"Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының регламентiн бекiту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуiрдегi № 19/232-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 01 шілдедегі № 29/358-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 4025 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/43-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 14.07.2016 № 5/43-VI шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының регламентiн бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуiрдегi № 19/232-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3316, 2014 жылғы 26 мамырдағы № 58 "Дидар", 2014 жылғы 27 мамырдағы № 59 "Рудный Алтай" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 2 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының регламентiнде:
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Омаров
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы Г. Пинчук

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/232-V "Об утверждении регламента Восточно-Казахстанского областного маслихата"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 01 июля 2015 года № 29/358-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2015 года N 4025. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/43-VI
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14.07.2016 № 5/43-VI.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/232-V "Об утверждении регламента Восточно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3316, опубликовано в газетах "Дидар" от 26 мая 2014 года № 58, "Рудный Алтай" от 27 мая 2014 года № 59, в информационно-правовой системе "Әділет" 2 июня 2014 года) следующее изменение:
в регламенте Восточно-Казахстанского областного маслихата, утвержденном указанным решением:
в пункт 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Омаров
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата Г. Пинчук