Бородулиха ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 149 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 3999 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 16.03.2016 № 45 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес Бородулиха ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Акулов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "28" мамыр
№ 149 қаулысына 1 қосымша
Бородулиха ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын
балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың
схемасы
Ескерту. 1 қосымшаға өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 25.08.2015 № 205 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тікелей бағыт
Кері бағыт
1
- Знаменка ауылы – "Н. Островский атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң, Бородулиха ауылы – 15 км
"Н. Островский атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң, Бородулиха ауылы – Знаменка ауылы 15 км
2
- Жаңа Ауыл ауылы – "Т. Аманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң, Петропавловка ауылы – 5,5 км
"Т. Аманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң, Петропавловка ауылы – Жаңа ауылы - 5,5 км
3
- Барышовка ауылы – "Жалпы білім беретін Успенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - 7 км
- Поднебесное ауылы – "Жалпы білім беретін Успенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - 7 км
- "Жалпы білім беретін Успенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Поднебесное ауылы - 7 км
- "Жалпы білім беретін Успенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Барышовка ауылы - 7 км
4
- Орловка ауылы – "Жезкент кентінің экономикалық мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң, Жезкент кенті - 10 км
- "Жезкент кентінің экономикалық мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Орловка ауылы - 10 км
5
- Орловка ауылы – "Жезкент кентінің мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң -10 км
- Орловка ауылы – "Жезкент кентінің мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң -10 км
- Орловка ауылы – "Жезкент кентінің мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң -10 км
- "Жезкент кентінің мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Орловка ауылы 10 км
- "Жезкент кентінің мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Орловка ауылы 10 км
- "Жезкент кентінің мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Орловка ауылы 10 км
6
- Знаменка ауылы – "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 13 км
- Дмитриевка ауылы - "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 11 км (1 автобус)
- Дмитриевка ауылы - "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 11 км (2 автобус)
- Михайличенково ауылы - "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 18 км
- "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Михайличенково ауылы - 18 км
- "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Дмитриевка ауылы - 11 км (1 автобус)
- "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Дмитриевка ауылы - 11 км (2 автобус)
- "Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң Дмитриевка ауылы – Знаменка ауылы - 13 км
7
- Боровое ауылы – "Киров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң
- "Киров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Боровое ауылы – 15 км
8
- Петропавловка ауылы – "Зубаир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 10 км
- Байтанат ауылы - "Зубаир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 14 км
- "Зубаир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Байтанат ауылы - 14 км
- "Зубаир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң –Петропавловка ауылы - 10 км
9
- Романовка ауылы - Михайловка ауылы – "Камышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 17 км
- "Камышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Михайловка ауылы, Романовка ауылы – 17 км
10
- Сарноғай ауылы – "Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 6 км
- Дюсекен станциясы – "Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 17 км
- Новопокровка ауылының өткелі -"Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 3 км
- "Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Новопокровка ауылының өткелі - 3 км
- "Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Дюсекен станциясы – 17 км
- "Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Сарноғай ауылы – 6 км
11
- Қарағайлы ауылы – "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 13 км
- Сарноғай ауылы - "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 6 км
- Новопокровка ауылының өткелі - "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 3 км
- "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Новопокровка ауылының өткелі - 3 км
- "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Сарноғай ауылы - 6 км
- "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Қарағайлы ауылы – 13 км
12
- Березовка подхозы - Березовка санаторийі - Сосновка ауылы – "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 22 км
- 2 ауысым - Березовка подхозы - Березовка санаторийі - Сосновка ауылы – "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 22 км
- "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Сосновка ауылы - Березовка санаторийі - Березовка подхозы – 22 км
- 2 ауысым - "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Сосновка ауылы - Березовка санаторийі - Березовка подхозы - 22 км
13
- Девятка ауылы- Речное ауылы – "Красный Яр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 16 км
– "Красный Яр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Речное ауылы - Девятка ауылы – 16 км
14
- Богомолово ауылы – "Буркотов ауылының № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 5 км
- "Буркотов ауылының № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Богомолово ауылы – 5 км
15
- Боровлянка ауылы - Пол-лог ауылы – "Жерновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - 17 км
- "Жерновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Пол-лог ауылы - Боровлянка ауылы – 17 км
16
- Пол-лог ауылы – "Жалпы білім беретін Боровлянка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 4 км
- "Жалпы білім беретін Боровлянка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Пол-лог ауылы – 4 км
17
- Ново-Васильевка ауылы - Алексеевка ауылы – "2-ші Пятилетка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 13 км.
- "2-ші Пятилетка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Алексеевка ауылы - Ново-Васильевка ауылы – 13 км
18
- Коростели ауылы – "Аул бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 3 км
- Тарск ауылы – "Аул бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 3 км
- Қазбек ауылы – "Аул бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 3 км
- "Аул бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Коростели ауылы – 3 км
- "Аул бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Тарск ауылы – 3 км
- "Аул бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң - Қазбек ауылы – 3 км
19
- Андроновка ауылы – "Переменовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 5,5 км
- Ремки ауылы – "Переменовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 10 км
- "Переменовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Андроновка ауылы – 10 км
- "Переменовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Ремки ауылы – 10 км
20
- Аул ауылы – "Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 3 км
- Тарск ауылы - "Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 15 км
- "Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Аул ауылы – 3 км
- "Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Тарск ауылы - 15 км
21
- Белағаш станциясы – "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 5,5 км
- Бековка ауылы – "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 20 км
- Орловка ауылы – "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 13 км
- 41 разъезд - "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 26 км
- Вознесеновка ауылы - "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 27 км
- "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Белағаш станциясы – 5,5 км
- "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Бековка ауылы – 20 км
- "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Орловка ауылы
- "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 41 разъезд - 26 км
- "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Вознесеновка ауылы - 27 км
22
- Солоновка ауылы - Ключики ауылы – "Комаров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 25,4 км
- Потапенково ауылы – "Комаров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – 28 км
- "Комаров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Ключики ауылы - Солоновка ауылы– 25,4 км
- "Комаров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – Потапенково ауылы – 28 км
23
- Ивановка ауылы – Сосновка ауылы - "Березовка" подхозы - "Жалпы білім беретін Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алындағы алаң - 18 км
- Жалпы білім беретін Бородулиха қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдындағы алаң – подхоз "Березовка" - Сосновка ауылы – Ивановка ауылы – 18 км
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "28" мамыр
№ 149 қаулысына 2 қосымша
Бородулиха ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды
жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі

Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бородулихинского района
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2015 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июня 2015 года № 3999. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2016 года № 45
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.03.2016 № 45 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему и порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бородулихинского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бородулихинского района
от 28 мая 2015 года № 149
Схема
перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бородулихинского района
Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25.08.2015 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Прямой маршрут
Обратный маршрут
1
- село Знаменка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Н. Островского" село Бородулиха - 15 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Н. Островского" село Бородулиха - с. Знаменка - 15 км
2
- с. Жана Аул - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Т. Аманова" село Петропавловка 5,5 км
- площадка Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Т. Аманова" с. Петропавловка - село Жана Аул - 5,5 км
3
- село Барышовка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Успенская Общеобразовательная Средняя Школа" - 7 км
- село Поднебесное -площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Успенская Общеобразовательная Средняя Школа" - 7 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Успенская Общеобразовательная Средняя Школа" - село Поднебесное - 7 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Успенская Общеобразовательная Средняя Школа" - село Барышовка - 7 км
4
- с. Орловка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Экономическая школа-лицей поселок Жезкент" - 10 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Экономическая школа-лицей п. Жезкент" - село Орловка - 10 км
5
- село Орловка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Школа-лицей п. Жезкент" - 10 км
- село Орловка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Школа-лицей поселка Жезкент" - 10 км
- село Орловка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Школа-лицей поселок Жезкент" - 10 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Школа-лицей поселок Жезкент" - село Орловка 10 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Школа-лицей поселок Жезкент" - село Орловка 10 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Школа-лицей поселок Жезкент" - село Орловка 10 км
6
- село Знаменка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа" - 13 км
- село Дмитриевка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа" - 11 км (1 автобус)
- с. Дмитриевка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа" - 11 км (2 автобус)
- с. Михайличенково - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа - 18 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа" - село Михайличенково - 18 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа" - село Дмитриевка - 11 км (1 автобус)
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа" - село Дмитриевка - 11 км (2 автобус)
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Бородулихинская казахская Средняя Школа" - село Знаменка - 13 км
7
- село Боровое - - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Кирова"
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Кирова" село Дмитриевка - село Боровое - 15 км
8
- село .Петропавловка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Зубаирская Средняя Школа" - 10 км
- село Байтанат - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Зубаирская Средняя Школа" - 14 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Зубаирская Средняя Школа" - село Байтанат - 14 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Зубаирская Средняя Школа" село Петропавловка - 10 км
