Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 4071 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 29.03.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Семей қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен келісімі бойынша, Семей қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3281 тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырда № 37 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
КЕЛІСІЛДІ:
Семей қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы З. Тоқаев
"29" маусым 2015 жыл
Қала әкімнің
2015 жылғы "29" маусымдағы
№ 8 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 05.10.2015 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы:"№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ
1-Лесотарная көшесі, 1-29 үйлер, 2-Лесотарная көшесі, 1-25 үйлер, Нижне-Ключевая көшесі, 1-25 үйлер, Верхне-Ключевая көшесі, 1-7 үйлер, 1-Жоламан көшесі, 1-59 үйлер, 2-Жоламан көшесі, 1-64 үйлер, 3-Жоламан көшесі, 1-55 үйлер, 4-Жоламан көшесі, 1-76 үйлер, 5-Жоламан көшесі, 1-25 үйлер, 6-Жоламан көшесі,1-25 үйлер, 7-Жоламан көшесі,1-17 үйлер, ет комбинатының базасы, Рехтик көшесі, Шульбинская көшесі, 1-14 үйлер, Қарағанды көшесі, 1-59 үйлер, Бухтарминская көшесі, 1-14 үйлер, Убинскаякөшесі,1-11 үйлер, Георгиевская көшесі, 1-33 үйлер және Лениногорская көшесі, 1-93 үйлер, екі жағындағы үйлерді қосқанда.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Холодный ключ кенті
Холодный ключ кенті.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ

Об образовании избирательных участков на территории города Семей
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2015 года № 4071. Утратило силу - решением акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2017 года № 2
Сноска. Утратило силу - решением акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.03.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать по согласованию с Семейской городской территориальной избирательной комиссией избирательные участки на территории города Семей, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3281, опубликовано 13 мая 2014 года в газетах "Семей таны" и "Вести Семей" № 37).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Семейской городской
территориальной избирательной комиссии З. Токаев
"29" июня 2015 года
Приложение
к решению акима города
от "29" июня 2015 года № 8
Сноска. Приложение - в редакции решения акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 05.10.2015 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 149
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 21", улица Лебаева, без номера
Улица 1-Лесотарная, дома 1-29, улица 2-Лесотарная, дома 1-25, улица Нижне-Ключевая, дома 1-25, улица Верхне-Ключевая, дома 1-7, улица 1- , дома 1-59, улица 2-Жоламановка, дома 1-64, улица 3- Жоламановка, дома 1-55, улица 4-Жоламановка, дома 1-76, улица 5-Жоламановка, дома 1-25, улица 6-Жоламановка, дома 1-25, улица 7-Жоламановка, дома 1-17, база мясокомбината, улица Рехтик, улица Шульбинская, дома 1-14, улица Карагандинская, дома 1-59, улица Бухтарминская, дома 1-14, улица Убинская, дома 1-11, улица Георгиевская, дома 1-33 и улица Лениногорская, дома 1-93, включая дома по обеим сторонам.
Избирательный участок № 150
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 48", поселок Холодный ключ
Поселок Холодный ключ.
Избирательный участок № 151
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 21", улица Лебаева, без номера

Лебаев көшесінен бастап Алматы – Семей бас темір жол желісі бойымен қаланың оңтүстік шетіне дейін, 1-Кирпичный тұйық көшесі бойынша барлық тұрғын үйлер, 1-34 үйлер, 2-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-55 үйлер, 3-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 3-44 үйлер, 4-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-75 үйлер, 5-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 3-135 үйлер, 6-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-66а үйлер, 7-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-15 үйлер, 8-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-24 үйлер, 9-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-55 үйлер, 10-Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-52 үйлер, Кірпіш зауыты көшесі, 19-50 үйлер, 2-Кирпичный тұйығы бойынша 2-10 үйлер, 3- Кирпичный тұйығы бойынша 3-44 үйлер, Лебаев көшесіне шығып, Лебаев көшесіндегі 1-51 үйлер,бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамының жүк түсіру алаңшасына дейін.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Әуезов даңғылы, 85
Кабельный тұйық көшесіндегі5, 7, 9тұрғын үйлер, мейманхана, өртке қарсы күзет үйі және Титов көшесіне дейінгі тұрғын үйлер, Әуезов даңғылындағы 51-93 тұрғын үйлер және санитарлық қалашық, Краснознаменная көшесіндегі бұрынғы СКТУ-6 екі жатақханасын қоспағанда, 1, 7 тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 41 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Титов көшесі, 138
Сорокин көшесінен бастап, Титов көшесіндегі 128а–150 үйлер, Титов көшесі, 155а бойынша "Транспорт" өндірістік бірлестігінің жатақханасын қосқанда, Краснознаменная көшесіне дейін, Краснознаменная көшесіндегі зарарсыздандыру–жуу станциясының тұрғын үйлерін қосқанда, Титов көшесі, 146, Алматы-Семей темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінен Титов көшесіне дейін, Околоток 1 көшесіндегі 2 пәтерлі тұрғын үй, Титов көшесіндегі жатақхана.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: "Құрылыс колледжі" КМҚК(спорт залы), Парковая көшесі, 1
Автоколонна аумағынан бастап, Аягөз көшесіндегі темір жол желісінің бойымен, үй құрылыстары аяқталғанға дейін, Аэропорт көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 6-180 тұрғын үйлерді, әуе кәсіпорнының барлық тұрғын үйлерін және Юность көшесіндегі 5, 19, 21 тұрғын үйлерді, Юность тұйық көшесін қосқанда. Юность көшесіндегі 10/1 тұрғын үй.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Юность көшесі, 80
"Юность" тұрғын ауданы, 8, 23, 25, 29, 31, 33, 33а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79-үйлер, Юность ықшам ауданының 3-үйі мен 1/1 жатақханасын қосқанда.
№ 1134 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Юность көшесі, 80

От улицы Лебаева вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до южной окраины города, включая все жилые дома по 1-Кирпичному переулку, дома 1-34, 2-Кирпичному переулку, дома 1-55, 3-Кирпичному переулку, дома 3-44, 4-Кирпичному переулку, дома 1-75, 5-Кирпичному переулку, дома 3-135, 6-Кирпичному переулку, дома 1-66а, 7-Кирпичному переулку, дома 1-15, 8-Кирпичному переулку, дома 1-24, 9-Кирпичному переулку, дома 1-55, 10-Кирпичному переулку, дома 1-52, улица Кирпичный завод, дома 19-50, Кирпичному тупику 2, дома 2-10, Кирпичному тупику 3, дома 3-44, с выходом на улицу Лебаева, по улице Лебаева, дома 1-51, до разгрузочной площадки бывшего акционерного общества "Сары-арка"
Избирательный участок № 152
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 13", проспект Ауэзова, 85
Жилые дома 5, 7, 9 по переулку Кабельному, гостиница, дом пожарной охраны и жилые дома до улицы Титова, жилые дома 51-93 по проспекту Ауэзова и санитарный городок, включая жилые дома 1, 7, по улице Краснознаменной, исключая два общежития бывшего СПТУ-6.
Избирательный участок № 153
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 41", улица Титова, 138
От улицы Сорокина по улице Титова, дома 128а-150, включая общежитие производственного объединения "Транспорт" по улице Титова, 155а, до улицы Краснознаменной, по улице Краснознаменной, включая жилые дома дезопромывочной станции, улица Титова, 146, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Сорокина, по улице Сорокина до улицы Титова, 2-х квартирный жилой дом по улице Околоток 1, общежитие по улице Титова.
Избирательный участок № 154
Центр: КГКП "Колледж строительства" (спортивный зал), улица Парковая, 1
От территории автоколонны вдоль линии железной дороги по улице Аягузской до конца домостроений, включая все жилые дома по улице Аэропортовской, дома 6-180, жилые дома авиапредприятия и по улице Юности дома 5, 19, 21, переулок Юность. Жилой дом по улице Юности, 10/1.
Избирательный участок № 155
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 19", улица Юности, 80
Жилой район "Юность", дома 8, 23, 25, 29, 31, 33, 33а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79, включая дом 3 и общежитие 1/1 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 1134
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 19", улица Юности, 80

"Юность" тұрғын ауданы, 4, 7, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73-үйлер, Юность ықшам ауданының 4-үйі мен 1/2 жатақханасын қосқанда.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: "Құрылыс колледжі" КМҚК(акт залы), Парковая көшесі, 1
Юность көшесіндегі құрылыс колледжінің ғимаратынан бастап Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінің екі жағы Автодорожная көшесіне дейін, Автодорожная көшесіндегі 7-57 тақ санды үйлер Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесіндегі 2-64 жұп санды үйлер Волгоградская көшесіне дейін, Юность көшесіне дейін, Юность көшесімен, "Юность" тұрғын ауданының 27, 53, 61 тұрғын үйлерін қосқанда, құрылыс колледжінің ғимаратына дейін.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Молодогвардейская көшесі, 48
Рыков көшесінен бастап Волгоградская көшесіндегі 18-32 жұп санды үйлер, Южная көшесіне дейін, Южная көшесінен бастап Семилетка көшесі бойымен Суворкин көшесіне дейін екі жағы, Суворкин көшесінен бастап, Семилетка көшесіндегі 34-92 жұп санды үйлер, Знаменская көшесіне дейін, Знаменская көшесінен бастап Мусинов көшесінің екі жағы, Дружба көшесіне дейін, Семитавская көшесіне дейін, Семитавская көшесіндегі 71-85 үйлер, Кубинская көшесіне дейін, Кубинская көшесімен Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесіндегі 41-77 тақ санды үйлер, Южная көшесіне дейін, Южная көшесіндегі 22-82 жұп санды үйлер, Знаменкаға апаратын трассаға дейін, трасса бойымен Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесіндегі 5-55 тақ санды үйлер, Волгоградская көшесіне дейін. Юность ауданындағы Ұшақтар жаңа тұрғын алабы (соның ішінде, мемлекеттік бағдарлама бойынша салынған 50 бір қабатты үйлер).
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Молодогвардейская көшесі, 48
Южная көшесінен бастап, Молодогвардейская көшесіндегі 40-70 жұп санды үйлер Кубинская көшесіне дейін, Кубинская көшесінің бойымен Семитавская көшесіне дейін, Семитавская көшесіндегі 80-94 жұп санды үйлер, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесіндегі 40-68 жұп санды үйлер Знаменкаға апаратын трассаға дейін, трасса бойымен Южная көшесіне дейін, Южная көшесіндегі 27-87 тақ санды үйлер Молодогвардейская көшесіне дейін. Комсомольский жаңа тұрғын алабы.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Байтұрсынов көшесі, 67
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Комсомол көшесіне дейін, Комсомол көшесіндегі 33-69 үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 1-7 тақ санды үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49 тұрғын үйлер, Әуезов даңғылындағы 39 үйді қоспағанда, Әуезов даңғылы бойымен бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамының стадионына дейін, бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамы стадионы бойымен ұн-құрама жем комбинаты аумағына дейін, ұн-құрама жем комбинаты аумағы бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Тарбағатай көшесіне дейін.
№ 160 сайлау учаскесі

Жилой район "Юность", дома 4, 7, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73, включая дом 4 и общежитие 1/2 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 156
Центр: КГКП "Колледж строительства" (актовый зал), улица Парковая, 1
От здания колледжа строительства по улице Юности до улицы Селевина, обе стороны улицы Селевина до улицы Автодорожной, по улице Автодорожной, нечетные дома 7-57, до улицы Рыкова, по улице Рыкова, четные дома 2-64, до улицы Волгоградской, до улицы Юности, по улице Юности, включая жилые дома 27, 53, 61 жилого района "Юность", до здания колледжа строительства.
Избирательный участок № 157
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени КайратаРыскулбекова", улица Молодогвардейская, 48
От улицы Рыкова по улице Волгоградской, четные дома 18-32, до улицы Южной, от улицы Южной по улице Семилетки до улицы Суворкина, обе стороны, от улицы Суворкина по улице Семилетки, четные дома 34 -92, до улицы Знаменской, от улицы Знаменской по улице Мусинова, обе стороны, до улицы Дружбы, до улицы Семитавской, по улице Семитавской дома 71-85, до улицы Кубинской, по улице Кубинской до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, нечетные дома 41-77, до улицы Южной, по улице Южной, четные дома 22-82, до трассы идущей на Знаменку, вдоль трассы до улицы Рыкова, по улице Рыкова, нечетные дома 5-55, до улицы Волгоградской. Новый жилой массив Ушактар в районе Юности (в том числе одноэтажных 50 домов построенных по государственной программе).
Избирательный участок № 158
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени КайратаРыскулбекова", улица Молодогвардейская, 48
От улицы Южной по улице Молодогвардейской, четные дома с 40 по 70 до улицы Кубинской, по улице Кубинской до улицы Семитавской, по улице Семитавской, четные дома 80-94, до улицы Дружбы, по улице Дружбы, четные дома 40-68, до трассы на Знаменку, вдоль трассы до улицы Южной, по улице Южной, нечетные дома 27-87, до улицы Молодогвардейской. Новый жилой массив Комсомольский.
Избирательный участок № 159
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 20", улица Байтурсынова, 67
От берега реки Иртыш по улице Тарбагатайской, с нечетной стороны, до улицы Комсомольской, по улице Комсомольской, дома 33-69, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, нечетные дома 1-7, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, дома 41, 43, 47, 49, исключая жилой дом 39, по проспекту Ауэзова, до стадиона бывшего акционерного общества "Сары-арка", вдоль стадиона бывшего акционерного общества "Сары-арка" до территории мукомольно-комбикормового комбината, вдоль территории мукомольно-комбикормового комбината до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Тарбагатайской.
Избирательный участок № 160

