Бородулиха ауданының жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 31-6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 сәуірде № 3914 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47-9-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 31.03.2020 № 47-9-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха ауданының жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Әубәкіров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
"19" наурыздағы № 31-6-V
шешіміне 1 қосымша
Бородулиха ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 1 қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 22.12.2015 N 38-12-V шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
Аймақтрдың нөмірі
Аймаққа кірген елді мекеннің атауы
Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
I
Подборный ауылдық округі: Камышенка ауылы;
Дмитриевка ауылдық округі: Дмитриевка ауылы;
Бородулиха ауылдық округі: Бородулиха ауылы;
Белағаш ауылдық округі: Белағаш ауылы, Зенковка ауылы, Жезкент кенті.
1,5
II
Новопокровка ауылдық округі: Новопокровка ауылы;
Степной ауылдық округі: Шелехово ауылы;
Новодворовка ауылдық округі: Ивановка ауылы;
Андреевка ауылдық округі: Михайличенково ауылы;
Бородулиха ауылдық округі: Поднебесное ауылы.
1,4
III
Подборный ауылдық округі: Михайловка ауылы;
Новопокровка ауылдық округі: Сарноғай ауылы, Қарағайлы ауылы;
Петропавловка ауылдық округі: Петропавловка ауылы;
Зубаир ауылдық округі: Зубаир ауылы;
Степной ауылдық округі : Троицкое ауылы, Орловка ауылы, Вознесеновка ауылы;
Белағаш ауылдық округі: Өмірзақ ауылы, Беккарьер ауылы, разъезд Дюсакен, разъезд 41;
Дмитриевка ауылдық округі: Боровое ауылы;
Новодворовка ауылдық округі: Сосновка ауылы, Березовка шипажайы, Березовка подхозы;
Переменовка ауылдық округі: Переменовка ауылы;
Бородулиха ауылдық округі: Знаменка ауылы, Успенка ауылы, Барышовка ауылы;
Андреевский ауылдық округі: Петроградское ауылы;
Жерновка ауылдық округі: Жерновка ауылы;
Новошульба ауылдық округі: Новошульба ауылы.
1,2
IV
Бақы ауылдық округі: Коростели ауылы, Тарск ауылы, Аул станциясы;
Подборный ауылдық округі: Романовка ауылы;
Петропавловка ауылдық округі: Изатулла ауылы, Мещанка ауылы, Воскресеновка ауылы;
Зубаир ауылдық округі: Байтанат ауылы, Жаңа ауыл ауылы;
Белағаш ауылдық округі: Бековка ауылы;
Переменовка ауылдық округі: Орловка ауылы, Ремки ауылы, Андроновка ауылы;
Жерновка ауылдық округі: Пол-Лог ауылы, Боровлянка ауылы;
Новошульба ауылдық округі: Ключики ауылы, Солоновка ауылы, Потапенково ауылы, Пролетарка ауылы;
Таврия ауылдық округі: Буркотово ауылы, Кондратьевка ауылы, Сахновка ауылы;
Красный Яр ауылдық округі: Красный Яр ауылы, Речное ауылы;
Ленинский ауылдық округі: Песчанка ауылы, Мурзово ауылы, Екінші Пятилетка ауылы, Алексеевка ауылы, Ново-Васильевка ауылы.
1,0
V
Таврия ауылдық округі: Богомолово ауылы;
Красный Яр ауылдық округі: Уба-Форпост ауылы, Девятка ауылы.
0,8
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
"19" наурыздағы № 31-6-V
шешіміне 2 қосымша
Бородулиха ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Бородулихинского района
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 31-6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2015 года № 3914. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 47-9-VI.
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2020 № 47-9-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Бородулихинского района согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от "19" марта
2015 года № 31-6-V
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Бородулихинского района
Сноска. Заголовок приложения 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 38-12-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Зоны
Наименование населенного пункта, вошедшего в зону
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
Подборный сельский округ: село Камышенка;
Дмитриевский сельский округ: село Дмитриевка;
Бородулихинский сельский округ: cело Бородулиха;
Бель-Агачский сельский округ: село Бель-Агач, село Зенковка, поселок Жезкент.
1,5
II
Новопокровский сельский округ: село Новопокровка;
Степной сельский округ: село Шелехово;
Новодворовский сельский округ: село Ивановка;
Андреевский сельский округ: село Михайличенково;
Бородулихинский сельский округ: село Поднебесное.
1,4
III
Подборный сельский округ: село Михайловка;
Новопокровский сельский округ: cело Сарногай, село Қарағайлы;
Петропавловский сельский округ: село Петропавловка;
Зубаирский сельский округ: село Зубаир;
Степной сельский округ: село Троицкое, село Орловка, село Вознесеновка;
Бель-Агачский сельский округ: cело Умурзак, село Беккарьер, разъезд Дюсакен, разъезд 41;
Дмитриевский сельский округ: cело Боровое;
Новодворовский сельский округ: cело Сосновка, санаторий Березовка, подхоз Березовка;
Переменовский сельский округ: село Переменовка;
Бородулихинский сельский округ: село Знаменка, село Успенка,село Барышовка;
Андреевский сельский округ: село Петроградское;
Жерновский сельский округ: cело Жерновка;
Новошульбинский сельский округ: cело Новая Шульба.