9
- село Романовка – село Михайловка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Камышенская Средняя Школа" - 17 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Камышенская Средняя Школа" - село Михайловка – село Романовка 17 км
10
- село Сарногай - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Новопокровская Средняя Школа" - 6 км
- станция Дюсекен - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Новопокровская СШ" - 17 км
- Переезд с. Новопокровка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Новопокровская Средняя Школа" - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Новопокровская Средняя Школа" - переезд село Новопокровка - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Новопокровская Средняя Школа" - станция Дюсекен - 17 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Новопокровская Средняя Школа" - село Сарногай - 6 км
11
- село Карагайлы - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени М. Ауэзова - 13 км
- село Сарногай - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени М. Ауэзова" - 6 км
- переезд с. Новопокровка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени М. Ауэзова" - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени М. Ауэзова" - переезд село Новопокровка - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени М. Ауэзова" - село Сарногай - 6 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени М. Ауэзова" - село Карагайлы - 13 км
12
- подхоз Березовка - санаторий Березовка - село Сосновка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Ивановская Средняя Школа" - 22 км
- 2 смена - подхоз Березовка - санаторий Березовка - село Сосновка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Ивановская Средняя Школа" - 22 км
площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Ивановская Средняя Школа" - село Сосновка - санаторий Березовка - подхоз Березовка - 22 км
- 2 смена - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Ивановская Средняя Школа" - село Сосновка - санаторий Березовка - подхоз Березовка - 22 км
13
- село Девятка – село Речное- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Красноярская Средняя Школа" - 16 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Красноярская Средняя Школа" - село Речное - село Девятка - 16 км
14
- село Богомолово - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа № 3" село Буркотово" - 5 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа № 3 село Буркотово" - село Богомолово" - 5 км
15
- село Боровлянка - с. Пол-лог площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Жерновская Средняя Школа" - 17 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Жерновская Средняя Школа" - село Пол-лог - село Боровлянка" - 17 км
16
- село Пол-Лог - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Боровлянская Общеобразовательная Средняя Школа" - 4 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Боровлянская Общеобразовательная Средняя Школа" - село Пол-Лог - 4 км
17
- село Ново-Васильевка - село Алексеевка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа 2-ая Пятилетка" - 13 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа 2-ая Пятилетка" - село Алексеевка – село Ново-Васильевка" - 13 км
18
- село Коростели - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Аульская Начальная Школа" - 3 км
- село Тарск - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Аульская Начальная Школа" - 3 км
- село Казбек - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Аульская Начальная Школа" - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Аульская Начальная Школа" - село Коростели - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Аульская Начальная Школа" - село Тарск - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Аульская Начальная Школа" - село Казбек - 3 км
19
- село Андроновка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Переменовская Средняя Школа" - 5,5 км
- село Ремки - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Переменовская Средняя Школа" - 10 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Переменовская Средняя Школа" село Андроновка - 10 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Переменовская Средняя Школа" село Ремки - 10 км
20
- село Аул - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Коростелевская Средняя Школа" - 3 км
- село Тарск - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Коростелевская Средняя Школа" - 15 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Коростелевская Средняя Школа" - село Аул - 3 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Коростелевская Средняя Школа" - село Тарск - 15 км
21
- ст. Бель-Агач - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - 5, 5 км
- село Бековка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - 20 км
- село Орловка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - 13 км
- 41 разъезд - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - 26 км
- село Вознесеновка - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - 27 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - Ст. Бель-Агач - 5, 5 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - село Бековка - 20 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" - село. Орловка
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" 41 разъезд 26 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Краснопольская Средняя Школа" село. Вознесеновка - 27 км
22
- село Солоновка - с. Ключики - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Комарова" - 25, 4 км
- село Потапенково - площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Комарова" - 28 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Комарова" - село Ключики- село Солоновка - 25,4 км
- площадка перед Коммунальным Государственным Учреждением "Средняя Школа имени Комарова" - село Потапенково - 28 км
23
- Село Ивановка – село Сосновка – подхоз "Березовка" - площадка перед коммунальным государственным учреждением "Бородулихинская казахская общеобразовательная средняя школа" - 18 км
- площадка перед коммунальным государственным учреждением "Бородулихинская казахская общеобразовательная средняя школа" - подхоз "Березовка" - село Сосновка – село Ивановка – 18 км
Приложение 2
к постановлению акимата
Бородулихинского района
от 28 мая 2015 года № 149
Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих
в отдаленных населенных пунктах Бородулихинского района

1. Балаларды тасымалдау тәртібі
1. Балаларды тасымалдау жолаушылар мен багажды автомобиль көлігімен тасымалдау заңнамасының талаптарына сәйкес жабдықталған автобустармен, шағын автобустармен жүзеге асырылады.