Орталығы: "№ 42 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Әуезов даңғылы, 112
Селевин көшесінен бастап Әуезов даңғылындағы 98-114а тұрғын үйлер, бұрынғы троллейбус паркінің аумағын қосқанда, Уральский заезд көшесіне дейін, Уральский заезд көшесінің тақ жағынан Селевин көшесіне дейін,Селевин көшесіндегі 15-15а үйлер Әуезов даңғылына дейін, Болашақ және Келешек жеке секторын қосқанда.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Селевин көшесі, 24
Сорокин көшесінен бастап Алматы-Семей темір жол желісі бойымен Бозтаев көшесіндегі 79-үйге дейін, Кустанайская көшесіндегі 79-үйді қоспағанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 61-үйді қосқанда, Уральский заезд көшесіне дейін, Уральский заезд көшесінің жұп жағынан Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесіндегі 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50 үйлерді қосқанда, Алматы - Семей темір жол желісіне дейін.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы:"Спорттық-бос уақыт бейіндегі "Жас қанат – балалар орталығы" КМҚК, Селевин көшесі, 12 "б"
Безымянная көшесінен бастап Колхозная көшесі бойымен, Колхозная көшесіндегі 49, 59 үйлерді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 16, 18, 20, 22 жұп санды үйлер Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің 21, 23, 27 тақ санды үйлері Колхозная көшесіне дейін, 410-кварталдың барлық үйлерін, Лермонтов көшесіндегі 54, 60, 60-1, 62, 64 үйлерді қосқанда.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Байтұрсынов көшесі, 67
Тарбағатай көшесінен бастап, Комсомол көшесіндегі 26-54 жұп санды үйлер Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 2-6 жұп санды үйлер Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылы, 39 бойынша барлық тұрғын үйлердіжәне одан әрі Әуезов даңғылындағы 37, 37а үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 15, 17 тақ санды үйлер, Комсомол көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесі, 46 бойынша тұрғын үйлерді, Өтепбаев көшесіндегі 50, 50б, 50в үйлерді қоспағанда, Өтепбаев көшесінен Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесінен Комсомол көшесіне дейін.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 29 бойынша ғимараттағы үй-жай
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Театральная көшесіндегі 5-25 тақ санды үйлер,15-ықшам ауданның 18тұрғын үйін қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 15-ықшам ауданның 15, 27в тұрғын үйлерін қосқанда, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен Тарбағатай көшесіне дейін, Өтепбаев көшесіндегі 44, 50, 50б, 50в тұрғын үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіндегі 4-20 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін.
№ 165 сайлау учаскесі

Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 42", проспект Ауэзова, 112
От улицы Селевина по проспекту Ауэзова, дома 98-114а, включая территорию бывшего троллейбусного парка, до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с нечетной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, дома 15-15а, до проспекта Ауэзова, включая частный сектор Болашак и Келешек.
Избирательный участок № 161
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 35", улица Селевина, 24
От улицы Сорокина, вдоль линии железной дороги Алматы - Семей, до дома 79 по улице Бозтаева, исключая дом 79 по улице Кустанайской, до улицы Тарбагатайской, включая дом 61 по улице Тарбагатайской до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с четной стороны, до улицы Сорокина, включая дома 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, по улице Сорокина, до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 162
Центр: КГКП "Детский центр "Жас канат" спортивно-досугового профиля", улица Селевина, 12 "б"
От улицы Безымянной по улице Колхозной, исключая дома 49, 59 по улице Колхозной до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, четные дома 16, 18, 20, 22, до улицы Безымянной, по улице Безымянной, с нечетной стороны, дома 21, 23, 27, до улицы Колхозной, включая все дома 410–го квартала, улицы Лермонтова, 54, 60, 60-1, 62, 64.
Избирательный участок № 163
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 20", улица Байтурсынова, 67
От улицы Тарбагатайской, по улице Комсомольской, четные дома 26-54, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, четные дома 2-6, до проспекта Ауэзова, включая жилые дома по проспекту Ауэзова, 39, и далее по проспекту Ауэзова, дома 37, 37а, до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской, нечетные дома 15, 17, до улицы Комсомольской, исключая жилые дома по улице Байтурсынова, 46, улице Утепбаева, дома 50, 50б, 50в, по улице Утепбаева до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской до улицы Комсомольской.
Избирательный участок № 164
Центр: Помещение в здании по улице Байтурсынова, 29
От берега реки Иртыш по улице Театральной, нечетные дома 5-25, включая жилой дом 18 15 микрорайона, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая жилые дома 15, 27в 15-го микрорайона, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, до улицы Тарбагатайской, включая жилые дома 44, 50, 50б, 50в, по улице Утепбаева, по улице Тарбагатайской, четные дома 4-20, до берега реки Иртыш.
Избирательный участок № 165

Орталығы: "№ 2 балалар музыка мектебі" КМҚК, Байтұрсынов көшесі, 40
Алматы–Семей темір жол желісінен бастап Колхозная көшесінің екі жағы, Кустанайская көшесіндегі 79 үйді қосқанда, Колхозная көшесіндегі 49, 59 үйлер Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылынан бастап Лермонтов көшесінің бойымен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46 тұрғын үйді қосқанда, Байтұрсынов көшесіндегі 29, 31 тақ санды үйлер Баздырев көшесіне дейін, Баздырев көшесінен Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесіндегі 30, 42, 44 жұп санды үйлер, 31б тақ санды тұрғын үйді қосқанда Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 37, 41 тақ санды үйлер Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынантемір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Лермонтов көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 61а, 75, 77, Әуезов даңғылы 42 бойынша екі тұрғын үйді, Лермонтов көшесі, 54 және Безымянная көшесіндегі 2, 4 тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 27 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Әуезов даңғылы, 17
Бозтаев көшесіндегі 59, 61а, 75, 77 тұрғын үйлер, Островский көшесіндегі 5а, 5б, 8, 10,12 тұрғын үйлер, Өзбек көшесіндегі 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 тұрғын үйлер, Безымянная көшесіндегі 2, 4 тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: "Облыстық Шәкәрім атындағы дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп",Байтұрсынов көшесі, 38
Ертіс өзенінің жағасынан бастап Иртышская көшесіндегі 3-13 тақ санды үйлер, Иртышская көшесіндегі 17 тұрғынүйді қоспағанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесінен бастап Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесінің тақ жағынан 31б үйді қоспағанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 2, 2а, 4, 6 жұп санды үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі 38 тұрғын үйді қосқанда, Байтұрсынов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, 15 ықшам ауданының 18 тұрғын үйін қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Иртышская көшесіне дейін.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геодезия және картография колледжі" КМҚК корпусы, Затаевич көшесі, 4
Алматы–Семей темір жол желісінен бастап Первомайская көшесімен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесімен Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 18, 20 үйлер, Иртышская көшесіндегі 17 тұрғын үйді қосқанда, Алматы–Семей темір жол желісіне дейін, темір жол желісі бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 30 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Өтепбаев көшесі, 37 "а"

Центр: КГКП "Детская музыкальная школа № 2", улица Байтурсынова, 40
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Колхозной, обе стороны, включая дом 79 по улице Кустанайской, дома 49, 59, по улице Колхозной, до проспекта Ауэзова, от проспекта Ауэзова по улице Лермонтова до улицы Байтурсынова, включая жилой дом 46 по улице Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетные дома 29, 31, до улицы Баздырева, по улице Баздырева до улицы Жанасемейской, по улицеЖанасемейской, четные дома 30, 42, 44, включая нечетный жилой дом 31б, до улицы Театральной, по улице Театральной, нечетные дома 37, 41, до улицы Безымянной, по нечетной стороне улицы Безымянной до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Лермонтова, исключая жилые дома 61а, 75, 77 по улице Бозтаева, два жилых дома по проспекту Ауэзова, 42, улице Лермонтова, 54, и жилые дома 2 и 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 166
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 27", проспект Ауэзова, 17
Жилые дома 59, 61а, 75, 77 по улице Бозтаева, жилые дома 5а, 5б, 8, 10, 12 по улице Островского, жилые дома 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 по улице Узбекской, включая жилые дома 2, 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 167
Центр: "Областная специализированная школа имени Шакарима для одаренных детей с обучением на трех языках", улица Байтурсынова, 38
От берега реки Иртыш по улице Иртышской, нечетные дома 3-13, исключая жилой дом по улице Иртышской, 17, до улицы Победы, от улицы Победы до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, по нечетной стороне, исключая дом 31б, до улицы Театральной, по улице Театральной, четные дома 2, 2а, 4, 6, включая жилой дом 38 по улице Байтурсынова до берега реки Иртыш, исключая жилой дом 18 15 микрорайона, вдоль берега реки Иртыш до улицы Иртышской.
Избирательный участок № 168
Центр: Корпус КГКП "Колледжа геодезии и картографии", улица Затаевича, 4
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, по улице Утепбаева до улицы Победы, по улице Победы, дома 18, 20, включая жилой дом по улице Иртышской, 17, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 169
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 30", улица Утепбаева, 37 "а"

Әуезов даңғылынан бастап Первомайская көшесіндегі 37а–41 тақ санды үйлер Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 1а тақ санды үй Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесі, 4 тұрғын үйді қосқанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 4-14 жұп санды үйлер Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 9-19 тақ санды үйлер Бөгенбайұлы көшесіне дейін, Бөгенбайұлы көшесіндегі 11, 35, 41, 43 тақ санды үйлер Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесінің жұп жағынан, Бөгенбайұлы көшесіндегі 40 тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын, Затаевич көшесі, 31 тұрғын үйді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" КММ, 15 ықшам аудан
Әуезов даңғылынан бастап Тәңірбергенов көшесімен Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда, Бөгенбайұлы көшесіне дейін, Бөгенбайұлы көшесіндегі 30-38 жұп санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесімен Бөгенбайұлы көшесі, 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын және Затаевич көшесі, 31 тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы "1000 ұсақ-түйек" дүкені кіріктірілген 37-үйді қосқанда, Тәңірбергенов көшесіне дейін.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геодезия және картография колледжі" КМҚК, Заря көшесі, 42
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Первомайская көшесіндегі 14, 16 жұп санды үйлер Бөгенбайұлы көшесіне дейін, Бөгенбайұлы көшесіндегі 21-25 тақ санды үйлер Тәңірбергенов көшесіне дейін, Тәңірбергенов көшесінен Әуезов даңғылына дейін, Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3 тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылындағы 4, 4а жұп санды үйлер, Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 24а, 28б, 28, 30а жұп санды үйлер, Алматы-Семей теміржол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геологиялық барлау колледжі" КМҚК, Кәрменов көшесі, 11
Первомайская көшесінен бастап, Алматы–Семей темір жол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесімен Рысқұлов көшесіндегі 81-87 үйлергедейін, 2–Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесіндегі 1-57 үйлер Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесіндегі 2-20 үйлер Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 55-63 үйлер, Алматы–Семей темір жол желісіне дейін, геологиялық барлау колледжінің екі жатақханасын қосқанда, Рысқұлов көшесі, 87, Ленинградская көшесі, 72, 74, Пожарная көшесі, 10-тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 173 сайлау учаскесі

