"Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 28 қарашадағы № 21 Курчатов қаласының әкімінің шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3767 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 9 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 17.08.2015 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес Курчатов қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 28 қарашадағы № 21 Курчатов қаласы әкім шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылдың 08 желтоқсанындағы 5-3-111 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 50 (852) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы, Курчатов қаласының аумағындағы сайлау учаскелері, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз міндетіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі Н. НҰРҒАЛИЕВ
КЕЛІСІЛДІ:
Курчатов қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. СМАҒУЛОВ
"2" наурыз 2015 ж.
Курчатов қаласы әкімінің
2015 жылғы "2" наурыздағы
№ 3 шешіміне қосымша
Курчатов қаласының сайлау учаскелері
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы - Тәуелсіздік көшесі 2, қалалық Мәдениет үйінің бөлмесі, тел 2 34 54
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 3, 7, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер
Алексеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 6 үйлер
Железнодорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 25, 34 үйлер
Комсомольская көшесі 1, 3, 9 үйлер
Құнанбай көшесі 10, 11, 12, 13, 15, 17 үйлер
Курчатов көшесі 15 үй
"Восход" бақша қоғамы, 1, 40 үйлер
Пионерская көшесі 1, 4, 5 үйлер
Победа көшесі 1, 2, 4, 6 үйлер
Қаланың өндірістік аймағының солтүстік жақ көшесі
Спортивная көшесі 4 үй
Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20 үйлер
Тәуелсіздік көшесі 1-1М, 3, 4, 5, 6, 12, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 45, 47, 49, 51 үйлер

О внесении изменений в решение акима города Курчатов от 28 ноября 2011 года № 21 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 02 марта 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3767. Утратило силу - решением акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 17 августа 2015 года № 9
Сноска. Утратило силу - решением акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 17.08.2015 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким города Курчатов РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима от 28 ноября 2011 года № 21 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-111 от 08 декабря 2011 года, опубликовано в газете "7 дней" от 15 декабря 2011 года № 50 (852) следующие изменения:
в приложении к указанному решению, избирательные участки на территории города Курчатов, изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов Н. НУРГАЛИЕВ
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курчатовской
городской территориальной
избирательной комиссии С. СМАГУЛОВ
"2" марта 2015 г.
Приложение к решению
акима города Курчатов
от "2" марта 2015 года № 3
Избирательные участки на территории города Курчатов
Избирательный участок № 292
Центр – улица Тәуелсіздік 2, помещение городского Дома культуры, тел 2 34 54
Границы избирательного участка:
улица Абая, дома 3, 7, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
улица Алексеенко, дома 1, 2, 3, 4, 6
улица Железнодорожная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 25, 34
улица Комсомольская, дома 1, 3, 9
улица Кунанбая, дома 10, 11, 12, 13, 15, 17
улица Курчатова, дом 15
улица Огородное общество "Восход", дома 1, 40
улица Пионерская, дома 1, 4, 5
улица Победы, дома 1, 2, 4, 6
улица Северная часть промышленной зоны города
улица Спортивная, дом 4
улица Степная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 20
улица Тәуелсіздік, дома 1-1М, 3, 4, 5, 6, 12, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 45, 47, 49, 51

Школьная көшесі 1, 3, 4, 5 үйлер
27 шақырым (қыстақ)
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы - Тәуелсіздік көшесі 10, мектеп-гимназияның бөлмесі, тел. 2 38 43
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 15, 17, 19, 21, 25, 34, 36, 38 үйлер
Иртышская көшесі 1, 3, 8а, 9, 10 үйлер
Олимпийская көшесі 2, 4, 7, 9, 15, 17 үйлер
Теплоэнергетиков көшесі 01, 1, 1г, 02Г үйлер
Рожанович көшесі 1, 2, 3, 5 үйлер
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы - Олимпийская көшесі 3, № 3 орта мектептің бөлмесі, тел. 2 31 68
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 31, 43, 44, 46, 47, 49 үйлер
Олимпийская көшесі 3, 10, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 49, 52 үйлер
Тәуелсіздік көшесі 1, 6б, 17, 22, 44, 46 үйлер
Совхозная көшесі 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер
Учаске көшесі 11 үй
№ 1153 сайлау учаскесі
Орталығы - Абай көшесі 10, уақытша ұстау изоляторының бөлмесі, тел. 2 21 61

улица Школьная, дома 1, 3, 4, 5
27 километр (заимка)
Избирательный участок № 293
Центр - улица Тәуелсіздік 10, помещение школы-гимназии, тел. 2 38 43
Границы избирательного участка:
улица Абая, дома 15, 17, 19, 21, 25, 34, 36, 38
улица Иртышская, дома 1, 3, 8а, 9, 10
улица Олимпийская, дома 2, 4, 7, 9, 15, 17
улица Теплоэнергетиков, дома 01, 1, 1г, 02Г
улица Рожановича, дома 1, 2, 3, 5
Избирательный участок № 294
Центр - улица Олимпийская 3, помещение средней школы № 3, тел. 2 31 68
Границы избирательного участка:
улица Абая, дома 31, 43, 44, 46, 47, 49
улица Олимпийская, дома 3, 10, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 49, 52
улица Тәуелсіздік, дома 1, 6б, 17, 22, 44, 46
улица Совхозная, дома 2, 3, 5, 6, 7, 8 , 9
улица Участок, дом 11
Избирательный участок № 1153
Центр - улица Абая 10, помещение изолятора временного содержания, тел. 2 21 61