2. Балаларды тасымалдаушы (бұдан әрі – Тасымалдаушы) жолаушылар мен багажды тасымалдауға заңнаманың талаптарын сақтаумен өзіне тиесілі автобустарды тасымалдау үшін пайдаланатын білім беру ұйымы болып табылады.
3. Тасымалдаушы тасымалдауды орындау алдында бұйрықпен балалардың тасымалдауын ұйымдастыру туралы шешімді ресімдейді, онда жүргізушінің, еріп жүрушілердің міндеттерін, жүру маршрутын және балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар регламенттелінеді.
4. Тасымалдау қауiпсiздiгiне қатер төндiретiн жол және метеорологиялық жағдайлардың қолайсыз өзгеруi кезiнде, автобустардың қозғалысын уақытша тоқтату туралы қолданыстағы нормативтiк құжаттарда көзделген жағдайда Тасымалдаушы рейстi алып тастауға және бұл туралы тасымалданатын балаларға дереу хабарлауға тиiс.
5. Жол жағдайларының қолайсыз өзгеруi кезiнде, басқа жағдайлар кезiнде (қозғалысқа шек қою, уақытша кедергiлердiң көрiнуi, бұл жағдайда жүргiзушi кестеге сәйкес жылдамдықты жоғарылатпай жүре алмайды), кесте жылдамдықты төмендету жағына (қозғалыс уақыттарының артуына) түзетiлген болуы тиiс.
6. Тасымалдаушы балаларды тасымалдайтын әрбiр автобусқа өз қызметкерлерінің санынан алғашқы дәрiгерлiк көмек көрсету әдiстерi бойынша дайындықтан және балаларды автобуспен тасымалдау кезінде қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету бойынша арнайы нұсқамадан өткен жауапты еріп жүруші адамдарды белгiлейдi.
7. Нұсқаманы жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге жауапты адам жүргізеді.
8. Балаларды тасымалдау үшін Қазақстан Республикасының заңнамалық талаптарына жауап беретін жүргізушілерге рұқсат беріледі.
9. Балаларды тасымалдау кезiнде автобустың жүргiзушiсiне мыналарға жол берілмейді:
1) сағатына 60 км артық жылдамдықпен жүруге;
2) жүру маршрутын өзгертуге;
3) балалар бар автобус салонында қол жүгi мен балалардың жеке заттарынан басқа кез келген жүктi, багажды немесе мүкәммалды тасымалдауға;
4) автобуста балалар болған кезiнде, соның iшiнде балаларды отырғызу және түсiру кезiнде автобус салонынан шығуға;
5) автобуспен артқа қарай қозғалысты жүзеге асыруға;
6) егер ол көлiк құралының өздiгiнен қозғалуын немесе оны жүргiзушi жоқ болғанда пайдалануын болдырмау шараларын қолданбаса, өз орнын тастап кетуге немесе көлiк құралын қалдыруға.
10. Ерiп жүрушi отырғызу (түсiру) аяқталғаны туралы хабар бергеннен және автобус есiктерi толық жабылғаннан кейiн жүргiзушiге отырғызу (түсiру) орнынан автобус қозғалысын бастауға рұқсат етiледi.

1. Порядок перевозок детей
1. Перевозки детей осуществляются автобусами, микроавтобусами, оборудованными в соответствии с требованиями законодательства к перевозке пассажиров и багажа автомобильным транспортом.