От проспекта Ауэзова по улице Первомайской, нечетные дома 37а-41, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетный дом 1а, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, включая жилой дом по улице Утепбаева, 4, до улицы Победы, по улице Победы, четные дома 4-14, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской, по улице Первомайской, нечетные дома 9-19, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, нечетные дома 11, 35, 41, 43, до улицы Крестьянской, по четной стороне улицы Крестьянской, исключая жилой дом 40 по улице Богембайулы, общежитие Семейского узла телекоммуникаций, жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 170
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 7", 15 микрорайон
От проспекта Ауэзова по улице Танирбергенова, исключая жилые дома по улице Танирбергенова, 25, и проспекту Ауэзова, 3, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, четные дома 30 по 38, до улицы Крестьянской, по улице Крестьянской, включая жилой дом по улице Богембайулы, 40, общежитие Семейского узла телекоммуникаций и жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая дом 37 со встроенным магазином "1000 мелочей", до улицы Танирбергенова.
Избирательный участок № 171
Центр: КГКП "Колледж геодезии и картографии", улица Заря, 42
От берега реки Иртыш по улице Первомайской, четные дома 14, 16, до улицы Богенбайулы, по улице Богенбайулы, нечетные дома 21-25, до улицы Танирбергенова, по улице Танирбергенова, до проспекта Ауэзова, включая жилой дом по улице Танирбергенова, 25, и проспекту Ауэзова, 3, по проспекту Ауэзова, четные дома 4, 4а, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, четные дома 24а, 28б, 28, 30а, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 172
Центр: КГКП "Геологоразведочный колледж", улица Карменова, 11
От улицы Первомайской вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Селевина, от улицы Селевина по улице Автодорожной до улицы Рыскулова, дома 81 по 87, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, дома 1 по 57, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, дома 2 по 20, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, дома 55 по 63, до линии железнойдороги Алматы - Семей, включая два общежития геологоразведочного колледжа, жилые дома по улице Рыскулова, 87, улице Ленинградской, дома 72, 74, улице Пожарной, 10.
Избирательный участок № 173

Орталығы: "№ 32 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Докучаев көшесі, 57
Алматы–Семей темір жол желісінен бастап, Первомайская көшесіндегі 32а-38 үйлер Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің тақ жағынан, 2–Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесінің жұп жағынан, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесі бойымен, Кәрменов көшесіндегі 11а, 61а тұрғын үйлерін қосқанда, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесінің тақ жағымен, 2-Школьная көшесіне дейін, 2–Школьная көшесінің тақ жағынан, темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін, геологиялық барлау колледжінің екі жатақханасын қоспағанда.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 10 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Кәрменов көшесі, 47 "а"
2-Школьная көшесінен бастап, Рысқұлов көшесіндегі 24-36 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 21-25 үйлер, Галето көшесіне дейін, Галето көшесіндегі 41-51 үйлер, Докучаев көшесінің жұп жағына дейін, Турксиб көшесіне дейін, Турксиб көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80 үйлерді қоспағанда, 2-Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесіндегі 6а-26 үйлер, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесіндегі 2-34а үйлер, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 30-46 үйлер, 2-Школьная көшесіне дейін, 2-Школьная көшесі, 36 Рысқұлов көшесіне дейін, Қашаубаев көшесіндегі 1б, 2 және Қарқаралы көшесіндегі 22, 24 үйлерді және Рысқұлов көшесіндегі жұп санды үйлер 32а үйге дейін, Народная көшесіндегі 68, 70 үйлер, Турксиб көшесіндегі 79, 85 үйлерді қосқанда.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Глинки көшесі, 20
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы–Семей темір жол желісінің бойымен Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесі, 18а бойынша, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9 үйлерді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінен бастап Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесі, 1-5а, 1а үйлер және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерін қосқанда, Докучаев көшесіндегі 7 үйді қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен темір жол желісіне дейін.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 39 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Физкультурная көшесі, 11
Галето көшесінен бастап, Строительная көшесіндегі 37-үй, Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесіндегі 9а-35 үйлер, темір жол желісіне дейін, Докучаев көшесіндегі 7 үйді қосқанда, темір жол желісі бойымен Турксиб көшесіне дейін, Турксиб көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 үйлерді қосқанда, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің тақ жағынан Галето көшесіне дейін, Галето көшесіндегі 22-30 үйлер Строительная көшесіне дейін, Народная көшесіндегі 33 үйді, және Докучаев көшесіндегі 37-45 үйлерді қосқанда.
№ 177 сайлау учаскесі

Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 32", улица Докучаева, 57
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской, дома 32а-38, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, с нечетной стороны, до улицы 2-я Школьная, по улице 2-ой Школьной, с четной стороны, до улицы Карменова, по улице Карменова, включая жилые дома 11а, 61а по улице Карменова, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, с нечетной стороны, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской, исключая два общежития геологоразведочного колледжа.
Избирательный участок № 174
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 10", улица Карменова, 47 "а"
От улицы 2-ой Школьной по улице Рыскулова, дома 24-36, до улицы Спартака, по улице Спартака дома 21-25, до улицы Галето, по улице Галето дома 41-51, до улицы Докучаева, с четной стороны, до улицы Турксибской, исключая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы 2-ой Школьной, по улице 2-ой Школьной, дома 6а-26, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, дома 2-34а, до улицы Карменова, по улице Карменова, дома 30-46, до улицы 2-ой Школьной, по улице 2-ой Школьной, 36, до улицы Рыскулова, включая дома по улице Кашаубаева, 1б, 2, дома 22, 24 по улице Каркаралинской и четные номера по улице Рыскулова, до дома 32а, дома 68, 70 по улице Народной, дома 79, 85 по улице Турксибской.
Избирательный участок № 175
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 22", улица Глинки, 20
От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Глинки, по улице Глинки, 18а, до улицы Карменова, включая дома 3, 9 по улице Карменова, до улицы Физкультурной, от улицы Физкультурной до улицы Докучаева, включая дома по улице Докучаева 1-5а, 1а и 1, 2, 3 переулок Жастар, исключая дом 7 по улице Докучаева, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги.
Избирательный участок № 176
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 39", улица Физкультурная, 11
От улицы Галето по улице Строительной, дом 37, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 9а-35, до линии железной дороги, включая дом 7 по улице Докучаева, вдоль линии железной дороги до улицы Турксибской, включая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето дома 22-30 до улицы Строительной, включая дом 33 по улице Народной, и дома 37-45 по улице Докучаева.
Избирательный участок № 177

Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ-нің № 1 оқу корпусы, Глинки көшесі, 20 "а"
Строительная көшесінен бастап, Галето көшесіндегі 32-44 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесіндегі 41-57 үйлер, Глинки көшесіндегі 22, 24, 26, 32, 46а үйлер Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің жұп жағынан, Галето көшесіне дейін, Шәкәрім атындағы СМУ 2, 2а жатақханаларын қосқанда.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ-нің № 9 оқу корпусы, Физкультурная көшесі, 4
Кәрменов көшесінен бастап, Глинки көшесінің жұп жағынан, Глинки көшесіндегі 22, 24, 26, 32, 46а үйлерді қоспағанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 1-34 үйлер, Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесінің тақ жағынан Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесіндегі 28-30 үйлер, Докучаев көшесі, 1а және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерінқоспағанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 2, 2а, 17, 19 үйлерді қоспағанда, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9 үйлерді қоспағанда, Глинки көшесіне дейін.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 39 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Физкультурная көшесі, 11
Спартак көшесінен бастап, Рысқұлов көшесімен Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесіндегі 59-73 үйлерден бастап, Тихий тұйық көшесіндегі 1-8 үйлер, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 15, 16, 17-33 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 14-36 үйлер, Галето көшесіндегі 48 үйді қосқанда, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесіндегі 1б, 2а, 2б, 2в, 2д, 4, 6, 9, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37 тұрғын үйлерді қосқанда, 18 Подстанцияның тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Спартак көшесі, 1
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Докучаев көшесімен Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесімен Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 2-12 үйлер, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 10-14 үйлер бойынша, Физкультурная көшесіндегі 15, 16 үйлерді қоспағанда, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесіндегі 1а-17, тақ санды үйлер, Рысқұлов көшесіндегі 1б, 9 тұрғын үйлерді қоспағанда, Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесіндегі 63-101 үйлер, "Семагрострой" акционерлік қоғамының ПМК-7 аумағына дейін, Широкая көшесіне дейін, Широкая көшесінің екі жағынан бөгетке дейін, бөгеттен бастап, Спартак көшесінің тақ жағымен, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Докучаев көшесіне дейін.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Бобровка кенті

Центр: Учебный корпус № 1 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Глинки, 20 "а"
От улицы Строительной по улице Галето, дома с 32 по 44, до улицы Спартака, по улице Спартака, с нечетной стороны, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 41 по 57, включая дома 22, 24, 26, 32, 46а по улице Глинки, до улицы Строительной, по улице Строительной, с четной стороны, до улицы Галето, включая общежития, 2, 2а, СГУ имени Шакарима.
Избирательный участок № 178
Центр: Учебный корпус № 9 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Физкультурная, 4
От улицы Карменова по улице Глинки, по четной стороне, исключая дома 22, 24, 26, 32, 46а, по улице Глинки, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 1-34, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева дома 28-30, исключая 1а по улице Докучаева и 1, 2, 3 переулок Жастар, до улицы Физкультурной, исключая дома 2, 2а, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Карменова, исключая дома 3, 9 по улице Карменова до улицы Глинки.
Избирательный участок № 179
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 39", улица Физкультурная, 11
От улицы Спартака по улице Рыскулова до улицы Глинки, от улицы Глинки, дома 59-73, по улице Тихий переулок, дома 1-8, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, дома 15, 16, 17-33, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 14-36, включая дом 48 по улице Галето, до улицы Рыскулова, включая жилые дома 1б, 2а, 2б, 2в, 2д, 4, 6, 9, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37 по улице Рыскулова, включая жилые дома 18 Подстанции.
Избирательный участок № 180
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 11", улица Спартака, 1
От берега реки Иртыш по улице Докучаева до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 2-12, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, дома 10-14, исключая дома 15, 16 по улице Физкультурной до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, нечетные дома 1а-17, исключая жилые дома 1б, 9 по улице Рыскулова до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, дома 63-101, до территории ПМК–7 акционерного общества "Семагрострой" до улицы Широкой, по улице Широкой, обе стороны, до дамбы, от дамбы по улице Спартака, по нечетной стороне, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Докучаева.
Избирательный участок № 181
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 44", поселок Бобровка

Бобровка тұрғын аудандары, Щорс көшесінің екі жағы, Щорс көшесінің 134-156 үйлері, Щорс 1-тұйық көшеге дейін және Щорс 1-тұйық көшесі бойымен Щорс көшесіне дейін, Мұрат ӨК 1, 2 қосқанда.
№ 1135 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Спартак көшесі, 1
Дзержинец кенті, Береговая көшесінің екі жағы, Щорс 1-тұйық көшесіне дейін және Щорс 1-тұйық көшесі бойымен, Щорс көшесіне дейін, Щорс көшесінен бастап Дзержинец кентіне дейін.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Боранбай би көшесі, 93 бойынша ғимараттағы үй-жай
Степной тұрғын ауданы, Степной тұрғын ауданына апаратын жол бойындағы жатақханалар мен тұрғын үйлер, "Западная" автомобильдерге май құю станциясына дейін, Боранбай би көшесі, 89 бойынша "Қазақстанкабель" акционерлік өндірістік бірлестігінің жатақханасы.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 қалалық аурухана" ШЖҚ КМК, Кабельный тұйық көшесі, 1
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 перзентхана" ШЖҚ КМК, Өтепбаев көшесі, 57
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: № 36803 әскери бөлімі, 1-қалашық
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: № 5511 әскери бөлімі, Қаржаубайұлы көшесі, 251б
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абыралы жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Абыралы ауылы
Абыралы ауылдық округі шегінде.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: "Айнабұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" КММ, Айнабұлақ ауылы
Айнабұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақбұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ , Ақбұлақ ауылы
Ақбұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: "Быхин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Алғабас ауылы
Алғабас ауылдық округі шегінде.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шақаман жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Шақаман ауылы
Шақаман ауылы, Индустриальный кенті.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрынғы мектеп ғимараты, Достық ауылы
Достық ауылы, Талды учаскесі, Талды разъезі.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жазық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ ғимараты, Жазық ауылы
Жазық ауылдық округі шегінде.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бөкенші ауылының клубы" КМҚК, Бөкенші ауылы
Жиенәлі ауылдық округі шегінде.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: "Знаменка жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Знаменка ауылы
Знаменка ауылы, Жалын, Лаула, Үштаған учаскелері, Бидайық, Әубәкір, Қуандық, Босаға, Қызылқия, Қаратөбе, Жаңа база, Чкалов, Исахан учаскелері
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрынғы мектеп ғимараты, Қыземшек ауылы
Қыземшек ауылы, Суық-Бұлақ, Шолақ-Асу, Көксу, Қоянды, Қарасай, Шөпті-Қызыл, Ұнай, Сары-Бұлақ, Семей-Тау, Күйлебай, Бар-Бұлақ, Арап, Беляши, Әтей учаскелері.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: "Түрксіб жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Мұқыр ауылы

