2015 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 32 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 ақпанда № 3046 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімі аппаратының 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 03-32 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімі аппаратының 06.01.2016 № 03-32 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі төмендегідей белгіленсін:
1) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан адамдар;
2) 21 мен 29 жас аралығындағы жастар;
3) ауылдық жерлерде тұратын әйелдер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Байтұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                К.Айтуреев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 февраля 2015 года № 3046. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 6 января 2016 года № 03-32)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 06.01.2016 № 03-32).
В соответствии пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень нижеследующих лиц на 2015 год, относящихся к целевым группам:
1) лица старше 50 лет до достижения пенсионного возраста;
2) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
3) женщины проживающие в сельской местности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байтурганову Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                К. Айтуреев