2. Перевозчиком детей (далее – Перевозчик) является организация образования, использующая для перевозки принадлежащие ей автобусы, с соблюдением требований законодательства к перевозкам пассажиров и багажа.
3. Перед выполнением перевозок Перевозчик оформляет решение об организации перевозки детей приказом, регламентировав в нем обязанности водителя, сопровождающих лиц, маршрут следования и мероприятия по обеспечению безопасности детей.
4. При неблагоприятных изменениях дорожных или метеорологических условий, создающих угрозу безопасности перевозок, в случаях, предусмотренных действующими нормативными документами о временном прекращении движения автобусов, Перевозчик отменяет рейс и немедленно принимает меры по доведению информации об этом до перевозимых детей.
5. При неблагоприятных изменениях дорожных условий в иных обстоятельствах (ограничение движения, появление временных препятствий, при которых водитель не может ехать в соответствии с расписанием, не повышая скорости), расписание корректируется в сторону снижения скорости (увеличения времени движения).
6. На каждый автобус, осуществляющий перевозку детей, Перевозчик назначает ответственных сопровождающих лиц из числа своих сотрудников, прошедших подготовку по методам оказания доврачебной помощи и специальный инструктаж по обеспечению безопасности при перевозке детей автобусами.
7. Инструктаж проводит лицо, ответственное за обеспечение безопасности дорожного движения в организации образования.
8. Для перевозки детей допускаются водители, отвечающие требованиям законодательства Республики Казахстан.
9. Водителю автобуса при перевозке детей не допускается:
1) следовать со скоростью более 60 км/час;
2) изменять маршрут следования;
3) перевозить в салоне автобуса, в котором находятся дети, любой груз, багаж или инвентарь, кроме ручной клади и личных вещей детей;
4) выходить из салона автобуса при наличии детей в автобусе, в том числе при посадке и высадке детей;
5) осуществлять движение автобуса задним ходом;
6) покидать свое место или оставлять транспортное средство, если им не приняты меры, исключающие самопроизвольное движение транспортного средства или использование его в отсутствие водителя.
10. Движение автобуса с места посадки (высадки) водителю разрешается начинать только после сообщения сопровождающего об окончании посадки (высадки) и полного закрытия дверей автобуса.

11. Көлiк құралы жақындаған кезде ерiп жүрушiлер балалардың оның алдынан шығуына және жүру бөлiгiнде болуына жол бермейдi.
12. Ерiп жүрушiлер балаларды отырғызу орнына ұйымдасқан тәртiпте (кiшi балаларды – екi-екiден сапқа тұрғызып) жеткiзедi. Отырғызу автобустың алдыңғы есiгi арқылы жүргiзiледi.
13. Ерiп жүрушiлер автобусқа отырғызу және одан түсiру, автобус қозғалысы кезiнде және аялдау уақытында балалар арасында тиiстi тәртiптi қамтамасыз етеді.
14. Балаларды автобусқа отырғызу ерiп жүрушiлердің басшылығымен және жүргiзушiнiң бақылауымен автобус толық тоқтағаннан кейiн отырғызу алаңында жүргiзiледi.
15. Сапар кезiнде ерiп жүрушiлер балалардың:
1) салонда тұруына және жүруiне;
2) есiктер мен терезелерге жантаюына;
3) жоғарғы сөрелерге ауыр және орнықсыз заттарды қоюына;
4) қол жүгiн өту жолдарына және кiреберiстегi (шыға берiстегi) алаңдарда орналастыруына;
5) терезе ойықтарынан бастарын шығаруына;
6) терезеден қоқысты және қандай болса да өзге заттарды тастауға;
7) жазатайым жағдайдың алдын алуға бағытталған жолаушылардың денсаулығы мен өмiрiне қауiп төндiретiн ахуал туралы хабарламалардан басқа жүргiзушiнi көлiк құралын басқарудан алаңдатуына;
8) жолаушылардың денсаулығы мен өмiрiне қауiп төндiрмейтiн жағдайларда авариялық жабдықтарды пайдалануына;
9) есiктердi ашуына;
10) төбелесуiне, итерiсуiне, қимыл ойындарын ойнауға жол бермейдi.