Жилые районы Бобровка, по улице Щорса, обе стороны, дома 134-156, улица Щорса, до 1-го переулка Щорса и вдоль1-го переулка Щорса до улицы Щорса, включая ПК Мурат 1, 2.
Избирательный участок № 1135
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 11", улица Спартака 1
Поселок Дзержинец, по улице Береговой, обе стороны, до 1 переулка Щорса, по улице 1 переулок Щорса, до улицы Щорса, по улице Щорса до поселка Дзержинец.
Избирательный участок № 182
Центр: Помещение в здании по улице Би Боранбая, 93
Жилой район Степной, общежития и жилые дома вдоль автодороги, ведущей в жилой район Степной до автозаправки "Западная", общежитие акционерного производственного объединения "Казахстанкабель" по улице Би Боранбая, 89.
Избирательный участок № 183
Центр: КГП на ПХВ "Городская больница № 2", улица Кабельный переулок, 1
Избирательный участок № 184
Центр: КГП на ПХВ "Родильный дом № 2", улица Утепбаева, 57
Избирательный участок № 188
Центр: Военная часть 36803, 1 городок
Избирательный участок № 190
Центр: Военная часть 5511, улица Каржаубайулы, 251б
Избирательный участок № 191
Центр: КГУ "Абралинская средняя общеобразовательная школа", село Абралы
В границах Абралинского сельского округа.
Избирательный участок № 192
Центр: КГУ "Айнабулакская основная общеобразовательная школа", село Айнабулак
В границах Айнабулакского сельского округа.
Избирательный участок № 193
Центр: КГУ "Акбулакская средняя общеобразовательная школа", село Акбулак
В границах Акбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 194
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа имени Быхина", село Алгабас
В границах Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 195
Центр: КГУ "Чекоманскаясредняя общеобразовательная школа", село Чекоман
Село Чекоман, поселок Индустриальный.
Избирательный участок № 196
Центр: Здание бывшей школы, село Достык
Село Достык, участок Талды, разъезд Талдинский.
Избирательный участок № 197
Центр: Здание ГУ "Аппарат акимаЖазыкского сельского округа", село Жазык
В границах Жазыкского сельского округа.
Избирательный участок № 198
Центр: КГКП "Клуб села Букенчи", село Букенчи
В границах Жиеналинского сельского округа.
Избирательный участок № 199
Центр: КГУ "Знаменская средняя общеобразовательная школа", село Знаменка
Село Знаменка, участки Жалын, Лаула, Уштаган, участки Бидайык, Аубакир, Куандык, Босага, Кызылкия, Каратобе, Новая база, Чкалов, Исахан.
Избирательный участок № 200
Центр: Здание бывшей школы, село Кыземшек
Село Кыземшек, участки Суук-Булак, Шолак-Асу, Коксу, Коянды, Карасай, Шопты-Кызыл, Унай, Сары-Булак, Семей-тау, Кюйлебай, Бар-Булак, Арап, Беляши, Атей.
Избирательный участок № 201
Центр: КГУ "Турксибскаясредняя общеобразовательная школа", село Мукур

Мұқыр ауылы, Ново-Чайковка учаскесі, Мұрат ауылы, Жалпақ станциясы, 16, 22 разъездер, Крупская атындағы ауыл.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: "Прииртышский жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Прииртышский кенті
Кенжебай ауылы.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайнар ауылының мәдениет үйі" КМҚК, Қайнар ауылы
Қараөлең ауылдық округі шегінде.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Бұлақ ауылы
Бұлақ ауылы, Қияқты, Ителі, Птичник, Қабаш учаскелері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: "А. Ибраев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Новобаженово ауылы
Новобаженово, Баженово ауылдары.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: "Климентьевка ауылының Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Климентьевка ауылы
Климентьевка ауылы.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приречное жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Приречное ауылы
Приречное ауылы.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Гранитное көшесі, 14/1 бойынша ғимараттағы үй-жай, Гранитное ауылы
Гранитное ауылы.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: "Мұздыбай ауылының клубы" КМҚК, Мұздыбай ауылы
Мұздыбай ауылы.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жарқын жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Жарқын ауылы
Жарқын ауылы, Жаңа база, Күлтөбе учаскелері.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Шөптіғақ станциясының кеңсесі, Шөптіғақ станциясы
Шөптіғақ станциясы, 1-разъезд.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: "Таңат ауылының Ақбұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" КММ
Таңат ауылдық округі шегінде.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шаған кентінің № 24 жалпы негізгі білім беретін мектебі" КММ, Шаған кенті
Шаған кенті.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қ. ОКЖ" КММ Шүлбі кенті кітапханасының филиалы, Шүлбі кенті
Гидроқұрылысшылар кенті, аз қабатты құрылыстар, бірінші ықшам аудан, 4, 14, 15, 16, 17-тұрғын үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шүлбі жалпы орта білім беретін эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" КММ, Шүлбі кенті
Екінші ықшам аудан, 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21-тұрғын үйлер.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шүлбі кентінің психиатриялық ауруханасы" ШЖҚ КМК, Шүлбі кенті
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Сәтпаев көшесі, 218
7-Загородняя көшесінен бастап, Ақкөл көшесінің екі жағымен, қыратқа дейін, қырат бойымен Контрольный кордонын, Сәтпаев көшесіндегі тазартушы құрылғыларды, Сәтпаев көшесі, 203 бойынша ғимаратты қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен 7-Загородняя көшесіне дейін, 7-Загородняя көшесіндегі 2 к-20 үйлер, Ақкөл көшесіне дейін.
№ 218 сайлау учаскесі

Село Мукур, участок Ново-Чайковка, село Мурат, станция Жалпак, разъезды 16, 22, село имени Крупской.
Избирательный участок № 202
Центр: КГУ "Прииртышскаясредняя общеобразовательная школа", поселок Прииртышский
Село Кенжебай.
Избирательный участок № 203
Центр: КГКП "Дом культуры села Кайнар", село Кайнар
В границах Караоленского сельского округа.
Избирательный участок № 204
Центр: КГУ "Булакская средняя общеобразовательная школа", село Булак
Село Булак, участки Киякты, Ители, Птичник, Кабаш.
Избирательный участок № 205
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа имени Ибраева", село Новобаженово
СҰла Новобаженово, Баженово.
Избирательный участок № 206
Центр: КГУ "Булакская средняя общеобразовательная школа села Климентьевка", село Климентьевка
Село Климентьевка.
Избирательный участок № 207
Центр: КГУ "Приреченская средняя общеобразовательная школа", село Приречное
Село Приречное.
Избирательный участок № 208
Центр: Помещение в здании по улице Гранитное, 14/1, село Гранитное
Село Гранитное.
Избирательный участок № 209
Центр: КГКП "Клуб села Муздыбай", село Муздыбай
Село Муздыбай.
Избирательный участок № 210
Центр: КГУ "Жаркынская средняя общеобразовательная школа", село Жаркын
Село Жаркын, участки Новая База, Культобе.
Избирательный участок № 211
Центр: Контора станции Шоптыгак, станция Шоптыгак
Станция Шоптыгак, разъезд 1.
Избирательный участок № 212
Центр: КГУ "Акбулакская средняя общеобразовательная школа села Танат"
В границах Танатского сельского округа.
Избирательный участок № 213
Центр: КГУ "Основная общеобразовательная школа № 24 поселка Чаган", поселок Чаган
Поселок Чаган.
Избирательный участок № 214
Центр: Библиотека филиал поселка Шульбинск КГУ "ЦБС г. Семей", поселок Шульбинск
Поселок Гидростроителей, малоэтажные застройки, первый микрорайон, жилые дома 4, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок № 215
Центр: КГУ "Шульбинская общеобразовательная средняя школа-комплекс эстетического образования и воспитания", поселок Шульбинск
Второй микрорайон, жилые дома 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21.
Избирательный участок № 216
Центр: КГП на ПХВ "Психиатрическая больница поселка Шульбинск", поселок Шульбинск
Избирательный участок № 217
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 2", улица Сатпаева, 218
От улицы 7-Загородней по улице Аккульской, обе стороны, до плоскогорья, по плоскогорью, включая Контрольный кордон, очистные сооружения по ул. Сатпаева, здание по улице Сатпаева, 203, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы 7- Загородней, по улице 7- Загородней, дома 2 к-20, до улицы Аккульской.
Избирательный участок № 218

Орталығы: "№ 2 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Сәтпаев көшесі, 218
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Мирный тұйық көшесінің тақ жағымен 1 ықшам ауданның 15, 16, 17, 18, 19 үйлерін қосқанда, Подхозный көшесіне дейін, Подхозный көшесіндегі 2-12 үйлер Арычная көшесіндегі, Кордон Советский көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда, қыратқа дейін, қырат бойымен Сәтпаев көшесіндегі тазартушы құрылғыларға дейін, Макаренко көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 2-Ақкөл көшесінің екі жағын қосқанда, 7-Загородняя көшесіне дейін, 7-Загородняя көшесіндегі 1а-33 үйлер Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Мирный тұйық қөшесіне дейін.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Сәтпаев көшесі, 164 бойынша ғимараттағы үй-жай
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Төменгі кеметұрақты қоспағанда, қырат бойымен, 1-ықшам ауданның барлық тұрғын үй алабын қосқанда, Мирный тұйық көшесіне дейін, Мирный тұйық көшесімен, оны қоспағанда Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен 3-бұлаққа дейін, 1-ықшам ауданның 165, 16, 17, 18, 19 үйлерін және Подхозная және Арычная көшелеріндегі тұрғын үйлерді, "Парус" дүкені жанындағы тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 18 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Павлодарская көшесі, 135
Мұнай базасынан бастап Клубный тұйық көшесімен Ертіс өзенінің жағасы бойымен, Сәтпаев көшесіндегі 85-91 үйлерді қосқанда, 3-бұлаққа дейін, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, қыратпен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесімен 2-бұлаққа дейін, 2- бұлақ бойымен Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесімен, 102-156 жұп санды үйлер мен 39-91 тақ санды үйлерді қосқанда, Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің тақ жағымен, мұнай базасына дейін.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: 2 Водный көшесі, 11 бойынша ғимараттағы үй-жай
Шугаев көшесі, 153 ғимаратынан бастап, Ключевая көшесін толық қосқанда, Садовая көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің жұп жағынан 6-100 үйлер, 2- бұлақ бойымен қыратқа дейін, Коломенская көшесі бойымен, Шугаев көшесі, 153 ғимарат аумағына дейін.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей су жолдары республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны", Сәтпаев көшесі, 15
Дачная көшесі, 1А ғимаратынан бастап Ертіс өзенінің жағасымен Клубный тұйық көшесі бойынша мұнай базасына дейін, Клубный тұйық көшесінің жұп жағынан, Проточная көшесін қосқанда, Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің тақ жағынан 1-35 үйлер, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесінен бастап 1- бұлаққа дейін, 1-бұлақ бойымен Дачная көшесіндегі үйлерді қосқанда, 3-Лодочная көшесіне дейін, Дачная көшесі, 1А бойынша төменге қарай ғимаратқа дейін.
№ 223 сайлау учаскесі

Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 2", улица Сатпаева, 218
От берега реки Иртыш, по нечетной стороне переулка Мирный, включая дома 15, 16, 17, 18, 19, 1-го Микрорайона до улицы Подхозной, по улице Подхозной, дома 2-12, включая все дома по улице Арычной, улице Кордон Советский, до плоскогорья, по плоскогорью до очистных сооружений по улице Сатпаева, включая все жилые дома по улице Макаренко, улице 2-Аккульской, обе стороны, до улицы 7-Загородней, по улице 7-Загородняя, дома 1а-33, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Мирный переулок.
Избирательный участок № 219
Центр: Помещение в здании поул. Сатпаева, 164
От берега реки Иртыш по 3-му ключу до плоскогорья, исключая Нижнюю пристань, по плоскогорью, включая весь жилой массив 1-го Микрорайона до переулка Мирный, по переулку Мирный, исключая его, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до 3-го ключа, исключая дома 165, 16, 17, 18, 19, 1-го Микрорайона и жилые дома по улице Подхозной и улице Арычной, жилые дома у магазина "Парус".
Избирательный участок № 220
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 18", улица Павлодарская, 135
От нефтебазы по улицы Клубный переулок вдоль берега реки Иртыш, включая дома 85-91 по улице Сатпаева, до 3-го ключа, по 3-му ключу до плоскогорья, по плоскогорью до улицы Потанина, по улице Потанина до 2-го ключа, по 2-му ключу до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева, включая четные дома 102-156 и нечетные дома 39-91, до улицы Клубный переулок, по улице Клубный переулок, с нечетной стороны до нефтебазы.
Избирательный участок № 221
Центр: Помещение в здании по улицы 2 Водная, 11
От здания по улице Шугаева, 153, включая улицу Ключевую полностью, до улицы Садовой, по улице Сатпаева, с четной стороны, дома 6-100, по 2-му ключу до плоскогорья, по улице Коломенской, до территории здания по улице Шугаева, 153.
Избирательный участок № 222
Центр: "Республиканское государственное казенное Семейское предприятие водных путей", улица Сатпаева, 15
От здания по улицы Дачная, 1 А по берегу реки Иртыш до нефтебазы, до улицы Клубный переулок, по улице Клубный переулок, по четной стороне, включая улицу Проточную до улицы Сатпаева, с нечетной стороны, дома 1-35 по улице Сатпаева, до улицы Садовой, по улице Садовой до 1-го ключа, по 1-му ключу, включая дома улицы Дачная до 3-й Лодочной, вниз до здания по улице Дачная, 1 А.
Избирательный участок № 223

Орталығы: "№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Қашағанов көшесі, 26
Ертіс өзенінен бастап, Алматы-Семей теміржол желісі бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 159-233 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 8-30 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 146-172 үйлер Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесінің жұп жағынан Ильяшев көшесіне дейін, Ильяшев көшесінің жұп жағынан Қашағанов көшесіне дейін, Қашағанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасының бойымен Алматы-Семей бас теміржол желісіне дейін.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ-нің № 3 оқу корпусы, Қашағанов көшесі, 3
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Қашағанов көшесімен Ильяшев көшесіне дейін, Ильяшев көшесінің тақ жағынан Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесінің тақ жағынан Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағынан Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесінің тақ жағынан Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен 3-Лодочная көшесіне дейін, жұқпалы аурулар ауруханасының бұрышына дейін, 3-Лодочная көшесімен Подгорная көшесіне дейін, Подгорная көшесінен бастап Дачная көшесіндегі, 1А ғимаратын қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Қашағанов көшесіне дейін.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: М. О. Әуезов атындағы педагогикалық колледж, Ш. Уәлиханов көшесі, 150
Гагарин көшесінен бастап, темір жол төсемінің желісі бойымен Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 121-153 үйлер, Жамақаев көшесі, 153 жатақхананы, және 142-146 жұп санды үйлерді қосқанда, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 90, 92 үйлер, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 86-120 үйлер, Красногвардейская көшесіне дейін, Красногвардейская көшесіндегі 42-90 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 191-215 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 34-56 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 170-188 үйлер, темір жол төсеміне дейін.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 40 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Дулатов көшесі, 278
Найманбаев көшесі, Дулатов көшесі, Авиационная көшесінің қиылысынан бастап, Дулатов көшесі, 217-273 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 5-59 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің жұп жағымен, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 18-24 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 230-252 үйлер, жұқпалы аурулар ауруханасына дейін, оны Авиационная көшесі қиылысына дейін қосқанда, Гагарин көшесімен, Дулатов көшесі, Найманбаев көшесі, бұрынғы малдәрігерлік институттың Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақханасын қосқанда.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан тұтынушылар одағының агробизнес және экономика колледжі" мекемесі, Мамай батыр көшесі, 81

Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 17", улица Кашаганова, 26
От реки Иртыш вдоль железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 159-233, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 8-30, до улицы Абая, по улице Абая, дома 146-172, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, с четной стороны, до улицы Ильяшева, по улице Ильяшева, с четной стороны, до улицы Кашаганова, по улице Кашаганова, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до главной железнодорожной линии Алматы - Семей.
Избирательный участок № 224
Центр: Учебный корпус № 3 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Кашаганова, 3
От берега реки Иртыш по улице Кашаганова до улицы Ильяшева, по улице Ильяшева, с нечетной стороны, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, с нечетной стороны, до улицы Абая, по улице Абая, с нечетной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина до улицы 3-Лодочная, до угла инфекционной больницы, по улице 3-Лодочной до улицы Подгорной, от улицы Подгорной, исключая здания по улицы Дачная, 1 А, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Кашаганова.
Избирательный участок № 225
Центр: Педагогический колледж имени М. О. Ауезова, улица Ч. Валиханова, 150
От улицы Гагарина вдоль линии железнодорожного полотна до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 121-153, включая общежитие по улице Жамакаева, 153, и четные дома 142-146, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 90, 92, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 86-120, до улицы Красногвардейской, по улице Красногвардейской, дома 42-90, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 191-215, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 34-56, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 170-188, до железнодорожного полотна.
Избирательный участок № 226
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 40", улица Дулатова, 278
От пересечения улицы Найманбаева, улицы Дулатова, улицы Авиационной, по улице Дулатова, дома 217-273, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 5-59, до улицы Абая, по улице Абая, с четной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 18-24, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 230-252, до инфекционной больницы, включая еҰ, до пересечения с улицей Авиационной, по улице Гагарина, улицы Дулатова, улицы Найманбаева, включая два общежития бывшего зооветинститута по улице Дулатова, 282, и улице Мамай батыра, 77.
Избирательный участок № 227
Центр: Учреждение "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза", улица Мамай батыра, 81

Дулатов көшесінен бастап, 8 Март көшесіндегі 60-76 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 206-224 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 68-84 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 243-255 үйлер, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 78, 80, 82, 84, 86 үйлерді қосқанда, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 71-87 үйлер, Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесіндегі 73-129 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағымен, 8 Март көшесіне дейін.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп-кешен" КММ, Пархоменко көшесі, 76
Темір жол желісінен бастап, Қаржаубайұлы көшесінің жұп жағымен Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 226-228 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 75-93 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесі, 178 үй, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 99а-133а үйлер, темір жол желісіне дейін, темір жол желісінен бастап, Қаржаубайұлы көшесіне дейін.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей" колледжі" мекемесі, Дулатов көшесі, 286
Шугаев көшесінен бастап, Құтжанов көшесіндегі 2-8, 36 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 278-318 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің тақ жағымен Найманбаев көшесіне дейін, бұрынғы малдәрігерлік институттың жатақханасын қоспағанда, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 75-105 үйлер, Шугаев көшесіне дейін, Шугаев көшесінің тақ жағымен, Құтжанов көшесіне дейін.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Авиационная көшесі, 1
Шугаев көшесінен бастап, Авиационная көшесінің тақ жағымен, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінен бастап, 3-Лодочная көшесімен, "Лаура" қаланы көгалдандыру және көркейту жөніндегі кәсіпорынның питомнигін қосқанда, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен Шугаев көшесінің қиылысына дейін, Шугаев көшесіндегі 143-145 үйлер, Авиационная көшесіне дейін, 35-кварталдың 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25 үйлерін және Гагарин көшесіндегі 218 тұрғын үйді қоспағанда.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Авиационная көшесі, 1
35-квартал, 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25 үйлер, Гагарин көшесі, 218 бойынша 96 пәтерлі үй, Қабанбай батыр көшесі, 166 бойынша № 1 автобус паркінің 9 қабатты жатақханасы және өрт сөндіру бөлімінің жатақханасы.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының республикалық ғылыми техникалық кітапханасы" филиалы, Қабанбай батыр көшесі, 115

От улицы Дулатова по улице 8 Марта, дома 60-76, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 206-224, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 68-84, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, дома 243-255, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, включая дома 78, 80, 82, 84, 86, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра дома 71-87, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, дома 73-129, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до улицы 8 Марта.
Избирательный участок № 228
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа-комплекс № 3", улица Пархоменко, 76
От линии железной дороги по улице Каржаубайулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 226-228, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 75-93, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, 178, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 99а-133а, до линии железной дороги, по линии железной дороги, до улицы Каржаубайулы.
Избирательный участок № 229
Центр: Учреждение "Колледж "Семей", улица Дулатова, 286
От улицы Шугаева по улице Кутжанова, дома 2-8, 36, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 278-318, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, исключая общежитие бывшего зооветинститута, по улице Найманбаева, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 75-105, до улицы Шугаева, по улице Шугаева, с нечетной стороны, до улицыКутжанова.
Избирательный участок № 230
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира", улица Авиационная, 1
От улицы Шугаева по улице Авиационной, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, от улицы Гагарина по улице 3-Лодочная, включая питомник предприятия по озеленению и благоустройству города "Лаура", до улицы Гагарина, по улице Гагарина до пересечения с улицей Шугаева, по улице Шугаева, дома 143-145, до улицы Авиационной, исключая дома 35-го квартала 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, жилой дом по улице Гагарина, 218.
Избирательный участок № 231
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира", улица Авиационная, 1
35-й квартал, дома: 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, 96-квартирный дом по улице Гагарина, 218, 9-ти этажное общежитие автобусного парка №1 по улице Кабанбай батыра, 166, и общежитие пожарной части.
Избирательный участок № 232
Центр: Филиал "Республиканская научно-техническая библиотека г. Семей", улица Кабанбай батыра, 115

Қаржаубайұлы көшесінен бастап, Шугаев көшесінің жұп жағымен №1 автобус паркіне дейін, "Ақ бұлақ" акционерлік қоғамының жатақханасын қосқанда, №1 автобус паркі бойымен темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесінің тақ жағынан Шугаев көшесіне дейін.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік-эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп–кешені" КММ, Дәстенов көшесі, 25
Қабылбаев көшесінен бастап, Қаржаубайұлы көшесімен, темір жол желісіне дейін, темір жол желісі бойымен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен 342-кварталдың 1-19 үйлері, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесімен Трусов көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесінің тақ жағына дейін, Дәстенов көшесі, 28 және Трусов көшесі, 144 үйлерді қосқанда.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы МУ-нің № 8 оқу корпусы, Шугаев көшесі, 157
Джангильдин көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесінің жұп жағымен, "Силикат" акционерлік қоғамына апаратын темір жол желісіне дейін, темір жол желісімен "Ертіс" акционерлік қоғамына дейін, "Ертіс" акционерлік қоғамын, Шугаев көшесі, 153, 153а ғимараттарын, теледидар орталығын, бұрынғы СКТУ-9, өнеркәсіп аумақтарын, шағын отбасыларға арналған жатақхананы, төрт 9-қабатты тұрғын үйлерді және "Силикат" акционерлік қоғамы кентін, 1-21 үйлерді қосқанда, Джангильдин көшесіне дейін, Джангильдин көшесімен Красный Пильщик көшесіне дейін, Шугаев көшесіндегі 155-172 үйлерді қосқанда.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Дәстенов көшесі, 49
"Кең дала" ауданаралық қосалқы бөлшектер бірлестігінен Красный Пильщик көшесіне дейін, Красный Пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен 343-кварталдың 1-18 тұрғын үйлері, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесіндегі 29-71а үйлер, Павлодарға апаратын автомобиль жолына дейін, "Кең дала" ауданаралық қосалқы бөлшектері бірлестігіне дейін.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: "Мұқан Төлебаев атындағы музыкалық колледжі" КМҚК, Дәстенов көшесі, 29
Трусов көшесінен бастап, Дәстенов көшесіндегі 22-88 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 21-71 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 93-159 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесіндегі 140-146 үйлер, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесі, 28 үйді және Трусов көшесі, 144 үйді қоспағанда.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Бегалин көшесі, 6 бойынша ғимараттағы үй-жай
Алматы – Семей бас темір жол желісінен бастап, Кренкеля көшесіндегі 1а–13 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 179-197 үйлер, Кутузов көшесіне дейін, Кутузов көшесіндегі 37-49 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 224-252 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 20-34 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 102-160 үйлер, Алматы – Семей бас темір жол желісіне дейін, бас темір жол желісі бойымен Кренкеля көшесіне дейін.
№ 238 сайлау учаскесі

От улицы Каржаубайулы по улице Шугаева, с четной стороны до автобусного парка № 1, включая общежитие акционерного общества "Ак булак", вдоль автобусного парка № 1 до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, с нечетной стороны, до улицы Шугаева.
Избирательный участок № 233
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа-комплекс художественно-эстетического образования и воспитания № 8", улица Дастенова, 25
От улицы Кабылбаева по улице Каржаубайулы до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги, до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева 342 квартал дома 1-19, до улицы Дастенова, по улице Дастенова до улицы Трусова, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, включая дома по улице Дастенова, 28, и 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 234
Центр: Учебный корпус № 8 ГУ имени Шакарима города Семей, улица Шугаева, 157
От улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, четная сторона, до железнодорожной линии, идущей на акционерное общество "Силикат", вдоль железнодорожной линии, до акционерного общества "Ертис", включая акционерное общество "Ертис", здания по улице Шугаева, 153, 153 а, телецентр, бывшее СПТУ–9, промышленные территории, малосемейное общежитие, четыре 9-этажных жилых дома и поселок акционерного общества "Силикат", дома 1-21, до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина до улицы Красный пильщик, включая дома 155-172 по улице Шугаева.
Избирательный участок № 235
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 9", улица Дастенова, 49
От межрайонного объединения запчасти "Кен дала" до улицы Красный пильщик, по улице Красный пильщик до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, жилые дома 1-18 343-го квартала, до улицы Дастенова, по улице Дастенова, дома 29-71а, до автодороги, идущей в Павлодар, до межрайонного объединения запчастей "Кен дала".
Избирательный участок № 236
Центр: КГКП "Музыкальное училище имени МуканаТулеубаева", улица Дастенова, 29
От улицы Трусова по улице Дастенова, дома 22-88, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 21-71, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 93-159, до улицы Трусова, по улице Трусова, дома 140-146, до улицы Дастенова, исключая дом по улице Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 237
Центр: Помещение в здании по улице Бегалина, 6
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 1а-13, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 179-197 до улицы Кутузова, по улице Кутузова, дома 37-49, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 224-252, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 20-34, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 102-160, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей, вдоль главной железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 238

Орталығы: СММУ № 7 жатақханасы, Сеченов көшесі, 9
Пархоменко көшесінен бастап, Кутузов көшесіндегі 30-44 үйлер, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың солтүстік шетімен АТП-3 дейін, АТП-3, Папанин көшесі, 36 бойынша комбайн-жөндеу зауытының шағын отбасылық жатақханасын, Сеченов көшесі, 5, 5а бойынша медициналық университеттің жатақханаларын, Сеченов көшесіндегі 7, 7 а тұрғын үйлерді қосқанда, АТП-3-тен Пархоменко көшесіндегі 199-299 үйлер, Кутузов көшесіне дейін.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 15 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Қаржаубайұлы көшесі, 255
Энергетик кенті, Каржаубайұлы тұйық көшесі, 1, 2, 3, Қаржаубайұлы көшесіндегі, Бәйшешек көшесіндегі, Орманды көшесіндегі, Шалқар көшесіндегі, Крайняя көшесіндегі, Кеңдала көшесіндегі, Жаңа ауыл көшесіндегі, Жазық, Самрұқ, Орманды 1, Жазық қалтарысындағы тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 25 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Жанатайұлы көшесі, 25
Алматы – Семей бас темір жол желісінен бастап, Кренкеля көшесіндегі 2-12 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 180-298 үйлер, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойымен ғимарат аумағына дейін, ғимарат аумағынан бастап Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойымен темір жол желісіне дейін, темір жол желісімен Кренкеля көшесіне дейін.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимараттағы үй-жай
Новосібір қаласына апаратын темір жол желісінен бастап, Мичурин көшесімен Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің тақ жағымен Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағымен Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің жұп жағымен Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259а, 259б үйлерін қосқанда, Қаржаубайұлы көшесі, 320 ғимарат аумағына дейін, Қаржаубайұлы көшесі, 320 ғимарат аумағынан Новосібір қаласына апаратын темір жол тармақшасына дейін, СМП-725 жатақханасын қосқанда.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: "№15 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Қаржаубайұлы көшесі, 255
Мичурин көшесінен бастап, Новосібір қаласына апаратын темір жол бойымен, Туристическая көшесіне дейін, Туристическая көшесімен Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің жұп жағымен Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің жұп жағымен Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесімен Новосібір қаласына апаратын темір жолға дейін, 651 шақырымдағы 1-5, және 3а үйлерін және 652 шақырымдағы желілік-жол үйлерін қосқанда.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей орманы" МОТР, Тұқтабаев көшесі, 19
"Красный" кордон: Лесная көшесіндегі 39-53 үйлер, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, 648-казарма, Центральная көшесі, 56 үйді және шаңғы базасы, Юбилейная көшесі, Огородная көшесі және Қарағайлы көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда. Қала шетінен бастап, Дөнентаев көшесімен, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің тақ жағымен қала шетіне дейінгі тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 243 сайлау учаскесі

Центр: Общежитие № 7 СГМУ, улица Сеченова, 9
От улицы Пархоменко по улице Кутузова, дома 30-44, до кладбища, вдоль кладбища по северной окраине города до АТП-3, включая АТП-3, малосемейное общежитие комбайно-ремонтного завода, по улице Папанина, 36, общежития медицинского университета по улице Сеченова, 5, 5а, жилые дома 7, 7а, по улице Сеченова, от АТП-3 по улице Пархоменко, дома 199-299, до улицы Кутузова.
Избирательный участок № 186
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 15", улица Каржаубайулы, 255
Поселок Энергетик, включая жилые дома по переулку Каржаубайулы, 1, 2, 3, по улице Каржаубайулы, улице Байшешек, улице Орманды, улице Шалкар, улице Крайняя, улице Кендала, улице Жана аул, Жазык, Самрук, Орманды 1, Переулок Жазык.
Избирательный участок № 239
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 25", улица Жанатайулы, 25
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 2-12, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 180-298, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320 до железнодорожной линии, вдоль железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 240
Центр: Помещение в здании по улице Каржаубайулы, 320
От железнодорожной линии, идущей на город Новосибирск, по улице Мичурина до улицы Переездной, по улице Переездной, с нечетной стороны, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с нечетной стороны, до улицы Кордонной, по улице Кордонной, с четной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, включая дома 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259а, 259б, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320, до железнодорожной ветки, идущей на город Новосибирск, включая общежитие СМП-725.
Избирательный участок № 241
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 15", улица Каржаубайулы, 255
От улицы Мичурина вдоль железной дороги, идущей на город Новосибирск, до улицы Туристической, по улице Туристической, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с четной стороны, до улицы Переездной, по улице Переездной, с четной стороны, до улицы Мичурина, по улице Мичурина до железной дороги, идущей на город Новосибирск, включая, дома 1-5 и 3а, дома 651 км и линейно-путевые дома 652 км.
Избирательный участок № 242
Центр: ГЛПР "Семей Орманы", улица Туктабаева, 19
"Красный" Кордон: по улице Лесной, дома 39-53, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, Казарма 648, включая дом по улице Центральной, 56, и жилые дома лыжной базы, по улице Юбилейной, улице Огородной и улице Карагайлы. Включая жилые дома, начиная от окраины города по улице Донентаева до улицы Кордонная, по улице Кордонная, с нечетной стороны, до окраины города.
Избирательный участок № 243

Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" КММ, Пржевальский көшесі, 16 "а"
Деревообделочная көшесінен бастап, Беляков көшесімен Восход кентіне апаратын темір жол желісіне дейін, Московская көшесіндегі 10-84а үйлер, Новосібір қаласына апаратын темір жол желісіне дейін, темір жол желісінен бастап, қаланың шетімен Деревообделочная көшесіне дейін, Деревообделочная көшесімен тұрғын үйлерді қосқанда, Беляков көшесіне дейін.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" КММ, Пржевальский көшесі, 16 "а"
Дальняя көшесінен бастап, Омская көшесімен, тұрғын үйлерді қоспағанда, Деревообделочная көшесіне дейін, Деревообделочная көшесінен бастап, тұрғын үйлер мен Чимкентская көшесіндегі 1-93 үйлерді қоспағанда, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен, Рыночная көшесі және қаланың солтүстік – шығыс шетімен, Дальняя көшесіне дейін, Дальняя көшесімен Омская көшесіне дейін.
№ 1149 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" КММ (ескі ғимаратта), Пржевальский көшесі, 16 "а"
Темір жол кентінен бастап, Деревообделочная көшесіне дейін, Омская көшесімен, Омская көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Дальняя көшесіне дейін, Дальняя көшесімен Гидроқұрылыс көшесіне дейін және одан әрі темір жол кентіне дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: "Пригород жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Березовский кенті
Березовский кенті, Птичник пен "Сосна" шипажайының тұрғын үйлері, Родниковый тұйық көшесіндегі жаңа салынған үйлерді қосқанда.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Толстой көшесі, 1 бойынша ғимараттағы үй-жай
Восход кенті тұрғын ауданына апаратын темір жол желісінен бастап, Красин көшесіне дейін, Красин көшесіндегі 83, 87 үйлерді қосқанда, Красин көшесінен бастап Гастело көшесіндегі 2-4 үйлер, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесіндегі 4-132 үйлер, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Восход кентінің тұрғын ауданы апаратын темір жол тармақшасына дейін, темір жол тармақшасы бойымен Красин көшесіне дейін.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Севастопольская көшесі, 20
Алматы – Семей бас темір жол желісінен бастап, Шевченко көшесімен Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 151-161 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 167-169 үйлер, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 119-123 үйлер, Московская көшесіне дейін, Московская көшесіндегі 3-67 үйлер, 652 темір жол өткелінен шығып, өткелден бастап Алматы – Семей бас темір жол желісімен Шевченко көшесіне дейін, РСУ-1 тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Электротехникалық колледж, Н. Морозов көшесі, 141

Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38", улица Пржевальского, 16 "а"
От улицы Деревообделочная, по улице Белякова, до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, по улице Московской, дома 10-84а, до железнодорожной линии, идущей в город Новосибирск, от железнодорожной линии по окраине города до улицы Деревообделочной, по улице Деревообделочной, включая жилые дома, до улицы Белякова.
Избирательный участок № 244
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38", улица Пржевальского, 16 "а"
От улицы Дальней по улице Омской, исключая жилые дома, до улицы Деревообделочной, исключая жилые дома, от улицы Деревообделочной по улице Чимкентской, дома 1-93, до восточной окраины города, по восточной окраине города по улице Рыночной и северо-восточной окраине города, до улицы Дальней, по улице Дальней до улицы Омской.
Избирательный участок № 1149
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38" (в старом здании), улица Пржевальского, 16 "а"
Начиная от железнодорожного поселка до улицы Деревообделочной, по улице Омской, включая жилые дома по улице Омской, до улицы Дальней, по улице Дальней до улицы Гидростроительной и далее до железнодорожного поселка.
Избирательный участок № 245
Центр: КГУ "Пригородная средняя общеобразовательная школа", поселок Березовский
Поселок Березовский, жилые дома Птичника и санатория "Сосна", включая новые построенные дома по переулку Родниковый.
Избирательный участок № 246
Центр: Помещение в здании по улице Толстого, 1
От железнодорожной линии, идущей в жилой район поселка Восход, до улицы Красина, включая дома 83, 87 по улице Красина, от улицы Красина по улице Гастело, дома 2-4, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, дома 4-132, до восточной окраины города, по восточной окраине города до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной ветки до улицы Красина.
Избирательный участок № 247
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 23", улица Севастопольская, 20
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Шевченко до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 151-161, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 167-169, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 119-123, до улицы Московской, по улице Московской, дома 3-67, с выходом на железнодорожный переезд 652, от переезда вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Шевченко, включая жилые дома РСУ-1.
Избирательный участок № 248
Центр: Электротехнический колледж, улица Н. Морозова, 141

Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасынан бастап, Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесіндегі 2-16 үйлер, Р. Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесіндегі 50, 52 үйлер, Аманкелді көшесіне дейін, Аманкелді көшесіндегі 2-42 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 8-66 үйлер, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 2-4 үйлер, Морозов көшесіндегі 135 – 139 үйлер, Пестеля көшесіне дейін, Пестеля көшесіндегі 52-84 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 180-182 үйлер, Шәкәрім даңғылымен 178, 180, 182 үйлерді, Шәкәрім даңғылындағы 174-180 үйлерді қосқанда, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 124-126 үйлер, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасына дейін, темір жол желісінің бойымен Сыбанов көшесіне дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 43 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Байсейітов көшесі, 145
Аймауытов көшесінен бастап, Пестеля көшесіндегі 49-85 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 190-220 үйлер, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 1-7 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 9-69 үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесіндегі 44-50 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 49-63 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесіндегі 2-42 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 142-176 үйлер, Пестеля көшесіне дейін.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: "Төлеубай Аманов атындағы №16 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Торайғыров көшесі, 121
Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасынан бастап, 8-Краснознаменная көшесіндегі 2а-88 үйлері, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қоспағанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 110-136 үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесіндегі 5-43 үйлер, Р. Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесіндегі 30-62 үйлер, Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесіндегі 1-80 үйлер, Восход кенті тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасына дейін және оның бойымен 8-Краснознаменная көшесіне дейін. Учаске ішінде Қажымұқан көшесіндегі 1-106 үйлер, Чернышевский көшесіндегі 1-78а үйлер, Сейфуллин көшесі, 1-110 үйлер, Терешкова көшесі, 2-102 үйлер орналасқан.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 36 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Некрасов көшесі, 102
Восход кенті тұрғын ауданына апаратын темір жол тармақшасынан бастап, 8-Краснознаменная көшесіндегі 1-77 үйлер, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қосқанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 2-102 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен 8-Краснознаменная көшесіне дейін, Декоративный питомник тұйық көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 252 сайлау учаскесі

От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, до улицы Сыбанова, по улице Сыбанова, дома 2-16, до улицы Р. Люксембург, по улице Р. Люксембург, дома 50, 52, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 2-42, до улицы Правды, по улице Правды, дома 8-66, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 2-4, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 135по 139, до улицы Пестеля, по улице Пестеля, дома 52-84, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 180-182, включая дома 178, 180, 182, по проспекту Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 174-180, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 124-126, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной линии до улицы Сыбанова.
Избирательный участок № 249
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 43", улица Байсеитова, 145
От улицы Аймаутова по улице Пестеля, дома 49-85, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 190-220, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 1-7, до улицы Правды, по улице Правды, дома 9-69, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 44-50, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 49-63, до улицы Чайковского, по улице Чайковского, дома 2-42, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 142-176, до улицы Пестеля.
Избирательный участок № 250
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 16 имени ТолеубаяАманова", улица Торайгырова, 121
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход по улице 8-Краснознаменная, дома 2а-88, исключая общежития 3, 4 акционерной строительно-производственной компании "Семстройкомплект", до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 110-136, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 5-43, до улицы Р. Люксембург, по улице Р. Люксембург, дома 30-62, до улицы Сыбанова, по улице Сыбанова, дома 1-80, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход и вдоль нее до улицы 8-Краснознаменная. Внутри участка находятся улица Хаджи Мукана, дома 1-106, по улице Чернышевского, дома 1-78А, по улице Сейфуллина, дома 1-110, по улице Терешкова, дома 2-102.
Избирательный участок № 251
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 36", улица Некрасова, 102
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по улице 8-Краснознаменная, дома 1-77, включая общежития 3, 4 "Семстройкомплект" до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 2-102, до улицы Дулатова, по улице Дулатова до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы 8-Краснознаменная, включая дома по переулку Декоративный питомник.
Избирательный участок № 252

Орталығы: "Семей қаласының № 37 гимназиясы" КММ, Шәкәрім даңғылы, 70
Аймауытов көшесінен бастап, Чайковский көшесіндегі 1-47 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 35-45 үйлер, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 82-116 үйлер, Жамакаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 30-122 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 112-140 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Шәкәрім даңғылындағы 82, 84, 86 үйлерді қосқанда.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бизнес колледжі" КМҚК, Ж. Аймауытов көшесі, 143 "а"
Бас темір жол желісінен бастап, Қабанбай батыр көшесіндегі 58-66 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 105-149 үйлер, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесіндегі 103-105 үйлер, темір жол желісіне дейін және одан әрі темір жол желісі бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Тельман көшесі, 149 үйді қосқанда.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: "№4 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Бәйсейітов көшесі, 55
Бәйсейітов көшесінен бастап, Найманбаев көшесінің жұп жағымен, Алматы – Семей темір жол желісіне дейін, темір жол бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесінің тақ жағымен, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Қабанбай батыр көшесіндегі 48 үйді және Аймауытов көшесіндегі 84, 84а, 84б үйлерді қосқанда, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 71-77 үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 30-33 үйлер, Бәйсейітов көшесіне дейін, Бәйсейітов көшесіндегі 47-73 үйлер, Найманбаева көшесіне дейін, Герцен көшесі, 52 үй. Учаске ішінде Қашағанов көшесіндегі 63-98 үйлер, Чехов көшесіндегі 10-45 үйлер, Аймауытов көшесіндегі 87-95 үйлер, Засядко көшесіндегі 88-118 үйлер, Қабанбай батыр көшесіндегі 29, 46, 48 үйлер, Шугаев көшесіндегі 27, 46, 48, 54 үйлер орналасқан.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көлік колледжі" КМҚК жатақханасы, Қабанбай батыр көшесі, 3
Морозов көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 56-100 үйлер, Интернационал көшесіне дейін, Интернационал көшесіндегі 33, 49-үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 128-132 үйлер, Ленин көшесіндегі 16 үйді қосқанда, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесіндегі 54-68 үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41а үйлерді қоспағанда, Жамакаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 29-55 үйлер, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 83-121 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 5-31 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының қалалық мәдениет сарайы" КМҚК, Б. Момышұлы көшесі, 43

Центр: КГУ "Гимназия № 37 города Семей", пр. Шакарима, 70
От улицы Аймаутова по улице Чайковского, дома 1-47, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 35-45, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 82-116, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, 30-122, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 112-140, до улицы Чайковского, включая дома, 82, 84, 86, по проспекту Шакарима.
Избирательный участок № 253
Центр: КГКП "Бизнес колледж", улица Ж. Аймаутова, 143 "а"
От главной линии железной дороги по улице Кабанбай батыра, дома 58-66, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 105-149, до улицы Шевченко, по улице Шевченко, дома 103-105, до линии железной дороги и далее вдоль железнодорожной линии до улицы Кабанбай батыра, включая жилой дом по улице Тельмана, 149.
Избирательный участок № 254
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 4", улица Байсеитова, 55
От улицы Байсеитова по улице Найманбаева, по четной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, по нечетной стороне, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, включая дом 48 по улице Кабанбай батыра и дома 84, 84а, 84б по улице Аймаутова, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 71-77, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 30-33, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, дома 47-73, до улицы Найманбаева, по улице Герцена, 52. Внутри участка находятся улица Кашаганова, дома 63-98, улица Чехова, дома 10-45, улица Аймаутова, дома 87 -95, улица Засядко, дома 88-118, улица Кабанбай батыра, дома 29, 46, 48, улица Шугаева, дома 27, 46, 48, 54.
Избирательный участок № 255
Центр: Общежитие КГКП "Колледжа транспорта", улица Кабанбай батыра, 3
От улицы Морозова по улице Ч. Валиханова, дома 56-100, до улицы Интернациональной, по улице Интернациональной, дома 33, 49, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 128-132, включая дом 16 по улице Ленина, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, дома 54-68, исключая дома 41, 41а по улице Б. Момышулы, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 29-55, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 83-121, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 5-31, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 256
Центр: КГКП "Городской Дворец культуры г. Семей", улица Б. Момышулы, 43

Қабанбай батыр көшесінен бастап, Ұранхаев көшесімен 57-73 тақ санды үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесі, 163 үй, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесіндегі 23-27 тақ санды үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41а үйлерді қосқанда, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 36, 38, 40, 42 жұп санды үйлер Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі жұп санды 110, 112 үйлер, Бәйсейітов көшесіне дейін, Байсейітов көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 23-25 тақ санды үйлерді қосқанда, Ұранхаев көшесіне дейін.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақ инновациялық университеті, Бәйсейітов көшесі, 5
Алматы - Семей темір жол желісінен бастап, Абай көшесінің жұп жағымен, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан 13, 13а, 35 үйлер Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 157 үйден Бәйсейітов көшесіне дейін, Бәйсейітов көшесінің тақ жағынан Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінен Алматы-Семей темір жол желісіне дейін, Алматы-Семей темір жол желісінен Абай көшесіне дейін.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының № 6 гимназиясы" КММ, Интернационал көшесі, 15
Интернационал көшесінен бастап, Шәйжүнісов көшесінің жұп жағынан Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 12, 14 үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесіндегі 143-165 үйлер, Интернационал көшесіне дейін, Интернационал көшесінің тақ жағынан Шәйжүнісов көшесіне дейін.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: "Рымбек Бәйсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі" РМҚК, Интернационал көшесі, 14
Б. Момышұлы көшесінен бастап, Найманбаев көшесіндегі 143-161 үйлер, Қозыбағаров көшесіне дейін, Қозыбағаров көшесіндегі 7-23 үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің жұп жағымен, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 18, 20, 20б үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің тақ жағымен, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесінің жұп жағымен Найманбаев көшесіне дейін.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қ. мемлекеттік медициналық университеті, Абай көшесі, 103
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей темір жол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 105-111а үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесі, 16 үй, Шәйжүнісов көшесіне дейін, Шәйжүнісов көшесіндегі 129-133 үйлер, Интернационал көшесіне дейін, Интернационал көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің 85-97 тақ санды үйлер Черепанов көшесіне дейін, Черепанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасының бойымен Алматы-Семей темір жол желісіне дейін.
№ 261 сайлау учаскесі

От улицы Кабанбай батыра по улице Уранхаева, нечетные дома 57-73, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, 163, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, нечетные дома 23-27, включая дома 41, 41а по улице Б. Момышулы, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, четные дома 36, 38, 40, 42, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, четные дома 110, 112, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, нечетные дома 23- 25, до улицы Уранхаева.
Избирательный участок № 257
Центр: Казахский инновационный университет, улица Байсеитова, 5
От линии железной дороги Алматы-Семей по улице Абая, по четной стороне, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, по нечетной стороне, дома 13, 13а, 35 до улицы Ч. Валиханова, по Ч. Валиханова дом 157, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, по нечетной стороне до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева по нечетной стороне до линии железной дороги Алматы-Семей, вдоль линии железной дороги Алматы-Семей до улицы Абая.
Избирательный участок № 258
Центр: КГУ "Гимназия № 6 города Семей", улица Интернациональная,15
От улицы Интернациональная по улице Чайжунусова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 12, 14, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, дома 143-165, до улицы Интернациональной, по улице Интернациональной, с нечетной стороны, до улицы Чайжунусова.
Избирательный участок № 259
Центр: РГКП "Семипалатинский Финансово-экономический колледж имени РымбекаБайсейтова", улица Интернациональная, 14
От улицы Б. Момышулы по улице Найманбаева, дома 143-161, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, дома 7-23, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 18, 20, 20б, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с нечетной стороны, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева.
Избирательный участок № 260
Центр: Государственный медицинский университет г. Семей, улица Абая, 103
От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая, по улице Абая, дома 105-111а, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, 16, до улицы Чайжунусова, по улице Чайжунусова, дома 129-133, до улицы Интернациональной, по улице Интернациональной, до улицы Абая, по нечетной стороне улицы Абая, дома 85-97, до улицы Черепанова, по улице Черепанова, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 261

