой-2», «Найман», «Найман-2», «Виктория», «Куаныш-1», «Куаныш-2», «Куаныш-3», «Дачник», «Асар» села Шубарсу.