Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 42/208-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 шілдеде № 3285 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 48/240-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 22.01.2016 № 48/240-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабынының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Энергетика Министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Толебийскому району
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 42/208-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 июля 2015 года № 3285. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 48/240-V
Сноска. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 48/240-V.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра Энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по Толебийскому району согласно приложению 1 к настоящему решению;

2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Исабеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 шілдедегі
№ 42/208-V шешіміне № 1 қосымша
Төлеби ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м3
1
Жабдықталған және жабдықталмаған үйлер
1 тұрғын

2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Толебийскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А.Исабеков
Секретарь районного маслихата А.Шынгысбаев
Приложение № 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 июля 2015 года № 42/208-V
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Толебийскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма наопления коммуналных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель