"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 04 наурыздағы N 25/311-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда N 3724 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы N 34/406-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 N 34/406-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3589, 2014 жылғы 31 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Дидар" газетінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 1, "Рудный Алтай" газетінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212685694,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32386174,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2974867,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 177324653,9 мың теңге;
2) шығындар – 209678526,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 3555527,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6679086,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3123559,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –3526703,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3526703,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4075062,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4075062,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қалалар мен аудандар бюджеттеріне 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері:
Өскемен қаласына

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 04 марта 2015 года № 25/311-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2015 года N 3724. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/406-V
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 34/406-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2014 года, газетах "Дидар" от 5 января 2015 года № 1, "Рудный Алтай" от 6 января 2015 года № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 212685694,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32386174,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2974867,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177324653,9 тысяч тенге;
2) затраты – 209678526,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3555527,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6679086,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3123559,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3526703,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3526703,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4075062,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4075062,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
городу Усть-Каменогорску

197 950,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 361 081,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 361 081,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
874 320,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
395 303,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
90 578,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
880,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
15 822 929,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 822 929,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 231 257,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
626 678,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 405 651,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
383 923,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
977 524,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
699 806,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 192 923,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
98 070,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 207 097,0
4
Емханалар
24 535 815,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 535 815,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 890 084,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
479 549,0
039
Аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
20 967 397,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 198 785,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 082 930,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 082 930,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

197 950,0
2
Охрана здоровья населения
1 361 081,0
253
Управление здравоохранения области
1 361 081,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
874 320,0
006
Услуги по охране материнства и детства
395 303,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
90 578,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
880,0
3
Специализированная медицинская помощь
15 822 929,0
253
Управление здравоохранения области
15 822 929,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 231 257,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
626 678,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 405 651,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
383 923,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
977 524,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
699 806,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 192 923,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
98 070,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 207 097,0
4
Поликлиники
24 535 815,0
253
Управление здравоохранения области
24 535 815,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 890 084,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
479 549,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
20 967 397,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 198 785,0
5
Другие виды медицинской помощи
2 082 930,0
253
Управление здравоохранения области
2 082 930,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

2 030 441,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
52 489,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 268 911,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 908 904,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 467,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
722 902,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
144 065,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
38 863,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
79 439,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 798 168,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 360 007,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 335 437,9
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
24 569,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 507 519,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 986 974,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 662 619,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 261 434,0
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
228 803,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 501 655,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
385 870,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
284 857,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 272 101,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 206 568,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
65 533,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
52 254,1
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
52 254,1
2
Әлеуметтік көмек
1 139 347,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 139 347,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
414 423,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 030 441,0
029
Областные базы спецмедснабжения
52 489,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 268 911,3
253
Управление здравоохранения области
2 908 904,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 467,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
722 902,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
144 065,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
38 863,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
79 439,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 798 168,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 360 007,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 335 437,9
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
24 569,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 507 519,1
1
Социальное обеспечение
4 986 974,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 662 619,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
1 261 434,0
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
228 803,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 501 655,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
385 870,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
284 857,0
261
Управление образования области
1 272 101,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 206 568,0
037
Социальная реабилитация
65 533,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
52 254,1
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
52 254,1
2
Социальная помощь
1 139 347,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 139 347,0
003
Социальная поддержка инвалидов
414 423,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне

721 488,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 436,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 381 198,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 272 193,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
188 924,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39 261,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
165 193,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
182 578,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
589 660,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 098,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 105 479,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 726,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 726,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
75 884,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
75 884,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 075 025,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 097 169,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 102,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 102,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 081 942,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

721 488,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 436,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 381 198,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 272 193,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
188 924,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
39 261,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
165 193,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
182 578,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
589 660,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 098,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 105 479,0
263
Управление внутренней политики области
27 395,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 726,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 726,0
298
Управление государственной инспекции труда области
75 884,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
75 884,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 075 025,7
1
Жилищное хозяйство
7 097 169,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 102,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 102,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 081 942,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

3 169 570,5
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 886 819,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
25 553,0
2
Коммуналдық шаруашылық
6 972 140,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 772 140,2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 629,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 021 307,2
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
2 072 015,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 590 989,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
200 000,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
200 000,0
3
Елді-мекендерді абаттандыру
5 716,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 716,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 716,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
6 252 082,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 421 707,3
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
2 117 227,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
153 114,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
1 047 765,0
008
Театр және музыка өнерін қолдау
916 348,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
304 480,3
027
Мәдениет объектілерін дамыту
304 480,3
2
Спорт
1 871 788,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 545 111,7
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 754,7
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу

3 169 570,5
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 886 819,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
25 553,0
2
Коммунальное хозяйство
6 972 140,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 772 140,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
86 629,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 021 307,2
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
2 072 015,0
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 590 989,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
200 000,0
030
Развитие коммунального хозяйства
200 000,0
3
Благоустройство населенных пунктов
5 716,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 716,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
5 716,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 252 082,2
1
Деятельность в области культуры
2 421 707,3
273
Управление культуры, архивов и документации области
2 117 227,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
153 114,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
1 047 765,0
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
916 348,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
304 480,3
027
Развитие объектов культуры
304 480,3
2
Спорт
1 871 788,3
285
Управление физической культуры и спорта области
1 545 111,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
36 754,7
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 118 769,0
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
28 808,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 000 000,0
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
89 961,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 577 285,5
1
Ауыл шаруашылығы
13 894 827,5
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 958 395,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 983,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
474 863,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 311,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
3 068 067,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
3 771 215,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
345 944,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 143 173,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
55 046,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
428 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
24 357,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
890,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
638 500,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
443 220,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
428 102,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
22 724,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
936 432,5
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 118 769,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
28 808,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
3 000 000,0
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы)
89 961,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 577 285,5
1
Сельское хозяйство
13 894 827,5
255
Управление сельского хозяйства области
12 958 395,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
111 983,0
002
Поддержка семеноводства
474 863,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 311,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
3 068 067,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
3 771 215,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
345 944,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 143 173,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
55 046,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
428 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
24 357,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
890,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
638 500,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
443 220,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
428 102,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 724,0
719
Управление ветеринарии области
936 432,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

9 638 777,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 497,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
238 086,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
238 086,0
261
Облыстың білім басқармасы
69 753,0
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 753,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
241 061,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 830,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 536,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
2 797,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 898,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
750 637,3
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
185 137,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
565 500,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 545 243,0
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 162 566,0
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
3 685 552,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
295 110,0
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
102 187,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 299 828,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
543 100,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

9 638 777,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
328 497,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
238 086,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
238 086,0
261
Управление образования области
69 753,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
69 753,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
241 061,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
79 830,9
003
Капитальные расходы государственного органа
5 536,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
2 797,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
152 898,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
750 637,3
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
185 137,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
565 500,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 545 243,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 162 566,0
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
3 685 552,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
295 110,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
102 187,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 299 828,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
543 100,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах