Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 39/213-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 3876 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 47/258-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 23.12.2015 N 47/258-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 26/317-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3808 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3601 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17 376 948 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 521 514 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 564 057 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 228 490 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 062 887 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 16 982 039,1 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 1 836 573,1 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 1 840 953,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 380 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 1 441 664,2 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 441 664,2 мың теңге;
12-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 09 апреля 2015 года № 39/213-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2015 года № 3876. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 47/258-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 47/258-V (вводится в действие с 01.01.2016 ).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 26/317-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3808) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3601, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 6 января 2015 года № 1), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 17 376 948 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 521 514 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 564 057 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 228 490 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 062 887 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 16 982 039,1тысяч тенге;";
подпункт 3 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 1 836 573,1 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 840 953,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 380 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (-) 1 441 664,2 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 441 664,2 тысяч тенге.";
в пункте 12:
абзац второй изложить в следующей редакции:

"арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге – 9 713 мың теңге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 724 599 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"үш деңгейдегі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны жоғарылатуға – 140 102 мың теңге;";
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 41 874 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 132 966 мың теңге;";
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 530 776 мың теңге;";
оныншы абзац алынып тасталсын;
он екінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшілерін ұстауға – 10 289 мың теңге;";
он үшінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауға – 7 693 мың теңге;";
13 тармақта:
екінші абзац алынып тасталсын:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 640 567 мың теңге;";
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жылу энергетикалық жүйені дамытуға – 2 100 000 мың теңге.";
13-1 тармақпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"Семей қаласының 2015 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер қарастырылсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 79 607 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 31 418 мың теңге.";
14 тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 14 865 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:";
үшінші абзац алынып тасталсын;
14-1 тармақпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында Қазақстан Республикасы Ұлттық Қорынан нысаналы трансферттер есебінен 1 874 639 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

"на предоставление специальных социальных услуг – 9 713 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 724 599 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 140 102 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 41 874 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 132 966 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 530 776 тысяч тенге;";
абзац десятый исключить;
дополнить абзацем двенадцатым в следующей редакции:
"на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 10 289 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым в следующей редакции:
"на содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния – 7 693 тысяч тенге;";
в пункте 13:
абзац второй исключить;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 640 567 тысяч тенге;";
абзац четвертый исключить;
абзац пятый исключить;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на развитие теплоэнергетической системы – 2 100 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13-1 в следующей редакции:
"Предусмотреть в бюджете города Семей на 2015 год целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 79 607 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 31 418 тысяч тенге.";
в пункте 14:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2015 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 14 865 тысяч тенге, в том числе:";
абзац третий исключить;
дополнить пунктом 14-1 в следующей редакции:
"Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2015 год предусмотрены кредиты за счет целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 1 874 639 тысяч тенге, в том числе:

жылу, сумен қамтамасыз ету және су қайтарғыш жүйелерін салу және қайта құруға – 1 824 639 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау – 50 000 мың теңге.";
15 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыруды сынақтан өткізуге жергілікті атқарушы органдардың міндеттері мен қызметтерін беруіне байланысты 16 489 мың теңге көлемінде аудан (қала) бюджетінің трансферттер түсімдерінің сомаларын бөлу қарастырылсын.";
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.

на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 824 639 тысяч тенге;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 50 000 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть распределение сумм поступлений трансфертов из районных (городских) бюджетов в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 16 489 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.