"Жарма аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 19/165-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 29/253-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 4106 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы № 3/18-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 05.05.2016 № 3/18-VI шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 10 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "Жарма аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 19/165-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3295 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінің 2014 жылдың 12 маусымдағы № 45 санында жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Сқақов
Мәслихат хатшысы Н. Есполов

О внесении изменения в решение Жарминского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 19/165-V "Об утверждении регламента Жарминского районного маслихата"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2015 года № 29/253-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 августа 2015 года № 4106. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2016 года № 3/18-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.05.2016 № 3/18-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 19/165-V "Об утверждении регламента Жарминского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3295, опубликовано в газете "Калба тынысы" от 12 июня 2014 года № 45) следующие изменения:
пункт 7 на казахском языке изложен в новой редакции, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Скаков
Секретарь маслихата Н. Есполов