16. Тұрақтау (аялдау) кезiнде балаларды автобустан шығару алдыңғы есiк арқылы жүзеге асырылады. Автобустан бiрiншi болып ерiп жүрушi шығады. Тұрақтау (аялдау) кезiнде ерiп жүрушi автобустың алдыңғы бөлiгiнде тұруы және балалардың түсуiн және содан кейiн балалардың жолдың жүру бөлiгiне жүгiрiп шықпауын бақылау қажет.
17. Автобустан шыққанда әрбiр бала жеке заттарын бiр қолымен көтерiп, ал екiншi қолымен баспалдақтардан түскенде тұтқадан ұстауы тиiс. Тепетеңдiктi жоғалтпау және өзге жолаушыларды жарақаттандырмау үшiн иықпен көтерiп жүретiн рюкзактар мен сөмкелердi оқушылар иықтан шешiп, қолдарына алулары тиiс.
18. Түсiрген кезде ерiп жүрушiлер балалардың:
1) есiкке қарай қозғалғанда төбелесуiне, итерiсуiне;
2) баспалдақтардан секiруiне;
3) көлiк құралын жолдың жүргiншi бөлiгiнен айналып өтуiне, оған шығуына;
4) жүргiншi бөлiктiң маңында қимыл ойындар ойнауына жол бермейдi.
19. Түсiргеннен кейiн ерiп жүрушiлер:
1) жеткiзу орнына келген балаларды санап шығады;
2) ұйымдасқан түрде оларды түсiру орнынан және автобустардың тұрақтау алаңшаларынан ерiп жүреді.
2. Қорытынды ережелер
20. Ауданның шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау бойынша осы тәртіппен реттелмеген қатынастар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес реттеледі.

11. При подъезде транспортного средства сопровождающие не должны допускать выхода детей ему навстречу и нахождения их у проезжей части.
12. Сопровождающие подводят детей к месту посадки в организованном порядке (младших детей – построенных попарно). Посадка производится через переднюю дверь автобуса.
13. Сопровождающие обеспечивают надлежащий порядок среди детей во время посадки в автобус и высадки из него, при движении автобуса и во время остановок.
14. Посадка детей в автобус производится после полной остановки автобуса на посадочной площадке под руководством сопровождающих и под наблюдением водителя.
15. Во время поездки сопровождающие не допускают, чтобы дети:
1) стояли и ходили по салону;
2) прислонялись к дверям и окнам;
3) ставили тяжелые и неустойчивые личные вещи на верхние полки;
4) размещали ручную кладь в проходах и на площадках у входов (выходов);
5) высовывались в оконные проемы;
6) выбрасывали из окон мусор и какие-либо иные предметы;
7) отвлекали водителя от управления транспортным средством, кроме сообщений о ситуации, угрожающей здоровью и жизни пассажиров, направленных на предотвращение несчастного случая;
8) пользовались аварийным оборудованием в ситуациях, не угрожающих жизни и здоровью пассажиров;
9) открывали двери;
10) дрались, толкались, устраивали подвижные игры.
16. Высадка детей из автобуса во время стоянок (остановок) осуществляется через переднюю дверь. Первым из автобуса выходит сопровождающий. Во время стоянок (остановок) сопровождающий находится возле передней части автобуса и наблюдает за высадкой детей и за тем, чтобы дети не выбегали на проезжую часть дороги.
17. При высадке из автобуса каждый из детей переносит личные вещи одной рукой, а другой при спуске по ступенькам должен держаться за поручень. Рюкзаки и сумки, носимые через плечо, учащиеся должны снять с плеч и взять в руки, чтобы не потерять равновесие и не травмировать других пассажиров.
18. При высадке сопровождающие не допускают, чтобы дети:
1) двигаясь к двери, толкались, дрались;
2) спрыгивали со ступенек;
3) обходили транспортное средство со стороны проезжей части, выходили на нее;
4) устраивали подвижные игры вблизи проезжей части.
19. После высадки сопровождающие:
1) пересчитывают детей, прибывших к месту назначения;
2) в организованном порядке сопровождают их от места высадки и площадок для стоянки автобусов.
2. Заключительные положения
20. Отношения по перевозкам в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района, не урегулированные настоящим порядком, регулируются в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.