Орталығы: "№ 31 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Ағайынды Мусиндер көшесі, 19
Пушкин көшесінен бастап, Беспаев көшесіндегі 2-24 үйлер, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 107-131 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағымен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің жұп жағымен Беспаев көшесіне дейін, Полковничий аралындағы тұрғын үйлерді, "Семей" демалыс үйін қосқанда.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" КМҚК, Абай көшесі, 73
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Черепанов көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағымен Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесімен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің тақ жағымен, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағымен, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағымен, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Черепанов көшесіне дейін.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: "ШҚО ББ көпсалалы технологиялық колледжі" КММ, Посмаков көшесі, 70
Панфилов көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ жағымен, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің тақ жағымен, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің жұп жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан Ш.Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: "Н. Г. Чернышевский атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Ибраев көшесі, 130
Интернационал көшесінен бастап, Абай көшесінің жұп жағымен, Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесінің тақ жағымен, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 120-134 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағымен, Интернационал көшесіне дейін, Интернационал көшесіндегі 32-36, 36а үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 112-118 үйлер, Қозыбағаров көшесіне дейін, Қозыбағаров көшесіндегі 20-30 үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Интернационал көшесінің тақ жағына дейін, Интернационал көшесінің жұп жағымен, Абай көшесіне дейін.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустриалды-технологиялық колледж" КММ, Декоративная көшесі, 26
6 Линия көшесінен бастап, Декоративная көшесінің жұп жағымен Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Восход кентіне апаратын автомобиль жолына дейін, автомобиль жолымен 6 Линия көшесіндегі автомобильдерге май құю станциясына дейін, "В" кварталының 20 үйін қосқанда, автомобильдерге май құю станциясынан бастап, Декоративная көшесіне дейін.
№ 1171 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустриалды-технологиялық колледж" КММ, Декоративная көшесі, 26

Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 31", улица Братьев Мусиных, 19
От улицы Пушкина по улице Беспаева, дома 2-24, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 107-131, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Пушкина, по улице Пушкина с четной стороны, до улицы Беспаева, включая жилые дома, находящиеся на острове Полковничий, дом отдыха "Семипалатинский".
Избирательный участок № 262
Центр: КГКП "Дворец творчества детей и молодежи", улица Абая, 73
От берега реки Иртыш по улице Черепанова, до улицы Абая, по улице Абая, с нечетной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева до улицы Пушкина, по улице Пушкина, с нечетной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до кладбища, вдоль кладбища до восточной окраины города, вдоль восточной окраины города до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Черепанова.
Избирательный участок № 263
Центр: КГУ "Многопрофильный технологический колледж УО ВКО", улица Посмакова, 70
От улицы Панфилова по улице Ч. Валиханова, с нечетной стороны, до улицы Морозова, по улице Морозова, с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с четной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 264
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Н. Г. Чернышевского", улица Ибраева, 130
От улицы Интернациональной по улице Абая, с четной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева, с нечетной стороны, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 120-134, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Интернациональной, по улице Интернациональной, дома 32-36, 36а, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 112-118, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, дома 20-30, до улицы Ибраева, с нечетной стороны, до улицы Интернациональной, по улице Интернациональной, с четной стороны, до улицы Абая.
Избирательный участок № 265
Центр: КГУ "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26
От улицы 6-Линия по улице Декоративной, по четной стороне, до восточной окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до автодороги, ведущей в поселок Восход, вдоль автодороги до автозаправки на улице 6-Линия, включая 20 домов квартала "В", от автозаправки до улицы Декоративной.
Избирательный участок № 1171
Центр: КГУ "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26

Оң жақ Восточный Береговой алабы, 1, 2, 3, 4 саяжайлар трасса бойымен, ішке қарай 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14 саяжайлар, Семь тополей 7, 8, 9, 10, 11, 14 саяжайлары.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, 6 Линия көшесі, 18
7 Линия көшесінен бастап, тақ жағымен Күшімбаева көшесіндегі 1-35 үйлер, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесіндегі 30-58 үйлер, Жомартбаев көшесіне дейін, Жомартбаев көшесіндегі 4а-56 үйлер, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің тақ жағымен Күшімбаева көшесіне дейін, Пожарная согра, ескі сутартқыш ауданындағы тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 1151 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, 6 Линия көшесі, 18А
7 Линия көшесінен бастап, Декоративная көшесінің тақ жағымен, Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Жомартбаев көшесіне дейін, Жоңғар көшесін толықтай және Окружная көшесін қосқанда, Жомартбаев көшесінің екі жағымен 7 Линия көшесіне дейін. 7 Линия көшесінің жұп жағымен Декоративная көшесіне дейін.
№ 1172 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, 6 Линия көшесі, 18А
Сол жақ Восточный алабы 1, 2, 3, 4 саяжайлары
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, 6 Линия көшесі, 18
Усть-Каменогорская көшесінен бастап, Аюченко көшесіндегі 2-28 үйлер, Күшімбаева көшесіне дейін, Күшімбаева көшесінің жұп жағымен 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің тақ жағымен Усть-Каменогорская көшесіне дейін, 1-29 үйлер, "А" кварталының 18 үйін және "Б" кварталының 17 үйін қосқанда, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесінің тақ жағындағы 14 үй, А және Б кварталдардың артындағы жаңа Ақжол кенті. Сол жақ Восточный саяжай алабы 5, 6 саяжайлары.
№ 1173 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 34 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Восход кенті
Оң жақ Восточный алабы 5, 6, 7 саяжайлары, Дачный, Протока, Мостик, 12 саяжайлары.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 34 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ, Восход кенті
Восход және Водный саяжайлары кенттерінің тұрғын аудандары.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 17 дәрігерлік амбулатория" ШЖҚ КМК, Геологиялық көшесі, 1
Восход кентінің, "Казсельхозтехника", Агрострой қосалқы шаруашылықтарының тұрғын үйлері.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының өңірлік онкология диспансері" ШЖҚКМК, Кутжанова көшесі, 3
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының № 3 перзентханасы" ШЖҚ КМК, Международная көшесі, 38
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қ. ММУ ШЖҚ РМК медициналық орталығы, Сеченов тұйық көшесі, 1
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған оңалту орталығы" ШЖҚ КМК, Сеченов көшесі, 1а
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының бүйрек орталығы" мекемесі, Сеченов көшесі, 1
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚКМК, Гагарин көшесі, 254
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесі" КММ, Сеченов тұйық көшесі, 11
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының психиатриялық диспансері" ШЖҚ КМК, Дулатов көшесі, 282
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей" офтальмохирургия" мекемесі, Оборонная көшесі, 86
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының Жедел медициналық жәрдем ауруханасы" КМҚК, Жамақаев көшесі, 100
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының перинаталдық орталығы" ШЖҚ КМК, Жамақаев көшесі, 100
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жәмила" мекемесі, Жамақаев көшесі, 73
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей теміржол ауруханасы", Засядко көшесі, 91,
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының тері-венерологиялық диспансері" ШЖҚКМК, Беспаев көшесі, 26
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының наркологиялық диспансері" ШЖҚ КМК, Ленин көшесі, 34
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: ҚР Қызыл Ай қоғамының мейірбике күтім ауруханасы, Жамақаев көшесі, 2
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының туберкулезге қарсы диспансері" ШЖҚ КМК, Тоқтабаев көшесі, 54
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: "Озерка жалпы орта білім беретін мектебі" КММ, Озерка ауылы
Кіші Ақтөбе ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Жеке тұрғын үй, Огородная көшесі, 3, Половинки ауылы,
Каштак ауылы, Каштак орман шаруашылығы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: "Талица жалпы негізгі білім беретін мектебі" КММ, Талица ауылы,
Тепкаши ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаракөл ауылының бұрынғы мектеп ғимараты, Қаракөл ауылы,
Балтатарақ ауылы.
№ 1137 сайлау учаскесі

Массив правый Восточный Береговой, 1, 2, 3, 4 дачи по трассе, внутри 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14 дачи, дачи Семь тополей 7, 8, 9, 10, 11, 14.
Избирательный участок № 266
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 12", улица 6-Линия, 18
От улицы7-Линия, нечетная сторона, по улице Кушумбаевой, дома 1-35, до улицы Аюченко, по улице Аюченко, дома 30-58, до улицы Жомартбаева, по улице Жомартбаева, дома 4а-56, до улицы 7-Линия, по улице 7-Линия, нечетная сторона, до улицы Кушумбаевой, включая жилые дома в районе Пожарной согры, старой водокачки.
Избирательный участок № 1151
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 47", улица 6-Линия, 18А
От улицы7-Линия, по улице Декоративной, по нечетной стороне, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Жомартбаева, включая улицу Джунгарскую полностью, и улицу Окружную, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы7-Линия, по улице7-Линия, с четной стороны, до улицы Декоративной.
Избирательный участок № 1172
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 47", улица 6-Линия, 18А
Массив Левый Восточный 1, 2, 3, 4 дачи.
Избирательный участок № 267
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 12", улица 6-Линия, 18
От улицы Усть-Каменогорской по улице Аюченко, дома 2-28, до улицы Кушумбаевой, по улице Кушумбаевой, четная сторона, до улицы 6-Линия, по улице 6-Линия, нечетная сторона, до улицы Усть-Каменогорской, дома 1-29, включая жилые дома: 18 домов квартала "А" и 17 домов квартала "Б", до улицы Аюченко, по улице Аюченко, 14 домов по нечетной стороне, новый поселок Акжол за кварталами А и Б. Дачный массив левый Восточный 5, 6 дачи.
Избирательный участок № 1173
Центр:КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 34", поселка Восход
Массив правый Восточный 5, 6, 7 дачи, Дачный, Протока, Мостик, 12 дачи.
Избирательный участок № 268
Центр: КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 34", поселка Восход
Жилые районы посҰлкаВодный и Водные дачи.
Избирательный участок № 269
Центр: КГП на ПХВ "Врачебная амбулатория № 17", Геологическая 1
Жилые дома поселка Восход, подсобные хозяйства "Казсельхозтехника", Агростроя.
Избирательный участок № 270
Центр: КГП на ПХВ "Региональный онкологический диспансер г. Семей", улица Кутжанова, 3
Избирательный участок № 271
Центр: КГП на ПХВ "Родильный дом № 3 г. Семей", улица Международная, 38
Избирательный участок № 272
Центр: МЦ РГП на ПХВ ГМУ г. Семей, переулок Сеченова, 1
Избирательный участок № 273
Центр: КГП на ПХВ "Реабилитационный центр для инвалидов ВОВ г. Семей", улица Сеченова, 1а
Избирательный участок № 274
Центр: Учреждение "Почечный центр г. Семей", улица Сеченова, 1
Избирательный участок № 275
Центр: КГП на ПХВ "Инфекционная больница г. Семей", улица Гагарина, 254
Избирательный участок № 276
Центр: КГУ "Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа г. Семей", переулок Сеченова, 11
Избирательный участок № 277
Центр: КГП на ПХВ "Психиатрический диспансер г. Семей", улица Дулатова, 282
Избирательный участок № 278
Центр: Учреждение "Офтальмохирургия "Семей", улица Оборонная, 86
Избирательный участок № 279
Центр: КГКП "Больница скорой медицинской помощи г. Семей", улица Жамакаева, 100
Избирательный участок № 280
Центр: КГП на ПХВ "Перинатальный центр г. Семей", улица Жамакаева, 100
Избирательный участок № 281
Центр: Учреждение "Джамиля", улица Жамакаева, 73
Избирательный участок № 282
Центр: "Семейская ЖДБ", улица Засядко, 91
Избирательный участок № 283
Центр: КГП на ПХВ "Кожно-венерологический диспансер г. Семей", улица Беспаева, 26
Избирательный участок № 284
Центр: КГП на ПХВ "Наркологический диспансер г. Семей", улица Ленина, 34
Избирательный участок № 285
Центр: Больница сестринского ухода общества Красного Полумесяца РК, улице Жамакаева, 2
Избирательный участок № 286
Центр: КГП на ПХВ "Противотуберкулезный диспансер г. Семей", улица Токтабаева, 54
Избирательный участок № 288
Центр: КГУ "Озерская средняя общеобразовательная школа", село Озерки, село Малая Актюба.
Избирательный участок № 289
Центр: Частный дом, улица Огородная, 3, село Половинки,
селоКаштак, Каштакское лесничество.
Избирательный участок № 290
Центр: КГУ "Талицкая основная общеобразовательная школа", село Талица, село Тепкаши.
Избирательный участок № 291
Центр: Здание бывшей школы села Караколь, село Караколь, село Балта-Тарак.
Избирательный участок № 1137

Орталығы: ШҚО бойынша ҚАЖД - 156/19 ОВ мекемесі
№ 1156 сайлау учаскесі
Орталығы: ІІБ УҰИ мекемесі, Сорокин көшесі, 10

Центр: учреждение ОВ-156/19 ДУИС по ВКО
Избирательный участок № 1156
Центр: учреждение ИВС УВД, ул. Сорокина, 10