1,2
IV
Бакинский сельский округ: село Коростели, село Тарск, cтанция Аул;
Подборный сельский округ: cело Романовка;
Петропавловский сельский округ: cело Изатулла, село Мещанка, село Воскресеновка;
Зубаирский сельский округ: cело Байтанат, село Жана-Ауыл;
Бель-Агачский сельский округ: cело Бековка;
Переменовский сельский округ: cело Орловка, село Ремки, село Андроновка;
Жерновский сельский округ: село Пол-Лог, село Боровлянка;
Новошульбинский сельский округ: cело Ключики, село Солоновка, село Потапенково, село Пролетарка;
Таврический сельский округ: cело Буркотово, село Кондратьевка, село Сахновка;
Красноярский сельский округ: cело Красный Яр, село Речное;
Ленинский сельский округ: cело Песчанка, село Мурзово, село Вторая Пятилетка, село Алексеевка, село Ново-Васильевка.
1,0
V
Таврический сельский округ: cело Богомолово;
Красноярский сельский округ: село Уба-Форпост, село Девятка.
0,8
Приложение 2 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от "19" марта
2015 года № 31-6-V
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Бородулихинского района

Ескерту. 2 қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 22.12.2015 N 38-12-V шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
Аймақтадың нөмірі
Аймаққа кіретін кадастрлық тоқсанның атауы, нөмірі
Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
I
05-241-008 (бұрынғы Пушкин атындағы ұжымшар)
05-241-023 (бұрынғы ауыл шаруашылық тәжірибелі станциясы)
05-241-034 (бұрынғы "Заветы Ильича" ұжымшар)
1,6
II
05-241-012 (бұрынғы Новопокровка техникум кеңшар)
05-241-014 (бұрынғы "Казахстанская правда" газеті атындағы ұжымшар)
05-241-018 (бұрынғы "Прогресс" ұжымшар)
05-241-019 (бұрынғы "Память Ленина" ұжымшар)
05-241-019 (бұрынғы "Память Ленина" ұжымшар Белағаш учаскесі)
05-241-021 (бұрынғы "Красное Знамя" ұжымшар)
05-241-025 (бұрынғы "Путь к коммунизму" ұжымшар)
05-241-036 (бұрынғы "Заря" ұжымшар)
1,4
III
05-241-016 (бұрынғы "Социалистік Қазақстан" газеті атындағы ұжымшар)
05-241-028 (бұрынғы Энгельс атындағы кеңшар)
05-241-029 (бұрынғы "Бородулихинский" кеңшар)
05-241-038 (бұрынғы Ленин атындағы ұжымшар)
05-241-042 (бұрынғы Киров атындағы ұжымшар)
05-241-043 (бұрынғы "Красный партизан" ұжымшар)
05-241-044 (бұрынғы аң өсіру шаруашылығы)
1,2
IV
05-241-025 (бұрынғы подхоз "Березовский")
05-241-046 (бұрынғы "Красный Казахстан" кеңшар)
05-241-048 (бұрынғы "Заря Коммунизма" ұжымшар)
05-241-053 (бұрынғы Ленин атындағы кеңшар)
1,0
V
05-241-005 (бұрынғы "Коростелевский" кеңшар)
05-241-008 (бұрынғы Пушкин атындағы ұжымшар Васильевский және Қожанқұл учаскелері)
05-241-012 (бұрынғы Новопокровка техникум кеңшар Коростели учаскесі)
05-241-016 (бұрынғы "Социалистік Қазақстан" газеті атындағы ұжымшар чересполосный учаскесі)
05-241-019 (бұрынғы "Память Ленина" ұжымшар Комаровский учаскесі)
05-241-021 (бұрынғы "Красное Знамя" ұжымшар Комаровский учаскесі)
05-241-025 (бұрынғы "Путь к коммунизму" ұжымшар Маралбай учаскесі)

Сноска. Заголовок приложения 2 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 38-12-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Зоны
Номера и названия кадастровых кварталов, входящих в зону
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
05-241-008 (бывший колхоз имени Пушкина)
05-241-023 (бывшая сельскохозяйственная опытная станция)
05-241-034 (бывший колхоз "Заветы Ильича")
1,6
II
05-241-012 (бывший Новопокровский свх техникум)
05-241-014 (бывший колхоз имени газеты "Казахстанская правда")
05-241-018 (бывший колхоз "Прогресс")
05-241-019 (бывший колхоз "Память Ленина")
05-241-019 (бывший колхоз "Память Ленина" участок Бель-Агач)
05-241-021 (бывший колхоз "Красное Знамя")
05-241-025 (бывший колхоз "Путь к коммунизму")
05-241-036 (бывший колхоз "Заря")
1,4
III
05-241-016 (бывший колхоз имени газеты "Социалистик Казахстан")
05-241-028 (бывший совхоз имени Энгельса)
05-241-029 (бывший совхоз "Бородулихинский")
05-241-038 (бывший колхоз имени Ленина)
05-241-042 (бывший колхоз имени Кирова)
05-241-043 (бывший колхоз "Красный партизан")
05-241-044 (бывшее зверохозяйство)
1,2
IV
05-241-025 (подхоз "Березовский")
05-241-046 (бывший совхоз "Красный Казахстан")
05-241-048 (бывший колхоз "Заря Коммунизма")
05-241-053 (бывший совхоз имени Ленина)
1,0
V
05-241-005 (бывший совхоз "Коростелевский")
05-241-008 (бывший колхоз имени Пушкина участки Васильевский и Кажанкуль)
05-241-012 (бывший Новопокровский совхоз техникум участок Коростели)
05-241-016 (бывший колхоз имени газеты " Социалистік Қазақстан" чересполосный участок)
05-241-019 (бывший колхоз "Память Ленина" участок Комаровский)
05-241-021 (бывший колхоз "Красное Знамя" участок Комаровский)
05-241-025 (бывший колхоз "Путь к коммунизму" участок Маралбай)